Results
 
XI. MINSK OPEN - SANKER CUP 2015 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
INDIVIDUAL KATA FEMALE SENIORS Финал 1gold chayka valeriya KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE SENIORS Финал 2sivler Chabanova Valeriia club karate O-KAN  UKRAINE
        INDIVIDUAL KATA FEMALE SENIORS Финал 3bronze Кривошеева Виктория Спортивный клуб Фудосин  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA FEMALE SENIORS Финал 3bronze Ломоновская Дарья Клуб Каратэ «Оредеж»  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KATA FEMALE U10 1gold Жук Вероника Спортивный клуб Фудосин  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U10 2sivler Beikmane Julija Salaspils Karate Club  LATVIA
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U10 3bronze BANTSAREVICH NADZEYA СК Унимаст  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U10 3bronze KHARYTONENKA EVIALINA СК Унимаст  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U10 5 TSIMUTA YELIZAVETA СК Унимаст  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U10 5 Новикова Полина МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
INDIVIDUAL KATA FEMALE U12 1gold Beikmane Julija Salaspils Karate Club  LATVIA
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U12 2sivler Жукова Анна Клуб Каратэ «Оредеж»  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U12 3bronze Mazur Alesja Joshinmon Estonia  ESTONIA
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U12 4 ANGELOVA PLAMENA KARATE CLUB “VAZHOD”  BULGARIA
INDIVIDUAL KATA FEMALE U14 1gold Gavrilova-Petrova Vasilina KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U14 2sivler Novoselova Ekaterina KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U14 3bronze BARAVIK VERANIKA СК УниверПрофи  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U14 3bronze Kovalenko Anastasija KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U14 5 Ильина Ксения СК БУДО  UKRAINE
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U14 5 KAVALENKA VOLHA СК Унимаст  BELARUS
INDIVIDUAL KATA FEMALE U16 1gold Шустова Татьяна Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U16 2sivler CHOBANOVA ALEXANDRA KARATE CLUB “VAZHOD”  BULGARIA
INDIVIDUAL KATA MALE SENIORS Финал 1gold Минаев Алексей СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KATA MALE SENIORS Финал 2sivler Парадивский Марян СК СIЧ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KATA MALE SENIORS Финал 3bronze Єлизаров Виталий СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KATA MALE SENIORS Финал 3bronze Granovskis Edvins Salaspils Karate Club  LATVIA
INDIVIDUAL KATA MALE U10 1gold Пятько Валерий МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA MALE U10 2sivler Ростовцев Арсений Sport Club Zagorje  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U10 3bronze Kitajevs Daniils Salaspils Karate Club  LATVIA
        INDIVIDUAL KATA MALE U10 3bronze Маркин Иван Клуб Каратэ «Оредеж»  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U10 5 Begey Maxim SAMURAY  UKRAINE
        INDIVIDUAL KATA MALE U10 5 Буель Владислав МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA MALE U10 7 Морозов Макар Atlant Klin  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KATA MALE U12 1gold Степанов Максим Клуб Каратэ «Оредеж»  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U12 2sivler Rotor Artem club karate O-KAN  UKRAINE
        INDIVIDUAL KATA MALE U12 3bronze Grigorjevs Eduards Salaspils Karate Club  LATVIA
        INDIVIDUAL KATA MALE U12 3bronze Slisans Artemijs Salaspils Karate Club  LATVIA
        INDIVIDUAL KATA MALE U12 5 REZLER ALEKSEI СК ХЭЙДЗЁ-СИН  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U12 5 KULIKOV MAKSIM СК ХЭЙДЗЁ-СИН  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KATA MALE U14 1gold Belogaev Danila KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U14 2sivler HAPANOVICH-BABARYKA ULADZISLAU СК УниверПрофи  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA MALE U14 3bronze Тен Эдуард МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA MALE U14 3bronze Gureev Nikita Lider Klin Moscow region  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U14 5 Морозов Матвей Atlant Klin  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U14 5 Grigorjevs Eduards Salaspils Karate Club  LATVIA
        INDIVIDUAL KATA MALE U14 7 Slisans Artemijs Salaspils Karate Club  LATVIA
        INDIVIDUAL KATA MALE U14 7 Jurgutavičius Deimantas LITHUANIAN KARATE ASSOCIATION  LITHUANIA
INDIVIDUAL KATA MALE U16 Финал 1gold Денисов Никита СК САТОРИ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KATA MALE U16 Финал 2sivler Khallyyev Oguzkhan club karate O-KAN  UKRAINE
        INDIVIDUAL KATA MALE U16 Финал 3bronze Talyanov Alexandr KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U16 Финал 3bronze Тарнавський Арсен СК СIЧ  UKRAINE
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -55 KG 1gold goginova ludmila martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -55 KG 2sivler gordeeva mariya martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -55 KG 3bronze Торбеева Екатерина Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -65 KG Финал 1gold goginova ludmila martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -65 KG Финал 2sivler Savkovskaya Tatiana Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -65 KG Финал 3bronze gordeeva mariya martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -65 KG Финал 3bronze Шиш Светлана МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS 65+ KG 1gold Мазарчук Катерина СК САТОРИ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS 65+ KG 2sivler Голубева Елена МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS 65+ KG 3bronze Винцукевич Дарья МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 -35 KG 1gold Staroselceva Milana Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 -35 KG 2sivler MARKAVA ULYANA Sportivnyi Klub Everest  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 -35 KG 3bronze Bidyuk Anna SAMURAY  UKRAINE
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 35+ KG 1gold Tatarinova Daria Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 35+ KG 2sivler Закарян Анаида Sport Club Zagorje  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 35+ KG 3bronze Romaniuk Volha СК Унимаст  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 35+ KG 3bronze Горбачевская Алина МОО СК ЮНИОР  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 35+ KG 5 Бондарь Екатерина МОО СК ЮНИОР  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 35+ KG 5 Matveeva Ksenia KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 -40 KG 1gold Требка Дарья МОО СК ЮНИОР  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 -40 KG 2sivler Самокиша Ангелина Sport Club Zagorje  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 -40 KG 3bronze Ильина Ксения СК БУДО  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 -40 KG 3bronze Толченова Александра СК СIЧ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 -40 KG 5 Ермилова Елена Петровна Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 -40 KG 5 Damulytė Eglė LITHUANIAN KARATE ASSOCIATION  LITHUANIA
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 1gold Sirak Galyna club karate O-KAN  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 2sivler Степанова Анастасия СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 3bronze Куликовская Лилия СК САТОРИ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 3bronze Шунеева Вероника СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 5 ALEKSANDROVA SOFIA SPORT AND TRADITIONAL KARATE CLUB TAIFU  ESTONIA
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 5 Клубаева Елизавета БФВЕ г. Борисова  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 7 Кукина Татьяна МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 -54 KG 1gold Карпишина Алина СК СIЧ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 -54 KG 2sivler Хижняк Дарья Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 -54 KG 3bronze STADNIK VALERIA martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 -54 KG 4 Куликовская Лилия СК САТОРИ  UKRAINE
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 54+ KG 1gold Шустова Татьяна Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 54+ KG 2sivler Миронова Татьяна Дмитриевна Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 54+ KG 3bronze Sirak Galyna club karate O-KAN  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 54+ KG 3bronze CHOBANOVA ALEXANDRA KARATE CLUB “VAZHOD”  BULGARIA
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 54+ KG 5 Ипатова Елизавета Брянская область  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U18 -59 KG 1gold Tkach Anastasiia club karate O-KAN  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U18 -59 KG 2sivler Яневич Лина СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U18 59+ KG 1gold Savkovskaya Tatiana Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U18 59+ KG 2sivler Джапава Диана ДЮСШ ГОРКИ-10  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U18 59+ KG 3bronze Tkach Anastasiia club karate O-KAN  UKRAINE
INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -67 KG 1gold Bodrovs Nikolajs Baltijas karate club[16  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -67 KG 2sivler Лобан Андрей МОО СК ЮНИОР  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -67 KG 3bronze Kostilevs Radijs Baltijas karate club[16  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -67 KG 3bronze LEONTIEV TIMOFEY martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -67 KG 5 MITEV JELYAZKO KARATE CLUB “VAZHOD”  BULGARIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -67 KG 5 Возиков Илья Брянская область  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -75 KG Финал 1gold ivanov dmitry martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -75 KG Финал 2sivler Коломийцев Александр Николаевич Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -75 KG Финал 3bronze Мишунин Сергей Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -75 KG Финал 3bronze Тарнакин Владимир ДЮСШ ГОРКИ-10  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS 75+ KG 1gold Юргулевич Алексей Александрович Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS 75+ KG 2sivler Трафимович Александр МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS 75+ KG 3bronze Karnafels Arturs Salaspils Karate Club  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS 75+ KG 3bronze Савкин Артем Андреевич Санкт-Петербург  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS 75+ KG 5 Kerimov Dzhoshgun Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS 75+ KG 5 Ярмошик Сергей ДЮСШ ГОРКИ-10  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS OPEN Финал 1gold Sadikovs Ruslans Baltijas karate club[16  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS OPEN Финал 2sivler GABELIA ZURAB Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS OPEN Финал 3bronze Bodrovs Nikolajs Baltijas karate club[16  LATVIA
INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN 1gold Azarenkov Artur Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN 2sivler FOMAU MIKITA Sportivnyi Klub Everest  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN 3bronze Рабазанов Арсен СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN 3bronze SHARUBA ARTSIOM Sportivnyi Klub Everest  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN 5 Бугаев Егор Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN 5 Скребков Евгений Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN 7 VOLOSOV ULADZISLAU Sportivnyi Klub Everest  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN 7 SHUBICH MIKITA СК Унимаст  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN 9 YASVINSKI IHNAT СК Унимаст  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN 9 Маркин Иван Клуб Каратэ «Оредеж»  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -30 KG 1gold Kisov Kirill Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -30 KG 2sivler SlepukhinV Viktor Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -30 KG 3bronze Здунюк Кирил СК СIЧ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -30 KG 3bronze KUZMICHYOV ALEXANDER Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -30 KG 5 Трошкин Федор Москва  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 1gold Khvoskovec Valeriy Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 2sivler Бондарь Андрей СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 3bronze Daniil Zhukov Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 3bronze Semenchuk Andrey Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 5 Нерсесян Давид СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 5 Клецкин Владислав IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 7 Пыжык Альгерд МОО СК ЮНИОР  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 7 Бондаренко Богдан СК СIЧ  UKRAINE
INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 1gold Stepanovs Arturs Baltijas karate club[16  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 2sivler Зенькович Игорь МОО СК ЮНИОР  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 3bronze Limberg Mihhail Joshinmon Estonia  ESTONIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 3bronze Палиев Руслан Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 5 Коломийцев Никита Николаевич Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 5 Щетинин Богдан Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 42+ KG 1gold Stepanovs Arturs Baltijas karate club[16  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 42+ KG 2sivler Шершнев Кирилл Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 42+ KG 3bronze Кочетков Єгор СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 42+ KG 3bronze Vaukarezav Mikita СК Унимаст  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 42+ KG 5 Капура Иван МОО СК ЮНИОР  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 42+ KG 5 Антонович Платон МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 1gold Gaiduks Leons Baltijas karate club[16  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 2sivler Буханчук Вячеслав Sport Club Zagorje  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 3bronze Решетник Никита БФВЕ г. Борисова  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 3bronze Мельник Олег СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 5 Мосийчук Юрий СК СIЧ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 5 Пахунов Александр Дмитриевич Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 7 Бреднев Артемий СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 1gold Мельник Олег СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 2sivler Sergeev Vladimir Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 3bronze Прохоров Тимофей СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 3bronze Федоренко Андрей МОО СК ЮНИОР  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 5 Akopovs Deniss Baltijas karate club[16  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 5 Кирбуть Владислав МОО СК ЮНИОР  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 7 Волошин Александр СК БУДО  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 7 Кирий-Федосенко Денис СК БУДО  UKRAINE
INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 1gold Gretcskiy Daniil Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 2sivler Voronin Vyacheslav KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 3bronze Vinogradov Alexandr KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 3bronze Морозов Матвей Atlant Klin  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 5 Тен Эдуард МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 5 Шагигараев Руслан СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 7 Малащенко Евгений БФВЕ г. Борисова  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 52+ KG 1gold Скачков Богдан IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 52+ KG 2sivler Павлов Роман СК БУДО  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 52+ KG 3bronze Прилепин Никита IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 52+ KG 3bronze Метёлкин Никита ДЮСШ Боевых Искусств  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 52+ KG 5 Уваров Иван Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 52+ KG 5 Рожко Андрей СК БУДО  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 52+ KG 7 Steciv Oleh SAMURAY  UKRAINE
INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 1gold Selivanov Alexandr Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 2sivler Шагигараев Руслан СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 3bronze Jankausks Emils Salaspils Karate Club  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 3bronze Momotenko Vladyslav club karate O-KAN  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 5 Jucys Nedas LITHUANIAN KARATE ASSOCIATION  LITHUANIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 5 Колесников Данила ДЮСШ Боевых Искусств  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -57 KG 1gold CHEPURNOV DANIIL martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -57 KG 2sivler Sazonov Nikita SPORT KLUB IMAN  ESTONIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -57 KG 3bronze Рабазанов Артур СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -57 KG 3bronze Kuleshov Maxim Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -57 KG 5 KHLIMANKOU ALIAKSANDR СК УниверПрофи  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -57 KG 5 Артюхов Владислав МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG 1gold Голдобин Даниил СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG 2sivler Novikov Danila Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG 3bronze Решетов Артем СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG 3bronze SIDARKEVICH YARASLAU СК УниверПрофи  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG 5 Korolev Nikita Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG 7 Пистолетов Павел Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG 7 Ходос Сергей СК ОРША ОРЦФКТиКДиМ  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -70 KG 1gold Тётушкин Кирилл Брянская область  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -70 KG 2sivler Kitšinskii Artjom Joshinmon Estonia  ESTONIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -70 KG 3bronze Тростенюк Алексей СК СIЧ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -70 KG 3bronze Алимбеков Ильнур СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -70 KG 5 Грибан Дмитро СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -70 KG 5 Бибиков Иван дюсш спартак  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 70+ KG 1gold Silonosovs Vladislavs Salaspils Karate Club  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 70+ KG 2sivler Tšerbina Tim Joshinmon Estonia  ESTONIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 70+ KG 3bronze HNATIV BOHDAN DZAMMAY KARATE CLUB  UKRAINE
INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -55 KG 1gold Antoniuk Oleksandr club karate O-KAN  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -55 KG 2sivler Гаврылюк Владислав СК СIЧ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -55 KG 3bronze visotkov pavel martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -55 KG 4 Горелов Сергей дюсш спартак  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -61 KG 1gold Жук Валентин ДЮСШ ГОРКИ-10  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -61 KG 2sivler Pushkin Kirill Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -61 KG 3bronze Медведюк Владислав СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -61 KG 3bronze Antoniuk Oleksandr club karate O-KAN  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -61 KG 5 visotkov pavel martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -61 KG 5 Шекитаев Таалайбек Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -68 KG 1gold pushkin igor martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -68 KG 2sivler Усацкий Иван МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -68 KG 3bronze VASILEUSKI IHAR Sportivnyi Klub Everest  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -68 KG 3bronze Каплунов Александр Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -68 KG 5 Balčius Tomas LITHUANIAN KARATE ASSOCIATION  LITHUANIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -68 KG 5 VILTOUSKI VADZIM Sportivnyi Klub Everest  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -76 KG Финал 1gold pushkin igor martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -76 KG Финал 2sivler panakhov gadzi martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -76 KG Финал 3bronze Sadikovs Dens Baltijas karate club[16  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -76 KG Финал 3bronze Ustinov Aleksei Joshinmon Estonia  ESTONIA
INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 76+ KG 1gold Sadikovs Dens Baltijas karate club[16  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 76+ KG 2sivler panakhov gadzi martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 76+ KG 3bronze KORPAN PETRO DZAMMAY KARATE CLUB  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 76+ KG 4 Бочков Сергей ДЮСШ ГОРКИ-10  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U9 OPEN 1gold PIATROU ULADZISLAU Sportivnyi Klub Everest  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U9 OPEN 2sivler Zinovkin Kirill Joshinmon Estonia  ESTONIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U9 OPEN 3bronze VINOGRADOV DENIS KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U9 OPEN 3bronze Demidovs Daniils Salaspils Karate Club  LATVIA
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U9 OPEN 5 IRTOU ARTSIOM СК Унимаст  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U9 OPEN 5 STASOVSKIY DANIIL Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U9 OPEN 7 Вишневский Иван СК ОРША ОРЦФКТиКДиМ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U9 OPEN 7 Grigutis Nojus LITHUANIAN KARATE ASSOCIATION  LITHUANIA
Team Kumite Male Seniors 1gold Белгород 5(Коломийцев, Мишунин) Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male Seniors 2sivler ШТУРМ-СПБ(LEONTIEV, islankin, ivanov) martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male Seniors 3bronze Сэнкё 1(Кость, Трафимович, Филиппович) МОО СК СЭНКЁ  BELARUS
        Team Kumite Male Seniors 3bronze Белгород 2(Kerimov, Лычев, Юргулевич) Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
Team Kumite Male U12 1gold Alfa 3(Daniil, Semenchuk, SlepukhinV) Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U12 2sivler ДОДЗЕ 3(Бондарь, Кочетков, Лоскутов) СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
        Team Kumite Male U12 3bronze СIЧ 1(Бондаренко, Здунюк) СК СIЧ  UKRAINE
        Team Kumite Male U12 3bronze Alfa 2(Federov, Khvoskovec, Kisov) Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U12 5 ЮНИОР 1(Зенькович, Капура, Пыжык) МОО СК ЮНИОР  BELARUS
        Team Kumite Male U12 5 Раменки 2(Алимбеков, Добродеев, Нерсесян, Степанов) СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U12 7 Белгород 4(Скребков, Шершнев, Щетинин) Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
Team Kumite Male U14 1gold ДОДЗЕ 1(Кочетков, Мельник, Прохоров, Ульяницкий) СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
        Team Kumite Male U14 2sivler IRBIS 2(Ашастов, Метелкин, Петров, Скачков) IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U14 3bronze Alfa 4(Gretcskiy, Malistov, Schepov, Sergeev) Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U14 3bronze Dream Team BKK(Akopovs, Gaiduks, Kovalevs, Stepanovs) Baltijas karate club[16  LATVIA
        Team Kumite Male U14 5 Kaiten SPb(Timofeev, Vasilyev, Vinogradov, Voronin) KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U14 5 Белгород 3(Панаитов, Пахунов, Уваров) Белгородская область  RUSSIAN FEDERATION
Team Kumite Male U16 1gold Раменки 1(Алимбеков, Голдобин, Мин, Решетов) СПК Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U16 2sivler СIЧ 2(Иванов, Сергийчук, Тростенюк) СК СIЧ  UKRAINE
        Team Kumite Male U16 3bronze Alfa 1(Daniil, Korolev, Selivanov) Center of Martial Arts Alfa  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U16 3bronze РОДИНА-РАМЕНКИ 1(Кулешов, Новиков, Рабазанов) Сборная Родина-Раменки  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U16 5 Joshinmon 1(Kitšinskii, Tšerbina, Zinovkin) Joshinmon Estonia  ESTONIA
        Team Kumite Male U16 5 LKA 1(Jucys, Laucevičius, Majauskas) LITHUANIAN KARATE ASSOCIATION  LITHUANIA
Team Kumite Male U18 1gold ШТУРМ-СПБ-2(naumov, panakhov, pushkin, visotkov) martial arts club SHTURM  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U18 2sivler ДОДЗЕ 2(Атаманчук, Грибан, Медведюк) СЦ ДОДЗЕ  UKRAINE
        Team Kumite Male U18 3bronze Rodina-1(KLIMENKOV, Kaplunov, SHEKITAEV) Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U18 3bronze DZAMMAY(KABA, KORPAN) DZAMMAY KARATE CLUB  UKRAINE
        Team Kumite Male U18 5 Joshinmon 2(Antonov, Ustinov) Joshinmon Estonia  ESTONIA
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-12-18 09:44:18 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE