Results
 
XI GRAND PRIX ŚLĄSKA POLSKO-CZESKIEGO GŁUBCZYCE 2021 - Results  print this site
 Search:
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 1gold KLUB KARATE NIDAN 1   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 2silver TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 14-17 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 14-17 LAT 1gold TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi
Categories Rank Name   Club Country    
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi 1gold TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 1gold DKK JINKAKU KANSEI 1   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 2silver TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 3bronze DKK JINKAKU KANSEI 2   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 3bronze L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 14-17 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 14-17 LAT 1gold LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 14-17 LAT 2silver TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 9 lat i młodsze
Categories Rank Name   Club Country    
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 9 lat i młodsze 1gold TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 9 lat i młodsze 2silver KLUB KARATE   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 1gold KOWALCZYK DAWID   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 2silver HADAMEK SZYMON   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 3bronze URBANOWSKI ADAM   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 3bronze REICHEL WOJCIECH   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 1gold WOŹNIAK OSKAR   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 2silver ZABLOCKI VICTOR   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 3bronze PATRYJACH WOJCIECH   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 3bronze HADAMEK SZYMON   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT DO 7.3 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT DO 7.3 KYU 1gold KANDALÍK KRYŠTOF   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT DO 7.3 KYU 2silver JAINTA BARTLOMIEJ   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT DO 7.3 KYU 3bronze URBANOWSKI JAKUB   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT DO 7.3 KYU 3bronze PATRYJACH WOJCIECH   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT DO 7.3 KYU 5 SIWEK PAWEŁ   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 1gold SZKOLNICKI OSKAR   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 2silver WITTEK PATRYK   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 3bronze ŽLÁBEK JAKUB   SKP KARATE PÍSEK  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 3bronze RAUSER ADAM   NIDOSHINKAN DOJO  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 5 GOLAS KACPER   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 5 PIWKO HUBERT   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 7 KISIELA TOMASZ   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 7 WOJTALA MAREK   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
Categories Rank Name   Club Country    
Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 1gold SZKOLNICKI KSAWERY   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 2silver RADUCHOWSKI LEON   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 3bronze ARLETH DENIS   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 3bronze HLAVÁČ TEODOR   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 5 JANÍK PETR   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
Kata indywidualne chłopców 8 lat
Categories Rank Name   Club Country    
Kata indywidualne chłopców 8 lat 1gold SZKOLNICKI KSAWERY   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 2silver JABLONSKI KAMIL   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 3bronze MUCHA ANTONI   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 3bronze DEREJ MARCIN   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 5 PROSZEK MIŁOSZ   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 5 KMIEĆ WOJCIECH   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
Kata indywidualne chłopców 9 lat
Categories Rank Name   Club Country    
Kata indywidualne chłopców 9 lat 1gold WONS JAKUB   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 2silver WASILEWSKI JAKUB   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 3bronze RASZKA IGOR   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 3bronze BIELERZEWSKI KACPER   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW trenujący od września 2019
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW trenujący od września 2019 1gold DEREJ MARCIN   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW trenujący od września 2019 2silver BIELERZEWSKI KACPER   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW trenujący od września 2019 3bronze BITEL IWO   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW trenujący od września 2019 3bronze WONS JAKUB   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW trenujący od września 2019 5 PROSZEK MIŁOSZ   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW trenujący od września 2019 5 JANÍK PETR   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 1gold KOSYDOR ALICJA   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 2silver KAMOSINSKA ZUZANNA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 3bronze KOSCIELNIAK KLARA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 3bronze SZLYK HELENA   UKS RENSEI BORZĘCIN  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 5 TOMCZYK PAULINA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 5 BRYKARZ JULIA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 7 PARTYCZNA EMILIA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 1gold ZUREK MILENA   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 2silver LENART LENA   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 3bronze KOPERSKA ILONA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT DO 7.3 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT DO 7.3 KYU 1gold NAPIORKOWSKA KLARA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT DO 7.3 KYU 2silver KONIECZKO PAULINA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 1gold KULAKOWSKA MARIA   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 2silver ZUREK MILENA   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 3bronze LYSZKIEWICZ LENA   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 3bronze TEODOROWICZ MARTA   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 5 MIERZWIŃSKA JAGODA   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 5 MILITOWSKA SARA   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 7 KAROŃ ALEKSANDRA   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 1gold RYCZEL EWA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 2silver PACANOWSKA LILIANNA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 3bronze PALLOVÁ AMÁLIE   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 3bronze SPORINSKÁ VICTORIA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 1gold KANDALÍKOVÁ NINA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 2silver SOWA AMELIA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 3bronze KALINOWSKA ZOFIA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 3bronze RYCZEL EWA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 1gold KOSYDOR ALICJA   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 2silver SZLYK HELENA   UKS RENSEI BORZĘCIN  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 3bronze PALLOVÁ JULIE   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 3bronze KANDALÍKOVÁ NINA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 5 GAJZLER WERONIKA   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 5 KOWALCZYK NIKOLA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT trenujące od września 2019
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT trenujące od września 2019 1gold ZUZANNA PIWOROWICZ   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT trenujące od września 2019 2silver MAJA KREZEL   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT trenujące od września 2019 3bronze PALLOVÁ AMÁLIE   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT trenujące od września 2019 3bronze PALLOVÁ JULIE   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT trenujące od września 2019 5 SPORINSKÁ VICTORIA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
Kata Indywidualne Juniorek
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Indywidualne Juniorek 1gold KEPYS MARLENA   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 2silver HAC JULIA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 3bronze LOBACZEWSKA KLAUDIA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 3bronze SZUSZKOWSKA JULIA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 5 JULINOVÁ AGÁTA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        Kata Indywidualne Juniorek 5 MATEJSZCZAK ELZBIETA   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
Kata Indywidualne Juniorek Młodszych
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 1gold KULAKOWSKA MARIA   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 2silver KEPYS MARLENA   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 3bronze LYSZKIEWICZ LENA   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 3bronze SZUSZKOWSKA JULIA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 5 SZUSZKOWSKA NATALIA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 5 LOBACZEWSKA KLAUDIA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 7 FIET MARTA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 9 KLEIN EMILIA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 9 HAC JULIA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 11 JULINOVÁ AGÁTA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 11 KALIWODA MICHALINA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 13 KOZIEL MILENA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
Kata Indywidualne Juniorów
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Indywidualne Juniorów 1gold PATRYJACH JAKUB   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 2silver SWIGOST DOMINIK   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 3bronze LELINSKI KLAUDIUSZ   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 3bronze KARWOWSKI KRZYSZTOF   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 5 ZAMARO BARTOSZ   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
Kata Indywidualne Juniorów Młodszych
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 1gold WITTEK PATRYK   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 2silver GOLAS KACPER   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 3bronze ŽLÁBEK JAKUB   SKP KARATE PÍSEK  CZECH REPUBLIC
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 3bronze SZKOLNICKI OSKAR   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 5 KARWOWSKI KRZYSZTOF   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 5 GRZESLO IGOR   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 7 RAUSER ADAM   NIDOSHINKAN DOJO  CZECH REPUBLIC
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 7 SWIGOST DOMINIK   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 9 LELINSKI KLAUDIUSZ   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 9 KARASZEWSKI KRYSTIAN   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 11 PIWKO HUBERT   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 11 JAINTA BARTLOMIEJ   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 13 ZAMARO BARTOSZ   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 13 CHŁAP REMIGIUSZ   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 15 DYKA STANISŁAW   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
Kata PARA KARATE open
Categories Rank Name   Club Country    
Kata PARA KARATE open 1gold WYSOCZAŃSKA ŁUCJA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata PARA KARATE open 2silver WYSOCZAŃSKI MIKOŁAJ   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 1gold ZABLOCKI VICTOR   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 2silver KASZCZUK NAZAR   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 3bronze BIELERZEWSKI MATEUSZ   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT - FANTOM
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT - FANTOM 1gold URBANOWSKI ADAM   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT - FANTOM 2silver KONIECZNY ARON   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT - FANTOM 3bronze JAWOREK FRANCISZEK   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT - FANTOM 3bronze GOLONKA TOMASZ   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 1gold OLEJNÍK JAROSLAV   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 2silver WOŹNIAK OSKAR   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 1gold PUTAJ GABRIEL   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 2silver KOWALCZYK DAWID   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 3bronze HADAMEK SZYMON   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 3bronze POLOK VIKTOR   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +55kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +55kg 1gold KOLODZIEJSKI WOJCIECH   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +55kg 2silver KARASZEWSKI KRYSTIAN   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +55kg 3bronze MURAWSKI KACPER   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +55kg 3bronze BIELERZEWSKI MATEUSZ   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 1gold GOLAS KACPER   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 2silver GRZESLO IGOR   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 3bronze KASZCZUK NAZAR   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 3bronze DELEWICZ MARCIN   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 5 KANDALÍK KRYŠTOF   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 5 PIWKO HUBERT   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 1gold SZKOLNICKI OSKAR   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 2silver KISIELA TOMASZ   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 3bronze ZABLOCKI VICTOR   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 3bronze TROCHA MARCIN   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -55kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -55kg 1gold WOJTALA MAREK   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -55kg 2silver KISIELA TOMASZ   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -55kg 3bronze SZWARC JAN   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +70kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +70kg 1gold KOLODZIEJSKI WOJCIECH   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +70kg 2silver KARWALA TYMON   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -52kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -52kg 1gold MASLOWSKI ALBERT   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -52kg 2silver CHŁAP REMIGIUSZ   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -52kg 3bronze KANDALÍK KRYŠTOF   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 1gold GIBASIEWICZ MICHAL   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 2silver ŠEDIVÝ MAREK   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 3bronze KARASZEWSKI KRYSTIAN   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 lat +76kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 lat +76kg 1gold STOHNIJ PATRYK   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 lat +76kg 2silver KARWALA TYMON   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 lat +76kg 3bronze HELICKI DOMINIK   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 LAT -61kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 LAT -61kg 1gold GIBASIEWICZ MICHAL   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 LAT -61kg 2silver ŠEDIVÝ MAREK   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 LAT -61kg 3bronze MASLOWSKI ALBERT   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 1gold SZKOLNICKI KSAWERY   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 2silver MARIAT DANIEL   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 3bronze RADUCHOWSKI LEON   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 3bronze HLAVÁČ TEODOR   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 5 FURMAN ANTONI   KLUB SPORTOWY "FANGA"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 1gold PUTAJ MIESZKO   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 2silver BIELERZEWSKI KACPER   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 3bronze POLOK VIKTOR   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 1gold MUCHA ANTONI   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 2silver MARIAT DANIEL   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 3bronze WASILEWSKI JAKUB   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 3bronze KONIECZNY ARON   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 5 CZECH KLAUS   KLUB SPORTOWY "FANGA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 5 CZAKON KAROL   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 7 DEREJ MARCIN   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 1gold BIELINSKI FILIP   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 2silver JABLONSKI KAMIL   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +40KG 1gold CHROMIEC JAGODA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +40KG 2silver BRYKARZ JULIA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +40KG 3bronze GREJNER WALERIA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +40KG 3bronze LENART LENA   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 1gold KAMOSINSKA ZUZANNA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 2silver TOMCZYK PAULINA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 3bronze SIKORA JOANNA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 3bronze HILAROWICZ ROKSANA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 5 KORZUS MARTA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 5 PARTYCZNA EMILIA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 7 ZEBROWSKA KAJA   KLUB SPORTOWY "FANGA"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 7 CHALINSKA ADRIANNA   KLUB SPORTOWY "FANGA"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35 kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35 kg 1gold BARANOWSKA KATARZYNA   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35 kg 2silver BASTA ALEKSANDRA   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35 kg 3bronze KANDALÍKOVÁ NINA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35 kg 3bronze KOSCIELNIAK KLARA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -40KG 1gold BIELA MAJA   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -40KG 2silver SPRANCEL MARTA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 1gold KULAKOWSKA MARIA   WROCŁAWSKI KLUB SPORTÓW AZJATYCKICH "BUDOKAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 2silver MIERZWIŃSKA JAGODA   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 3bronze OLESZEK KAROLINA   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 3bronze KRYNICKA LENA   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 5 GREJNER WALERIA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 1gold TEODOROWICZ MARTA   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 2silver SPRANCEL MARTA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 3bronze BASTA ALEKSANDRA   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 3bronze SOBKOWICZ JULIA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 1gold TEODOROWICZ MARTA   SSK BUSHIDO KĘDZIERZYN-KOŹLE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 2silver WIRSKA KAJA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 3bronze BAKHMAT VICTORIA   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 3bronze NAPIORKOWSKA KLARA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 5 CHROMIEC JAGODA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 1gold KRYNICKA LENA   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 2silver ZIELINSKA ZUZANNA   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 1gold LOBACZEWSKA KLAUDIA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 2silver MADEJ ANNA   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 3bronze GUZDEK ALICJA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 3bronze WIRSKA KAJA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 5 OLESZEK KAROLINA   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 5 BAKHMAT VICTORIA   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT +59kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT +59kg 1gold BARTODZIEJ JULIA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT +59kg 2silver ZIELINSKA ZUZANNA   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT -59kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT -59kg 1gold LOBACZEWSKA KLAUDIA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT -59kg 2silver MADEJ ANNA   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 LAT I MŁODSZE - FANTOM
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 LAT I MŁODSZE - FANTOM 1gold RATUSKA KAROLINA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 LAT I MŁODSZE - FANTOM 2silver PACANOWSKA LILIANNA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 LAT I MŁODSZE - FANTOM 3bronze RYCZEL EWA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 LAT I MŁODSZE - FANTOM 3bronze SPORINSKÁ VICTORIA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 LAT I MŁODSZE - FANTOM 5 PALLOVÁ AMÁLIE   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 LAT I MŁODSZE - FANTOM 5 THEN MILENA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 1gold SZLYK HELENA   UKS RENSEI BORZĘCIN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 2silver GAJZLER WERONIKA   KLUB KARATE ARASHI  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM 1gold KALINOWSKA ZOFIA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM 2silver RATUSKA KAROLINA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM 3bronze KOWALCZYK NIKOLA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM 3bronze KORZUS MARTA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM 5 SOWA AMELIA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM 5 POLAK NINA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM 7 SOCHA MARTYNA   KLUB SPORTOWY "FANGA"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 1gold KANDALÍKOVÁ NINA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 2silver PALLOVÁ JULIE   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-10-03 19:30:41 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE