Results
 
Детска Карате Лига 2020 - кръг 2 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
до 10 г. момичета ката 1gold MIHALKOVA NIKOL  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 10 г. момичета ката 2silver KRUMOVA MIKAELA  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 10 г. момичета ката 3bronze KOSTOVA ANABEL  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 10 г. момичета ката 3bronze STEFANOVA MARIA-MAGDALENA  DARIS  BULGARIA
        до 10 г. момичета ката 5 MILANOVA DARIQ  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 10 г. момичета ката 5 MIROSLAVOVA ILINA  KARATE CLUB BUDO  BULGARIA
до 10 г. момичета Кумите +35 кг 1gold MARKOVA ELENA  ATNES KARATE CLUB  BULGARIA
        до 10 г. момичета Кумите +35 кг 2silver INKOVSKA VIKTORIYA  ATNES KARATE CLUB  BULGARIA
        до 10 г. момичета Кумите +35 кг 3bronze ILIYSKA NIKOL  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 10 г. момичета Кумите +35 кг 3bronze МИХАЙЛОВА НИКОЛ  ФАЙТЪРС-НСА  BULGARIA
до 10 г. момичета Кумите -35 кг 1gold KRUMOVA MIKAELA  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 10 г. момичета Кумите -35 кг 2silver KOSTOVA ANABEL  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 10 г. момичета Кумите -35 кг 3bronze MIHALKOVA NIKOL  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 10 г. момичета Кумите -35 кг 3bronze MILANOVA DARIQ  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 10 г. момичета Кумите -35 кг 5 NIKOLOVA SIANA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 10 г. момичета Кумите -35 кг 5 RANGELOVA MARINA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 10 г. момчета ката 1gold NIKOLOV NIKOLA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 10 г. момчета ката 2silver RADKOV BONI  KARATE KLUB LOKOMOTIV  BULGARIA
        до 10 г. момчета ката 3bronze STOYANOV ANDREY  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 10 г. момчета ката 3bronze PETROV MARTIN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 10 г. момчета ката 5 ZHELEV IVAN  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 10 г. момчета ката 5 KATELIEV BOJIDAR  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 10 г. момчета ката 7 TSEROVSKI STEFAN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 10 г. момчета ката 7 KOTRULEV MOMCHIL  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 10 г. момчета Кумите +35 кг 1gold PETKOV KALOYAN  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 10 г. момчета Кумите +35 кг 2silver ВЛАСКОВСКИ АЛЕКСАНДЪР  ФАЙТЪРС-НСА  BULGARIA
        до 10 г. момчета Кумите +35 кг 3bronze STOYANOV YASEN  KARATE KLUB LOKOMOTIV  BULGARIA
        до 10 г. момчета Кумите +35 кг 3bronze DJAMBAZOV RAIKO  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 10 г. момчета Кумите +35 кг 5 PETKOV BORIS  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 10 г. момчета Кумите +35 кг 5 VASSILEV KRISTIAN  KARATE KLUB LOKOMOTIV  BULGARIA
до 10 г. момчета Кумите -35 кг 1gold NIKOLOV NIKOLA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 10 г. момчета Кумите -35 кг 2silver UZUNOV NIKOLA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 10 г. момчета Кумите -35 кг 3bronze MITOV ALEKSANDAR  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 10 г. момчета Кумите -35 кг 3bronze STEFANOV ALEKSANDAR.  ФАЙТЪРС-НСА  BULGARIA
        до 10 г. момчета Кумите -35 кг 7 YORDANOV YASEN  KARATE CLUB BUDO  BULGARIA
        до 10 г. момчета Кумите -35 кг 9 KATELIEV BOJIDAR  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
до 12 г. момичета ката 1gold HRISTOVA MARIYA-MAGDALENA  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 12 г. момичета ката 2silver KAFEDJIEVA AIRIN  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 12 г. момичета ката 3bronze MINCHEVA VERONIKA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 12 г. момичета ката 3bronze KONDOVA MARINA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 12 г. момичета Кумите +40 кг 1gold KAFEDJIEVA AIRIN  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 12 г. момичета Кумите +40 кг 2silver GEORGIEVA IVETA  RONIN11 SOFIA  BULGARIA
        до 12 г. момичета Кумите +40 кг 3bronze HRISTOVA MARIYA-MAGDALENA  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 12 г. момичета Кумите +40 кг 3bronze TSENKOVA RAYA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 12 г. момичета Кумите +40 кг 5 TSERYANOVA GABRIELA  DARIS  BULGARIA
        до 12 г. момичета Кумите +40 кг 5 KIRILOVA NIKOL  DARIS  BULGARIA
до 12 г. момичета Кумите -40 кг 1gold RANOVA BOZHIDARA  DARIS  BULGARIA
        до 12 г. момичета Кумите -40 кг 2silver KONDOVA MARINA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 12 г. момичета Кумите -40 кг 3bronze BOYADZHIEVA ADRIANA  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 12 г. момичета Кумите -40 кг 3bronze NIKOLAEVA MARIA-PRESLI  KARATE KLUB SHOBU  BULGARIA
до 12 г. момчета ката 1gold BOYADJIEV DIMITAR  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 12 г. момчета ката 2silver TONOV TIHOMIR  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 12 г. момчета ката 3bronze IVANOV MARIO  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 12 г. момчета ката 3bronze ZDRAVKOV VASIL  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 12 г. момчета ката 5 GEORGIEV VICTOR  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 12 г. момчета ката 5 KAFEDJIEV IVAN  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
до 12 г. момчета Кумите +40 кг 1gold MILANOV ASEN  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите +40 кг 2silver KAFEDJIEV IVAN  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите +40 кг 3bronze ZDRAVKOV VASIL  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите +40 кг 3bronze IVANOV MARIO  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите +40 кг 5 MIRCHEV ANDREY  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите +40 кг 7 GEORGIEV VICTOR  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
до 12 г. момчета Кумите -40 кг 1gold MIHAYLOV NIKOLA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите -40 кг 2silver JEKOV ALEKSANDAR  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите -40 кг 3bronze HANDZHIEV BORIS  RONIN11 SOFIA  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите -40 кг 3bronze GYOLEV ASEN  DARIS  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите -40 кг 5 JEKOV STEFAN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите -40 кг 5 BOYADJIEV DIMITAR  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите -40 кг 7 MILENKOV TEODOR  K.K. LEVSKI SPARTAK  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите -40 кг 7 МИХОВСКИ ХРИСТО  ФАЙТЪРС-НСА  BULGARIA
        до 12 г. момчета Кумите -40 кг 9 BORISOV STEFAN  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
до 14 г. момичета ката 1gold KOSTOVA VELIZARA  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 14 г. момичета ката 2silver MARINOVA GRASIELA  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 14 г. момичета ката 3bronze YORDANOVA YANISLAVA  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 14 г. момичета ката 3bronze TOSHEVA VIKTORIA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 14 г. момичета Кумите -45 кг 1gold NIKIFOROVA PLAMENA  RONIN11 SOFIA  BULGARIA
        до 14 г. момичета Кумите -45 кг 2silver KOSTOVA VELIZARA  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 14 г. момичета Кумите -45 кг 3bronze ZLATKOVA LIDIYA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 14 г. момичета Кумите -45 кг 3bronze TOSHEVA VIKTORIA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 14 г. момчета ката 1gold ZAFIROV NIKOLA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 14 г. момчета ката 2silver APRILOV DENIS  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 14 г. момчета ката 3bronze ILIEV MARTIN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 14 г. момчета ката 3bronze PETROV RADOSLAV  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 14 г. момчета ката 5 ZDRAVKOV DIMITAR  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 14 г. момчета ката 5 DYULGEROV NIKOLAY  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 6 г. момчета Макивара 1gold ЦВЯТКОВ НИКОЛАЙ  ФАЙТЪРС-НСА  BULGARIA
        до 6 г. момчета Макивара 2silver TSVETKOV GEORGI  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 8 г. момичета ката 1gold YANKOVA ZORNITSA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момичета ката 2silver KOSTOVA KALINA  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 8 г. момичета ката 3bronze ZDRAVKOVA MARIYANA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момичета ката 3bronze DOLENSKA NIYA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момичета ката 5 YORDANOVA ANDREA  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 8 г. момичета ката 5 DUEVA DARIA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 8 г. момичета Кумите +30 кг 1gold DESHEVA DANAYA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 8 г. момичета Кумите -30 кг 1gold KONDOVA ELENA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момичета Кумите -30 кг 2silver ZDRAVKOVA MARIYANA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момичета Кумите -30 кг 3bronze YORDANOVA ANDREA  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 8 г. момичета Кумите -30 кг 3bronze DOLENSKA NIYA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момичета Кумите -30 кг 5 KOTSEVA ELENA  KARATE KLUB LOKOMOTIV  BULGARIA
        до 8 г. момичета Кумите -30 кг 5 YANKOVA ZORNITSA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 8 г. момичета Макивара 1gold ZDRAVKOVA MARIYANA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момичета Макивара 2silver YANKOVA ZORNITSA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момичета Макивара 3bronze YORDANOVA ANDREA  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 8 г. момичета Макивара 3bronze KOSTOVA KALINA  KARATE CLUB KALOYAN  BULGARIA
        до 8 г. момичета Макивара 5 DOLENSKA NIYA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момичета Макивара 5 RAAFET NELIS  ATNES KARATE CLUB  BULGARIA
        до 8 г. момичета Макивара 7 DESHEVA DANAYA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момичета Макивара 7 KONDOVA ELENA  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 8 г. момчета ката 1gold MITOV NIKOLAI  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 8 г. момчета ката 2silver ILIEV VIKTOR  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момчета ката 3bronze RUSKOV FILIP  KARATE KLUB LOKOMOTIV  BULGARIA
        до 8 г. момчета ката 3bronze DOLENSKI MARTIN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момчета ката 5 EKIZOV TEODOR  KARATE CLUB BUDO  BULGARIA
        до 8 г. момчета ката 5 MIHAILOV KALOYAN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 8 г. момчета Кумите +30 кг 1gold TODOROV STEFAN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 8 г. момчета Кумите -30 кг 1gold MITOV NIKOLAI  KARATE CLUB SHURIKEN  BULGARIA
        до 8 г. момчета Кумите -30 кг 2silver IVANOV NOVKO  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момчета Кумите -30 кг 3bronze НЕЙКОВ ФИЛИП- АНТЪНИ  ФАЙТЪРС-НСА  BULGARIA
        до 8 г. момчета Кумите -30 кг 3bronze IVANOV ADRIAN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момчета Кумите -30 кг 5 NIKOLOV STANISLAV  RONIN11 SOFIA  BULGARIA
        до 8 г. момчета Кумите -30 кг 5 DOLENSKI MARTIN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момчета Кумите -30 кг 7 ILIEV VIKTOR  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
до 8 г. момчета Макивара 1gold НЕЙКОВ ФИЛИП- АНТЪНИ  ФАЙТЪРС-НСА  BULGARIA
        до 8 г. момчета Макивара 2silver RAAFET ENIS  ATNES KARATE CLUB  BULGARIA
        до 8 г. момчета Макивара 3bronze KOSTADINOV STEFAN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момчета Макивара 3bronze TODOROV STEFAN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момчета Макивара 5 DOLENSKI MARTIN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момчета Макивара 5 ILIEV VIKTOR  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момчета Макивара 7 MIHAILOV KALOYAN  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
        до 8 г. момчета Макивара 7 MIHOV ANTON  KARATE CLUB TSANEV  BULGARIA
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-10-21 04:28:41 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE