Results
 
XIII. MINSK OPEN - SANKER CUP 2017 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
INDIVIDUAL KATA FEMALE SENIORS 1gold Chayka Valeriya KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE SENIORS 2silver ZHELTUKHINA ELENA Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE SENIORS 3bronze Savkovskaya Tatiana Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE SENIORS 3bronze RUGACHINA MARIA KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KATA FEMALE U10 1gold Buchneva Angelina Oredej  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U10 2silver RASTOPCHINA VERONIKA KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U10 3bronze Новикова Полина МОО СПОРТИВНЫЙ КЛУБ СЭНКЁ  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U10 3bronze KULIKOVA POLINA SPC VITYAZ  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KATA FEMALE U12 1gold Жук Вероника МОО СПОРТИВН. КЛУБ ФУДОСИН  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U12 2silver Нилова Мария Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U12 3bronze Guseva Maria KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KATA FEMALE U14 1gold SALIKHOVA KRISTINA SPC VITYAZ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U14 2silver Zukova Anna Oredej  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U14 3bronze Бабкина Милана Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U14 3bronze Шишова Ксения IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U14 5 Мультан Анастасия МОО СПОРТИВНЫЙ КЛУБ СЭНКЁ  BELARUS
INDIVIDUAL KATA FEMALE U16 1gold Novoselova Ekaterina KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U16 2silver Gavrilova-Petrova Vasilina KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U16 3bronze Ильина Ксения СК БУДО  UKRAINE
        INDIVIDUAL KATA FEMALE U16 3bronze Ordina Maiya Oredej  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KATA MALE SENIORS 1gold Kazantsev Mark Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE SENIORS 2silver Talyanov Alexandr KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE SENIORS 3bronze Пяткин Павел NSKF Москва Россия  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE SENIORS 4 OVSYАNNIKOV NIKITA KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KATA MALE U10 1gold PENKIN ZAKHAR SPC VITYAZ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U10 2silver Bandeev Nikita Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U10 3bronze TIMOFEEV VALERIY KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U10 3bronze RESHCHIKOV ALEKSANDR KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U10 5 Вабищевич Глеб МОО СПОРТИВН. КЛУБ ФУДОСИН  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA MALE U10 5 Анципарович Эдгар BANZAI  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA MALE U10 7 Kosogorov Yaroslav Oredej  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KATA MALE U12 1gold Пятько Валерий МОО СПОРТИВНЫЙ КЛУБ СЭНКЁ  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA MALE U12 2silver KISELEVICH ALEKSEI KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U12 3bronze Ilyin Mstislav KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U12 3bronze Анципарович Эдгар BANZAI  BELARUS
        INDIVIDUAL KATA MALE U12 5 KRYLOV MAXIM KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U12 5 Zhuravlev Aleksandr KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KATA MALE U14 1gold KULIKOV MAKSIM SPC VITYAZ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U14 2silver MITROFANOV DMITRY KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U14 3bronze Stepanov Maksim Oredej  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U14 3bronze Minin Nikita Oredej  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U14 5 Oleinik Andrei KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U14 5 EREMIN KIRILL KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KATA MALE U16 1gold Belogaev Danila KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U16 2silver Старковский Кирилл SSKarate  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U16 3bronze Sukoro Nikita KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U16 3bronze MYZNIKOV PAVEL KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KATA MALE U16 5 Кирий-Федосенко Денис СК БУДО  UKRAINE
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -55 KG 1gold Гогинова Людмила Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -55 KG 2silver Лиджиева Александра IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -55 KG 3bronze Торбеева Екатерина Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -65 KG 1gold Khrystsenka Nastassya FSC VOLAT  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -65 KG 2silver Гогинова Людмила Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -65 KG 3bronze Голубева Елена МОО СПОРТИВНЫЙ КЛУБ СЭНКЁ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -65 KG 3bronze Лиджиева Александра IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -65 KG 5 Anashkina Ekaterina Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS -65 KG 5 Торбеева Екатерина Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS 65+ KG 1gold Шустова Татьяна Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS 65+ KG 2silver Klimova Alexandra Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS 65+ KG 3bronze Гогинова Людмила Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS 65+ KG 3bronze Anashkina Ekaterina Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE SENIORS 65+ KG 5 Винцукевич Дарья МОО СПОРТИВНЫЙ КЛУБ СЭНКЁ  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U10 -27 KG 1gold ИВАНОВА ЕКАТЕРИНА SPC VITYAZ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U10 -27 KG 2silver Чегодаева Кристина Клуб боевых искусств Успех  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U10 -27 KG 3bronze Шило Алина СК ОРША ОРЦФКТиКДиМ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U10 -27 KG 4 Сорокина Виолетта Клуб боевых искусств Успех  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U10 27+ KG 1gold Коновалова Екатерина IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U10 27+ KG 2silver VETROVA DARIA KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U10 27+ KG 3bronze Захарченко Кира Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U10 27+ KG 3bronze PAVLOVA STANISLAVA Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U10 27+ KG 5 Нижурина Лия Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U10 27+ KG 5 Марченко Марина СК ОРША ОРЦФКТиКДиМ  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 -35 KG 1gold Korezova Ekaterina Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 -35 KG 2silver Будникова Виктория IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 -35 KG 3bronze Silakova Julia OCTOBER  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 -35 KG 3bronze Сорокина Маргарита Клуб боевых искусств Успех  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 -35 KG 5 Жук Вероника МОО СПОРТИВН. КЛУБ ФУДОСИН  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 -35 KG 5 Melnichyk Miroslava Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 35+ KG 1gold Белякова Ксения Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 35+ KG 2silver Moiseeva Anastasiya Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 35+ KG 3bronze Будникова Виктория IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 35+ KG 3bronze IUROSH KARINA SPC VITYAZ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 35+ KG 5 Коновалова Екатерина IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 -40 KG 1gold Дубинина Яна Сейран  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 -40 KG 2silver Лаврова Полина Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 -40 KG 3bronze Дамирчян Диана Клуб боевых искусств Успех  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 -40 KG 3bronze Краснова Анна SSKarate  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 -40 KG 5 Полякова Дарья OCTOBER  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 -40 KG 5 Бабкина Милана Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 1gold Matveeva Ksenia KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 2silver BUZA ANNA SPC VITYAZ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 3bronze Попова Ульяна SSKarate  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 3bronze Имамалиева Милана IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 5 Шишова Ксения IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 5 Дроздова Софья Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U14 40+ KG 7 Шилкина София Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 -47 KG 1gold Ильина Ксения СК БУДО  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 -47 KG 2silver Raudso Marta Oredej  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 -54 KG 1gold Yakovleva Polina KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 -54 KG 2silver Деменева Варвара Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 -54 KG 3bronze Sergeeva Valentina KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 -54 KG 3bronze Ordina Maiya Oredej  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 -54 KG 5 Стульба Александра СК ОРША ОРЦФКТиКДиМ  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 54+ KG 1gold Ларина Дарья Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 54+ KG 2silver Lizunova Tatiana KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 54+ KG 3bronze Швец Анна СК БУДО  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 54+ KG 3bronze Klimova Evgenia Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U18 -59 KG 1gold Ильина Ксения СК БУДО  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U18 -59 KG 2silver Stadnik Valerua OCTOBER  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U18 -59 KG 3bronze Lahe Ksenija Sportclub EDU-DO  ESTONIA
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U18 -59 KG 4 Anashkina Ekaterina Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U18 59+ KG 1gold Шустова Татьяна Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U18 59+ KG 2silver Klimova Alexandra Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -67 KG 1gold SHEKITAEV TAALAIBEK Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -67 KG 2silver Hasanov Kamariddin Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -67 KG 3bronze Еремин Денис Спортивный клуб Форвард  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -67 KG 3bronze Карась Сергей IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -67 KG 5 Novikov Danila Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -75 KG 1gold Melkonyan Edgar Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -75 KG 2silver Манукян Андраник IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -75 KG 3bronze Hasanov Kamariddin Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -84 KG 1gold KAPLUNOV ALEXANDER Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS -84 KG 2silver Филиппович Сергей МОО СПОРТИВНЫЙ КЛУБ СЭНКЁ  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS OPEN 1gold KAPLUNOV ALEXANDER Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS OPEN 2silver Манукян Андраник IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS OPEN 3bronze Zahrekau Vadzim FSC VOLAT  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE SENIORS OPEN 4 SHEKITAEV TAALAIBEK Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -25 KG 1gold RESHCHIKOV ALEKSANDR KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -25 KG 2silver Bandeev Nikita Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -25 KG 3bronze Карчевский Максим СК ОРША ОРЦФКТиКДиМ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -25 KG 3bronze Любарцев Глеб СК ОРША ОРЦФКТиКДиМ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -25 KG 5 Темник Савва Александрович Омский Союз каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -25 KG 5 ЮХНОВЕЦ АРТЁМ BANZAI  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -25 KG 7 Рощин Ростислав Клуб боевых искусств Успех  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -30 KG 1gold Брюхов Дмитрий IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -30 KG 2silver Яковлев Никита Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -30 KG 3bronze Новиков Макар СК ОРША ОРЦФКТиКДиМ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -30 KG 3bronze TIMOFEEV VALERIY KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -30 KG 5 Высоцкий Владислав СК ОРША ОРЦФКТиКДиМ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -30 KG 5 Ходос Александр СК ОРША ОРЦФКТиКДиМ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -30 KG 7 GUBIN DMITRII SPC VITYAZ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -30 KG 7 Цуканов Кирилл IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -35 KG 1gold KUCHERUK DMITRY Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -35 KG 2silver Mazanik Pavel BANZAI  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -35 KG 3bronze Короткий Макар Клуб боевых искусств Успех  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -35 KG 3bronze Горнак Александр Клуб боевых искусств Успех  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -35 KG 5 Юшев Артем Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 -35 KG 5 BELYAEV ANDREY Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 35+ KG 1gold Кузьменков Иван BANZAI  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 35+ KG 2silver NEMAK SERGEY SPC VITYAZ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 35+ KG 3bronze Середин Дмитрий Клуб боевых искусств Успех  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -30 KG 1gold Осечкин Дмитрий IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -30 KG 2silver Брюхов Дмитрий IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -30 KG 3bronze Завидеев Эльдар Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -30 KG 3bronze Петровский Елизар Сейран  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -30 KG 5 Kyznecov Artem Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 1gold Сычкин Владислав Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 2silver Филиппов Ярослав IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 3bronze KUKUSHKIN ARSENI BANZAI  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 3bronze VEELKA ROMAN BANZAI  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 5 Ерофеев Егор Сейран  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 5 Балаклейский Станислав Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG 7 Vorobiov Rodion OCTOBER  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 1gold Lukin Denis Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 2silver VINOGRADOV DENIS KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 3bronze KHARKAVETS ULADZISLAU BANZAI  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 3bronze Чаусов Радомир SSKarate  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 5 Бечик Владислав Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 5 GORYACHEV VLADISLAV Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 7 Уланов Дмитрий IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -42 KG 7 Шпак Тимофей Сейран  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 42+ KG 1gold Лученков Александр АНО СКЕ Виктория-каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 42+ KG 2silver Тургенев Никита IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 42+ KG 3bronze Пятько Валерий МОО СПОРТИВНЫЙ КЛУБ СЭНКЁ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 42+ KG 3bronze GORYACHEV VLADISLAV Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 42+ KG 5 Зворыгин Дмитрий Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 42+ KG 5 POGORELTSEV ANTON KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 1gold Azarkevich Artcem FSC VOLAT  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 2silver Клецкин Владислав IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 3bronze Troshkin Fedor Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 3bronze Марченко Филипп Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 5 Shimko Danila Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 5 Красилов Вячеслав Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 7 Буйко Дмитрий СК ОРША ОРЦФКТиКДиМ  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 7 Klimkov Alexander Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -40 KG 9 Кузьменко Матвей Сейран  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 1gold Эль Бахрауи Али АНО СКЕ Виктория-каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 2silver Загоруйко Никита Kumite shcool  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 3bronze Овсянников Иван OCTOBER  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 3bronze Павловский Егор BANZAI  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 5 Бесценный Никита Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 5 Подоляк Егор Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG 7 Klimchanka Maksim FSC VOLAT  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 1gold Ященко Сергей Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 2silver Мутовкин Сергей Kumite shcool  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 3bronze Терехов Вадим Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 3bronze Сейсебеков Андрей FSC VOLAT  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 5 MATVEEV DANIL KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 5 Габдрахманов Тимур Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 7 Федоров Алексей Спортивный клуб Форвард  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG 7 Morozov Stepan Oredej  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 52+ KG 1gold Агуреев Михаил Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 52+ KG 2silver Алешин Егор IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 52+ KG 3bronze Белов Александр Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 52+ KG 3bronze Volkov Nikita BANZAI  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 52+ KG 5 Михайлов Николай Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 1gold Taberka Andrey FSC VOLAT  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 2silver Vasilyev Nikita KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 3bronze Ломач Илья Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 3bronze Fedotov Ivan Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 5 Вольский Антон IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 5 Bragin Ilya Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -52 KG 7 Bogachev Nikita Oredej  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -57 KG 1gold Урсалов Глеб IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -57 KG 2silver Prikhodko Nikita Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -57 KG 3bronze Гиренок Владислав FSC VOLAT  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -57 KG 3bronze Kostikov Yaroslav Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -57 KG 5 Демьянюк Денис Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -57 KG 5 Будько Тимур BANZAI  BELARUS
INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG 1gold Kotenev Maxim Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG 2silver Lityaikin Ivan Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG 3bronze Кирий-Федосенко Денис СК БУДО  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG 3bronze Храмов Станислав IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG 5 Jürgens Marko Sportclub EDU-DO  ESTONIA
INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -70 KG 1gold Vinogradov Alexandr KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -70 KG 2silver Сновский Семён Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -70 KG 3bronze Perekhvatov Roman KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -70 KG 3bronze Прилепин Никита IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -70 KG 5 MYZNIKOV PAVEL KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -70 KG 5 Дятлов Данил SSKarate  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 70+ KG 1gold Timofeev Nikita KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 70+ KG 2silver Voronin Vyacheslav KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -55 KG 1gold Булатаў Ілля FSC VOLAT  BELARUS
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -55 KG 2silver Ильин Никита СК БУДО  UKRAINE
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -55 KG 3bronze Troshkin Dmitriy Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -55 KG 4 Kotenev Nikita Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -61 KG 1gold Алиев Джейхун IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -61 KG 2silver Novikov Danila Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -68 KG 1gold Kuleshov Maxim Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -68 KG 2silver Agafonov Ilya Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -68 KG 3bronze Сазонов Игорь OCTOBER  RUSSIAN FEDERATION
INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 68+ KG 1gold Захаров Сергей OCTOBER  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 68+ KG 2silver Кондратьев Владислав АНО СКЕ Виктория-каратэ  RUSSIAN FEDERATION
        INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 68+ KG 3bronze Павлов Роман СК БУДО  UKRAINE
Team Kumite Male U12 1gold Derzhava 1(Kahorov, Markin, Sharonov, Sichkin) Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U12 2silver IRBIS-1(Брюхов, Осечкин, Филиппов) IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U12 3bronze BANZAI 2(BABROUSKI, Gronski, Hancharou) BANZAI  BELARUS
        Team Kumite Male U12 3bronze BANZAI 1(KUKUSHKIN, SHYNKEVICH, Veelka) BANZAI  BELARUS
        Team Kumite Male U12 5 ФКАО-1(Завидеев, Зворыгин, Макковеев, Чаусов) Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U12 5 IRBIS-2(Тургенев, Тюрьморезов, Уланов) IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U12 7 Rodina-1(BELYAEV, GORYACHEV, Golovanov) Rodina-Moscow  RUSSIAN FEDERATION
Team Kumite Male U14 1gold IRBIS-3(Алешин, Клецкин, Отрошко) IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U14 2silver Ramenki-3(Klimkov, Martyushev, Troshkin, Zagoruyko) Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U14 3bronze Derzhava 2(Agyreev, Podolyak, Yachenko) Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U14 3bronze Ramenki-2(Moskovko, Shimko, Tenyaev) Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U14 5 ШТУРМ-3(Анников, Габдрахманов, Марченко, Михайлов) Спортивный клуб ШТУРМ  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U14 5 ФКАО-3(Александров, Белов, Панов, Чаленко) Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
Team Kumite Male U16 1gold Ramenki-4(Bragin, Kostikov, Prikhodko) Moskow-Ramenki  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U16 2silver IRBIS-4(Прилепин, Урсалов, Храмов, Ярыгин) IRBIS TEAM VORONEZH  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U16 3bronze ФКАО-4(Демьянюк, Дятлов, Старковский) Федерация каратэ Архангельской области  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U16 3bronze KAITEN(Perekhvatov, Timofeev, Vinogradov, Voronin) KAITEN SPb  RUSSIAN FEDERATION
        Team Kumite Male U16 5 Derzhava 3(Kotenev, Lityaikin, Snovskiy, Zaharchenko) Держава Люберцы  RUSSIAN FEDERATION
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-18 21:16:16 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE