Results
 
2. Salzburg Cup 2016 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
KATA INDIVIDUAL FEMALE SENIOREN 1gold Bijelic Sara Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
        KATA INDIVIDUAL FEMALE SENIOREN 2sivler Sluganovic Ruza Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
Kata Individual female U10 OBERSTUFE 1gold Cetin Ceylin Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual female U10 OBERSTUFE 2sivler Sestic Emily Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U10 OBERSTUFE 3bronze Cebic Danijela Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kata Individual female U10 UNTERSTUFE 1gold Lex Leonie ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Individual female U10 UNTERSTUFE 2sivler Hinterbuchner Victoria ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Individual female U10 UNTERSTUFE 3bronze Tomic Gabriela Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U10 UNTERSTUFE 3bronze Rasidovic Ena ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Individual female U10 UNTERSTUFE 5 Rastavica Nora Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U10 UNTERSTUFE 5 GASSER ALIYAH Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
        Kata Individual female U10 UNTERSTUFE 7 Memic Belmina Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual female U10 UNTERSTUFE 7 Pabinger Chiara Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual female U10 UNTERSTUFE 9 PETRACEK Sarah Karate shotokan ippon Saalfelden  AUSTRIA
        Kata Individual female U10 UNTERSTUFE 9 GEISLER MIRIAM Karate shotokan ippon Saalfelden  AUSTRIA
Kata Individual female U12 OBERSTUFE 1gold Bektic Jasmina Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual female U12 OBERSTUFE 2sivler TOMIC MATEJA Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U12 OBERSTUFE 3bronze GALUSIC MARIE Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U12 OBERSTUFE 3bronze Dogan Gaye ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Individual female U12 OBERSTUFE 5 AJIMI AISHA Karate shotokan ippon Saalfelden  AUSTRIA
        Kata Individual female U12 OBERSTUFE 5 Stojkovic Lenka Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
        Kata Individual female U12 OBERSTUFE 7 Moser Daniela Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
Kata Individual female U12 UNTERSTUFE 1gold Roßmann Eva ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Individual female U12 UNTERSTUFE 2sivler Stankovic Sanja Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U12 UNTERSTUFE 3bronze Lipovach Nejra Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual female U12 UNTERSTUFE 3bronze Bostürk Tugba Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
        Kata Individual female U12 UNTERSTUFE 5 Sendelhofer Leonie Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual female U12 UNTERSTUFE 5 NOVICIC NATASA Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
Kata Individual female U14 OBERSTUFE 1gold Reitmeier Leonie Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U14 OBERSTUFE 2sivler Tadic Ana ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Individual female U14 OBERSTUFE 3bronze Eck Victoria Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual female U14 OBERSTUFE 3bronze Lederer Anna Caterina Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U14 OBERSTUFE 5 Nottebohm Anna ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Individual female U14 OBERSTUFE 5 Buchegger Paulina Union Karate Club Yoseikan Pongau  AUSTRIA
        Kata Individual female U14 OBERSTUFE 7 Sejdiu Fiona Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kata Individual female U14 UNTERSTUFE 1gold Cakarevic Ivana Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U14 UNTERSTUFE 2sivler Kemetinger Sophie Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U14 UNTERSTUFE 3bronze Radic Ivana Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U14 UNTERSTUFE 3bronze UNTERDORFER LENA MATTEA Karate shotokan ippon Saalfelden  AUSTRIA
Kata Individual female U16 OBERSTUFE 1gold Kreil Marie Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual female U16 OBERSTUFE 2sivler Riedlsperger Susanna Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
        Kata Individual female U16 OBERSTUFE 3bronze Murtaew Heda Union Karate Club Yoseikan Pongau  AUSTRIA
        Kata Individual female U16 OBERSTUFE 3bronze Quehenberger Anna Union Karate Club Yoseikan Pongau  AUSTRIA
Kata Individual female U8 1gold Prokesch Helene Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U8 2sivler Petutschnig Alessia Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U8 3bronze Streitwieser-Regeer Marie Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U8 3bronze Lafenthaler Aline Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U8 5 Kemetinger Sarah Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U8 5 Kirisits Mira Lisa Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U8 7 Florian Lila Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual female U8 7 TARAKCI MELISA Karate shotokan ippon Saalfelden  AUSTRIA
KATA INDIVIDUAL MALE SENIOREN 1gold Doko Luan Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
        KATA INDIVIDUAL MALE SENIOREN 2sivler Ortner Christian Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        KATA INDIVIDUAL MALE SENIOREN 3bronze Stranig Thomas KU Shotokan Salzburg  AUSTRIA
        KATA INDIVIDUAL MALE SENIOREN 3bronze Pozvek PATRICK Karate shotokan ippon Saalfelden  AUSTRIA
Kata Individual male U10 OBERSTUFE 1gold Sheihani Muhammad Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual male U10 OBERSTUFE 2sivler Quehenberger Nico Union Karate Club Yoseikan Pongau  AUSTRIA
        Kata Individual male U10 OBERSTUFE 3bronze Flieder Christoph Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
        Kata Individual male U10 OBERSTUFE 3bronze Hufnagl Sebastian Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual male U10 OBERSTUFE 5 Mühlbacher Felix ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
Kata Individual male U10 UNTERSTUFE 1gold Schmid Thomas Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
        Kata Individual male U10 UNTERSTUFE 2sivler Wallner Simon Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual male U10 UNTERSTUFE 3bronze Sumetzberger Liam Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual male U10 UNTERSTUFE 3bronze Sluganovic Leonardo Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual male U10 UNTERSTUFE 5 Weissenböck Noah 1 Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual male U10 UNTERSTUFE 5 Weissenböck Luca 1 Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual male U10 UNTERSTUFE 7 Woglar Max ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Individual male U10 UNTERSTUFE 7 Jandl Simon Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual male U10 UNTERSTUFE 9 Hein Francos Nicolas Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kata Individual male U12 OBERSTUFE 1gold Tosun Emre USV Wals- Laschensky  AUSTRIA
        Kata Individual male U12 OBERSTUFE 2sivler Erlbacher Dominik Union Karate Club Yoseikan Pongau  AUSTRIA
        Kata Individual male U12 OBERSTUFE 3bronze HÖLZL THOMAS Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual male U12 OBERSTUFE 3bronze Fessler Jakob ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Individual male U12 OBERSTUFE 5 Noori Shahriar Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual male U12 OBERSTUFE 5 Kühnel Henrik Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
Kata Individual male U12 UNTERSTUFE 1gold Neuberger Georg ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Individual male U12 UNTERSTUFE 2sivler Neubacher Raphael KU Shotokan Salzburg  AUSTRIA
        Kata Individual male U12 UNTERSTUFE 3bronze Anderson Jakob Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kata Individual male U14 OBERSTUFE 1gold Tosun Cenk USV Wals- Laschensky  AUSTRIA
        Kata Individual male U14 OBERSTUFE 2sivler Fessler Florian ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Individual male U14 OBERSTUFE 3bronze Kühnel Oliver Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual male U14 OBERSTUFE 3bronze Bartel Johannes USV Wals- Laschensky  AUSTRIA
        Kata Individual male U14 OBERSTUFE 5 Riess Jakob ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Individual male U14 OBERSTUFE 5 Hirscher Nikolaus Union Karate Club Yoseikan Pongau  AUSTRIA
Kata Individual male U14 UNTERSTUFE 1gold Bosnjak Florian Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
        Kata Individual male U14 UNTERSTUFE 2sivler Altuntas Onur Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
        Kata Individual male U14 UNTERSTUFE 3bronze Stekovic Aleksandar Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual male U14 UNTERSTUFE 3bronze Milic David Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kata Individual male U8 1gold Bektic Armin Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual male U8 2sivler Wallner Jonas Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual male U8 3bronze Wallner Noah Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual male U8 3bronze Mujanic Kerim Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Individual male U8 5 Arzberger Mario Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Individual male U8 5 Rasulli Elias Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
Kata Team female U10 1gold Kara Team 1(Hinterbuchner, Lex, Rasidovic) ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Team female U10 2sivler Pinzgau(Prokesch, Sestic, Tomic) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Team female U10 3bronze Pinzgau(Innerhofer, Koch, Lemberger) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Team female U10 3bronze Pinzgau(Kirisits, Lafenthaler, Petutschnig) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kata Team female U12 1gold Pinzgau(GALUSIC, PAYR, TOMIC) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Team female U12 2sivler Pinzgau(Kemetinger, Novicic, Rastavica) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Team female U12 3bronze Kara Team 2(Payr, Roßmann, Topal) ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kata Team female U12 3bronze Walserfeld(Lipovach, Memic, Pabinger) Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
Kata Team female U14 1gold Pinzgau(Lederer, OBRALIC, Reitmeier) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Team female U14 2sivler Pinzgau(Hyde, Sejdiu, Stankovic) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Team female U14 3bronze Team lora 1(Bostürk, Karajica, Stojkovic) Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
        Kata Team female U14 3bronze team ippon 1(AYDIN, LANGEGGER, UNTERDORFER) Karate shotokan ippon Saalfelden  AUSTRIA
Kata Team female U16 1gold Yoseikan 1(Buchegger, Gsenger, Quehenberger) Union Karate Club Yoseikan Pongau  AUSTRIA
        Kata Team female U16 2sivler Yoseikan 2(Krallinger, Murtaew, Viehhauser) Union Karate Club Yoseikan Pongau  AUSTRIA
        Kata Team female U16 3bronze Walserfeld(Kreil, Moser, Moser) Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
Kata Team male U10 1gold Walserfeld(Ebner, Hufnagl, Sheihani) Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Team male U10 2sivler Pinzgau(Hein Francos, Weissenböck, Weissenböck) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Team male U10 3bronze Walserfeld(Arzberger, Bektic, Wallner) Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kata Team male U10 3bronze Walserfeld(Sabanovic, Wallner, Wallner) Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
Kata Team male U12 1gold Pinzgau(BATINIC, HÖLZL, HÖRL) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kata Team male U12 2sivler Pinzgau(Anderson, Aschacher, Mitalipov) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kata Team male U14 1gold KIDO Karate(Bartel, Tosun, Tosun) USV Wals- Laschensky  AUSTRIA
        Kata Team male U14 2sivler Yoseikan 3(Erlbacher, Hirscher, Hirscher) Union Karate Club Yoseikan Pongau  AUSTRIA
        Kata Team male U14 3bronze Team lora 2(Altuntas, Flieder, Schmid) Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
Kumite Individual female U10 + 35 1gold Novicic Anastasia Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 -28 KG 1gold Cetin Ceylin Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 -28 KG 2sivler Prokesch Helene Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 -28 KG 3bronze Tomic Gabriela Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 -28 KG 3bronze Kemetinger Sarah Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 -35 KG 1gold Topal Magdalena ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 -35 KG 2sivler Rasidovic Ena ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 -35 KG 3bronze Hinterbuchner Victoria ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 -35 KG 3bronze Lex Leonie ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
Kumite Individual female U12 +36 kg 1gold Schütze Emma ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kumite Individual female U12 +36 kg 2sivler GALUSIC MARIE Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Individual female U12 +36 kg 3bronze Radic Jelena 1 Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Individual female U12 +36 kg 3bronze Roßmann Eva ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
Kumite Individual female U12 -30 kg 1gold Bektic Jasmina Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kumite Individual female U12 -30 kg 2sivler TOMIC MATEJA Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Individual female U12 -36 kg 1gold Payr Franziska ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kumite Individual female U12 -36 kg 2sivler Stankovic Sanja Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Individual female U12 -36 kg 3bronze Hyde Zoe Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite individual female U14 +55kg 1gold Vukovic Marina Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite individual female U14 +55kg 2sivler Schuster Nina Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite individual female U14 +55kg 3bronze Winter Katharina ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
Kumite individual female U14 -45 kg 1gold Grujic Emilia 1 ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kumite individual female U14 -45 kg 2sivler OBRALIC AMINA Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite individual female U14 -45 kg 3bronze Cakarevic Ivana Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite individual female U14 -45 kg 3bronze Nottebohm Anna ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
Kumite Individual female U14 -55 kg 1gold Lederer Alessandra Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Individual female U14 -55 kg 2sivler Sejdiu Fiona Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIOREN 1gold Weissenböck Robert Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIOREN 2sivler Sadikovic Erman Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
KUMITE INDIVIDUAL MALE U10 +36 KG 1gold Grujic Dominik ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U10 +36 KG 2sivler Flieder Christoph Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
KUMITE INDIVIDUAL MALE U10 -28 KG 1gold Sheihani Muhammad Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U10 -28 KG 2sivler Weissenböck Noah 1 Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U10 -28 KG 3bronze Sluganovic Leonardo Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U10 -28 KG 3bronze Hörl Thomas Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
KUMITE INDIVIDUAL MALE U10 -36 KG 1gold Hufnagl Sebastian Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U10 -36 KG 2sivler Ebner Luca Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U10 -36 KG 3bronze Wallner Simon Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U10 -36 KG 3bronze Juric Mateo Goran Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Individual male U12 +38 kg 1gold HÖLZL THOMAS Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Individual male U12 +38 kg 2sivler BATINIC DAVID Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Individual male U12 +38 kg 3bronze Temel Mustafa Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Individual male U12 -32 kg 1gold Noori Shahriar Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Individual male U12 -32 kg 2sivler Hundsberger Michael ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
Kumite Individual male U12 -38 kg 1gold Kühnel Henrik Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kumite Individual male U12 -38 kg 2sivler HÖRL CHRISTOPH Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Individual male U14 +55 kg 1gold Milic David Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Individual male U14 +55 kg 2sivler BATINIC DARIO Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Individual male U14 +55 kg 3bronze Altuntas Onur Karate Shotokan LORA Zell am See  AUSTRIA
        Kumite Individual male U14 +55 kg 3bronze Stekovic Aleksandar Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Individual male U14 -45 kg 1gold Kühnel Oliver Karate Union Walserfeld  AUSTRIA
        Kumite Individual male U14 -45 kg 2sivler Stankovic Sasa Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Individual male U14 -55kg 1gold Sluganovic Gabriel Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Individual male U14 -55kg 2sivler Noori Keshwear Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Individual male U16 +63kg 1gold Schütze Sebastian ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kumite Individual male U16 +63kg 2sivler Ibrahimi Ardit Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Individual male U16 - 52 kg 1gold Hinterbuchner Dominik ASKÖ Karate Kara  AUSTRIA
        Kumite Individual male U16 - 52 kg 2sivler VELADZIC DZENIS Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Individual male U16 -63kg 1gold JURIC SANDRO Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Individual male U16 -63kg 2sivler Noori Kaisar Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Individual male U18 1gold IBRAHIMI ARMEND Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Team female U12 1gold Pinzgau(GALUSIC, Stankovic, TOMIC) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Team female U12 2sivler Pinzgau(Hyde, PAYR, Radic) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Team female U14 1gold Pinzgau(Lederer, Schuster, Vukovic) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Team female U14 2sivler CAKAREVIC, KAMETINGER, OBRALIC(Cakarevic, Kametinger, OBRALIC, Sejdiu) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Team male U12 1gold Pinzgau(HÖLZL, HÖRL, Noori) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Team male U12 2sivler Pinzgau(Anderson, BATINIC, Temel) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Kumite Team male U14 1gold Pinzgau(BATINIC, Noori, Sluganovic) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
        Kumite Team male U14 2sivler Pinzgau(Milic, Stankovic, Stekovic) Karate Leistungszentrum Pinzgau  AUSTRIA
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-07-17 15:30:38 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE