Results
 
PUCHAR GÓR OPAWSKICH - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 1gold BUDOKAN WROCLAW 2  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 2silver BUDOKAN WROCLAW  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 3bronze Taem Chernivtsi  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 3bronze LKS ZARZEWIE Prudnik  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 5 Nyska Formacja Obronno Taktyczna - 1  Nyska Formacja Obronno-Taktyczna  POLAND
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi 1gold Nyska Formacja Obronno taktyczna - 2  Nyska Formacja Obronno-Taktyczna  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi 2silver LKS POLONIA-TORAKAN BIAŁA  LKS Polonia-TORAKAN Biała  POLAND
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 1gold Atemi Bielsko-Biała  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 2silver LKS ZARZEWIE Prudnik  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 3bronze ATEMI Bielsko-Biała  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 3bronze Nidan 1  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 14-17 LAT 1gold LKS ZARZEWIE Prudnik  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 14-17 LAT 2silver Atemi Bielsko-Biała  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 1gold SZKOLNICKI OSKAR  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 2silver WITEK PATRYK  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 3bronze CHUDY ADAM  Nyska Formacja Obronno-Taktyczna  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 3bronze BRZEZINSKI KAMIL  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 5 Andrushak Maksym  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 5 MATYSIAK PATRYK  Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 7 TROINIKOV ANDRII  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 7 MARZEC MICHAL  Nyska Formacja Obronno-Taktyczna  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 9 GRZESLO IGOR  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 1gold ZDEBSKI DORIAN  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 2silver GOLAS KACPER  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 3bronze WITEK PATRYK  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 3bronze Bilous Ivan  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 5 DUL ADAM  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 5 ZAMARO BARTOSZ  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 7 BAJCAR KRZYSZTOF  Nyska Formacja Obronno-Taktyczna  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 7 CZYPKO JAKUB  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 1gold TALAGA MICHAL  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 2silver KARWOWSKI KRZYSZTOF  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 3bronze DUL PATRYK  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 3bronze STANKIEWICZ MATEUSZ  LZS Karate-do Głubczyce  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 5 LELINSKI KLAUDIUSZ  LZS Karate-do Głubczyce  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 5 Gymynuk Den  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 7 ZDEBSKI DORIAN  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 7 MIKULEC MAREK  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 1gold Bunček Kryštof  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 2silver FORYS ALEX  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 3bronze Polok Viktor  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 3bronze Blizhynets Andrii  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 5 Mayer Brian  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
Kata indywidualne chłopców 8 lat 1gold Lazoriak Dmytro  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 2silver Bunček Kryštof  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 3bronze KUBIACZEK DOMINIK  Nyska Formacja Obronno-Taktyczna  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 3bronze Kudinov Dmitro  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 5 PATRYJACH WOJCIECH  LZS Karate-do Głubczyce  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 5 PYKA DENIS  Nyska Formacja Obronno-Taktyczna  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 7 GLADYSZ SZYMON  LKS Polonia-TORAKAN Biała  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 7 Chodorovský Jakub  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
Kata indywidualne chłopców 9 lat 1gold GRZESLO IGOR  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 2silver PRUSKI BARTOSZ  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 3bronze Kandalík Kryštof  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 3bronze Paduraru Artem  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 5 Jež Jan  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 5 SIENSKI HUBERT  Uczniowski Klub Sportowy "UKEMI" w Kobylinie  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 7 STODOLAK OSKAR  LKS Polonia-TORAKAN Biała  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 7 Břuska Michal  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 1gold ZUREK MILENA  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 2silver TOS ALEKSANDRA  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 3bronze SAWICKA WIKTORIA  LZS Karate-do Głubczyce  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 3bronze KALIWODA MICHALINA  LZS Karate-do Głubczyce  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 5 SCISLOWSKA KINGA  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 5 URBAS SARA  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 7 GOLOWKIN HANNA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 1gold WYSOCKA EMILIA  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 2silver KULAKOWSKA MARIA  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 3bronze LOBACZEWSKA KLAUDIA   Dolnośląski Klub Karate JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 3bronze SAWICKA WIKTORIA  LZS Karate-do Głubczyce  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 5 FIET MARTA  LZS Karate-do Głubczyce  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 5 LACHOWSKA AURELIA  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 7 MASLANKA JULIA  Uczniowski Klub Sportowy "UKEMI" w Kobylinie  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 7 LODZINSKA MAGDALENA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 1gold WYSOCKA EMILIA  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 2silver TOS WIKTORIA  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 3bronze HAC JULIA  LZS Karate-do Głubczyce  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 3bronze KULAKOWSKA MARIA  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 5 KEPYS MARLENA  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 5 BARTODZIEJ JULIA  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 7 MATEJSZCZAK ELZBIETA  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 7 Břusková Vendula  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 1gold RICHARD EVA  Nyska Formacja Obronno-Taktyczna  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 2silver Kandalíková Nina  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 3bronze KOWALCZYK MAJA  LZS Karate-do Głubczyce  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 3bronze TCHORZEWSKA MARTA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 1gold DOLATA MAJA  Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 2silver KOPERSKA ILONA  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 3bronze PRZYBYLEK JULIA  Stowarzyszenie Klub Karate Kaminari Perzów  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 3bronze Olejníková Lucie  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 5 JEROMINEK MARTYNA  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 1gold ZUREK MILENA  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 2silver TOS ALEKSANDRA  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 3bronze KAMOSINSKA ZUZANNA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 3bronze JASKOWIEC EMILIA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 5 CHROMIEC JAGODA  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
Kata Indywidualne Juniorek 1gold NIZYNSKA JULIA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 2silver BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 3bronze ZELASKO KAROLINA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 3bronze KRUCZEK MAGDALENA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 5 ILINA KSENIA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        Kata Indywidualne Juniorek 5 KERN PAULINA  LKS Polonia-TORAKAN Biała  POLAND
Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 1gold TOS WIKTORIA  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 2silver BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 3bronze JANOTA JOANNA  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 3bronze OLMA WIKTORIA  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 5 BEDNAROWICZ KAJA  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 5 GACEK MARTA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 7 Blizhynets Kateryna  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
Kata Indywidualne Juniorów 1gold FULARA DANIEL  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 2silver KASPRZYK BARTOSZ  Klub Karate Arashi  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 3bronze PATRYJACH JAKUB  LZS Karate-do Głubczyce  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 3bronze POLAK MICHAL  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 5 KIRII-FEDOSENKO DENIS  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        Kata Indywidualne Juniorów 5 KOWALCZYK MACIEJ  LZS Karate-do Głubczyce  POLAND
Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 1gold FULARA DANIEL  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 2silver POLAK MICHAL  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 3bronze TALAGA MICHAL  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 3bronze KOWALCZYK MACIEJ  LZS Karate-do Głubczyce  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 5 Jalůvka Ondřej  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 5 KARWOWSKI KRZYSZTOF  ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 7 BOZEK PAWEL  LKS Polonia-TORAKAN Biała  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 1gold Palahniuk Vasyl  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 2silver NIEZGODA BARTOSZ  Karate Goju Ryu “SHUSEIKAN” Poland  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 3bronze Rudyk Vladyslav  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 3bronze KOZICA HUBERT  Stowarzyszenie Klub Karate Kaminari Perzów  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 5 RODZIEWICZ KACPER  Karate Goju Ryu “SHUSEIKAN” Poland  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 1gold OLEJNIK DAWID  Stowarzyszenie Klub Karate Kaminari Perzów  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 2silver SZKOLNICKI OSKAR  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 3bronze LYSYSHYN ANDRII  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 3bronze Andrushak Maksym  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 5 Vasylynchuk Oleksandr  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 5 TZYGAN VADYM  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 7 GIBASIEWICZ MICHAL  Klub Karate Arashi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 7 SADOVYI ANDRII  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +50kg 1gold GRZYBALSKI DAWID  Karate Goju Ryu “SHUSEIKAN” Poland  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +50kg 2silver Kushnir Andrii  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +50kg 3bronze KONIECZKO KAMIL  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +50kg 3bronze MULAWA MACIEJ  Klub Karate Arashi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +50kg 5 Lukeniuk Kyrylo  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 1gold Krasniichuk Eduard  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 2silver TALAGA MICHAL  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 3bronze GIBASIEWICZ MICHAL  Klub Karate Arashi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 3bronze Šedivý Marek  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 5 MIKULEC MAREK  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +63kg 1gold Voloshin Alexandr  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +63kg 2silver MOSZ FILIP  Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +63kg 3bronze MITKO YURIY  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +63kg 3bronze KOJ LUKASZ  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +63kg 5 ZAKALINSKIY ILIYA  Klub Karate Arashi  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 1gold MITKO YURIY  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 2silver HAVRETSKYI SVIATOSLAV  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 3bronze LECKI JAKUB  Uczniowski Klub Sportowy "UKEMI" w Kobylinie  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 3bronze GRZYBALSKI PAWEL  Karate Goju Ryu “SHUSEIKAN” Poland  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 5 VASILIEV FILARET  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 5 Šedivý Marek  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 7 POSLOD MACIEJ  Stowarzyszenie Klub Karate Kaminari Perzów  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 lat i młodsi OPEN 1gold Blizhynets Andrii  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 lat i młodsi OPEN 2silver Tokar Vlad  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 1gold Kudinov Dmitro  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 2silver GNITECKI KACPER  Stowarzyszenie Klub Karate Kaminari Perzów  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 3bronze RODCHENKO YELISEI  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 3bronze Paduraru Artem  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 5 MELNYK DENYS  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 5 NIEZGODA SZYMON  Karate Goju Ryu “SHUSEIKAN” Poland  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 7 Gybet Iliya  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 7 Chodorovský Jakub  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 1gold Kudinov Dmitro  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 2silver Břuska Michal  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 3bronze Lazoriak Dmytro  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 3bronze RODCHENKO YELISEI  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 5 SIENSKI HUBERT  Uczniowski Klub Sportowy "UKEMI" w Kobylinie  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 5 SHULIAK MAKSYM  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 7 Olejník Jaroslav  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 7 Dulher Volodymyr  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +36KG 1gold FILINA AMINA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +36KG 2silver SAVCHENKO MARHARYTA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +36KG 3bronze VOZNIAK VIKTORIIA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +36KG 3bronze MASLOWSKA ALICJA  Karate Goju Ryu “SHUSEIKAN” Poland  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +36KG 5 CHLEBOWSKA ANNA  Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +36KG 5 LOBACZEWSKA KLAUDIA   Dolnośląski Klub Karate JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +36KG 7 KULAKOWSKA MARIA  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -36KG 1gold CHLEWICKA NATALIA  Stowarzyszenie Klub Karate Kaminari Perzów  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -36KG 2silver GUZDEK ALICJA  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -36KG 3bronze SAVCHENKO MARHARYTA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -36KG 3bronze KULAWIK ZUZANNA  Stowarzyszenie Klub Karate Kaminari Perzów  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +45kg 1gold KOZAK TATIANA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +45kg 2silver PYLYPIV ANASTASIYA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +45kg 3bronze BARTODZIEJ JULIA  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +45kg 3bronze DZIEDZIC WIKTORIA  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +45kg 5 KOPEC MAGDALENA  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 1gold FILINA AMINA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 2silver KULAKOWSKA MARIA  Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 1gold KONONENKO KATERYNA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 2silver DROZD KATERYNA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 3bronze MOSZ JULIA  Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 3bronze WYRWAS JUSTYNA  Stowarzyszenie Klub Karate Kaminari Perzów  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 5 JASKOWIEC MONIKA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 1gold BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 2silver GACEK MARTA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 3bronze Blizhynets Kateryna  UKRAINE CHERNIVTSI karate team  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 3bronze GIBASIEWICZ MARTYNA  Klub Karate Arashi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 5 DROZD KATERYNA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 1gold CHOMONT ZUZANNA  Karate Goju Ryu “SHUSEIKAN” Poland  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 2silver PATRYAS OLIMPIA  Uczniowski Klub Sportowy "UKEMI" w Kobylinie  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 3bronze CHUDZIAK NATALIA   Stowarzyszenie Klub Karate Kaminari Perzów  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 3bronze DOLATA MAJA  Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 1gold WROBLEWSKA JESSICA  Karate Goju Ryu “SHUSEIKAN” Poland  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 2silver PRZYBYLEK JULIA  Stowarzyszenie Klub Karate Kaminari Perzów  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 3bronze Olejníková Lucie  SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 3bronze ZAJAC JULIA  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 5 KOPERSKA ILONA  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT +59KG 1gold ZALYVANDA KSENIA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT +59KG 2silver KONONENKO KATERYNA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT +59KG 3bronze ZELASKO KAROLINA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT -59KG 1gold ZALYVANDA KSENIA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT -59KG 2silver ILINA KSENIA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT -59KG 3bronze KERN PAULINA  LKS Polonia-TORAKAN Biała  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT -59KG 3bronze KRUCZEK MAGDALENA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT -59KG 5 BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT -59KG 5 GIBASIEWICZ MARTYNA  Klub Karate Arashi  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT +68KG 1gold ŁAPOT MATEUSZ  Klub Karate "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT +68KG 2silver PLAKSIENKO OLEKSANDR  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT +68KG 3bronze ZAKALINSKIY ILIYA  Klub Karate Arashi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT +68KG 3bronze KUZIAK LUKASZ  Karate Goju Ryu “SHUSEIKAN” Poland  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT +68KG 5 STOHNIJ PATRYK  Klub Karate Arashi  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT -68KG 1gold KIRII-FEDOSENKO DENIS  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT -68KG 2silver ILIN NIKITA  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT -68KG 3bronze PLAKSIENKO OLEKSANDR  Ukrainian Karate Federation  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT -68KG 3bronze BARACZ KACPER  L.K.S Zarzewie Prudnik  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW 16-17 LAT -68KG 5 KUZIAK MATEUSZ  Karate Goju Ryu “SHUSEIKAN” Poland  POLAND
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-12-04 09:52:17 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE