Results
 
PUCHAR GÓR OPAWSKICH - PRUDNIK 2019 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 1gold LKS ZARZEWIE PRUDNIK L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 2silver LKS ZARZEWIE PRUDNIK L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 3bronze BUSHIDO 3 WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 3bronze NYSKA FORMACJA OBRONNO TAKTYCZNA 1 NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 5 OKINAWA TEAM KATA UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 14-17 LAT 1gold BUDOKAN WROCLAW WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 14-17 LAT 2silver ATTFIS A TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi 1gold LKS POLONIA-TORAKAN BIAŁA LKS POLONIA-TORAKAN BIAŁA  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi 2silver NYSKA FORMACJA OBRONNO TAKTYCZNA 2 NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi 3bronze ATTFIS C TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 1gold LKS ZARZEWIE PRUDNIK L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 2silver LKS ZARZEWIE PRUDNIK L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 3bronze LKS POLONIA-TORAKAN BIALA LKS POLONIA-TORAKAN BIAŁA  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 3bronze BUSHIDO 2 WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 14-17 LAT 1gold BUSHIDO 1 WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 14-17 LAT 2silver ATTFIS B TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 9 lat i młodsze 1gold LKS ZARZEWIE PRUDNIK L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 9 lat i młodsze 2silver NYSKA FORMACJA OBRONNO TAKTYCZNA 3 NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 1gold GRZESLO IGOR L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 2silver DELEWICZ MARCIN WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 3bronze BŘUSKA MICHAL TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 3bronze WOZNIAK OSKAR WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 5 BARTON TOMASZ L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 5 GLADYSZ SZYMON LKS POLONIA-TORAKAN BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 7 ZABLOCKI VICTOR KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 7 KASZCZUK NAZAR KLUB KARATE ARASHI  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 1gold SZKOLNICKI OSKAR L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 2silver BESSONOV PETER UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 3bronze TRUBIANSKÝ DOMINIK TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 3bronze CHUDY ADAM NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 5 RICHARD THOMAS NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 5 LIUTYUK ALEKSEY UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 7 KISIELA TOMASZ WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 7 KANDALÍK KRYŠTOF TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 1gold SZKOLNICKI OSKAR L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 2silver NEDBAS VLAD UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 3bronze GOLAS KACPER KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 3bronze LELIŃSKI KLAUDIUSZ LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 5 BAJCAR KRZYSZTOF NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 5 WITEK PATRYK KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 7 ZDEBSKI DORIAN L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 7 WOJTALA MAREK WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat 9 KOLODZIEJ KACPER KLUB KARATE ARASHI  POLAND
Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 1gold CZERNICKI FILIP KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 2silver POPELKA DOMINIK TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 3bronze SZKOLNICKI KSAWERY L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
Kata indywidualne chłopców 8 lat 1gold CÁPAY LEO KK TOPOLCANY  SLOVAKIA
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 2silver POPELKA DOMINIK TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 3bronze SMOLSKI SZYMON L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 3bronze FORYS ALEX KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 5 CHADRYS MICHAL L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
Kata indywidualne chłopców 9 lat 1gold CÁPAY LEO KK TOPOLCANY  SLOVAKIA
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 2silver KUBIACZEK DOMINIK NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 3bronze PATRYJACH WOJCIECH LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 3bronze CHODOROVSKÝ JAKUB TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 5 GLACEL FABIAN WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 5 REICHEL WOJCIECH LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 7 PYKA DENIS NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 1gold LYSZKIEWICZ LENA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 2silver ZUREK MILENA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 3bronze MARKOVÁ INGRID KK TOPOLCANY  SLOVAKIA
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 3bronze WENDERLOVÁ MIRIAM KK TOPOLCANY  SLOVAKIA
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 5 ADAMSKA MAGDALENA AKADEMIA SPORTU CHIKARA KĘPNO  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 5 KAMOSINSKA ZUZANNA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 7 JASKOWIEC EMILIA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 7 KONIECZKO PAULINA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 1gold MARKOVÁ INGRID KK TOPOLCANY  SLOVAKIA
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 2silver ZUREK MILENA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 3bronze LYSZKIEWICZ LENA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 3bronze MIERZWINSKA JAGODA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 5 TEODOROWICZ MARTA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 5 ZAPOTOCZNA EMILIA LKS POLONIA-TORAKAN BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 7 KARON ALEKSANDRA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 1gold ZUREK MILENA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 2silver KULAKOWSKA MARIA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 3bronze CIESLAK MARTA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 3bronze ALEKSANDROVA POLINA UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 5 HAC JULIA LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 5 FIET MARTA LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 7 BŘUSKOVÁ VENDULA TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 7 KLEIN EMILIA LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat 9 GUZDEK ALICJA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 1gold KOSYDOR ALICJA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 2silver KANDALÍKOVÁ NINA TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 1gold TOMASZEWSKA POLA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 2silver KOSYDOR ALICJA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 3bronze KOWALCZYK MAJA LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 3bronze TCHORZEWSKA MARTA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 5 KANDALÍKOVÁ NINA TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 5 HURAS JULIA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 7 KAMINSKA MILENA KLUB KARATE ARASHI  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 1gold STREUBEL MARTA UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 2silver SVYACHENA KATERYNA UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 3bronze KOPERSKA ILONA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 3bronze WENDERLOVÁ MIRIAM KK TOPOLCANY  SLOVAKIA
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 5 KAMOSINSKA ZUZANNA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 5 SPRANCEL MARTA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 7 TOMCZYK PAULINA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
Kata Indywidualne Juniorek 1gold BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 2silver RANIOWSKA OLIWIA LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 3bronze SOBOL PAULINA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 1gold DOBNER BIANKA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 2silver BARTODZIEJ JULIA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 3bronze KULAKOWSKA MARIA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 3bronze CIESLAK MARTA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 5 WOJCIECHOWSKA WERONIKA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 5 OSTROWSKA OLIWIA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 7 CHODOROVSKÁ NATÁLIE TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
Kata Indywidualne Juniorów 1gold KOWALCZYK MACIEJ LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 2silver DUL PATRYK WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 3bronze BEDNORZ ARTUR WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 3bronze PATRYJACH JAKUB LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 5 BOZEK PAWEL LKS POLONIA-TORAKAN BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 5 WONS FLORIAN WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 1gold PATRYJACH JAKUB LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 2silver STANKIEWICZ MATEUSZ LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 3bronze DUL PATRYK WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 3bronze GOLAS KACPER KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 5 DZIEDZICKI MICHAL WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 5 ZAMARO BARTOSZ WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 7 NEINER JAKUB WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT - FANTOM 1gold URBANOWSKI JAKUB WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT - FANTOM 2silver WOZNIAK OSKAR WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT - FANTOM 3bronze KASZCZUK NAZAR KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT - FANTOM 3bronze KOROBEJKO JULIAN KLUB SPORTOWY "FANGA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT - FANTOM 5 BARTON TOMASZ L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 1gold SZKOLNICKI OSKAR L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 2silver LIUTYUK ALEKSEY UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 3bronze MARCZAKIEWICZ MATEUSZ JAKTOROWSKI KLUB KARATE ZANSHIN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 3bronze KOLODZIEJSKI WOJCIECH KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 5 SOBOLEWSKI BARTOSZ JAKTOROWSKI KLUB KARATE ZANSHIN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 5 KARWOWSKI MICHAŁ JAKTOROWSKI KLUB KARATE ZANSHIN  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 1gold ROGOWSKI PIOTR KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 2silver GRZESLO IGOR L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 3bronze KOZHUKHAR DANIIL UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 3bronze BŘUSKA MICHAL TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 5 CHUDY ADAM NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 5 MAZUR MAREK KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 7 KALOUS JAN TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 7 ROVENSKÝ MATĚJ TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT - FANTOM 1gold MERON OSKAR WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT - FANTOM 2silver MURAWSKI KACPER WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT - FANTOM 3bronze KISIELA TOMASZ WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT - FANTOM 3bronze MARSZALEK DAWID L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT - FANTOM 5 URUSKI KAMIL LKS POLONIA-TORAKAN BIAŁA  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +50kg 1gold JADCZAK ADAM JAKTOROWSKI KLUB KARATE ZANSHIN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +50kg 2silver BOJANOWSKI MARCIN KLUB KARATE ARASHI  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 1gold NEINER JAKUB WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 2silver ZDEBSKI DORIAN L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 3bronze ŠEDIVÝ MAREK TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 3bronze NEDBAS VLAD UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 5 KOLODII PETRO UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 5 BAJCAR KRZYSZTOF NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 1gold KOCHANSKI ADAM WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 2silver ŠEDIVÝ MAREK TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 3bronze KORCZYNSKI DAWID KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 1gold SZKOLNICKI KSAWERY L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 2silver POPELKA DOMINIK TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 3bronze CZERNICKI FILIP KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 3bronze GAIDARZHI ILLIA UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 lat i młodsi OPEN 1gold CZERNICKI FILIP KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 lat i młodsi OPEN 2silver KRAINYK ARTEM UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 lat i młodsi OPEN 3bronze MUSIIOVSKYI IVAN UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 lat i młodsi OPEN 3bronze MAISTRYSHYN DMYTRO UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8 LAT - FANTOM 1gold BAJCAR BARTLOMIEJ NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8 LAT - FANTOM 2silver SMOLSKI SZYMON L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8 LAT - FANTOM 3bronze FORYS ALEX KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8 LAT - FANTOM 3bronze URBANOWSKI ADAM WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8 LAT - FANTOM 5 CHADRYS MICHAL L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8 LAT - FANTOM 5 FIDOT MATEUSZ LKS POLONIA-TORAKAN BIAŁA  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 1gold GLACEL FABIAN WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 2silver PUŠKA LUKÁŠ TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 3bronze CHODOROVSKÝ JAKUB TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 3bronze KOWALIK MARCEL NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 5 KUBIACZEK DOMINIK NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 5 CIEPIELA MAKSYMILIAN NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 1gold KRYVISHYN ANDRII UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 2silver DANYLIAK DMYTRO UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 3bronze CZERNICKI MATEUSZ KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 3bronze CHECHELNYTSKYI VLADYSLAV UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 5 PYKA DENIS NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 5 ZAIATS MAKSYM UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 9 LAT - FANTOM 1gold GRAJCKI DAWID LKS POLONIA-TORAKAN BIAŁA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 9 LAT - FANTOM 2silver TELEGA IGOR KLUB SPORTOWY "FANGA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 9 LAT - FANTOM 3bronze GLADYSZ SZYMON LKS POLONIA-TORAKAN BIAŁA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 9 LAT - FANTOM 3bronze BAKOWSKI KAROL KLUB SPORTOWY "FANGA"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT - FANTOM 1gold JASKOWIEC EMILIA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT - FANTOM 2silver DZIEDZIC NADIA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT - FANTOM 3bronze ZAPOTOCZNA EMILIA LKS POLONIA-TORAKAN BIAŁA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT - FANTOM 3bronze ZEBROWSKA KAJA KLUB SPORTOWY "FANGA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT - FANTOM 5 KOBA MILENA KLUB SPORTOWY "FANGA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT - FANTOM 5 CIBIS OLIVIA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +36KG 1gold ADAMSKA MAGDALENA AKADEMIA SPORTU CHIKARA KĘPNO  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +36KG 2silver ALEKSANDROVA POLINA UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +36KG 3bronze MIERZWINSKA JAGODA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -36KG 1gold TEODOROWICZ MARTA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -36KG 2silver MARKOVÁ INGRID KK TOPOLCANY  SLOVAKIA
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -36KG 3bronze CHROMIEC JAGODA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT - FANTOM 1gold GOLOWKIN HANNA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT - FANTOM 2silver NAPIORKOWSKA KLARA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT - FANTOM 3bronze KARON ALEKSANDRA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +45kg 1gold KULAKOWSKA MARIA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +45kg 2silver DYKTA MAGDALENA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +45kg 3bronze OLESZEK KAROLINA KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +45kg 3bronze KASINSKA MAJA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 1gold CIESLAK MARTA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 2silver WOJCIECHOWSKA PATRYCJA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 3bronze GUZDEK ALICJA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 3bronze KUCHARSKA ALEKSANDRA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 5 WIRSKA KAJA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 LAT OPEN 1gold BARTODZIEJ JULIA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 LAT OPEN 2silver OSTROWSKA OLIWIA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 LAT OPEN 3bronze WOJCIECHOWSKA WERONIKA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze OPEN 1gold SLUPSKÁ SOFIE TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze OPEN 2silver KANDALÍKOVÁ NINA TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT - FANTOM 1gold HURAS JULIA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT - FANTOM 2silver TCHORZEWSKA MARTA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 1gold BASTA ALEKSANDRA KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 2silver WENDERLOVÁ MIRIAM KK TOPOLCANY  SLOVAKIA
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 3bronze KUZIAN ALINA UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 1gold BARANOWSKA KATARZYNA STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 2silver PELIAK SOFIA UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 3bronze SVYACHENA KATERYNA UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 3bronze BIELA MAJA STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 LAT - FANTOM 1gold STREUBEL MARTA UKS SHODAN ZDUNY  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 LAT - FANTOM 2silver KAMOSINSKA ZUZANNA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 LAT - FANTOM 3bronze BIGOS NATALIA KLUB SPORTOWY "FANGA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 LAT - FANTOM 3bronze SPRANCEL MARTA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 LAT - FANTOM 5 KOPERSKA ILONA KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 LAT - FANTOM 5 TOMCZYK PAULINA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 LAT - FANTOM 7 PARTYCZNA EMILIA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT OPEN 1gold BARTOSZEWSKA ALEKSANDRA L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK 16-17 LAT OPEN 2silver KNAPIK MARTYNA WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-12-06 07:39:26 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE