Results
 
HKF-Karate Open Series-ΡΟΔΟΣ - 20 & 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΑΝΔΡΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΙΠΤ ΣΑΜΟΥΡΑΙ SAMURAI  GREECE
        KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΡΟΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
        KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΝΟΤΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΕΛΝΤΑ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΙΑΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ  GREECE
KATA ΕΦΗΒΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΤΣΙΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        KATA ΕΦΗΒΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΚ ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  GREECE
        KATA ΕΦΗΒΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        KATA ΕΦΗΒΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΑΝΔΡΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΙΠΤ ΣΑΜΟΥΡΑΙ SAMURAI  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10-11 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΤΣΑΚΜΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10-11 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΛΕΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10-11 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10-11 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΧΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10-11 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΜΠΕΛΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΞΕΝΟΥ ΛΥΔΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΠΛΑΚΙΑ ΔΑΝΑΗ ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΕΛΟΓΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΑΝΤΙΚΛΕΙΑ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 4 ΔΟΥΡΑΚΑ ΣΧΟΥΡΜΑΝ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 7 ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 7 ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6-7 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΧΑΤΖΗ ΕΛΛΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6-7 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6-7 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΩΧΑΜΑΝΤ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣΧ ΕΡΥΞΙΑΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΑΙΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6-7 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΧΟΥΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΧΑΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 4 ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΟΝΑ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΧ ΕΡΥΞΙΑΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΑΙΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 7 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΤΑΞΙΑ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΠΑΠΠΑ MΑΡΙΑ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΑΓΑΠΗ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΕΛΝΤΑ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 4 ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑ ΑΡΓΥΡΩ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΤΑΛΙΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 1gold ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 2sivler ΜΩΧΑΜΑΝΤ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΧ ΕΡΥΞΙΑΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΑΙΟΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΟΚΩΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΤΣΟΤΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΣΑΚΜΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΣ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6-7 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΛΕΚΑΚΟΣ ΠΑΡΗΣ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6-7 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΓΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΓΣ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΧ ΕΡΥΞΙΑΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΑΙΟΣ  GREECE
Kumite ΑΝΔΡΩΝ -60 & -67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΞΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ -60 & -67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΛΙΒΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ -60 & -67Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
Kumite ΑΝΔΡΩΝ -75 & -84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΣΕΡΕΜΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ -75 & -84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΦΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ -75 & -84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΡΟΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ -75 & -84Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
Kumite ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ +40ΕΤΩΝ-OPEN 1gold ΚΑΔΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
        Kumite ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ +40ΕΤΩΝ-OPEN 2sivler ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΝΟΤΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -52 1gold ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -52 2sivler ΓΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΣΚ ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -52 3bronze ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -57 1gold ΣΙΜΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -57 2sivler ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΚΖΖ ΑΓ ΔΗΜ Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -57 3bronze ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -57 4 ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -57 5 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -57 5 ΤΑΡΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΧ ΕΡΥΞΙΑΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΑΙΟΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -57 7 ΤΣΙΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -70 & +70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΣΕΡΕΜΕΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -70 & +70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler MYRDINE KEVIN ΑΣΚΖΖ ΑΓ ΔΗΜ Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -70 & +70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -70 & +70Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΔΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΓΟΥΑΝΤΟ ΚΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΠΕΛΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΛΙΟΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣ ΓΟΥΑΝΤΟ ΚΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΤΡΑΪΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΧΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ -42 & +42Kgr 1gold ΞΕΝΟΥ ΛΥΔΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ -42 & +42Kgr 2sivler ΠΛΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ -42 & +42Kgr 3bronze ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ -42 & +42Kgr 4 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ -42 & +42Kgr 5 ΓΚΙΟΥΝΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ -42 & +42Kgr 5 ΜΟΡΦΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ -42 & +42Kgr 7 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ +47Kgr 1gold ΚΑΡΑΒΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ +47Kgr 2sivler ΑΛΑΜΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ +47Kgr 3bronze ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ +47Kgr 4 ΣΤΑΜΠΟΛΛΟΓΛΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ +47Kgr 5 ΚΑΤΣΙΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ +47Kgr 5 ΤΕΛΟΓΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΑΝΤΙΚΛΕΙΑ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ +47Kgr 7 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ +47Kgr 7 ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ +47Kgr 9 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΟΝΑ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8-9 ΕΤΩΝ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΧ ΕΡΥΞΙΑΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΑΙΟΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ +54 1gold ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΚΖΖ ΑΓ ΔΗΜ Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ +54 2sivler ΝΤΟΥΣΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ +54 3bronze ΧΛΙΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ +54 4 ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ +54 5 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΒΑΓΙΑ Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ -47 & -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΟΥΡΗ ΦΙΛΙΩ ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ -47 & -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΝΕΣΤΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ -47 & -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΑΛΙΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ -47 & -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ -47 & -54Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΚ ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 4 ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΚ ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΤΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΔΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΝΕΣΤΟΥΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΝΙΚΗ ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΛΕΣΚΑ ΖΩΗ ΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΣΕΨΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΖΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΣΑΚΜΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΝΤΟΛΛΙΓΙΑ ΒΑΛΑΝΤΙΟΣ ΑΣ ΓΟΥΑΝΤΟ ΚΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ -30 -35 & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΑΡΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ -30 -35 & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ -30 -35 & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΙΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΓΟΥΑΝΤΟ ΚΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ -30 -35 & -40Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ -45 & +45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ -45 & +45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ -45 & +45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ -45 & +45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΑΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ -45 & +45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΜΩΧΑΜΑΝΤ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΧ ΕΡΥΞΙΑΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΑΙΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ +50 & +55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ +50 & +55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΤΣΟΤΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ +50 & +55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ +50 & +55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΣ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ +50 & +55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΓΛΥΠΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ -40 & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ -40 & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ -40 & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΚΟΛΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ -40 & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΧΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ -40 & -45Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ -50 & -55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΒΑΖΑΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ -50 & -55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΚΟΚΩΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ -50 & -55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο Σ ΚΑΓΙΑΛΕΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ -50 & -55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 4 ΠΛΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ -50 & -55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ -50 & -55Kgr (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΓΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΓΣ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΓΟΥΑΝΤΟ ΚΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΧ ΕΡΥΞΙΑΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΑΙΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 1gold ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΓΟΥΑΝΤΟ ΚΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 2sivler ΦΡΕΤΖΑΓΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ Α.Σ.ΜΑΧ.ΤΕΧ. ΔΙΑΛΛΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 3bronze ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) 5 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
Team Female -1- 1gold AIXMI ILIOU -2- ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
        Team Female -1- 2sivler STRIMONAS -3- ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        Team Female -1- 3bronze STRIMONAS -2- ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        Team Female -1- 3bronze KARATE SHOTOKAN ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
Team Male 1gold KARATE SHOTOKAN ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ SHOTOKAN  GREECE
        Team Male 2sivler IAPONIKI AKADIMIA KARATE ΕΛΛ ΙΑΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ  GREECE
        Team Male 3bronze Strimonas ΑΓ ΣΥΛΟΓΟΣ ΣΤΡΥΜΩΝΑΣ  GREECE
        Team Male 3bronze AIXMI ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ  GREECE
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-12-19 13:36:37 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE