Results
 
Всероссийские соревнования КУБОК ДРУЖБЫ Russian open karate tournament FRIENDSHIP CUP 2019 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
Kata Individual female Cadets 1gold САРЫГИНА СОФИЯ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 2silver САЛИХОВА КРИСТИНА МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 3bronze АНОШИНА ЕЛИЗАВЕТА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 3bronze ЗУЙКИНА ЯНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 5 ЧИБИЗОВА КРИСТИНА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 5 ЕФРЕМОВА ЕЛИЗАВЕТА НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 7 УГРЮМОВА ЕЛЕНА НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 7 АЛЕКСЕЕВА САРА РЕСПУБЛИКА ЧУВАШИЯ  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual female Seniors 1gold ВЫСОЦКАЯ АЛЕНА САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Seniors 2silver НОВОСЕЛОВА ЕКАТЕРИНА АНДРЕЕВНА САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Seniors 3bronze ВАЛИЕВА ЯНА РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Seniors 3bronze ЗАДОРИНА ЕКАТЕРИНА ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Seniors 5 БОЛЬШАКОВА КРИСТИНА АЛЕКСЕЕВНА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Seniors 5 КОСТРУБА ЕКАТЕРИНА НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual female U10 1gold КУЛИКОВА ПОЛИНА МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U10 2silver ПЕТУХОВА АРИНА МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U10 3bronze ХУСАИНОВА ДАРИНА РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U10 3bronze МУРТАЗИНА ЭЛЕОНОРА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U10 5 ШКАРБАНЕНКО ВАРВАРА ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U10 5 СИДЯКИНА ВАЛЕРИЯ ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U10 7 НИКИФОРОВА СОФЬЯ ОРЕНБУРГСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual female U12 1gold ТАРАСОВА АНГЕЛИНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 2silver САМСОНОВА ДАРЬЯ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 3bronze НОВИКОВА КСЕНИЯ ЛИПЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 3bronze НИКОЛАЕВА НАТАЛЬЯ РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 5 ЛАБОСКИНА МАРИЯ САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 5 РАХМАНИНА ДАРИНА САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 7 СЯМУКОВА ДИАНА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 7 МАКСЮТОВА ДИАНА ОРЕНБУРГСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U12 9 ВАХМИНОВА ВИКТОРИЯ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual female U14 1gold СТЕПАНОВА АЛИНА ЛИПЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 2silver СТРИГАНКОВА АЛЕВТИНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 3bronze ОПРИЩЕНКО ДАРЬЯ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 3bronze ЕРХОВА АНАСТАСИЯ ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 5 ШАРКАЕВА ЕКАТЕРИНА МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 5 ШАТАЛОВА АНАСТАСИЯ НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 7 ХАЛИКОВА АНАСТАСИЯ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female U14 7 ЧИБАЛИНА АРИНА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual male Cadets 1gold ФЕДОРОВ ВЛАДИМИР РЕСПУБЛИКА ЧУВАШИЯ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 2silver ГАВРИЛОВ ВЛАДИСЛАВ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 3bronze КЫЗЫМ ГЕРМАН ЛИПЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 3bronze ЧЕЛЯБИН ДАНИЛ НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 5 БАЛАШОВ ДАНИЛ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 5 АНИСИМОВ ДАНИИЛ РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 7 ЯРОВОЙ АНТОН САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Cadets 7 ДАВЛЕТГАРИЕВ ДАНИЛЬ ОРЕНБУРГСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual male Seniors 1gold КАРАПЕТЯН АРТЕМ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 2silver БЕЛОГАЕВ ДАНИЛА ВАЛЕРЬЕВИЧ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 3bronze БАЙЛОВ ДМИТРИЙ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 3bronze КОГАН ЯКОВ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 5 САДРЕЕВ ДАМИР РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 5 МАЛЬКОВ АРСЕНИЙ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 7 БРАНТОВ ДАНИЛА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male Seniors 7 КУРМАНГАЛЕЕВ РУСЛАН ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual male U10 1gold МОНОВ ЯРОСЛАВ ЛИПЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 2silver РУСАКОВ КЛИМЕНТ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 3bronze ШИШОВ АРТЕМ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 3bronze ЧКАЛИН КОНСТАНТИН НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 5 МОСКВИН НИКИТА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 5 ДЖУЛАКЯН АЛЕКСАНДР АРТУРОВИЧ САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 7 ШАИЩЯН ЛЕВОН САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 7 ПЕРЕВОЗЧИКОВ ТИМУР САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 9 БУДНИК СТЕПАН СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U10 9 ФИЛИППОВ МИХАИЛ СК ФАНАТ ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual male U12 1gold СТЕПАНОВ МИХАИЛ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 2silver РЫШМАНОВ АМИР ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 3bronze СБОРНОВ ИВАН НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 3bronze ФЕДУЛОВ ИВАН ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 5 БАКЛАНОВ ОЛЕГ ЛИПЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 5 КРЫЛОВ РОМАН ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 7 УРЯДОВ ГЛЕБ ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 7 МЕЛЬНИКОВ НИКИТА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U12 9 БАКУРКИН МАТВЕЙ ОРЕНБУРГСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kata Individual male U14 1gold ГЕЙЦМАН НИКИТА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 2silver СОКОЛОВ ДАНИИЛ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 3bronze ЗИНДЖИРКЫРАН ТИМУР НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 3bronze ФРОЛОВ ЕГОР ЛИПЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 5 ФОШИН МАТВЕЙ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 5 ЗУБАНКОВ НИКИТА ОРЕНБУРГСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual male U14 7 ШИШОВ НИКИТА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
Kata team female Cadets & Juniors 1gold САРАТОВ БУШИДО САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata team female Cadets & Juniors 2silver УСПЕХ 1 НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata team female Cadets & Juniors 3bronze САХАЛИН САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata team female Cadets & Juniors 3bronze НОВОЧЕБОКСАРСК РЕСПУБЛИКА ЧУВАШИЯ  RUSSIAN FEDERATION
Kata Team female U14 1gold ЛИПЕЦК ЛИПЕЦКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team female U14 2silver СК ФАНАТ СК ФАНАТ ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team female U14 3bronze УЧАЛЫ РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team female U14 3bronze САХАЛИН САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kata team male Cadets & Juniors 1gold НОВОЧЕБОКСАРСК РЕСПУБЛИКА ЧУВАШИЯ  RUSSIAN FEDERATION
Kata Team male U14 1gold ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team male U14 2silver НРФК НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team male U14 3bronze САХАЛИН 2 САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Team male U14 3bronze САХАЛИН 1 САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 47 KG 1gold КЛЮЧНИКОВА ЛЕЙЛА РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 47 KG 2silver ТУПИЧЕНКО АЛЕНА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 47 KG 3bronze СЕМЕНОВА АЛИСА СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 47 KG 3bronze ПУГАЧЁВА ДАРЬЯ МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 47 KG 5 МАЛЫШЕВА ЕВА МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 47 KG 5 ЧУПРИКОВА ЭВЕЛИНА СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 47 KG 7 ФАЙЗУЛИНА КАРИНА РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 47 KG 7 ЧЕКМЕНЁВА ПОЛИНА НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54 KG 1gold БИКМЕТОВА АИДА РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54 KG 2silver ДОЛЯ КРИСТИНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54 KG 3bronze ЦАРЕВА ЮЛИЯ МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54 KG 3bronze СОТЫРЕВА МАРИЯ НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54 KG 5 АБРАМОВА ВАРВАРА ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54 KG 5 ХАЙРУЛЛИНА ЛЕЙСАН РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54 KG 7 РАКОВА ЭЛЛИНА ОРЕНБУРГСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54 KG 7 АЛАБУЖЕВА ВИКТОРИЯ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54+ KG 1gold ЮШКОВА ДАРЬЯ САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54+ KG 2silver БИКМУЛЛИНА КАМИЛЛА РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54+ KG 3bronze МАРКОВСКАЯ СВЕТЛАНА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54+ KG 3bronze ЛЕБЕДЕВА ВИКТОРИЯ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54+ KG 5 БЕЛЯКОВА КСЕНИЯ МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54+ KG 5 ШАПОШНИКОВА КАРИНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54+ KG 7 ПАВЛЕНКО АЛЁНА ВЛАДИМИРОВНА САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54+ KG 7 БОЛЬШАКОВА ИНГА НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54+ KG 9 ДАНИЛЕНКО АНАСТАСИЯ ОРЕНБУРГСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 54+ KG 9 ВАЛЕЕВА ЛЯЙСАН РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 48 KG 1gold ПЕТКИНА ПОЛИНА СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 48 KG 2silver МУХАМЕТЗЯНОВА ЗАРИНА РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 48 KG 3bronze КЛЕСТОВА АНАСТАСИЯ КАЛУЖСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 48 KG 3bronze ЗАДОРИНА ЕКАТЕРИНА ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 48 KG 5 ЕГОРОВА НАДЕЖДА ВЛАДИМИРОВНА САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 48 KG 5 ПАТРИНА ЕЛИЗАВЕТА РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 53 KG 1gold ЗОЛИНА ДАРЬЯ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 53 KG 2silver МЕЩЕРЯКОВА МАРГАРИТА АНДРЕЕВНА ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 53 KG 3bronze МУРАВЬЕВА ДАРЬЯ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 53 KG 3bronze МУРЗАГУЛОВА ЭЛИНА РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 53 KG 5 ТРУШ МАРИЯ РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 53 KG 5 БОЯРКИНА КСЕНИЯ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59 KG 1gold АБРАМОВА ВАЛЕРИЯ ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59 KG 2silver ПЕРЕВОЗЧИКОВА АННА ПЕРМСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59 KG 3bronze ЕПИФАНОВА АНАСТАСИЯ ТЮМЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59 KG 3bronze ВЯТСКАЯ ПОЛИНА КАЛУЖСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59 KG 5 КЛЮКИНА СОФЬЯ ХМАО-ЮГРА  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59+ KG 1gold МЕШКОВА АЛЕКСАНДРА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59+ KG 2silver БИРЮКОВА АЛЕКСАНДРА ТЮМЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59+ KG 3bronze ФРОЛОВА АРИНА РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59+ KG 3bronze ДЮСЕНБАЙ АМАНГУЛЬ KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59+ KG 5 ЕРШОВА АДЕЛИНА ДМИТРИЕВНА САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59+ KG 5 КРАВЧУК АННА ОМСКИЙ СОЮЗ КАРАТЭ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59+ KG 7 КРАВЧЕНКО АНАСТАСИЯ ТВЕРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 59+ KG 7 ЕЛИСЕЕВА АНАСТАСИЯ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 55 KG 1gold КОЗЫРЕВА ГУЗЕЛЬ ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 55 KG 2silver АЛЧАГИР АЛЬФИЯ KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 61 KG 1gold ГРОМОВА ВЕРА МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 61 KG 2silver ЯКОВЛЕВА ЕЛИЗАВЕТА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 61 KG 3bronze ШИГАЛЬ ЕКАТЕРИНА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 61 KG 4 СМЕТАНИНА АНАСТАСИЯ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 61 KG 5 МАЛАНИНА НАДЕЖДА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 61 KG 5 ВАУЛИНА АНАСТАСИЯ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 68 KG 1gold ЗАВГАРОВА ЛИЯ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 68 KG 2silver ХИЖНЯК ДАРЬЯ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 68 KG 3bronze КРАСНОСЕЛЬСКАЯ АНАСТАСИЯ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 68 KG 3bronze КОЗЛАЧКОВА ОКСАНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30 KG 1gold ПУРАХИНА АРИНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30 KG 2silver МАРДАНОВА ЛИЛИЯ РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30 KG 3bronze КОСЬКИНА ПОЛИНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30 KG 3bronze ХРАМЦОВА АЛИСА СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30 KG 5 ХУСАИНОВА ДАРИНА РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30 KG 5 ВОСТРОВА АННА РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30 KG 7 КАНАТ КАУСАР KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30 KG 7 ИВАНОВА ВЕРАНИКА ДЕРЖАВА ЛЮБЕРЦЫ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30 KG 9 ПИСКУНОВА ВАЛЕРИЯ PRIDE-KAZAN  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30 KG 9 КОТЕЛЬНИКОВА АННА КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30+ KG 1gold КУЗНЕЦОВА ВАРВАРА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30+ KG 2silver ГАЛКИНА ЕЛИЗАВЕТА КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30+ KG 3bronze ДАНИЛОВА СОФЬЯ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30+ KG 3bronze СТУПИНА АННА ДЕРЖАВА ЛЮБЕРЦЫ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30+ KG 5 РОДИНА СОФЬЯ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30+ KG 5 СУЛЕЙМАНОВА САФИНА РАДИЕВНА САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30+ KG 7 ЯКИМОВА СОФИЯ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30+ KG 7 ТЮМИНА АЛИСА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U10 30+ KG 9 АРТУРСКАЯ ПОЛИНА САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 32 KG 1gold ГУБАШИЕВА АРНЕЛЛА НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 32 KG 2silver КУРДОВА ЕКАТЕРИНА САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 32 KG 3bronze ВЛАСОВА МАРИЯ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 32 KG 3bronze АРАПОВА АЛИНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 32 KG 5 ФРОЛОВА ПОЛИНА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 32 KG 5 КУЛМАНАКОВА ВАЛЕРИЯ НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 32 KG 7 ИВАНОВА АНГЕЛИНА ОРЕНБУРГСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 32 KG 7 ПЫНЗАРЬ ВАРВАРА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 32 KG 9 СЯМУКОВА ДИАНА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36 KG 1gold МИХАЙЛЕНКО ДИАНА НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36 KG 2silver ФЕДОРОВИЧЕВА КАРИНА САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36 KG 3bronze БОЛАТ ЗАМИРА KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36 KG 3bronze ЧЕСНОКОВА МИЛЕНА РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36 KG 5 ЮДИНА СОФИЯ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36 KG 5 ИСКАНДЕР АРУЖАН KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36 KG 7 КОВАЛЬ ВИОЛЕТТА СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36 KG 7 КОПЕЙКИНА АННА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36 KG 9 АБРАМЯН КАМИЛЛА АЛЕКСЕЕВНА РОСТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36+ KG 1gold ГАШНИКОВА ВЕРОНИКА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36+ KG 2silver ПАВЛОВА АЛЕКСАНДРА СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36+ KG 3bronze ДЬЯКОВА ВАЛЕРИЯ ДМИТРИЕВНА САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36+ KG 3bronze ЕПИФАНОВА АРИНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36+ KG 5 КРАПИВИНА КИРА ВОРОНЕЖСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36+ KG 5 СЕДОВА АНАСТАСИЯ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36+ KG 7 СТАРЦЕВА СОФЬЯ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36+ KG 7 МУСЛИМОВА АМИНА SAMURAI KAZAN  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36+ KG 9 ШОМИНА АЛИСА СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U12 36+ KG 9 ДЕМИНА ЕКАТЕРИНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 42 KG 1gold САДЫКОВА АЙГУЛЬ РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 42 KG 2silver КРАСНОПОЛЬСКАЯ АННА АНДРЕЕВНА САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 42 KG 3bronze ЛЯСКАЛО СОФИЯ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 42 KG 3bronze ЯДЫКИНА АННА ТЮМЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 42 KG 5 ЛЕВИНЦА ЯНА САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 42 KG 5 СТРИГАНКОВА АЛЕВТИНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 42 KG 7 АКИМОВА ПОЛИНА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 42 KG 7 БУТОРИНА АНАСТАСИЯ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 42 KG 9 КАЛПАКБАЙ ШАТТЫК KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 42 KG 9 РУЗАНОВА КРИСТИНА СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47 KG 1gold ПОПОВА ВАРВАРА КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47 KG 2silver ГОРБУНОВА АЛИНА НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47 KG 3bronze СОБЯНИНА МАРИЯ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47 KG 3bronze БОРИСКИНА ЮЛИЯ НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47 KG 5 ХАЛИКОВА АНАСТАСИЯ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47 KG 5 СЛЕПНЁВА ДАРИНА НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47 KG 7 ЕСИМОВА КАРИНА АСТРАХАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47 KG 7 КИНЕРЕЙШ МАЙЯ ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47+ KG 1gold АНТОНОВА ВАЛЕРИЯ НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47+ KG 2silver НАБИУЛЛИНА ЛИНАРА РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47+ KG 3bronze НОВИКОВА МАРИЯ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47+ KG 3bronze САНКЕЕВА ВАРВАРА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47+ KG 5 БЕРДЫШЕВА ЕВА РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47+ KG 5 ЯКОВЛЕВА АЛИСА ТЮМЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47+ KG 7 СОЛОГУБ ВИКТОРИЯ ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47+ KG 7 ЗВЯГИНЦЕВА ОЛЬГА РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47+ KG 9 КАРАСЕВА КРИСТИНА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U14 47+ KG 9 ЗАХАРОВА АЛЕНА САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 52 KG 1gold АЛИХАДЖИЕВ КЕРИМ ХАСМАГОМЕДОВИЧ КАБАРДИНО-БАЛКАРСКАЯ РЕСП.  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 52 KG 2silver ГАРЕЕВ МАКСИМ РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 52 KG 3bronze РОМАЩЕНКО МИХАИЛ РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 52 KG 3bronze НОВГОРОДЦЕВ ОЛЕГ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 52 KG 5 МЕЗОВ ИДАР АСЛАНОВИЧ КАБАРДИНО-БАЛКАРСКАЯ РЕСП.  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 52 KG 5 СУЛТАНОВ РУСЛАН РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 52 KG 7 ТАМБОВЦЕВ ЯРОСЛАВ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 52 KG 7 НАРЫМБАЕВ ТАЛГАТ KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 52 KG 9 ГУМЯРОВ РАМИЛЬ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 52 KG 9 САПОЖНИКОВ ДАНИЛА РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 52 KG 11 САМОХВАЛОВ НИКИТА СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 57 KG 1gold ГРИГОРЯН ДАВИД САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 57 KG 2silver ПУНИЧЕВ АНДРЕЙ ИВАНОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 57 KG 3bronze СИМАРОВ ДАНИЛА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 57 KG 3bronze УХАБОВ ПАВЕЛ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 57 KG 5 ДЕНИСОВ ВИКТОР ОМСКИЙ СОЮЗ КАРАТЭ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 57 KG 5 БЕЛОЧИСТОВ РОМАН СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 57 KG 7 ОДЖИЕВ АБДУЛВАХОБ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 57 KG 7 РЕЧКАЛОВ АЛЕКСАНДР ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 57 KG 9 НИКИТИН ВАДИМ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 57 KG 9 ЛАПТЕВ ДМИТРИЙ ОМСКИЙ СОЮЗ КАРАТЭ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 57 KG 11 СТЕПАНОВ ВЛАДИСЛАВ НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 63 KG 1gold ГРАЧЕВ СЕМЕН ОМСКИЙ СОЮЗ КАРАТЭ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 63 KG 2silver БОДРЯГИН АНДРЕЙ САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 63 KG 3bronze МАРИЯН МАКСИМ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 63 KG 3bronze ЧЕРЕНКОВ АРТЕМ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 63 KG 5 ДОБРОДЕЕВ ДМИТРИЙ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 63 KG 5 ВАСИЛЬЕВ ВЛАДИСЛАВ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 63 KG 7 МУХАМАДЕЕВ ЛЕВ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 63 KG 7 ЕРШОВ ДАНИИЛ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 63 KG 9 ХАСИПОВ ГАЙНАН РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 63 KG 9 НИКОЛАБАЙ АНДРЕЙ САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70 KG 1gold БАБЕНКОВ ДМИТРИЙ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70 KG 2silver МИКАИЛОВ КАМАЛАДДИН САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70 KG 3bronze УТКИН ДАМИР РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70 KG 3bronze УСОЛЬЦЕВ АЛЕКСАНДР ЮРЬЕВИЧ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70 KG 5 ВАЛИЕВ АЛИМ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70 KG 5 МАРЧЕНКО ЕГОР МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70 KG 7 ПУТИНЦОВ МИХАИЛ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70 KG 7 ХАЙМУРЗИН БОГДАН АНДРЕЕВИЧ ПРИМОРСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70 KG 9 КЛЕЩЕРОВ ИГОРЬ ОМСКИЙ СОЮЗ КАРАТЭ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70 KG 9 ПОНОМАРЕНКО ИВАН МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70 KG 11 ГАЛИЕВ ЭМИЛЬ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70+ KG 1gold МУХАНОВ АЛЕКСАНДР САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70+ KG 2silver НИКОЛАЕВ ЕГОР РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70+ KG 3bronze ДИКАРЕВ АНДРЕЙ НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70+ KG 3bronze ЛЕТУНОВ ДЕНИС КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70+ KG 5 МЕЩЕРЯКОВ АЛЕКСАНДР ВОРОНЕЖСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70+ KG 5 ТУКОВ ДАНИЛ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70+ KG 7 ПЕТРОВ НИКИТА СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70+ KG 7 МАМЕДОВ РУСЛАН МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 70+ KG 9 АНИСИМОВ ИВАН САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 55 KG 1gold ЖАРОВЦЕВ ВЯЧЕСЛАВ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 55 KG 2silver ВАЛИУЛЛОВ ИЛЬЯС РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 55 KG 3bronze СЕМЕНОВ ДАНИИЛ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 55 KG 3bronze СТРЕЛКОВ НИКИТА КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 55 KG 5 БЕЛЯКОВ АРТЕМ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 55 KG 5 ТРУШНИКОВ СТЕПАН САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 55 KG 7 МЕЛИКЯН АРАРАТ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 61 KG 1gold АХМЕДОВ АХМЕД САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 61 KG 2silver КУРАКОВ НИКИТА САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 61 KG 3bronze АРУТЮНЯН ЭДГАР САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 61 KG 3bronze МИХАЙЛИЧЕНКО ДАНИЛА МАКСИМОВИЧ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 61 KG 5 КРАСНОВ ИГОРЬ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 61 KG 5 КРАСНОВ МАКСИМ ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 61 KG 7 БОГОМОЛОВ МАКСИМ МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 61 KG 7 ГИЗЗАТОВ АРСЕН РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 61 KG 9 УЛЬЯНОВ ДЕНИС СПК АЛМАЗ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 68 KG 1gold ПЕСКОВ ДАНИИЛ НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 68 KG 2silver ДРОЗДОВ ВЛАДИСЛАВ НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 68 KG 3bronze ПУЛЬКИН ЕГОР САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 68 KG 3bronze ЕМЦОВ ФЕДОР САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 68 KG 5 МЕЛЬНИКОВ ИЛЬЯ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 68 KG 5 ГРИШИН ВЛАДИСЛАВ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 68 KG 7 РАХМАТОВ ДИЛШОД БОХОДИР УГЛИ ПРИМОРСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 68 KG 7 КАРГАПОЛОВ ИВАН САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 68 KG 9 ГУРЕЕВ НИКИТА МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 68 KG 9 КЕЗЬ АРТЕМ ОМСКИЙ СОЮЗ КАРАТЭ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76 KG 1gold ГРЕЦКИЙ ДАНИИЛ СЕРГЕЕВИЧ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76 KG 2silver СИСИН АЛЕКСАНДР ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76 KG 3bronze ОВЧИННИКОВ ВАЛЕРИЙ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76 KG 3bronze ГАБИДУЛЛИН АДЕЛЬ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76 KG 5 БАСКИНД ЕВГЕНИЙ АЛЕКСАНДРОВИЧ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76 KG 5 ЭЛЬДАРУШЕВ РУСЛАН НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76 KG 7 ЕЛАГИН ДМИТРИЙ РЕСПУБЛИКА ЧУВАШИЯ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76 KG 7 РАШИДОВ ДАНИИЛ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76 KG 9 ГРИНЧУК МАРК МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76+ KG 1gold ПОНОМАРЕНКО МИХАИЛ ОМСКИЙ СОЮЗ КАРАТЭ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76+ KG 2silver ЛЕТУНОВ КИРИЛЛ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76+ KG 3bronze ВОРОНИН ВЯЧЕСЛАВ СЕРГЕЕВИЧ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76+ KG 3bronze СУВОРОВ ИГОРЬ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76+ KG 5 ПЕЧЁНКИН МАКСИМ КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76+ KG 5 САРЫМОВ РАМИЛЬ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76+ KG 7 ЩЕРБАКОВ ИВАН МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 76+ KG 7 БАДРИЕВ ТИМУР РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 60 KG 1gold ШИШКИН ВЛАДИМИР РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 60 KG 2silver КОСТИКОВ НИКОЛАЙ МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 67 KG 1gold САВИН ИЛЬЯ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 67 KG 2silver ХАСАНОВ КАМАРИДДИН МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 67 KG 3bronze БОЗИКЯН ХАЧИК НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 67 KG 4 ШИЛОВСКИХ СЕРГЕЙ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 67 KG 5 ПОПОВ ИВАН САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 67 KG 5 АХУНДОВ ЭМИЛЬ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 75 KG 1gold БУЗЫЦКОВ НИКИТА САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 75 KG 2silver АПАСОВ ИГОРЬ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 75 KG 3bronze ЗУЕВСКИЙ СЕРГЕЙ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 75 KG 3bronze ЧЕРНОВ ПАВЕЛ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 75 KG 5 ЦЫБИКИН СЕРГЕЙ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 75 KG 5 ХОРСИК ЕГОР МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 75 KG 7 АЛИМБЕКОВ ИЛЬНУР МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 75 KG 7 ЕФРЕМОВ ВЛАДИМИР ИВАНОВИЧ ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 84 KG 1gold КИРОВ ДМИТРИЙ МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 84 KG 2silver ЗАЛОЖКОВ ЛЕВ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 84 KG 3bronze АДИЛБЕЙЛИ ФАХРИ ХМАО-ЮГРА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 84 KG 3bronze ГАЙНУЛЛИН РИНАТ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 84+ KG 1gold САЧКОВ МАКСИМ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 84+ KG 2silver РАБАЗАНОВ АРТУР МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 84+ KG 3bronze НОВРУЗОВ АБАЛФАЗ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite individual male U10 27 kg 1gold МУРАДОВ ФАРМАН САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 27 kg 2silver ТЕМНИК САВВА АЛЕКСАНДРОВИЧ ОМСКИЙ СОЮЗ КАРАТЭ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 27 kg 3bronze ТЯН РОСТИСЛАВ АЛЕКСЕЕВИЧ САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 27 kg 3bronze КУТТЫБАЙ НУРДАУЛЕТ KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
        Kumite individual male U10 27 kg 5 КАМАЛЬДИНОВ ЗАМИЛЬ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 27 kg 5 СИДОРОВ МАКСИМ ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 27 kg 7 МАЛЬКОВ ДМИТРИЙ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 27 kg 7 ИВАНОВ ЕГОР САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 27 kg 9 САВИНОВ МАКСИМ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 27 kg 9 КОЗЫРЕВ МАКСИМ САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 27 kg 11 НАСЫРОВ ЭМИЛЬ САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 27 kg 11 ДЕНИСОВ СВЯТОСЛАВ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite individual male U10 32 kg 1gold ПЕРЕВОЗЧИКОВ ТИМУР САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32 kg 2silver РУБИН ДМИТРИЙ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32 kg 3bronze МУХАЧЕВ АЛЕКСАНДР СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32 kg 3bronze ЛИХАНОВ АНДРЕЙ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32 kg 5 МАЛЫХ ИЛЬЯ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32 kg 5 ЖАДАНОВ ЕВГЕНИЙ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32 kg 7 МАШУРЯН ТИГРАН САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32 kg 7 ТРЕТЬЯКОВ МАТВЕЙ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32 kg 9 ГУСАКОВ ИВАН САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32 kg 9 ДЖУЛАКЯН АЛЕКСАНДР АРТУРОВИЧ САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32 kg 11 ПАВЛОВ АЛЕКСАНДР АСТРАХАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite individual male U10 32+ kg 1gold КРУГЛОВ ЕГОР САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32+ kg 2silver ШАИЩЯН ЛЕВОН САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32+ kg 3bronze БАСАЕВ КИРИЛЛ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32+ kg 3bronze ОБУХОВ ТИМОФЕЙ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32+ kg 5 ЧЕРКЕСОВ СТЕПАН СПК АЛМАЗ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32+ kg 5 ЮНУСОВ ИСЛАМ КАБАРДИНО-БАЛКАРСКАЯ РЕСП.  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32+ kg 7 МАКАРОВ ЯРОСЛАВ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32+ kg 7 ЗАГИДУЛЛИН АМИР PRIDE-KAZAN  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32+ kg 9 НАСОНОВ ВЛАДИСЛАВ ОРЕНБУРГСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32+ kg 9 ЛАТЫПОВ ЭРИК РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32+ kg 11 ПАК КИРИЛЛ НИКОЛАЕВИЧ САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male U10 32+ kg 11 КОЛЕСНИКОВ ЯРОСЛАВ ОРЕНБУРГСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 30 KG 1gold ТЕКУЕВ АЛИМ РУСТАМОВИЧ КАБАРДИНО-БАЛКАРСКАЯ РЕСП.  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 30 KG 2silver ПАХОМОВ РУСЛАН САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 30 KG 3bronze ЧЕРЕМУШКИН ДАНИЛА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 30 KG 3bronze СОЛОМКО АЛЕКСАНДР КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 30 KG 5 СТРЕЛКОВ НИКИТА САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 30 KG 5 СИДОРОВИЧ АЛЕКСАНДР САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 30 KG 7 ХУЗИН ИНСАФ SAMURAI KAZAN  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 30 KG 7 ЗИНОВЬЕВ АРТЕМ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 30 KG 9 ВАСИНГИН РОДИОН СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 30 KG 9 САМИГУЛЛИН РАНЕЛЬ SAMURAI KAZAN  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 30 KG 11 ГОРУПАЙ ЕГОР САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 30 KG 11 ЛЕХТМАН ЛЕВ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 34 KG 1gold ЗЕМСКОВ НИКИТА ИВАНОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 34 KG 2silver ФЕДОРЕНКО ИЛЬЯ ОЛЕГОВИЧ ПРИМОРСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 34 KG 3bronze ЧУМАКОВ МАКСИМ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 34 KG 3bronze ГАЛИЕВ АМИР SKK QARA QAPLAN NIZHNEKAMSK TATARSTAN  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 34 KG 5 ХИСАМИЕВ АЛЬМИР САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 34 KG 5 ТАПОВ ТАМЕРЛАН КАБАРДИНО-БАЛКАРСКАЯ РЕСП.  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 34 KG 7 ТОМИЛОВ ТИМУР СПК АЛМАЗ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 34 KG 7 САМИН ИЛЬЯ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 34 KG 9 КАСИМОВ ИЛЬЯ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 34 KG 9 ГУСАРОВ ДМИТРИЙ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 34 KG 11 КУШХОВ ИНАЛ КАБАРДИНО-БАЛКАРСКАЯ РЕСП.  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 34 KG 11 АНДАРЖАНОВ ВИЛЬДАН СК ФАНАТ ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 38 KG 1gold ЕРМОЛОВ САВВА ИВАНОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 38 KG 2silver АХАДЛИ РАШИД KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 38 KG 3bronze СТЕПАНОВ МИХАИЛ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 38 KG 3bronze МИРЗАЕВ ОЛЕГ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 38 KG 5 ХРУСТАЛЕВ ДАНИС МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 38 KG 5 ТОНОЯН ЮРИЙ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 38 KG 7 РЫКОВ ДАНИИЛ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 38 KG 7 ГОРЮНОВ ЕГОР НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 38 KG 9 ГОНЮКОВ ТИМОФЕЙ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 38 KG 9 САЛОВАРОВ СТЕПАН МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 38 KG 11 ЕВГРАФОВ МАТВЕЙ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 38 KG 11 ЗАХАРОВ ЯРОСЛАВ ТЮМЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42 KG 1gold ЗАЛИН ИЛЬЯ САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42 KG 2silver БОЛДИН КИРИЛЛ ИВАНОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42 KG 3bronze ПЯТЫРОВ ЯРОСЛАВ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42 KG 3bronze БОДРЯШКИН ДАНИИЛ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42 KG 5 СЕМЁНОВ ГРИГОРИЙ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42 KG 5 ИБРАГИМОВ МАГАМЕД СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42 KG 7 ЛАВРОВ АРСЕНИЙ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42 KG 7 КОЧНЕВ АЛЬБЕРТ КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42 KG 9 ПШЕНИЧНИКОВ РОМАН СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42 KG 9 ДАВЛЕТШИН РАФАЭЛЬ TRIUMHP KAZAN  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42 KG 11 БОГОМОЛОВ ВЛАДИМИР ОРЕНБУРГСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42+ KG 1gold ПЕРЕВЕРЗЕВ НИКИТА КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42+ KG 2silver КОРНИЛОВ АРТЕМ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42+ KG 3bronze ВЕРЕТЕННИКОВ ИЛЬЯ САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42+ KG 3bronze ГАМАГИН КИРИЛЛ САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42+ KG 5 ТАЛГАТ КАЗЫБЕК KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42+ KG 5 КОЗНОВ АМИР SAMURAI KAZAN  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42+ KG 7 МАРДАНОВ НИКИТА СК ФАНАТ ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42+ KG 7 АФАНАСЬЕВ ПЛАТОН ТЮМЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42+ KG 9 ВАЛИТОВ ТИМУР РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42+ KG 9 ОРЧАКОВ КИРИЛЛ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U12 42+ KG 11 ГАВРИЛИН МАТВЕЙ ОРЕНБУРГСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 40 KG 1gold БАЛАКЛЕЙСКИЙ СТАНИСЛАВ ДМИТРИЕВИЧ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 40 KG 2silver ГОНЧАРОВ ВЛАДИМИР САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 40 KG 3bronze ЛЕБЕДЕВ БОГДАН ИВАНОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 40 KG 3bronze СОЛОМКО ДМИТРИЙ КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 40 KG 5 ШИШОВ НИКИТА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 40 KG 5 КЕНИГ ДАНИЛ САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 40 KG 7 ТЕРЕХИН ДМИТРИЙ ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 40 KG 7 КОБЗЕВ ВАСИЛИЙ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 40 KG 9 ЗАЙЦЕВ ДАНИЛА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 40 KG 9 БУЗИН НИКИТА KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 40 KG 11 АДАМОВ АРТЕМ СПК АЛМАЗ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 40 KG 11 САЛИМОВ РАВИЛЬ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 45 KG 1gold БИКБАЕВ РАИС САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 45 KG 2silver ЮРКЕЕВ ЯРОСЛАВ РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 45 KG 3bronze АЛ ХАЛЛАК ТИМУР МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 45 KG 3bronze МАРКИН ЕГОР МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 45 KG 5 РУЗАНОВ КИРИЛЛ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 45 KG 5 ТРОШИН ЕГОР САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 45 KG 7 НЫСАНБАЙ АХМЕТ KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 45 KG 7 САМОДУРОВСКИЙ АНТОН ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 45 KG 9 ЗАЛИХАНОВ КУАНЧ КАБАРДИНО-БАЛКАРСКАЯ РЕСП.  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 45 KG 9 КОРНИЛОВ МАКСИМ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 45 KG 11 ШАВКАТОВ ШАХРАМИДДИН СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 50 KG 1gold АБДУЛЛОЕВ ИЗАТИЛЛО САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 50 KG 2silver АРЕФЬЕВ МАКСИМ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 50 KG 3bronze АХМЕДОВ РУСТАМ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 50 KG 3bronze ГАВРИЛКИН СТАНИСЛАВ ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 50 KG 5 АМБАРЦУМЯН ГОР САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 50 KG 5 МОКЕРОВ ДЕНИС САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 50 KG 7 СУЛЕЙМАНОВ РАДМИР САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 50 KG 7 КУРМАНОВ КАНШАУБИ КАБАРДИНО-БАЛКАРСКАЯ РЕСП.  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 50 KG 9 ЯНЬКО КИРИЛЛ РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 50 KG 9 ТИХОНОВ ДАНИЛА САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 50 KG 11 ЦАПОВ ЕГОР СЕРГЕЕВИЧ САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55 KG 1gold РУМЯНЦЕВ АРТЁМ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55 KG 2silver МАГДЕЕВ МАНСУР САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55 KG 3bronze МОКШИН АНАТОЛИЙ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55 KG 3bronze МЫЧКО КИРИЛЛ НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55 KG 5 СИЛКИН ДМИТРИЙ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55 KG 5 ДАВЛЕТОВ ИЛЬДАР РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55 KG 7 ТЮРИН НИКИТА СЕРГЕЕВИЧ САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55 KG 7 ЕСИН ДМИТРИЙ НИЖЕГОРОДСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55 KG 9 БЕРДНИКОВ МИХАИЛ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55+ KG 1gold КРИВОЩЕКОВ ДМИТРИЙ ТЮМЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55+ KG 2silver КАЗАКОВ АЛЕКСАНДР НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55+ KG 3bronze ЖЕЛЕЗИН ИВАН САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55+ KG 3bronze КБИЛАШВИЛИ ДАВИД МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55+ KG 5 БАШАРИН АЛЕКСАНДР МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55+ KG 5 ВАСИЛЕНКО АЛЕКСАНДР ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55+ KG 7 ГАЛИУЛЛИН ИСКАНДЕР РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE U14 55+ KG 7 СУНДУКОВ МАКСИМ САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Team female Cadets 1gold БАШКОРТОСТАН РЕСПУБЛИКА БАШКОРТОСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female Cadets 2silver МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female Cadets 3bronze МОСКВА - 2 МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female Cadets 3bronze СФО ОМСКИЙ СОЮЗ КАРАТЭ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female Cadets 5 СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ - 2 СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female Cadets 5 РЕСП. ТАТАРСТАН - 2 РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Team female Juniors 1gold САНКТ-ПЕТЕРБУРГ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female Juniors 2silver ТЮМЕНЬ ТЮМЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female Juniors 3bronze КАЛУЖСКАЯ ОБЛАСТЬ КАЛУЖСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female Juniors 3bronze САРАТОВ 10 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female Juniors 5 РЕСП. ТАТАРСТАН РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female Juniors 5 МОСКВА - 3 МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Team female U10 1gold САРАТОВ 1 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U10 2silver РЕКОРД САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U10 3bronze МОСКВА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U10 3bronze РЕСП.ТАТАРСТАН РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U10 5 САХАЛИН 2 САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U10 5 КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Team female U12 1gold МОСКВА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U12 2silver РЕКОРД - 3 САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U12 3bronze НОВОСИБИРСК НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U12 3bronze САРАТОВ 6 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U12 5 САРАТОВ ФЕНИКС САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U12 5 PRIDE-1 PRIDE-KAZAN  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Team female U14 1gold КАЗАХСТАН АКТАУ KAZAKHSTAN AKTAU  KAZAKHSTAN
        Kumite Team female U14 2silver САРАТОВ ЛЕОН 1 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U14 3bronze НОВОСИБИРСК НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U14 3bronze МОСКВА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U14 5 САХАЛИН 1 САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U14 5 САРАТОВ 6 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team female U14 7 ЧЕЛЯБИНСК-КУРГАН ЧЕЛЯБИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Team male Cadets 1gold РЕКОРД САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Cadets 2silver РЕСП. ТАТАРСТАН РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Cadets 3bronze ОМСКАЯ ОБЛАСТЬ - 1 ОМСКИЙ СОЮЗ КАРАТЭ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Cadets 3bronze САНКТ-ПЕТЕРБУРГ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Cadets 5 СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ - 2 СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Cadets 5 ПРИМОРСКИЙ КРАЙ ПРИМОРСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Cadets 7 САРАТОВ ИРБИС 2 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Cadets 7 САРАТОВ 9 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Cadets 9 НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Cadets 9 МОСКВА МЦБИ МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Team male Juniors 1gold ПЕНЗА ПЕНЗЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Juniors 2silver САНКТ-ПЕТЕРБУРГ 2 САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Juniors 3bronze САРАТОВ ТОРНАДО 1 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Juniors 3bronze РЕСП. ТАТАРСТАН - 2 РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Juniors 5 РЕСП. ТАТАРСТАН-3 РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Juniors 5 САРАТОВ 7 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Juniors 7 МОСКВА - 2 МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male Juniors 7 СВРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ СВЕРДЛОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Team male U10 1gold САРАТОВ 2 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U10 2silver КАБАРДИНО-БАЛКАРИЯ КАБАРДИНО-БАЛКАРСКАЯ РЕСП.  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U10 3bronze САРАТОВ ЛЕОН 2 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U10 3bronze САРАТОВ ТОРНАДО 7 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U10 5 САРАТОВ ТОРНАДО 5 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U10 5 ПРИМОРСКИЙ КРАЙ ПРИМОРСКИЙ КРАЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U10 7 СОЮЗ - 2 САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U10 7 ШБИ КАТАНА ТОЛЬЯТТИ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U10 9 САРАТОВ БК САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U10 9 САХАЛИН 1 САХАЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Team male U12 1gold КАБАРДИНО-БАЛКАРИЯ КАБАРДИНО-БАЛКАРСКАЯ РЕСП.  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U12 2silver РЕКОРД - 2 САМАРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U12 3bronze КУРГАН - 1 КУРГАНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U12 3bronze ИВАНОВСКАЯ ОБЛАСТЬ ИВАНОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U12 5 СОЮЗ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U12 5 САРАТОВ ГЕКТОР 4 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U12 7 МОСКВА - 3 МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U12 7 САРАТОВ БК 1 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U12 9 СК КАРА КАПЛАН SKK QARA QAPLAN NIZHNEKAMSK TATARSTAN  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U12 9 САРАТОВ ГЕКТОР 5 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
Kumite Team male U14 1gold СОЮЗ САМАРСКАЯ ОБЛ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U14 2silver МОСКВА МОСКВА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U14 3bronze РЕСП. ТАТАРСТАН-3 РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U14 3bronze САРАТОВ ИРБИС 1 САРАТОВСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U14 5 НОВОСИБИРСК - 2 НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U14 5 НОВОСИБИРСК НОВОСИБИРСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U14 7 РЕСП. ТАТАРСТАН РЕСПУБЛИКА ТАТАРСТАН  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite Team male U14 7 САНКТ-ПЕТЕРБУРГ САНКТ-ПЕТЕРБУРГ  RUSSIAN FEDERATION
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-12-13 22:39:10 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE