Results
 
XIII. OPEN POKRYSHKIN KARATE CUP - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
Kata Individual female Cadets 1gold Хозяева Валерия SIBERIAN MARTIAL ARTS CLUB FLAGMAN  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 2sivler Шумская Ксения ДЮСШ единоборств г. Томск  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 3bronze Амяга Ирина SIBERIAN MARTIAL ARTS CLUB FLAGMAN  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 3bronze Иванова Анастасия Игоревна Красноярский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 5 Полежаева Валерия Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 5 Филонова Екатерина Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual female Seniors 1gold Салкова Ольга Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Seniors 2sivler Истомина Валерия SIBERIAN MARTIAL ARTS CLUB FLAGMAN  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Seniors 3bronze Афимченко Анастасия SIBERIAN MARTIAL ARTS CLUB FLAGMAN  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Seniors 3bronze Буторина Вероника Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Seniors 5 Булыга Кристина Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Seniors 5 Шахлина Мария SIBERIAN MARTIAL ARTS CLUB FLAGMAN  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Seniors 7 Чемова Кристина Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Seniors 7 Короткова Кристина Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual female U10 1gold Игумнова Таисия Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U10 2sivler Бенова Анастасия Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U10 3bronze Каипова Сабрина Восточный Казахстан  KAZAKHSTAN
        Kata Individual female U10 3bronze Махоткина Анастасия Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U10 5 Григорьева Анастасия Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U10 5 Гладких Ксения Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U10 7 Комзина Алла Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U10 7 Коновалова Екатерина Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual female U12 1gold Юрьева Юлия Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 2sivler Чекменева Полина Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 3bronze Ашиток Валерия Sparta  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 3bronze Байкина Дарья ТРОО ДЮСК каратэ АТЭМИ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 5 Бенова Екатерина Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 5 Кузьминская Анна Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 7 Ярославцева Маргарита Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 7 Перминова Юлианна Восточный Казахстан  KAZAKHSTAN
Kata Individual female U14 1gold Попова Варвара Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 2sivler Кокарева Ксения SIBERIAN MARTIAL ARTS CLUB FLAGMAN  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 3bronze Доненкова Диана Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 3bronze Стусь Маргарита Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 5 Жеглова Владислава Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 5 Травникова Дарья Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 7 Агунович Дарина Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual male Cadets 1gold Шваб Артем Спортивный клуб Триада  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 2sivler Тимощенко Дмитрий Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 3bronze Стрелец Андрей Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 3bronze Дуничев Павел SIBERIAN MARTIAL ARTS CLUB FLAGMAN  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 5 Инин Степан ДЮСШ единоборств г. Томск  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 5 Аубакиров Мирам Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 7 Ерофеев Вадим Денисович Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 7 Воронов Александр Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual male Seniors 1gold Ким Андрей SHOTOKAN Novokuznetsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 2sivler Абдуразаков Азизбек Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 3bronze Шваб Никита Спортивный клуб Триада  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 3bronze Баранов Алексей Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 5 Волохов Денис Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 5 Адамов Руслан Георгиевич Красноярский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 7 Азизов Алексей Клуб каратэ Класс  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 7 Булатов Евгений Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual male U10 1gold Кочетков Сергей Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 2sivler Филиппов Виктор Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 3bronze Елизаров Алексей Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 3bronze Жуков Лев Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 5 Ракшин Никита Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 5 Серов Лев Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 7 Гринёв Семён Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 7 Эргешов Даниэль Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual male U12 1gold Нырков Дмитрий Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 2sivler Ли Андрей Викторович Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 3bronze Сек Кирилл Александрович Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 3bronze Севостьянов Владимир Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 5 Югай Владимир Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 5 Звонаренко Михаил Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 7 Дахман Максим Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 7 Кайгородов Константин Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 9 Уваровский Данил Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 9 Бубенов Роман Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual male U14 1gold Пустовалов Кирилл SHOTOKAN Novokuznetsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 2sivler Бегунов Артём Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 3bronze Савченко Данил Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 3bronze Тимофеев Артем Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 5 Исаенко Данил Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 5 Челябин Данил Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 7 Букреев Александр Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 7 Ли Ен Бок Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 9 Усик Данил Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 9 Теньков Илья Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
Kata team female Cadets & Juniors 1gold FlagMAN SIBERIAN MARTIAL ARTS CLUB FLAGMAN  RUSSIAN FEDERATION
        Kata team female Cadets & Juniors 2sivler Успех Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
Kata Team female Seniors 1gold FlagMAN SIBERIAN MARTIAL ARTS CLUB FLAGMAN  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team female Seniors 2sivler Динамэкс -1 Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team female Seniors 3bronze Динамэкс - 2 Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
Kata Team female U14 1gold Гора Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team female U14 2sivler Боец Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
Kata team male Cadets & Juniors 1gold Приморье-3 Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kata team male Cadets & Juniors 2sivler ДЮСШ Томск ДЮСШ единоборств г. Томск  RUSSIAN FEDERATION
        Kata team male Cadets & Juniors 3bronze Омский Союз Каратэ 1 Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata team male Cadets & Juniors 3bronze Приморский край Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
Kata Team male U14 1gold Приморье-1 Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team male U14 2sivler Курган Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team male U14 3bronze ВАДО Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team male U14 3bronze фаворит Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team male U14 5 Приморье-2 Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female Cadets -47 kg 1gold Охременко Екатерина Eris-N  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets -47 kg 2sivler Черкашина Екатерина алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets -47 kg 3bronze Дьяченко Валентина АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets -47 kg 3bronze ФОМИНА АНАСТАСИЯ АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets -47 kg 5 Иванова Мила Максимовна Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female Cadets -54 kg 1gold Пичугина Кристина SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets -54 kg 2sivler Сурикова Дарья SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets -54 kg 3bronze Горецкая Полина Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets -54 kg 3bronze Хабибова Алина Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets -54 kg 5 Ковалёва Ксения Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets -54 kg 5 Шульгина Елизавета Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets -54 kg 7 Устьянцева Полина Спортивный клуб Триада  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female Cadets +54 kg 1gold Копыльцова Дарья Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets +54 kg 2sivler Гужевникова Ангелина orion school karate  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets +54 kg 3bronze Пипко Дарья Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets +54 kg 3bronze Штраус Екатерина алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets +54 kg 5 Панчук Диана Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets +54 kg 5 Недосекина Виктория Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets +54 kg 7 Печкурова Александра Юрьевна Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Cadets +54 kg 7 Пургина Софья orion school karate  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female Juniors -53 kg 1gold Шаболтас Юлия Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors -53 kg 2sivler Разумных Анастасия Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors -53 kg 3bronze Гиляжединова Марина Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors -53 kg 3bronze Валеева Лилия Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors -53 kg 5 Зиалтдинова Регина Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors -53 kg 5 Каримова Зарина Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female Juniors -59 kg 1gold Ковалева Полина Станиславовна Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors -59 kg 2sivler ОРЛОВА ЖАННА АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors -59 kg 3bronze Макрушина Алиса ТРОО ДЮСК каратэ АТЭМИ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors -59 kg 3bronze Мозель Екатерина ТРОО ДЮСК каратэ АТЭМИ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors -59 kg 5 Белобородова Ульяна Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors -59 kg 5 Яковлева Елизавета Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female Juniors +59 kg 1gold Пустовит Екатерина Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors +59 kg 2sivler Козлова Марина Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors +59 kg 3bronze Лукьянова Александра Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors +59 kg 3bronze МЕРЦ АЛЕКСАНДРА АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Juniors +59 kg 5 Епанчинцева Ксения Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female Seniors -55 kg 1gold Борисова Валерия Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Seniors -55 kg 2sivler Финашкина Валерия Томская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Seniors -55 kg 3bronze Гогинова Людмила Георгиевна Санкт-Петербург  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Seniors -55 kg 3bronze Асадуллина Далия Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Seniors -55 kg 5 Палунина Анастасия Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female Seniors -61 kg 1gold Огнева Ульяна Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Seniors -61 kg 2sivler Пашина Алина Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Seniors -61 kg 3bronze Буторина Вероника Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Seniors -61 kg 3bronze Гордеева Мария Владимировна Санкт-Петербург  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Seniors -61 kg 5 ПЬЯНКОВА ЮЛИЯ АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Seniors -61 kg 5 Чемова Кристина Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female Seniors -68 kg 1gold Кузнецова Евгения Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Seniors -68 kg 2sivler Лясковец Людмила Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female Seniors +68 kg 1gold Опарина Татьяна Клуб АМАРА Алтайский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Seniors +68 kg 2sivler Пономарева Ксения Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female Seniors +68 kg 3bronze Попова Ирина Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual Female U10 -30kg 1gold Грибанова Александра SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 -30kg 2sivler Арышева Варвара SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 -30kg 3bronze Гладких Ксения Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 -30kg 3bronze Токмакова Ульяна SKIF  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 -30kg 5 Горбунова Анастасия Клуб АМАРА Алтайский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 -30kg 5 Маковка Анна алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 -30kg 7 Боровикова Василиса алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 -30kg 7 Байгулова Ксения Спортивный клуб Триада  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual Female U10 +30kg 1gold Антонова Валерия алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 +30kg 2sivler Борискина Юлия Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 +30kg 3bronze Кузнецова Виктория Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 +30kg 3bronze Степнёва Милена Константиновна Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 +30kg 5 Немыкина Екатерина Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 +30kg 5 Каипова Сабрина Восточный Казахстан  KAZAKHSTAN
        Kumite Individual Female U10 +30kg 7 Гончарова Анфиса Клуб АМАРА Алтайский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual Female U10 +30kg 7 Кукина Софья Спортивный клуб Триада  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female U12 +36 kg 1gold Бикметова Аида Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 +36 kg 2sivler Кудрявцева Анна Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 +36 kg 3bronze Коробейникова Снежана Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 +36 kg 3bronze Антипова Арина каратэ-клуб СИБИРЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 +36 kg 5 Лобанова Татьяна АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 +36 kg 5 Юрьева Юлия Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 +36 kg 7 Филинкова Снежана Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 +36 kg 7 Огонькова Мария Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 +36 kg 9 Хомяченко Станислава ТРОО ДЮСК каратэ АТЭМИ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female U12 -32 kg 1gold Чекменева Полина Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -32 kg 2sivler Максимова Валерия Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -32 kg 3bronze Кисилева Виктория Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -32 kg 3bronze Черепанова Алиса Спортивный клуб Триада  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -32 kg 5 Иванкова Светлана Ярославовна Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -32 kg 5 Касаткина Арина алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -32 kg 7 Фролова Дарья Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -32 kg 7 Сизикова Рада Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female U12 -36 kg 1gold Семенова Алиса Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -36 kg 2sivler Лукьянова Анна Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -36 kg 3bronze Сотырева Мария Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -36 kg 3bronze Ключникова Лейла Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -36 kg 5 Пипко Варвара Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -36 kg 5 Бочкарева Алена Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -36 kg 7 Бледных Анна Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -36 kg 7 Попова Ольга СПК ПОБЕДА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -36 kg 9 Воронова Ирина Спортивный клуб Триада  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U12 -36 kg 9 Шершнева Наталья алмаз  RUSSIAN FEDERATION
Kumite individual female U14 +45 kg 1gold Васянович Джемма алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 +45 kg 2sivler Шорохова Марина Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 +45 kg 3bronze Чупина Анастасия алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 +45 kg 3bronze Найденова Кристина Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 +45 kg 5 Щёкина Ариана Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 +45 kg 5 Копылова Дарья Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 +45 kg 7 Ван-Хай Софья Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 +45 kg 7 Бирюкова Александра Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 +45 kg 9 Ефимова Алина каратэ-клуб СИБИРЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 +45 kg 9 Мещанинцева Виктория Сергеевна Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual female U14 -40 kg 1gold Рязанова Анастасия Андреевна Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U14 -40 kg 2sivler Труш Мария Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U14 -40 kg 3bronze КОРОВИНА ДАНИЕЛА АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U14 -40 kg 3bronze Золина Дарья Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U14 -40 kg 5 Лобанова Виктория Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U14 -40 kg 5 Маркова Алина Спортивный клуб Триада  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual female U14 -40 kg 7 Габбасова Тайя Восточный Казахстан  KAZAKHSTAN
        Kumite Individual female U14 -40 kg 7 Аникеева Елизавета каратэ-клуб СИБИРЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite individual female U14 -45 kg 1gold Белоусова Александра SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 -45 kg 2sivler Коробкина Галина Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 -45 kg 3bronze Шикова Ангелина алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 -45 kg 3bronze Рудикова Алина Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 -45 kg 5 Филоненко Анна Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female U14 -45 kg 5 Бачинина Ульяна АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Cadets -52 kg 1gold Шиловских Сергей Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -52 kg 2sivler Гузевский Владислав Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -52 kg 3bronze Вараксин Алексей Вячеславович Красноярский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -52 kg 3bronze Насыров Радмир Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -52 kg 5 Макаров Георгий Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -52 kg 5 Романенко Егор Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -52 kg 7 Воробьев Максим Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -52 kg 7 Тибуков Виктор SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -52 kg 9 Борисов Евгений каратэ-клуб СИБИРЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -52 kg 9 Герт Вячеслав Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Cadets -57 kg 1gold Шарафутдинов Эрнест Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -57 kg 2sivler Песков Данил Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -57 kg 3bronze БАЧИНИН БОРИС АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -57 kg 3bronze Рахматов Дмитрий Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -57 kg 5 Мифтахов Даниил Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -57 kg 5 Изибаев Александр Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -57 kg 7 Егоров Кирилл Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -57 kg 7 Кербель Александр Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -57 kg 9 Кутузов Андрей СПК ПОБЕДА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -57 kg 9 Шпагин Владимир Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Cadets -63 kg 1gold Волженцев Виктор Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -63 kg 2sivler Чуприн Михаил алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -63 kg 3bronze Крапчатов Павел КАРАТЕ-БИЙСК АЛТ. КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -63 kg 3bronze Федоров Никита Санкт-Петербург  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -63 kg 5 Фатуллаев Али Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -63 kg 5 Селиверстов Николай Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -63 kg 7 Кочетков Владислав Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -63 kg 7 АЛЕКСАНДРОВ ИГОРЬ АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -63 kg 9 Мухаметсупович Мухаматжоннов Аббос Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -63 kg 9 Жучков Владислав Владиславович Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Cadets -70 kg 1gold Кемин Иван Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -70 kg 2sivler Чепурнов Даниил Романович Санкт-Петербург  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -70 kg 3bronze Меренков Иван Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -70 kg 3bronze Молдованов Тимофей Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -70 kg 5 Назаров Александр orion school karate  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -70 kg 5 Моногаров Алексей Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets -70 kg 7 Маслаков Владислав Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Cadets +70 kg 1gold Пыхтеев Захар Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets +70 kg 2sivler Гайворонский Максим Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets +70 kg 3bronze Авакимов Роберт Георгиевич Karate Sochi  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets +70 kg 3bronze Аникеенко Павел Николаевич Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets +70 kg 5 Войтенко Антон Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets +70 kg 5 Кергетов Артем Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets +70 kg 7 Ивойлов Вадим Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets +70 kg 7 Процан Егор Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Cadets +70 kg 9 Омельченко Максим Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Juniors -55 kg 1gold Коновалов Виталий Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -55 kg 2sivler Колотовкин Данил алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -55 kg 3bronze Вашурин Даниил Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -55 kg 3bronze Бралинов Санат Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -55 kg 5 Нагибенко Всеволод СПК ПОБЕДА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -55 kg 5 Петченко Павел Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Juniors -61 kg 1gold Потапов Роман Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -61 kg 2sivler Григорьев Владимир Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -61 kg 3bronze Иванов Максим Sparta  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -61 kg 3bronze Мишлимович Владислав Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -61 kg 5 Набиуллин Валерий Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -61 kg 5 Шумков Андрей Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -61 kg 7 Романенко Денис Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -61 kg 7 Матвиенко Всеволод Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Juniors -68 kg 1gold Горохов Иван Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -68 kg 2sivler Огай Максим Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -68 kg 3bronze КАМЕННЫЙ ИВАН АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -68 kg 3bronze Гайда Максим Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -68 kg 5 АРАБСКИЙ РУСЛАН АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -68 kg 5 Чешков Илья Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -68 kg 7 МАМЕДОВ АДЕМ АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -68 kg 7 Казанцев Данил Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -68 kg 9 Кузнецов Павел Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Juniors -76 kg 1gold Пушкин Игорь Сергеевич Санкт-Петербург  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -76 kg 2sivler ЗАРАНОК ИВАН АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -76 kg 3bronze Акопян Артем Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -76 kg 3bronze ПОТЕХИН ЮРИЙ АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -76 kg 5 Шабалдин Вадим Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -76 kg 5 Горшков Павел ТРОО ДЮСК каратэ АТЭМИ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -76 kg 7 СМИРНОВ ИГОРЬ АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors -76 kg 7 Змейкин Станислав Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Juniors +76 kg 1gold Лясковец Иван Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors +76 kg 2sivler Гурьянов Роман Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors +76 kg 3bronze Визир Вадим Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors +76 kg 3bronze Фомин Никита Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors +76 kg 5 Толпекин Данил Томская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Juniors +76 kg 5 Графов Владислав Клуб каратэ Класс  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Seniors -60 kg 1gold Иванов Владлен Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -60 kg 2sivler Ефименко Степан Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -60 kg 3bronze Леонов Евгений Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -60 kg 3bronze Ольшанский Антон Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -60 kg 5 Зрелов Никита Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Seniors -67 kg 1gold Гутник Александр Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -67 kg 2sivler Прокофьев Даниил Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -67 kg 3bronze Тимченко Никита КАРАТЕ-БИЙСК АЛТ. КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -67 kg 3bronze Лычагин Фёдор Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -67 kg 5 Рыбаков Максим Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -67 kg 5 Берилло Ярослав Eris-N  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Seniors -75 kg 1gold Скопин Дмитрий алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -75 kg 2sivler Илюхин Роман Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -75 kg 3bronze Аникин Евгений SKIF  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -75 kg 3bronze Велиев Гусейн Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -75 kg 5 Шайкин Александр Московская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -75 kg 5 Козловский Владислав orion school karate  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Seniors -84 kg 1gold Родионов Алексей Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -84 kg 2sivler Тихов Виктор SKIF  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -84 kg 3bronze Скопинцев Владислав Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -84 kg 3bronze Агаев Амид Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -84 kg 5 Андросов Артем Томская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors -84 kg 5 Слащев Юрий Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male Seniors +84 kg 1gold Грановесов Илья Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors +84 kg 2sivler Кругликов Василий Eris-N  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors +84 kg 3bronze Бауэр Дмитрий Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors +84 kg 3bronze Самаринов Артем Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male Seniors +84 kg 5 Кабанов Данила Челябинская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male U10 +30 kg 1gold Сумин Арсений алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 +30 kg 2sivler Илющенко Артём Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 +30 kg 3bronze Ронжин Матвей Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 +30 kg 3bronze Семенякин Александр Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 +30 kg 5 Балабаев Дмитрий Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 +30 kg 5 Гриненко Всевлад алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 +30 kg 7 Сенюшкин Кирилл Максимович Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 +30 kg 7 Плотников Иван Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 +30 kg 9 Терехов Николай SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 +30 kg 9 Захаров Лев Константинович Красноярский край  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male U10 -25 kg 1gold Кочетков Сергей Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -25 kg 2sivler Коронатов Даниил Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -25 kg 3bronze Конченко Артем Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -25 kg 3bronze Бемалян Даниель SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -25 kg 5 Жуков Александр Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -25 kg 5 Круглов Данил Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -25 kg 7 Казаков Данил Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -25 kg 7 Гейко Александр SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -25 kg 9 Плющ Максим Клуб АМАРА Алтайский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -25 kg 9 Мозговых Евгений Клуб АМАРА Алтайский край  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male U10 -30 kg 1gold Красильский Глеб Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -30 kg 2sivler Халилов Амир Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -30 kg 3bronze Жуков Сергей алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -30 kg 3bronze Суворин Сергей SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -30 kg 5 Рябов Егор Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -30 kg 5 Курамшин Иван Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -30 kg 7 Яковлев Дмитрий Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -30 kg 7 Арбузов Семён Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -30 kg 9 Шикун Антон SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U10 -30 kg 9 Войтих Артем Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male U12 +42 kg 1gold Михеев Илья алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 +42 kg 2sivler Ли Андрей Викторович Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 +42 kg 3bronze Алистратов Владислав Спортивный клуб Триада  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 +42 kg 3bronze Герман Кирилл Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 +42 kg 5 ПОТЕХИН АЛЕКСАНДР АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 +42 kg 5 Зелинский Дмитрий Янович Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 +42 kg 7 Мерк Данил Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 +42 kg 7 Чумаков Сергей SKIF  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 +42 kg 9 Климов Константин СПК ПОБЕДА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 +42 kg 9 Афонин Максим Спортивный клуб Триада  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male U12 -30 kg 1gold Ромащенко Михаил Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -30 kg 2sivler Шакиров Всеволод Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -30 kg 3bronze Тарасенко Андрей Спортивный клуб Триада  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -30 kg 3bronze Хомяков Николай Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -30 kg 5 Ноздренко Игорь Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -30 kg 5 Сек Кирилл Александрович Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -30 kg 7 Карташов Борис Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -30 kg 7 Аникин Елисей Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -30 kg 9 ЛЕБЕДЕВ Егор АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male U12 -34 kg 1gold Посаженников Сергей Eris-N  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -34 kg 2sivler Сороколетов Владислав Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -34 kg 3bronze Даньшин Евгений Клуб АМАРА Алтайский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -34 kg 3bronze Валиев Руслан Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -34 kg 5 Яценко Тимофей Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -34 kg 5 Новгородцев Олег Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -34 kg 7 Швецов Дмитрий Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -34 kg 7 Литвин Иван Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -34 kg 9 Григорьев Арсений алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -34 kg 9 Шабуров Даниил Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -34 kg 11 Севостьянов Владимир Приморский край  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male U12 -38 kg 1gold Белецкий Егор SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -38 kg 2sivler Шимко Данила Алтайский край г.Барнаул  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -38 kg 3bronze Ступников Егор Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -38 kg 3bronze Дубов Олег Тверская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -38 kg 5 Казаков Александр Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -38 kg 5 Овчинников Вячеслав Евгеньевич Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -38 kg 7 Рыболов Денис Спортивный клуб Триада  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -38 kg 7 Ферапонтов Владимир SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -38 kg 9 Рожков Даниил алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -38 kg 9 Загулин Егор Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male U12 -42 kg 1gold Гареев Максим Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -42 kg 2sivler Степанов Владислав алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -42 kg 3bronze Кривощеков Дмитрий Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -42 kg 3bronze Бобров Владимир Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -42 kg 5 Балицкий Егор Иркутская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -42 kg 5 Ветлуков Владислав Томская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -42 kg 7 Дьяков Андрей Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -42 kg 7 Лутченков Данила Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U12 -42 kg 9 Кривотулов ДАНИЛ АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite individual male U14 +51 kg 1gold Завьялов Александр каратэ-клуб СИБИРЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 +51 kg 2sivler Сосов Егор Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 +51 kg 3bronze Забаштанский Ян СПК ПОБЕДА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 +51 kg 3bronze Летунов Денис Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 +51 kg 5 Токорев Александр Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 +51 kg 5 Лаптев Иван Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 +51 kg 7 Мережников Игорь Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 +51 kg 7 Карпов Артем Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 +51 kg 9 Пешков Николай СПК ПОБЕДА  RUSSIAN FEDERATION
Kumite individual male U14 -36 kg 1gold Аникин Иван алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -36 kg 2sivler Астаркулов Эрбол Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -36 kg 3bronze Жаровцев Вячеслав Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -36 kg 3bronze Ерошкин Данил Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -36 kg 5 Хандурин Степан Тюменская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -36 kg 5 Каримов Амир Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -36 kg 7 Свириденко Кирилл Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -36 kg 7 Никитин Всеволод Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -36 kg 9 Блинов Дмитрий алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -36 kg 9 Ковалёв Марк Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male U14 -40 kg 1gold Фетисов Артем SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -40 kg 2sivler Азеев Олег Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -40 kg 3bronze Осипов Аркадий Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -40 kg 3bronze Сон Евгений Менхунович Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -40 kg 5 Сатыбалдиев Эрбол Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -40 kg 5 Шкудунов Всеволод Евгеньевич Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -40 kg 7 Лобода Даниил Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -40 kg 7 Терентьев Александр SPK Soyuz Novosibirsk  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -40 kg 9 Дементьев Константин SKIF  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -40 kg 9 Иванцов Артур Фаворит  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Individual male U14 -45 kg 1gold Ли Ен Бок Сахалинская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -45 kg 2sivler Киселев Иван Свердловская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -45 kg 3bronze Касюкевич Данил Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -45 kg 3bronze Румянцев Иван Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -45 kg 5 Денисов Иван Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -45 kg 5 Кыдибиц Кирилл Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -45 kg 7 Терехов Вадим Алексеевич Санкт-Петербург  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -45 kg 7 Евстишкин Алексей Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -45 kg 9 Рожков Глеб Каратэ Башкортостан  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Individual male U14 -45 kg 9 Лыков Александр Кемеровская область  RUSSIAN FEDERATION
Kumite individual male U14 -51 kg 1gold Новинчанов Александр Eris-N  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -51 kg 2sivler Василевский Кирилл Eris-N  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -51 kg 3bronze Дроздов Владислав Новосибирская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -51 kg 3bronze Старостенков Дмитрий алмаз  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -51 kg 5 Печёнкин Максим Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -51 kg 5 Хабибуллин Илья Karate federation of Tyumen region  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -51 kg 7 ЧАПЛЫГИН ДАНИЛ АЛТАЙСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -51 kg 7 Яйдельский Денис Курганская область  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -51 kg 9 Мартынов Артем orion school karate  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -51 kg 9 Лисовцов Александр Клуб АМАРА Алтайский край  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U14 -51 kg 11 Саблин Максим Martial arts club Dynamex  RUSSIAN FEDERATION
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-06-25 07:48:35 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE