Results
 
VII PUCHAR KRAJNY I PAŁUK W KARATE - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-11 lat 1gold YAMABUSHI(BRZOSCIKOWSKI, KALETA, KOMEZA) Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-11 lat 2silver YAMABUSHI(HEK, MICHALEK, WEGNER) Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-11 lat 3bronze YAMABUSHI(BRUDNICKI, BUREK, WINNICKI) Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 12-13 lat 1gold YAMABUSHI(JURCZYKOWSKI, LEWANDOWSKI, SOJKA) Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 12-13 lat 2silver RONIN(DABROWSKI, LEZYK, ORLOWSKI) Toruński Klub Karate-do RONIN  POLAND
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi 1gold YAMABUSHI(HEK, MICHALEK, WEGNER) Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi 2silver YAMABUSHI(BRUDNICKI, BUREK, WINNICKI) Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi 3bronze Sakura(BISEWSKI, BISEWSKI, JAMROZIK) Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi 3bronze IKS KARATE(PADNIEWSKI, ZAKASZEWSKI, ZAKASZEWSKI) Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-11 lat 1gold YAMABUSHI(DASZKIEWICZ , LESNIEWSKA , RUDNICKA) Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-11 lat 2silver KLUB SPORTOWY BUSHIDO CITY(DLUGOLECKA, DOBKOWSKA, KAWA) Klub Sportowy "BUSHIDO-CITY"  POLAND
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 12-13 lat 1gold YAMABUSHI(CHABERSKA , DZEDZEJ, MACIEJEWSKA) Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 12-13 lat 2silver YAMABUSHI(MALIK, MALIK, MALIK) Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 9 lat i młodsze 1gold Shodan(ADAMSKA, STREUBEL, SZYMANSKA) UKS Shodan Zduny  POLAND
KATA DRUŻYNOWE KADETEK I JUNIOREK 1gold YAMABUSHI(CHABERSKA , DZEDZEJ, MACIEJEWSKA) Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA DRUŻYNOWE KADETÓW I JUNIORÓW 1gold SHODAN(FORMANOWSKI, KOZMA, ROMANSKI) UKS Shodan Zduny  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE KADETÓW I JUNIORÓW 2silver YAMABUSHI(JURCZYKOWSKI, LEWANDOWSKI, SLUPSKI) Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 10-11 lat 1gold KORYL SZYMON Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 10-11 lat 2silver DEMBEK WIKTOR Klub Karate Shotokan Dojo Toruń  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 10-11 lat 3bronze KOSSMANN KSAWIER Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 10-11 lat 3bronze LEWANDOWSKI JAKUB Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 12 lat i starsi 1gold KORYL SZYMON Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 12 lat i starsi 2silver SZCZERBA KAROL Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 12 lat i starsi 3bronze SIUDA NIKODEM Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 7 lat i młodsi 1gold TRZCINSKI WIKTOR Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 7 lat i młodsi 2silver JERCHEWICZ TYMON Klub Sportowy "BUSHIDO-CITY"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 7 lat i młodsi 3bronze MIKOLAJCZAK STANISLAW Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 7 lat i młodsi 3bronze TOMASZEWSKI WIKTOR Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 8-9 lat 1gold ABDEL RAUF ZIDAN Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 8-9 lat 2silver TRZCINSKI WIKTOR Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 8-9 lat 3bronze MATUSZEWSKI NATAN Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 8-9 lat 3bronze TOMASZEWSKI PAWEL Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 lat 1gold WOJTYCKA INGA Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 lat 2silver PIETRUSZEWSKA MAJA Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 lat 3bronze WISNIEWSKA KAJA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 lat 3bronze HENNIG ANTONINA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 12 lat i starsze 1gold CZYZEWSKA VANESSA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 12 lat i starsze 2silver SADOWSKA NADIA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 12 lat i starsze 3bronze KNIOLA ZOFIA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 12 lat i starsze 3bronze LEDZINSKA ALEKSANDRA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 7 lat i młodsze 1gold KAWA EMILIA Klub Sportowy "BUSHIDO-CITY"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 7 lat i młodsze 2silver GORAN JOANNA Klub Sportowy Gokken  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 7 lat i młodsze 3bronze LIPINSKA DOMINIKA Klub Karate Shotokan Dojo Toruń  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 7 lat i młodsze 3bronze BROWARCZYK JULIA Klub Sportowy Gokken  POLAND
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 lat 1gold WOJTYCKA INGA Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 lat 2silver ROGALSKA GABRYSIA Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 lat 3bronze HENNIG ANTONINA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 lat 3bronze SAGANOWSKA ZOFIA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat 1gold BRZOSCIKOWSKI IGOR Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat 2silver MATYSIAK PATRYK Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat 3bronze TARKOWSKI PATRYK Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat 3bronze KACZMAREK FRANCISZEK Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 1gold ROMANSKI JAKUB UKS Shodan Zduny  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 2silver JURCZYKOWSKI MATEUSZ Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 3bronze LEWANDOWSKI MARCEL Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 3bronze TARKOWSKI PATRYK Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat 1gold BURENKOW TYMOTEUSZ Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat 2silver HEK ALEKSANDER Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat 3bronze WEGNER MACIEJ Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat 3bronze JAMROZIK BORYS Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat 1gold KULAKOWSKA MARIA Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat 2silver BURENKOW ZOFIA Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat 3bronze PIOR MAJA Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat 3bronze DASZKIEWICZ IGA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 1gold KULAKOWSKA MARIA Wrocławski Klub Sportów Azjatyckich "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 2silver LINK KORNELIA Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 3bronze BURENKOW ZOFIA Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 3bronze NOWAK WIKTORIA Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 1gold ADAMSKA ALEKSANDRA UKS Shodan Zduny  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 2silver SERCOW LENA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat 1gold DOLATA MAJA Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat 2silver RUDNICKA JULIA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat 3bronze STREUBEL MARTA UKS Shodan Zduny  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat 3bronze HARTYN-LESZCZYNSKA MAJA Klub Sportowy Gokken  POLAND
KATA INDYWIDUALNE KADETEK 1gold LINK KORNELIA Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE KADETEK 2silver HILDEBRANDT MALGORZATA Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE KADETEK 3bronze DZEDZEJ ANIELA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE KADETEK 3bronze STOJANOWSKA LETYCJA Elbląski Klub Karate  POLAND
KATA INDYWIDUALNE KADETÓW 1gold FORMANOWSKI JAKUB UKS Shodan Zduny  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE KADETÓW 2silver KOZMA HUBERT UKS Shodan Zduny  POLAND
KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS 1gold ADAMSKI JAROSLAW UKS Shodan Zduny  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS 2silver MAGIELSKI PRZEMYSLAW Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS 3bronze STEMPLEWSKI ANDRZEJ Elbląski Klub Karate  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS 3bronze MIKOLAJCZAK ARTUR Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE SENIOREK 1gold KUROWSKA WIKTORIA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIOREK 2silver KORYL KAROLINA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE SENIORÓW 1gold KITOWSKI PRZEMYSLAW Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIORÓW 2silver MROCZKOWSKI KRZYSZTOF Elbląski Klub Karate  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE SENIORÓW 3bronze MROCZKOWSKI MARCIN Elbląski Klub Karate  POLAND
KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 10-11 lat 1gold BRZOSCIKOWSKI IGOR Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 10-11 lat 2silver KONIECZNY EMIL Śremski Klub Karate Do Shotokan  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 10-11 lat 3bronze KOSZAREK KACPER Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 10-11 lat 3bronze KORONOWSKI DAWID Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 12-13 lat 1gold BRZOSCIKOWSKI IGOR Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 12-13 lat 2silver SIUDA NIKODEM Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 12-13 lat 3bronze KORONOWSKI DAWID Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 12-13 lat 3bronze DABROWSKI MATEUSZ Toruński Klub Karate-do RONIN  POLAND
KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 7 lat i młodsi 1gold ZAKASZEWSKI WIKTOR Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 7 lat i młodsi 2silver BARTCZAK FILIP Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 7 lat i młodsi 3bronze OSTROWSKI MATEUSZ Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 7 lat i młodsi 3bronze TUPALSKI WOJCIECH Toruński Klub Karate-do RONIN  POLAND
KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 8-9 lat 1gold BISEWSKI JAROSLAW Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 8-9 lat 2silver BISEWSKI BARTOSZ Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 8-9 lat 3bronze KALETA KACPER Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 8-9 lat 3bronze HEK ALEKSANDER Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 lat 1gold DASZKIEWICZ IGA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 lat 2silver NOWAK WIKTORIA Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 lat 3bronze LESNIEWSKA MAJA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 lat 3bronze OSTROWICKA NADIA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 12-13 lat 1gold NOWAK WIKTORIA Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 12-13 lat 2silver MIESZKALA KATARZYNA Uczniowski Klub Sportowy "UKEMI" w Kobylinie  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 12-13 lat 3bronze MALIK MAGDALENA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 12-13 lat 3bronze MALIK ALEKSANDRA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 14-15 lat 1gold CZYZEWSKA VANESSA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 14-15 lat 2silver POSKROP ALEKSANDRA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 7 lat i młodsze 1gold WISNIEWSKA IGA Klub Karate Shotokan Dojo Toruń  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 7 lat i młodsze 2silver GRACZYK GABRIELA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 7 lat i młodsze 3bronze ADAMSKA ALEKSANDRA UKS Shodan Zduny  POLAND
KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 lat 1gold RUDNICKA JULIA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 lat 2silver SZYMANSKA ZUZANNA UKS Shodan Zduny  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 lat 3bronze ROGALSKA GABRYSIA Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 lat 3bronze ADAMSKA NATASZA UKS Shodan Zduny  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 1gold SOJKA FABIAN Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 2silver CHABERSKI MAKSYMILIAN Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 3bronze KORONOWSKI DAWID Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 3bronze LEZYK FILIP Toruński Klub Karate-do RONIN  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -30kg 1gold BISEWSKI BARTOSZ Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -30kg 2silver BISEWSKI JAROSLAW Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -30kg 3bronze HEK ALEKSANDER Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -30kg 3bronze WEGNER MACIEJ Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 1gold SZATLACH JAKUB Klub Sportowy "BUSHIDO-CITY"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 2silver LEZYK FILIP Toruński Klub Karate-do RONIN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 3bronze WOROCH ALEKSANDER ENTORI Karate Olympic Team  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 3bronze KONIECZNY EMIL Śremski Klub Karate Do Shotokan  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 1gold BURCHARDT ANDRZEJ Klub Sportowy Gokken  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 2silver TARASIENKO FILIP Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 3bronze JANUCHOWSKI JAKUB Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 3bronze SZATKOWSKI BOGUSLAW Klub Sportowy "BUSHIDO-CITY"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +50kg 1gold STRAWA SZYMON Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +50kg 2silver GISZTER MICHAL Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +50kg 3bronze SITKO JAKUB Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +50kg 3bronze PRZEWIEZLIKOWSKI BARTOSZ Toruński Klub Karate-do RONIN  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -40kg 1gold BURCHARDT ANDRZEJ Klub Sportowy Gokken  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -40kg 2silver JANUCHOWSKI JAKUB Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -40kg 3bronze GOMULA DAWID Klub Sportowy Gokken  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -40kg 3bronze GURDAK FILIP Sopocki Klub Karate i Rekreacji  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 1gold NOWAK KAROL Wągrowiecki Klub Karate "TIGER"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 2silver SOJKA FABIAN Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 3bronze LEWANDOWSKI MARCEL Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 3bronze KORONOWSKI DAWID Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 1gold ROMANSKI JAKUB UKS Shodan Zduny  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 2silver PITULA BLAZEJ Klub Sportowy Gokken  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 3bronze JURCZYKOWSKI MATEUSZ Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 3bronze FILUS KAROL Międzyszkolny Klub Sportowy MKS CHEŁMŻA  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +70kg 1gold ROSINSKI KACPER Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +70kg 2silver FORMANOWSKI JAKUB UKS Shodan Zduny  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -52kg 1gold STRAWA SZYMON Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -52kg 2silver PITULA BLAZEJ Klub Sportowy Gokken  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -52kg 3bronze FILUS BARTOSZ Międzyszkolny Klub Sportowy MKS CHEŁMŻA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -52kg 3bronze FIEREK JAN Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -57kg 1gold STRAWA BARTLOMIEJ Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -57kg 2silver JAROSZEK JAKUB Wągrowiecki Klub Karate "TIGER"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 1gold LECKI JAKUB Uczniowski Klub Sportowy "UKEMI" w Kobylinie  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 2silver KRUSZELNICKI ALEKSANDER ENTORI Karate Olympic Team  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -70kg 1gold BRONSZKOWSKI NIKODEM Międzyszkolny Klub Sportowy MKS CHEŁMŻA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -70kg 2silver REWERS BARTOSZ Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 lat i młodsi OPEN 1gold BARTCZAK FILIP Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 lat i młodsi OPEN 2silver WALASZ IGOR Toruński Klub Karate-do RONIN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 lat i młodsi OPEN 3bronze MATYSEK FILIP Klub Sportowy "BUSHIDO-CITY"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 lat i młodsi OPEN 3bronze TUPALSKI WOJCIECH Toruński Klub Karate-do RONIN  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +27kg 1gold HEK ALEKSANDER Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +27kg 2silver BISEWSKI BARTOSZ Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +27kg 3bronze JERCHEWICZ JEDRZEJ Klub Sportowy "BUSHIDO-CITY"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +27kg 3bronze BISEWSKI JAROSLAW Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -27kg 1gold WEGNER MACIEJ Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -27kg 2silver BUBNOWSKI KAROL Klub Sportowy "BUSHIDO-CITY"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -27kg 3bronze JAMROZIK BORYS Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -27kg 3bronze KROL ROBERT Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat +35kg 1gold BALUT NATALIA Sopocki Klub Karate i Rekreacji  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat +35kg 2silver WALENCIAK ZOFIA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat +35kg 3bronze NAPIERALSKA ZOFIA Klub Sportowy "BUSHIDO-CITY"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat +35kg 3bronze PIOR MAJA Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -30kg 1gold KLIMASZEWSKA AMELIA Sopocki Klub Karate i Rekreacji  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -30kg 2silver DASZKIEWICZ IGA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -30kg 3bronze HARTYN-LESZCZYNSKA ZUZANNA Klub Sportowy Gokken  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -30kg 3bronze DLUGOLECKA OLIWIA Klub Sportowy "BUSHIDO-CITY"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35kg 1gold BURENKOW ZOFIA Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35kg 2silver OSZCZYGIEL OLIWIA Sopocki Klub Karate i Rekreacji  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35kg 3bronze RUDNICKA JULIA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35kg 3bronze PAWLICKA LENA Wągrowiecki Klub Karate "TIGER"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 1gold URBANSKA ANNA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 2silver PODHORODECKA KINGA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 3bronze MALIK MAGDALENA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 3bronze WALICHNOWSKA MARTYNA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -40kg 1gold DZIELAK JULIA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -40kg 2silver BALUT NATALIA Sopocki Klub Karate i Rekreacji  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -40kg 3bronze PIOR MAJA Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -40kg 3bronze BURENKOW ZOFIA Stowarzyszenie Sportowe "BUSHI-DO"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 1gold LAMPKOWSKA MALWINA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 2silver CHLEBOWSKA ANNA Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 3bronze HILDEBRANDT MALGORZATA Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 3bronze MACIEJEWSKA KINGA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 1gold WALUS JULIA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 2silver MOSZ JULIA Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 3bronze PODHORODECKA KINGA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 3bronze SENDER NATALIA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -47kg 1gold LAMPKOWSKA MALWINA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -47kg 2silver JANKOWSKA WIKTORIA Międzyszkolny Klub Sportowy MKS CHEŁMŻA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -47kg 3bronze MACIEJEWSKA KINGA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -47kg 3bronze GORSKA ALEKSANDRA Klub Sportowy Gokken  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 1gold PLESKACZ MARCELINA Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 2silver KEPINSKA MARTYNA Międzyszkolny Klub Sportowy MKS CHEŁMŻA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 3bronze STOJANOWSKA LETYCJA Elbląski Klub Karate  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze OPEN 1gold GRACZYK GABRIELA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze OPEN 2silver BROWARCZYK JULIA Klub Sportowy Gokken  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze OPEN 3bronze KAWA EMILIA Klub Sportowy "BUSHIDO-CITY"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze OPEN 3bronze SKRZYPCZAK JAGODA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +27kg 1gold TARASIENKO GABRIELA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +27kg 2silver RUDNICKA JULIA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +27kg 3bronze DOLATA MAJA Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +27kg 3bronze SMOCZYŃSKA AMELIA KLUB KARATE EMPI  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -27kg 1gold HARTYN-LESZCZYNSKA MAJA Klub Sportowy Gokken  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -27kg 2silver RYBARCZYK GABRIELA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorek +59kg 1gold KOSIAK KATARZYNA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek +59kg 2silver SENDER NATALIA Inowrocławski Klub Sportowy „Karate”  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorek -59kg 1gold WALUS JULIA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek -59kg 2silver HEMMERLING NATALIA Wągrowiecki Klub Karate "TIGER"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek -59kg 3bronze KUROWSKA WIKTORIA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorek -59kg 3bronze GORNA ANNA Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów +76kg 1gold FORMANOWSKI JAKUB UKS Shodan Zduny  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów +76kg 2silver KUJAWSKI WIKTOR Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów -61kg 1gold LECKI JAKUB Uczniowski Klub Sportowy "UKEMI" w Kobylinie  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -61kg 2silver BLASZCZYK LUKASZ Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów -68kg 1gold GACA ADAM Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -68kg 2silver SENSKA ADRIAN Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -68kg 3bronze BRONSZKOWSKI NIKODEM Międzyszkolny Klub Sportowy MKS CHEŁMŻA  POLAND
Kumite Indywidualne Juniorów -76kg 1gold WACHOWSKI DOMINIK Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -76kg 2silver PLESKACZ JAKUB Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -76kg 3bronze SWICZEREWSKI FABIAN Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        Kumite Indywidualne Juniorów -76kg 3bronze MICHALSKI KRZYSZTOF Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS OPEN 1gold BIELAWSKI PIOTR Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS OPEN 2silver NOWAK PIOTR Klub Sportowy Karate "SAKURA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS OPEN 3bronze STEMPLEWSKI ANDRZEJ Elbląski Klub Karate  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS OPEN 3bronze KITOWSKI PRZEMYSLAW Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE SENIORÓW OPEN 1gold FORTUNIAK DAWID Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE SENIORÓW OPEN 2silver DOLATA MACIEJ Klub Sportowy "BUSHIDO-CITY"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE SENIORÓW OPEN 3bronze KWIATKOWSKI KAROL Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE SENIORÓW OPEN 3bronze BIELAWSKI PIOTR Akademia Sportów Walki "NIPPON"  POLAND
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-08-17 16:39:47 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE