Results
 
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ SHITO RYU ΚΑΡΑΤΕ 2015 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country  
Kata ΑΝΔΡΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΑΝΔΡΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΛΑΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kata ΑΝΔΡΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΠΡΕΖΑ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ  ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
        Kata ΑΝΔΡΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΧΟΥΣΕΙΝ ΑΜΕΤ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kata ΑΝΔΡΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΣΑΧΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kata ΑΝΔΡΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΜΠΕΚΙΟΣ ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΖΩΗΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΙΡΙΣ  GREECE
Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΞΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΧΟΝΤΙΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΑΡΝΑΡΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΓΕΩΡΓΑΚΑΙΝΑ ΕΛΕΝΗ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑYΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑYΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑYΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΕΓΡΕΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑYΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑYΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΜΕΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑYΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΓΚΡ ΑΙΓΙΟΥ  GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu 1gold ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΣΜΤ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu 2silver ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΣ ΣΥΜΕΩΝ  ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΓΚΡ ΑΙΓΙΟΥ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΚΟΥΝΕΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΣΙΣΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu 5 ΛΟΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 & 2000 (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΛ & ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΑΙΣΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 & 2000 (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 & 2000 (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΔΑΝΑΗ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 & 2000 (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 & 2000 (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 & 2000 (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) 9ο - 7ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΧΡΗΣΤΟΒΑ ΠΑΒΛΟΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 & 2000 (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) 9ο - 7ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΜΠΑΚΟ ΜΠΑΓΙΑΜΕ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 & 2000 (ΝΕΑΝΙΔΩΝ) 9ο - 7ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΛΕΝΗ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΚΟΥΜΠΡΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΥΡΙΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΘΛ ΣΥΛ ΔΙΡΦΥΩΝ ΦΙΛΟΚΛΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΣΚΟΜΠΡΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu 1gold ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu 2silver ΚΑΤΣΕΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΚΑΤΣΕΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΤΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu 5 ΜΑΡΚΟΣΤΑΜΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΙΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu 1gold ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu 2silver ΓΡΟΥΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΑΝΝΑ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu 5 ΚΑΤΣΑΡΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu 5 ΑΝΔΡΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu 1gold ΠΑΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu 2silver ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΕΛΝΤΑ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΓΛΑΝΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 1gold ΜΠΑΛΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 2silver ΜΠΑΛΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 3bronze ΚΑΝΕΛΛΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 3bronze ΡΗΓΑΤΟΥ ΛΟΥΚΙΑ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 5 ΤΣΑΒΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 5 ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 1gold ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 2silver ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΑΓΑΠΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 5 ΓΡΙΒΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 5 ΦΤΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 7 ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu 1gold ΠΑΠΠΑ MΑΡΙΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu 2silver ΦΑΡΑΝΤΖΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΜΠΟΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΑΘ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu 1gold ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΑΘΛ & ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΑΙΣΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu 2silver ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΔΑΛΑΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΧΡΥΣΑ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu 5 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΗΘΟΜΟΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 1gold ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΣΟΦΙΑ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 2silver ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  Α.Π.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΛΩΝΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 3bronze ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 3bronze ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑ ΑΡΓΥΡΩ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 5 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΣΜΤ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 5 ΣΟΦΡΩΝΗ ΝΙΝΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 7 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΗ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 7 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ  ΑΘΛ & ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΑΙΣΤΟΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu 1gold ΓΚΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu 2silver ΤΣΙΛΙΚΟΧΡΥΣΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu 5 ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu 1gold ΜΕΤΑΞΑ-ΛΙΑΤΗΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu 2silver ΜΙΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΔΙΑΚΟΥ ΚΛΑΡΑ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu 5 ΦΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu 5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 1gold CAMERZAN IRINI  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 2silver ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΑΝΔΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΘΕΑ  ΑΘΛ & ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΑΙΣΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΛΟΥΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 5 ΛΥΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 5 BETA ANDHRIANA  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 7 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 7 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΤΣΕΤΣΟΥ ΑΡΙΕΜΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΕΧΑΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΛΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΕΦΕΛΗ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΔΡΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΧΡΥΣΤΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΓΚΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 1gold ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 2silver ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΠΟΡΤΕΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 5 ΜΟΡΦΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 5 ΡΑΠΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 7 ΤΟΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 7 ΠΟΥΛΙΜΕΝΕΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 1gold ΜΟΥΛΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 2silver ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΚΑΝΑΝΙ ΑΝΙΣΑ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΠΑΠΑΔΕΔΕ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΝΙΑ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 5 ΤΖΕΛΕΠΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 7 ΚΑΤΣΙΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 7 ΣΠΕΝΤΖΑ ΕΡΣΗ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 1gold ΞΕΝΟΥ ΛΥΔΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 2silver ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΠΑΥΛΙΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 5 ΚΟΥΒΑΡΙΩΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 5 ΤΖΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 7 ΠΛΟΥΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 1gold ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 2silver ΦΑΡΟΥΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΓΚΙΟΥΖΕΛΗ ΘΕΜΙΣ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΑΓΓΟΥΡΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 5 ΝΤΟΒΑ ΜΕΛΙΝΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 7 ΖΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 1gold ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 2silver ΤΣΑΙΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΟΛΓΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΣΤΟΥΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ OKINAWA  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 5 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 7 ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΦΡΑΙΜΙΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΑΓΓΟΥΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΛΥΔΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 1gold ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΡΙΑΔΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 2silver ΛΑΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 5 ΚΑΡΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 7 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΜΑΣΤΙΑΝΗ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 7 ΚΙΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 9 ΚΤΕΝΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΘ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 9 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΦΟΙΒΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 6ο - 4ο Kyu 1gold ΣΙΜΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 6ο - 4ο Kyu 2silver ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΧΡΥΣΤΟΥΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 1gold ΚΑΚΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 2silver ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΠΟΥΛΙΜΕΝΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΚΑΚΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 5 ΑΓΓΑΘΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 5 ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 7 ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 7 ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu 1gold ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu 2silver ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΚΑΨΑΛΗ ΑΛΕΞΙΑ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΤΖΑΝΝΕ ΔΗΜΗΤΡΑ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu 1gold ΝΤΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu 2silver ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 1gold ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 2silver ΝΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 3bronze ΖΕΡΒΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 3bronze ΝΟΤΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ  ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΛΛΑΣ ΚΑΡΑΤΕ 1  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 5 ΑΦΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 5 ΠΕΠΠΑ ΚΩΝΣΤ/ΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 7 ΤΣΑΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 7 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ +18 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΧΛΙΜΙΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ +18 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΤΡΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ +18 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΖΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ +18 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΓΙΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ +18 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΝΕΣΛΕΧΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ & ΑΝΔΡΩΝ +18 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΘ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ  GREECE
Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΙΑΚΩΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΠΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΚΑΝΑΝΑΙ ΚΡΙΣΕΛΝΤΟ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 7 ΡΕΤΣΙΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΓΚΡ ΑΙΓΙΟΥ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 7 ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu 1gold ΜΕΓΡΕΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu 2silver ΡΕΜΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu 1gold ΝΑΣΗ ΜΑΡΟΥΣΩ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu 2silver ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΑΘ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΦΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 1gold ΛΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 2silver ΜΑΝΤΑΔΑΚΗ Μ Α Ρ Ι Α ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 3bronze ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 3bronze ΝΤΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN 5 ΤΣΑΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu 1gold ΣΙΓΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu 2silver ΜΙΧΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2001 9ο - 7ο Kyu 1gold ΡΑΜΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2001 9ο - 7ο Kyu 2silver ΠΑΛΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2001 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 1gold ΓΚΕΡΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2001 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 2silver ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2001 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 3bronze ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu 1gold ΖΟΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu 2silver ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΑΘΛ ΣΥΛ ΔΙΡΦΥΩΝ ΦΙΛΟΚΛΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΧΙΟΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu 5 ΠΟΥΛΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΙΡΙΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu 5 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΙΡΙΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu 1gold ΑΡΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu 2silver ΚΟΝΤΡΑ ΚΡΙΣΤΙ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu 5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu 5 ΜΕΝΕΞΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΘ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu 1gold ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu 2silver ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu 5 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 1gold ΓΚΟΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 2silver ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 3bronze ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 3bronze ΤΣΙΠΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 5 ΑΛΤΙΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΙΡΙΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 5 ΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 1gold ΜΠΡΑΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 2silver ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΤΡΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 5 ΣΟΡΩΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 5 ΧΑΣΑΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu 7 ΚΟΥΡΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu 1gold ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu 2silver ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu 5 ΜΗΤΣΕΛΟΣ ΦΩΤΗΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu 5 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu 1gold ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu 2silver ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 1gold ΑΜΒΡΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 2silver ΒΛΑΣΤΕΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN 3bronze ΤΣΙΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣΜΤ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 7 ΧΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 7 ΜΠΟΥΓΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu 1gold ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu 2silver ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΓΑΙΤΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΗΛΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu 5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu 5 ΣΑΛΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 1gold ΖΕΡΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 2silver ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΣΜΤ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu 5 ΜΠΟΛΟΧΑΝ ΡΕΣΒΑΝ ΓΑΒΡΙΗΛ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΑΣΜΤ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 7 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 1gold ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 2silver ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΜΑΛΑΜΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ  ΑΣΜΤ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΓΟΥΡΖΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 5 ΓΛΩΣΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 7 ΠΟΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 7 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu 9 ΒΑΡΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 1gold ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 2silver ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΜΠΙΛΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΤΑΛΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 5 ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΘ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu 5 ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 1gold ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 2silver ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 3bronze ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 5 ΜΠΑΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu 5 ΚΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 1gold ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 2silver ΜΑΤΣΩΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΨΑΡΡΑΣ ΕΚΤΟΡ ΖΩΗΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 5 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 5 ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 7 ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu 7 ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 1gold ΜΗΛΑΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 2silver ΠΡΟΙΣΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΡΑΦΑΗΛ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΧΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 5 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 5 ΠΑΝΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 7 ΚΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 7 ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 9 ΜΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu 9 ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu 1gold ΛΑΠΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu 2silver ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΓΟΓΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu 3bronze ΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu 5 ΜΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu 5 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu 7 ΦΟΡΑΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu 7 ΛΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 1gold ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 2silver ΤΣΑΓΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 5 ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 5 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣΜΤ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 7 ΑΝΔΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΑΘΛ & ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΑΙΣΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 7 ΑΡΣΟΥΛΙΚ ΝΙΚΗΤΑΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 9 ΝΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu 9 ΚΡΟΪΤΟΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 & 2009 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 & 2009 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 & 2009 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΗΝΕΚΗΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 & 2009 6ο - 4ο Kyu (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΙΟΥΦΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣΜΤ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 1gold ΚΟΥΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΚΙΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 2silver ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΠΑΠΑΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 5 ΧΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 5 ΧΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 7 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 7 ΘΕΟΔΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu 9 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu 1gold ΜΠΑΛΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu 2silver ΛΟΥΚΑΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu 3bronze ΚΡΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu 5 ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu 5 ΠΑΠΑΜΕΛΕΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu 7 ΡΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -75Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΑΡΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -75Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΠΡΕΖΑ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ  ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -75Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΔΟΥΦΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -75Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΚΥΡΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -75Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 6ο - 4ο Kyu -75Kgr 1gold ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΓΚΡ ΑΙΓΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 6ο - 4ο Kyu -75Kgr 2silver ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 6ο - 4ο Kyu -75Kgr 3bronze ΚΑΖΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 6ο - 4ο Kyu -84Kgr & +84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 6ο - 4ο Kyu -84Kgr & +84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΝΕΣΛΕΧΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 6ο - 4ο Kyu -84Kgr & +84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 9ο - 7ο Kyu -84Kgr & +84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 9ο - 7ο Kyu -84Kgr & +84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΘ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ  GREECE
Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +84Kgr 1gold ΜΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΓΚΡ ΑΙΓΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +84Kgr 2silver ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ OKINAWA  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +84Kgr 3bronze ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +84Kgr 3bronze ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +84Kgr 5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +84Kgr 5 ΣΟΡΩΤΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -60Kgr & -67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΞΕΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -60Kgr & -67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -60Kgr & -67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -60Kgr & -67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -60Kgr & -67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΣΑΧΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -60Kgr & -67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΓΡΙΒΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -84Kgr 1gold ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -84Kgr 2silver ΛΑΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -84Kgr 3bronze ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΛΛΑΣ ΚΑΡΑΤΕ 1  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -84Kgr 3bronze ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -84Kgr 5 ΣΙΓΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -84Kgr 5 ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΙΒΑΝ  ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -68Kgr & +68Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -68Kgr & +68Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -68Kgr & +68Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΣΟΥΜΑΡΗ ΣΟΦΙΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -68Kgr & +68Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΤΣΙΠΗ ΟΥΡΑΝΙΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -55Kgr 1gold ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -55Kgr 2silver ΓΕΩΡΓΑΚΑΙΝΑ ΕΛΕΝΗ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -61Kgr 1gold ΑΡΝΑΡΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -61Kgr 2silver ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΝΕΦΕΛΗ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -63Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΝΤΟΥΣΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -63Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΜΕΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -63Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -63Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu -52Kgr & -57Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu -52Kgr & -57Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu -52Kgr & -57Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΘΛ ΣΥΛ ΔΙΡΦΥΩΝ ΦΙΛΟΚΛΗΣ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu -52Kgr -57Kgr & -63Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu -52Kgr -57Kgr & -63Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΣΙΣΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu -52Kgr -57Kgr & -63Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΟΥΝΕΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu -52Kgr -57Kgr & -63Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΛΟΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu -70Kgr & +70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΣΜΤ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu -70Kgr & +70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΣ ΣΥΜΕΩΝ  ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΓΚΡ ΑΙΓΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu -70Kgr & +70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΡΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο - 7ο Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΡΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο - 7ο Kyu OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΠΑΛΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN +70Kgr 1gold ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN +70Kgr 2silver ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΓΚΡ ΑΙΓΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN +70Kgr 3bronze ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN +70Kgr 3bronze ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -52Kgr & -57Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΞΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -52Kgr & -57Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΣΕΓΡΕΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -52Kgr & -57Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -52Kgr & -57Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -52Kgr & -57Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -52Kgr & -57Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΣΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -70Kgr 1gold ΣΟΦΡΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -70Kgr 2silver ΚΑΛΥΒΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -70Kgr 3bronze ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -70Kgr 3bronze ΓΙΟΡΣΙΝΤ ΧΑΛΙΛ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -70Kgr 5 ΟΣΤΡΟΒΙΤΣΑ ΜΑΡΚΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN +54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN +54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΑΠΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -47Kgr & -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΥΡΙΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΘΛ ΣΥΛ ΔΙΡΦΥΩΝ ΦΙΛΟΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -47Kgr & -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΛΕΝΗ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -47Kgr & -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΚΟΜΠΡΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -47Kgr & -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΚΟΥΜΠΡΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -47Kgr & -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΛΛΑΣ ΚΑΡΑΤΕ 1  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 6ο - 4ο Kyu +54Kgr 1gold ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 6ο - 4ο Kyu +54Kgr 2silver ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΟΥ ΑΛΙΚΗ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 6ο - 4ο Kyu -47Kgr 1gold ΜΗΤΣΕΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 6ο - 4ο Kyu -47Kgr 2silver ΒΛΑΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 6ο - 4ο Kyu -54Kgr 1gold ΛΥΚΟΥΡΕΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ OKINAWA  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 6ο - 4ο Kyu -54Kgr 2silver ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΔΑΝΑΗ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 9ο - 7ο Kyu +54Kgr 1gold ΝΕΣΤΟΥΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 9ο - 7ο Kyu +54Kgr 2silver ΠΑΤΕΣΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ  Α.Π. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 9ο - 7ο Kyu -47Kgr 1gold ΚΑΛΥΒΑ ΕΙΡΗΝΗ  Α.Π.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΛΩΝΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001 9ο - 7ο Kyu -47Kgr 2silver ΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -47Kgr & +47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -47Kgr & +47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -47Kgr & +47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΤΣΕΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -47Kgr & +47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΑΡΚΟΣΤΑΜΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΙΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -47Kgr & +47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΤΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -47Kgr & +47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΔΑΒΟΥ ΔΑΝΑΗ ΖΩΗ  ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο & 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -42Kgr & -47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΜΠΑΛΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο & 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -42Kgr & -47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΑΝΕΛΛΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο & 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -42Kgr & -47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΤΣΕΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο & 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -42Kgr & -47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΠΑΛΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο & 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -42Kgr & -47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu +47Kgr 1gold ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu +47Kgr 2silver ΚΑΤΣΑΡΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu +47Kgr 3bronze ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu +47Kgr 3bronze ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΑΝΝΑ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu -47Kgr & +47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΓΛΑΝΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu -47Kgr & +47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΜΗΛΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu -47Kgr & +47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΟΝΤΟΥ ΑΝΝΑ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu -47Kgr & +47Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΕΛΝΤΑ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +47Kgr 1gold ΚΑΓΙΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +47Kgr 2silver ΤΣΑΒΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +47Kgr 3bronze ΡΗΓΑΤΟΥ ΛΟΥΚΙΑ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu +42Kgr 1gold ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΑΓΑΠΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu +42Kgr 2silver ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΓΙΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu +42Kgr 3bronze ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu +42Kgr 3bronze ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu +42Kgr 5 ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu +42Kgr 5 ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu +42Kgr 7 ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -37Kgr 1gold ΦΤΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -37Kgr 2silver ΓΡΙΒΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -42Kgr 1gold ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -42Kgr 2silver ΤΟΠΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu +42Kgr 1gold ΦΑΡΑΝΤΖΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu +42Kgr 2silver ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu +42Kgr 3bronze ΝΟΤΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  Α.Π. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu +42Kgr 3bronze ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΑΘ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu -37Kgr & -42Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΠΑΠΠΑ MΑΡΙΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu -37Kgr & -42Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΜΠΟΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu -42Kgr & +42Kgr_ΣΥΝΕΝΩΣΗ 1gold ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu -42Kgr & +42Kgr_ΣΥΝΕΝΩΣΗ 2silver ΧΑΛΔΕΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu -42Kgr & +42Kgr_ΣΥΝΕΝΩΣΗ 3bronze ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΑΘΛ & ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΑΙΣΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu -42Kgr & +42Kgr_ΣΥΝΕΝΩΣΗ 3bronze ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΗΘΟΜΟΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +42Kgr 1gold ΝΤΟΥΣΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +42Kgr 2silver ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  Α.Π.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΛΩΝΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +42Kgr 3bronze ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΣΜΤ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +42Kgr 3bronze ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΗ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -37Kgr 1gold ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΣΟΦΙΑ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -37Kgr 2silver ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ  ΑΘΛ & ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΑΙΣΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -37Kgr 3bronze ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑ ΑΡΓΥΡΩ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -37Kgr 3bronze ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -42Kgr 1gold ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -42Kgr 2silver ΣΟΦΡΩΝΗ ΝΙΝΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -42Kgr 3bronze ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu +40Kgr 1gold ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu +40Kgr 2silver ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -35Kgr 1gold ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -35Kgr 2silver ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 1gold ΚΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 2silver ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu +40Kgr 1gold ΝΕΣΤΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu +40Kgr 2silver ΦΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -35Kgr & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -35Kgr & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΝΤΑΣΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu +40Kgr 1gold ΚΕΛΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu +40Kgr 2silver ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu +40Kgr 3bronze ΓΩΓΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΖΩΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu +40Kgr 3bronze ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu +40Kgr 5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu +40Kgr 5 SALVA KRISTINE ERIKA  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 1gold ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 2silver ΑΝΔΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΘΕΑ  ΑΘΛ & ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΑΙΣΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 3bronze ΖΗΣΗ ΜΑΥΡΕΤΤΑ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 3bronze ΛΟΥΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 5 ΚΑΚΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -40Kgr 1gold ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -40Kgr 2silver ΛΥΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -40Kgr & +40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΤΣΕΚΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2004 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -40Kgr & +40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN +35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΕΧΑΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN +35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΓΚΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN +35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΔΡΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN +35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΡΑΒΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN +35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΛΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΕΦΕΛΗ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 1gold ΠΟΛΛΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 2silver ΤΣΕΤΣΟΥ ΑΡΙΕΜΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -35Kgr 1gold ΧΡΥΣΤΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -35Kgr 2silver ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ  ΑΣΜΤ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +35Kgr 1gold ΠΛΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +35Kgr 2silver ΜΟΡΦΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +35Kgr 3bronze ΛΑΛΑ ΗΛΙΑΝΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +35Kgr 3bronze ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +35Kgr 5 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +35Kgr 5 ΤΟΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 1gold ΣΑΧΙΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 2silver ΜΗΤΣΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -35Kgr 1gold ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -35Kgr 2silver ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu +35Kgr 1gold ΒΑΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu +35Kgr 2silver ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu +35Kgr 3bronze ΤΖΕΛΕΠΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu +35Kgr 3bronze ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 1gold ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΝΑ  ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 2silver ΠΑΠΑΔΕΔΕ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 3bronze ΣΠΕΝΤΖΑ ΕΡΣΗ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 1gold ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΝΙΑ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 2silver ΚΟΝΤΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 3bronze ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 3bronze ΚΑΤΣΙΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 5 ΚΑΨΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu +30Kgr 1gold ΠΛΟΥΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu +30Kgr 2silver ΞΕΝΟΥ ΛΥΔΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΠΑΥΛΙΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ZEZAΙ ANNA MARIA  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΟΥΒΑΡΙΩΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu +30Kgr 1gold ΜΠΟΛΟΣΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu +30Kgr 2silver ΖΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu +30Kgr 3bronze ΔΡΟΣΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu +30Kgr 3bronze ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -25Kgr 1gold ΜΑΓΕΙΡΙΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -25Kgr 2silver ΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 1gold ΤΖΙΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 2silver ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 3bronze ΝΤΟΥΝΕΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 3bronze ΝΤΟΒΑ ΜΕΛΙΝΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 5 ΜΠΟΥΓΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 5 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 1gold ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ OKINAWA  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 2silver ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 3bronze ΜΕΛΙΓΚΙΩΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 3bronze ΠΥΘΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 5 ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΦΡΑΙΜΙΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 5 ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΟΛΓΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΝΙΚΟΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΧΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΛΥΔΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +25Kgr 1gold ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +25Kgr 2silver ΤΖΗΜΑ ΑΘΗΝΑ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +25Kgr 3bronze ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +25Kgr 3bronze ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΦΟΙΒΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +25Kgr 5 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +25Kgr 5 ΚΤΕΝΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΘ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 1gold ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΡΙΑΔΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 2silver ΜΑΝΤΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 3bronze ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 6ο - 4ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 6ο - 4ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΣΙΜΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 6ο - 4ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΧΡΥΣΤΟΥΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu +25Kgr 1gold ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu +25Kgr 2silver ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 1gold ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 2silver ΑΓΓΑΘΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 3bronze ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 3bronze ΣΤΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΟΝΑ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΜΕΛΙΑ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -25Kgr & +25Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΚΑΨΑΛΗ ΑΛΕΞΙΑ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu +54Kgr 1gold ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΡΓΥΡΩ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu +54Kgr 2silver ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu +54Kgr 3bronze ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu -47Kgr & -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΝΤΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu -47Kgr & -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu +54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΜΕΝΕΞΗ ΕΛΕΝΗ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu +54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΧΡΗΣΤΟΒΑ ΠΑΒΛΟΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu +54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  Α.Σ.ΕΛΛΑΣ ΚΑΡΑΤΕ Α.ΛΙΟΣΙΩΝ  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ OKINAWA  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN +54Kgr 1gold ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN +54Kgr 2silver ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN +54Kgr 3bronze ΝΟΤΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ  ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΛΛΑΣ ΚΑΡΑΤΕ 1  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN +54Kgr 3bronze ΤΣΑΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN +54Kgr 5 ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN +54Kgr 7 ΑΚΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -47Kgr 1gold ΖΕΡΒΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -47Kgr 2silver ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -54Kgr 1gold ΝΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -54Kgr 2silver ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -54Kgr 3bronze ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ Ε Λ Λ Η  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -54Kgr 3bronze ΓΚΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14-15 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -54Kgr 5 ΒΕΝΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -55Kgr 1gold ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -55Kgr 2silver ΤΣΟΥΓΚΟΥΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -55Kgr 3bronze ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -68Kgr 1gold ΠΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -68Kgr 2silver ΤΣΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -68Kgr 3bronze ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ +76Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΜΠΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ +76Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΜΠΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ +76Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ +76Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -61Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -61Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΙΑΚΩΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -61Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΑΣΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -61Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -76Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -76Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -76Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΡΕΤΣΙΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΓΚΡ ΑΙΓΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -76Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ. ΕΛΛΑΣ ΚΑΡΑΤΕ 1  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 9ο - 7ο Kyu -50Kgr & 59Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ +18 9ο - 7ο Kyu -50Kgr & 59Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΒΑΜΒΑΚΙΔΗ ΕΥΘΑΛΙΑ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu -59Kgr 1gold ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 3ο - 1ο Kyu -59Kgr 2silver ΦΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu +59Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΡΕΜΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu +59Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN +59Kgr 1gold ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΛΕΝΗ  Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN +59Kgr 2silver ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -59Kgr 1gold ΛΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -59Kgr 2silver ΝΤΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -59Kgr 3bronze ΤΣΑΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΕΣ - DAN -59Kgr 3bronze ΜΑΝΤΑΔΑΚΗ Μ Α Ρ Ι Α ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -48Kgr & -53Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΜΠΑΛΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -48Kgr & -53Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16-17 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -48Kgr & -53Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΑΘ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -52Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΓΚΕΡΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -52Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ  ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ OKINAWA  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -52Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΙΓΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -52Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu -63Kgr & -70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu -63Kgr & -70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu -63Kgr & -70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 3ο - 1ο Kyu -63Kgr & -70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΙΧΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu -57Kgr & -70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΟΛΕΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ OKINAWA  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu -57Kgr & -70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -63Kgr & -70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -63Kgr & -70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -63Kgr & -70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΧΙΟΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΡΥΓΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -50Kgr 1gold ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΑΘΛ ΣΥΛ ΔΙΡΦΥΩΝ ΦΙΛΟΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -50Kgr 2silver ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -50Kgr 3bronze ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -55Kgr 1gold ΖΟΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -55Kgr 2silver ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -55Kgr 3bronze ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 3ο - 1ο Kyu -55Kgr 3bronze ΑΛΚΟΥΝΤΑΧ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu +55Kgr 1gold ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ OKINAWA  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu +55Kgr 2silver ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟΡΜΠΕΡΤΟ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΟΝΤΡΑ ΚΡΙΣΤΙ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΑΡΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu -50Kgr 1gold ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu -50Kgr 2silver ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu -55Kgr 1gold HAJDARI EMILIANO  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 6ο - 4ο Kyu -55Kgr 2silver ΚΑΜΠΟΥΓΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu -50Kgr 1gold ΚΙΟΥΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu -50Kgr 2silver ΡΕΚΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu -55Kgr & +55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 9ο - 7ο Kyu -55Kgr & +55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΒΥΝΙΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΛΑΜΤΣΑΪ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -40Kgr & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΣΙΠΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -50Kgr 1gold ΓΚΟΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -50Kgr 2silver ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -50Kgr 3bronze ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -55Kgr & +55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -55Kgr & +55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -55Kgr & +55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -55Kgr & +55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2002 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -55Kgr & +55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΚΑΠΟΥΛΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu +50Kgr 1gold ΑΜΒΡΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu +50Kgr 2silver ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu +50Kgr 3bronze ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -35Kgr 1gold ΜΠΡΑΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -35Kgr 2silver ΚΕΦΑΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -35Kgr 3bronze ΣΟΡΩΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 1gold ΧΑΣΑΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 2silver ΚΟΥΡΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 3bronze ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -45Kgr 1gold ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -45Kgr 2silver ΝΑΟΥΜΗΣ ΚΟΣΜΑΣ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -50Kgr 1gold ΜΠΟΥΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -50Kgr 2silver ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ   ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -50Kgr 3bronze ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΤΡΟΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 3ο - 1ο Kyu -50Kgr 3bronze ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu +50Kgr 1gold ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu +50Kgr 2silver ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu +50Kgr 3bronze ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu -40Kgr 1gold ΜΗΤΣΕΛΟΣ ΦΩΤΗΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu -40Kgr 2silver ΛΟΥΤΦΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu -40Kgr 3bronze ΤΣΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ OKINAWA  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu -45Kgr 1gold ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu -45Kgr 2silver ΤΕΜΠΟΝΕΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu -45Kgr 3bronze ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu -50Kgr 1gold ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu -50Kgr 2silver ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu -50Kgr 3bronze ΠΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 6ο - 4ο Kyu -50Kgr 3bronze ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 1gold HASA DORMINDO  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 2silver ΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu -40 -50Kgr & +50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΕΡΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu -40 -50Kgr & +50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu -40 -50Kgr & +50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 9ο - 7ο Kyu -40 -50Kgr & +50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +50Kgr 1gold ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +50Kgr 2silver ΧΟΥΡΜΟΥΖΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +50Kgr 3bronze ΚΟΥΤΣΑΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN +50Kgr 3bronze ΤΣΙΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr 1gold ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr 2silver ΒΛΑΣΤΕΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr 3bronze ΚΟΤΖΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr 3bronze ΣΙΜΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -40Kgr & -50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Α.Π. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -40Kgr & -50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -40Kgr & -50Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΦΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu +45Kgr 1gold ΠΑΥΛΙΤΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu +45Kgr 2silver ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu +45Kgr 3bronze ΠΟΥΡΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu +45Kgr 3bronze ΣΛΑΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 1gold ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 2silver ΚΟΚΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣΜΤ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 1gold ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 2silver ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 3bronze ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣΜΤ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 3bronze ΣΟΥΛΕΪΜΑΝΙ ΕΝΤΡΙ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 5 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 5 ΚΑΛΠΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -45Kgr 1gold ΚΟΥΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -45Kgr 2silver ΜΠΟΥΓΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -45Kgr 3bronze ΧΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 3ο - 1ο Kyu -45Kgr 3bronze ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu +45Kgr 1gold ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu +45Kgr 2silver ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -35Kgr 1gold ΗΛΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -35Kgr 2silver ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -35Kgr 3bronze ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ OKINAWA  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -40Kgr 1gold ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -40Kgr 2silver ΛΙΒΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΘΕΟΦΥΛΟΣ  ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -40Kgr 3bronze ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -40Kgr 3bronze ΣΕΡΑΣΚΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -40Kgr 5 ΑΦΙΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -40Kgr 5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -45Kgr 1gold ΓΛΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 6ο - 4ο Kyu -45Kgr 2silver ΜΠΗΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -30Kgr -35Kgr &-40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -30Kgr -35Kgr &-40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΝΤΕΜΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -30Kgr -35Kgr &-40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΖΕΡΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -30Kgr -35Kgr &-40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΣΜΤ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -30Kgr -35Kgr &-40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -30Kgr -35Kgr &-40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -45Kgr & +45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΜΟΥΤΣΑ ΜΟΥΡΓΚΑΝ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -45Kgr & +45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΟΡΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -45Kgr & +45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -45Kgr & +45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 9ο - 7ο Kyu -45Kgr & +45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -45Kgr 1gold ΠΑΛΗΑΡΟΥΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -45Kgr 2silver ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΜΑΥΡΕΣ - DAN -45Kgr 3bronze ΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΦΛΩΡΟΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΠΛΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN -35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu +40Kgr 1gold ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu +40Kgr 2silver ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu +40Kgr 3bronze ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu +40Kgr 3bronze ΣΕΛΕΒΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu +40Kgr 5 ΤΑΜΠΙΜΠ ΖΑΝΤΕ ΑΝΤΙΜΠΙ ΔΑΝΙΗΛ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -25Kgr 1gold ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -25Kgr 2silver ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 1gold ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 2silver ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΑΣΜΤ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 3bronze ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 3bronze ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 5 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 5 ΚΟΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 1gold ΓΡΙΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 2silver ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 3bronze ΓΕΡΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 3ο - 1ο Kyu -40Kgr 3bronze ΓΛΥΠΤΗΣ ΗΛΙΑΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +40Kgr 1gold ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +40Kgr 2silver ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +40Kgr 3bronze ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +40Kgr 3bronze ΛΟΥΚΑΝΙ ΝΤΕΝΙΣ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +40Kgr 5 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +40Kgr 5 ΜΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu +40Kgr 7 ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΧΕΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΓΛΩΣΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΔΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -35Kgr & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -35Kgr & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -35Kgr & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΠΡΑΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -35Kgr & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΓΟΥΡΖΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 6ο - 4ο Kyu -35Kgr & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΜΑΛΑΜΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ  ΑΣΜΤ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu +40Kgr 1gold ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu +40Kgr 2silver ΔΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 1gold ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 2silver ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 3bronze ΜΙΣΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ  ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 3bronze ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 5 ΚΑΖΑΚΗΣ ΑΡΗΣ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 1gold ΒΕΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 2silver ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 3bronze ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -40Kgr 1gold ΚΟΛΛΕΤΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -40Kgr 2silver ΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2005 9ο - 7ο Kyu -40Kgr 3bronze ΜΠΙΛΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN +35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  Α.Π.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΛΩΝΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu & ΜΑΥΡΕΣ - DAN +35Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΑΚΑΔΗΜΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 1gold ΛΙΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 2silver ΜΠΑΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 3bronze ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu -30Kgr 3bronze ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu -35Kgr 1gold ΚΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 3ο - 1ο Kyu -35Kgr 2silver ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu +35Kgr 1gold ΦΟΥΡΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu +35Kgr 2silver ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu +35Kgr 3bronze ΡΟΚΑΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu +35Kgr 3bronze ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu +35Kgr 5 ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -25Kgr 1gold ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -25Kgr 2silver ΨΑΡΡΑΣ ΕΚΤΟΡ ΖΩΗΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -25Kgr 3bronze ΚΟΥΤΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΘ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -25Kgr 3bronze ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 1gold ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 2silver ΛΥΓΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 3bronze ΦΟΥΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 3bronze ΜΑΤΣΩΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -30Kgr 5 ΔΑΙΝΑΒΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -35Kgr 1gold ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -35Kgr 2silver ΤΑΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -35Kgr 3bronze ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -35Kgr 3bronze ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -35Kgr 5 ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 6ο - 4ο Kyu -35Kgr 5 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu +35Kgr 1gold ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu +35Kgr 2silver ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu +35Kgr 3bronze ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu +35Kgr 3bronze ΜΙΛΙΓΓΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu +35Kgr 5 ΠΑΝΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu +35Kgr 5 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  Α.Π.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΛΩΝΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 1gold ΜΕΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΑΣ OKINAWA KAR ΠΕΡ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 2silver ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ OKINAWA  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 1gold ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 2silver ΧΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 3bronze ΠΟΡΟΤΣΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 3bronze ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ  ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣ OKINAWA  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 5 ΚΩΝΙΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  Α.Π. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 5 ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 1gold ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ ΗΛΙΑΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 2silver ΚΟΝΤΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  ΑΣ ΠΑΙΩΝΕΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 3bronze ΜΗΛΑΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 3bronze ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  Α.Σ. KURO OBI  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2006 9ο - 7ο Kyu -35Kgr 5 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu +30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu +30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΒΑΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu +30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu +30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu +30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΦΟΡΑΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΓΟΓΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΑΥΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΚΑΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu & 3ο - 1ο Kyu -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu -25Kgr 1gold ΜΠΑΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu -25Kgr 2silver ΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 6ο - 4ο Kyu -25Kgr 3bronze ΛΑΠΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 1gold ΨΩΜΑΣ ΗΛΙΑΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 2silver ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 3bronze ΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΥΛΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 3bronze ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 5 ΚΑΡΑΛΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 5 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 7 ΘΕΜΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 7 ΣΚΛΙΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -20Kgr 1gold ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -20Kgr 2silver ΤΣΩΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 1gold ΝΙΚΑΛΕΞΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 2silver ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 3bronze ΜΠΑΡΧΟ ΧΑΛΙΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 3bronze ΑΝΔΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΑΘΛ & ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΑΙΣΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 1gold ΛΟΝΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 2silver ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 3bronze ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣΜΤ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 3bronze ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 5 ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 5 ΚΡΗΜΙΤΣΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ Α.Σ.ΑΒΑΝΤΙΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 7 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΘ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2007 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 7 ΣΚΛΙΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 6ο - 4ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 6ο - 4ο Kyu -25Kgr & -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΗΝΕΚΗΣ  ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ Α.Σ.OKINAWA  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 1gold ΧΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu +30Kgr 2silver ΚΟΝΤΟΜΑΝΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ  ΑΠΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -20Kgr 1gold ΑΡΑΠΗ ΡΕΝΑΛΝΤΟ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -20Kgr 2silver ΠΑΠΑΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 1gold ΚΑΛΛΙΓΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 2silver ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 3bronze ΛΑΒΙΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ  ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΑΠΟΛΛΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 3bronze ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 5 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 1gold ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2008 9ο - 7ο Kyu -30Kgr 2silver ΓΑΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΡΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu & 6ο - 4ο Kyu -30Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2silver ΓΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -20Kgr 1gold ΓΕΡΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ  ΑΘΛ ΠΟΛ ΣΥΛ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -20Kgr 2silver ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -20Kgr 3bronze ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -20Kgr 3bronze ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -20Kgr 5 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -20Kgr 5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 1gold ΡΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2009 9ο - 7ο Kyu -25Kgr 2silver ΛΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣΚ DO-LING-SUNG ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  GREECE
Team Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001-2002 1gold ΑΣ OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ 212  OKINAWA ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Team Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001-2002 2silver Α.Σ.ΘΗΣΕΑΣ 183  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Team Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001-2002 3bronze AS KHREOS  ΑΣ ΚΗΡΕΩΣ  GREECE
        Team Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001-2002 3bronze Α.Σ. ΔΙΑΛΛΟΣ  Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Team Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2001-2002 5 ΑΣ ΔΙΡΦΥΩΝ ΦΙΛΟΚΛΗΣ 455  ΑΘΛ ΣΥΛ ΔΙΡΦΥΩΝ ΦΙΛΟΚΛΗΣ  GREECE
Team Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001-2002 1gold Α.Σ.ΘΗΣΕΑΣ 183  ΠΑΓΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ  GREECE
        Team Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001-2002 2silver αιχμη ιλιου  ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Team Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001-2002 3bronze ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 488  Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Team Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001-2002 3bronze ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ  ΑΣΠ ΨΑΧΝΩΝ  GREECE
        Team Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001-2002 5 Α.Π.Σ. ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  Α.Π.Σ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ  GREECE
        Team Kumite ΠΑΙΔΩΝ 2001-2002 5 ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  ΑΘΛ ΟΜΙΛ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ  GREECE
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-08-01 15:27:54 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE