Results
 
XIII international karate competition GOMEL OPEN CUP 2021 - Results  print this site
 Search:
KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 1gold РОЛЯ МИЛЕНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 2silver РУДЕНЧЕНКО ВИКТОРИЯ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 3bronze КОЛБ АЛЕСЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 3bronze ГРАЧЁВА ПОЛИНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 5 ЗЕНЬКЕВИЧ ВЕРОНИКА   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 5 ГРИНЕВСКАЯ АЛИСА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 7 КИРЮЩЕНКО КАРИНА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 7 КРЕМКО ВАЛЕРИЯ   MSK AISBERG  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 9 МАКОВСКАЯ КАРИНА   JKA SANGA  BELARUS
KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 1gold ZHELTUKHINA ELENA   FAVORIT  RUSSIAN FEDERATION
        KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 2silver РОЛЯ МИЛЕНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 3bronze КОЛБ АЛЕСЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 3bronze МАКОВСКАЯ КАРИНА   JKA SANGA  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 5 МУХА ПОЛИНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 5 КИРЮЩЕНКО КАРИНА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
Kata Individual female 10-11
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual female 10-11 1gold БАКУН МАРИЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 2silver LIPAY ALEKSANDRA   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 3bronze СТРЕЛЬЧУК АЛЕКСАНДРА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 3bronze КОВЧУР КСЕНИЯ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 5 СОРОКИНА ВИОЛЕТТА   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 5 ДАВЫДОВА МАРГАРИТА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 7 КАРАСЬ ЭЛЛА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
Kata Individual female 12-13
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual female 12-13 1gold ГРАЧЁВА ПОЛИНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual female 12-13 2silver LEBEDZEVA EKATERINA   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kata Individual female 12-13 3bronze ВАБИЩЕВИЧ ДАРЬЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual female 12-13 3bronze РУДЕНЧЕНКО ВИКТОРИЯ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kata Individual female 12-13 5 ДИАНА СИМАНОВИЧ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kata Individual female 12-13 5 БУЧА ЮЛИЯ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7 1gold БАЛЫДКО ВЕРА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7 2silver WEINSTOCK DAGMARA   FAVORIT  RUSSIAN FEDERATION
KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 1gold СОКОЛОВА ДИАНА   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 2silver КИРИКОВИЧ МАРГАРИТА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 3bronze СТРАКУН АНГЕЛИНА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 3bronze КОРОЛЬ ЭВЕЛИНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 5 КУЗНЕЦОВА АЛЁНА   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 5 ЛАБОДА МАРГАРИТА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 7 СИМОНЕНКО СОФИЯ   АДАМАНТ  BELARUS
KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 1gold ПРИХИТЬКО АРТЁМ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 2silver ДОВГАЛЁНОК ВЛАДИСЛАВ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 3bronze АНТИМОНИК ИВАН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 3bronze ОМЕЛЬЯНОВИЧ ЮРИЙ   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 5 ШКОРИК ВЛАДИСЛАВ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 7 ВИЛЬКОЦКИЙ МАКСИМ   MSK AISBERG  BELARUS
Kata Individual male 10-11
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual male 10-11 1gold ГОКК АНДРЕЙ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 2silver БОБКОВ ТИМОФЕЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 3bronze МАЛИНОВСКИЙ ВЛАДИСЛАВ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 3bronze ГАВРИЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 5 МАШУК МИХАИЛ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 5 ШИЛАК СТАНИСЛАВ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 7 ЛОГУНОВ ДМИТРИЙ   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 7 ПИКУЛИК ДЕНИС   MSK AISBERG  BELARUS
Kata Individual male 12-13
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual male 12-13 1gold МЕДВЕДЕВ МИХАИЛ   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 2silver DRACHAN YAROSLAV   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 3bronze ГАТИЦКИЙ ДАНИЛА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 3bronze КИСЕЛЬ МАТВЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 5 ЛАПТЁНОК АНДРЕЙ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 5 КОРОЛЬ ЯРОСЛАВ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 7 ЯКУБЧИК ИГОРЬ   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 7 КЛИМОВИЧ СТАНИСЛАВ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 1gold МОРОЗОВ МАРАТ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 2silver ХРАМЦОВ КИРИЛЛ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 3bronze ГУРАЛЬ НИКИТА   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 3bronze RAJPUT SAMAY   DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION  INDIA
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 5 КОРКИН ВСЕВОЛОД   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 1gold ХМЕЛЬНИЦКИЙ ПАВЕЛ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 2silver НАУМЧИК КОНСТАНТИН   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 3bronze CARNAUH MARK   BARS  MOLDOVA, REPUBLIC OF
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 3bronze КОЗЕЛ КОНСТАНТИН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 5 СЕРГУЦ АРТЕМ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 5 КОНЮХОВ ТИМОФЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 5 ТЕТЕРКИН АРТЕМ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 5 ВЕРХОВ АЛЕКСАНДР   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 9 БАНКОВСКИЙ ТИМУР   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 9 ПЕТРАШКЕВИЧ ВАСИЛИЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 9 СТЕПАНОВ ДАРИЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 9 КОЗЮЛИН ГЛЕБ   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 9 ВИЛЮГА ИГНАТ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 9 ЮШКЕВИЧ ЗАХАР   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 9 ЛЕВОНЯН НИКИТА   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 9 САДОВСКИЙ АРТЕМИЙ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 17 БОДЯКО МИХАИЛ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 17 СОЛОНОВИЧ ЯРОСЛАВ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 17 МУРЗИЧ АЛЕКСАНДР   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 17 BHATNAGAR KINSHUK   DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION  INDIA
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 17 МИХОЛАП ПАВЕЛ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 17 ЖОГАЛЬ ДЕНИС   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 17 ДАВЫДОВ ТИМОФЕЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 17 PAJNI SHIVAANK   DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION  INDIA
KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 1gold БОРЕЙКО МАКСИМ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 2silver ФУРИК АЛЕКСЕЙ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 3bronze ПОНИТКОВ ДАНИИЛ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 3bronze ГРАФОВ НИКИТА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 5 МИШКИН ДЕНИС   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 5 БОНДАЛЕТОВ СЕРГЕЙ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 7 БОНДАРОВИЧ ИЛЬЯ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 7 КОЖАНОВСКИЙ РОДИОН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 9 МАТЮК ДАНИЛА   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
KATA TEAM FEMALE 10-13
Categories Rank Name   Club Country    
KATA TEAM FEMALE 10-13 1gold СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС(БАКУН, ВАБИЩЕВИЧ, ГРАЧЁВА)   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA TEAM FEMALE 10-13 2silver GRT F3   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA TEAM FEMALE 10-13 3bronze GRT F 2   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA TEAM FEMALE 10-13 3bronze DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION(SADH, SAHIKA, SHARMA)   DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION  INDIA
Kata Team female 14-17
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Team female 14-17 1gold СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС(КОЛБ, МУХА, РОЛЯ)   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Team female 14-17 2silver СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
KATA TEAM FEMALE 6-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA TEAM FEMALE 6-9 1gold СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС(БАЛЫДКО, КИРИКОВИЧ, КОРОЛЬ)   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA TEAM FEMALE 6-9 2silver GRT F1   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KATA TEAM MALE 10-13
Categories Rank Name   Club Country    
KATA TEAM MALE 10-13 1gold АРСЕНАЛ - 2   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA TEAM MALE 10-13 2silver МОО СКК АРСЕНАЛ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA TEAM MALE 10-13 3bronze ВИТЕБСК(ВЕРХОВ, НАУМЧИК, ХРАМЦОВ)   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA TEAM MALE 10-13 3bronze СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС(БУТАР, ГАВРИЧЕНКО, КИСЕЛЬ)   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA TEAM MALE 10-13 5 DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION(BHATNAGAR, PAJNI, SINGH)   DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION  INDIA
Kata Team male 14-17
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Team male 14-17 1gold МОО СКК АРСЕНАЛ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kata Team male 14-17 2silver СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Team male 14-17 3bronze GRT M3   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KATA TEAM MALE 6-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA TEAM MALE 6-9 1gold МОО СКК АРСЕНАЛ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA TEAM MALE 6-9 2silver ВИТЕБСК(БАНКОВСКИЙ, ВИЛЮГА, СЛОБОДА)   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA TEAM MALE 6-9 3bronze СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС(КОЗЕЛ, КОНЮХОВ, СЕРГУЦ)   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA TEAM MALE 6-9 3bronze ВИТЕБСК 2   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA TEAM MALE 6-9 5 GRT М1   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA TEAM MALE 6-9 5 GAZEL   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN 1gold МАРКОВА УЛЬЯНА   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN 2silver ЛУНЬ ВАЛЕРИЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN 3bronze МАЛАХОВА ВАРВАРА   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN 3bronze РАДКЕВИЧ АННА   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN 5 ЛЕОНОВА ПОЛИНА   MSK AISBERG  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN 5 НИКОНЕНКО ВИКТОРИЯ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 OPEN 7 РАПИНЧУК АЛЕКСАНДРА   ДИНАМО БРЕСТ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 1gold ЕЗЕПОВА ТАМАРА   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 2silver CHYZHYK ALIAKSANDRA   HARIKEN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 3bronze ЗЕНЬКО ЯНА   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 3bronze АСТАШОНОК МИЛАНА   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 5 КОНЮШКО АЛЁНА   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 5 ГУРЬЕВА АРИНА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 5 ЕМЕЛЬЯНЧИК МАРТА   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 5 КОВАЛЕВА МИЛАНА   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 9 МАТЕЦКАЯ ВАРВАРА   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 9 КОВЧУР КСЕНИЯ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 9 ШУЛЬГА АЛЕКСАНДРА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 9 СУЛИМА ДАРЬЯ   ДИНАМО БРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 9 БОРИСОВА СОФИЯ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 9 ПОЛЫН КСЕНИЯ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 9 ЗЕЛЕВА ЗЛАТА   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 9 СИНИПОСТОЛ ЮЛИЯ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 17 САМБОРСКАЯ НАТАЛЬЯ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 1gold АСТАШОНОК МИЛАНА   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 2silver МИКУЛЕВИЧ ВИКТОРИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 3bronze МАЛАХОВА ЕКАТЕРИНА   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 3bronze КРАВЦОВА АНАСТАСИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 5 ФИЛИМОНЕНКО КСЕНИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 5 ПАРНЕВИЧ МАРИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 7 ВЕЛЕШКО ЯНА   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 7 ДЕРЕВНЮК АЛИНА   КОФУКАН  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 1gold МАКАРЕВИЧ КСЕНИЯ   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 2silver МИТУСОВА ВИКТОРИЯ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 3bronze ВДОВЕНКО ПОЛИНА   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 3bronze ЩЕРБАКОВА ЭМИЛИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 5 ЧИНДОРЕВА ВАРВАРА   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 5 КРУК ДОМИНИКА   АДАМАНТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 5 КОГАЛЁНОК МАРИНА   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 5 МАРЧЕНКО МАРИЯ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 9 ЖАВНЕРЧИК МАРИЯ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 9 АНИЩИК ДАРЬЯ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 9 МАГДЕЕВА ДАРЬЯ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 9 ЛАТЫШЕВА СОФИЯ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 9 ПАНТЕЛЕЕВА АЛИСА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 9 ВАЛЁХА КИРА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 9 МАТВЕЕНКО ВАСИЛИНА   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 9 ДУБИКОВА СОФИЯ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 17 ЖУКОВА АННА   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 17 САУТ АЛИСА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 17 НАУМИК ЕКАТЕРИНА   КОФУКАН  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 1gold ЧЕРНЕНКО АНАСТАСИЯ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 2silver РУДЕНЧЕНКО ВИКТОРИЯ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 3bronze ЛУКАШЕВИЧ АНАСТАСИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 3bronze МАКАРЕВИЧ КСЕНИЯ   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 5 БОРЖЕМСКАЯ ДАРЬЯ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 5 САВИЦКАЯ-ШОСТАК КРИСТИНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 7 ДЕМИДОВА ОЛЬГА   МБУ ФСО СШСИПЕ КОЛОМНА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 7 НАУМИК КСЕНИЯ   КОФУКАН  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 1gold ДАРЬЯ ЧЕВАНЬКОВА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 2silver АБРАМОВИЧ ДАРЬЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
Kumite individual female 8-9 +30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual female 8-9 +30 1gold ЦЕЛУЙКО ВИОЛЕТТА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 2silver ИВАНОВА СОФЬЯ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 3bronze ФИЛИМОНЕНКО КСЕНИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 3bronze АБРАМОВИЧ ДАРЬЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 5 БОГОДЯЖ ВАЛЕРИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 5 ЛАБОДА МАРГАРИТА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 7 ПАНОВА ПОЛИНА   СК ТАЙГУН  BELARUS
Kumite individual female 8-9 -30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual female 8-9 -30 1gold КЛЕНИНА ВАСИЛИСА   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 2silver МАРЧЕНКО МИЛАНА   ОРША  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 3bronze СВАНИДЗЕ ИРИНА   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 3bronze ГОРДЕЙЧИК КАРИНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 5 ЯКЖИК-КУМАКОВА ЕКАТЕРИНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 5 БОГОДЯЖ ВАЛЕРИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 7 БОРОДИНА ЯНА   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 7 КОВГУНОВА АНАСТАСИЯ   ОРША  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 1gold МАЛАХОВА МАРИЯ   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 2silver ЗАГОРУЙКО АЛИНА   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 3bronze ЧЕРНЯВЧИК АЛЕКСАНДРА   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 3bronze ЛУНЬ ВАЛЕРИЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 5 СОРОКИНА МАРГАРИТА   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 5 ЧЕРНОВА МАРГАРИТА   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 7 ЩЕРБАКОВА ЭМИЛИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 1gold МАКАРЕВИЧ КСЕНИЯ   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 2silver ДУБИКОВА СОФИЯ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 3bronze СИНЯВСКАЯ МАРИНА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 3bronze ШАВРОВА АЛИНА   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 5 МАРКЕВИЧ ВЛАДА   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 5 МОСКАЛЁВА АЛЕКСАНДРА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 7 ШЕВЧЕНКО АННА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 7 САВИЦКАЯ-ШОСТАК КРИСТИНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ OPEN
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ OPEN 1gold ПРОХОРЕНКО АННА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
Kumite individual male 10-11 +42
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 10-11 +42 1gold АДАМЕНКО НАЗАР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 2silver ХОМИЦЕВИЧ КИРИЛЛ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 3bronze КОРАСТЫЛЕВ МИХАИЛ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 3bronze ДРАТКОВСКИЙ ИЛЬЯС   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 5 ВОЛЧЕК АРСЕНИЙ   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 5 БЕЛЯКОВ БОГДАН   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 5 КАСТРУБАЙ КИРИЛЛ   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 5 МЕЛЬНИК НИКИТА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 9 МИРЛАС МАТВЕЙ   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 9 БОРОФАНОВ ИВАН   ДИНАМО БРЕСТ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 9 СТАРОВОЙТОВ АРТЁМ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 9 БОГДАНОВ ПАВЕЛ   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 9 БУРБИК ГЛЕБ   СК ЮНИОР  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 9 ПЕТУХОВ ДМИТРИЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 9 КУЗМИНОВ ТИМОФЕЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 9 ЗАХАРЕНКО ЯРОСЛАВ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 GRIGORIEV ALEXEI   BARS  MOLDOVA, REPUBLIC OF
        Kumite individual male 10-11 +42 17 АДРИАНОВ ВИКТОР   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 БЕЛЬСКИЙ МАКСИМ   СК ЮНИОР  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 КИРИКОВ АЛЕКСАНДР   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 МАКАРОВ САВЕЛИЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 СУМАРЕНКО НИКОЛАЙ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 ДОБРОВОЛЬСКИЙ МИХАИЛ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 СУШКЕВИЧ ЕГОР   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 ШИТЬКО ФИЛИПП   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 ТОКАРЕВСКИЙ ТИХОН   ОРША  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 БУЛАЕВ ЛЕВ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 ДУБАТОВКА АРТЕМ   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 ДРАЖНИК ВЛАДИСЛАВ   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 ДУДАР ЯРОСЛАВ   СК ЮНИОР  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 АЛЬФЕРОВИЧ ИЛЬЯ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 17 РОМАНОВ ЯН   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 33 БОГДАНОВ СТЕПАН   УСПЕХ ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 33 TSARUK ILYA   HARIKEN  BELARUS
Kumite individual male 10-11 -30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 10-11 -30 1gold ВАШКЕВИЧ МИХАИЛ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 2silver УСАЧЁВ ЯРОСЛАВ   УСПЕХ ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 3bronze ЕРМОЛАЕВ ПРОХОР   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 3bronze БАЧИЛО ГЛЕБ   ALLIANCE  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 5 ПИКУЛИК ДЕНИС   MSK AISBERG  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 5 ЯРОМЧУК ДАНИЛА   СК ЮНИОР  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 5 ЗЕЛЬСКИЙ МАТВЕЙ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 5 ХРАМЦОВ НИКИТА   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 9 BHATNAGAR KINSHUK   DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION  INDIA
        Kumite individual male 10-11 -30 9 KURILO ROMAN   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 9 КЕДА АЛЕКСАНДР   АДАМАНТ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 9 РЯБКОВ РОБЕРТ   ДИНАМО БРЕСТ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 9 КВАНДЕЛЬ АРСЕНИЙ   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 9 КРАВЧЁНОК АРТЁМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 9 НЕКРАШЕВИЧ ИВАН   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 9 PAJNI SHIVAANK   DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION  INDIA
        Kumite individual male 10-11 -30 17 ЛОГУНОВ ДМИТРИЙ   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 17 ВОЛЧКОВ КИРИЛЛ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 17 SINGH JAIDITYA   DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION  INDIA
        Kumite individual male 10-11 -30 17 ДОЛМАТ МАТВЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 1gold МЕТЕЛЬСКИЙ МИХАИЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 2silver ИГНАТОВИЧ САВЕЛИЙ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 3bronze БЕЛЯКОВИЧ АРСЕНИЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 3bronze СТАИН ДАНИИЛ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 5 ШКУТ ИВАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 5 ЗЕЛЕНИН НИКИТА   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 5 ГЕРАСИМЕНКО КИРИЛЛ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 5 СМОЛЯРЧИК ПАВЕЛ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 9 ДМИТРУК ВАСИЛИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 9 СУСЛИН ГЛЕБ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 9 LAPO YAHOR   HARIKEN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 9 МОХАНЬ МАРАТ   АДАМАНТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 9 БАЧИЛО МАКСИМ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 9 VOLEANSCHI AKIM   BARS  MOLDOVA, REPUBLIC OF
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 9 KHADKOU YARASLAU   HARIKEN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 9 ЗЕЛЬСКИЙ МАТВЕЙ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 СУРОВЬЕВ АНТОН   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 МАЛИНОВСКИЙ СТАНИСЛАВ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 ШУБЕНОК АЛЕКСАНДР   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 РУДКОВСКИЙ КОНСТАНТИН   MSK AISBERG  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 СИДОРОВ АЛЕКСАНДР   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 СКИБИНСКИЙ АРСЕНИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 VOLEANSCHI ARSENII   BARS  MOLDOVA, REPUBLIC OF
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 ОЛЕЙНИК АРТЕИТЙ   SEIRAN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 КОМАРОВ АЛЕКСАНДР   МКУ СШ СПОРТ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 PROTASEVICH IVAN   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 ПЛАТОНОВ НИКИТА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 ЗЕНЬКО СТАНИСЛАВ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 РАЛЬКО АЛЕКСЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 ЖУМИГИН АЛЕКСЕЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 17 ПАРФИМОВИЧ АРТУР   ТЭНДАЙ  BELARUS
Kumite individual male 10-11 -42
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 10-11 -42 1gold КОЗЕЛ АРТЕМ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 2silver КОПАНИЦА ЕГОР   СК ТАЙГУН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 3bronze ГУЛЯЕВ АЛЕКСЕЙ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 3bronze КИРИКОВ АЛЕКСАНДР   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 5 КАЛУПАХО ДАНИИЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 5 РИМША ВИКТОР   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 5 САВИЦКИЙ-ШОСТАК МАКАР   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 5 VOLEANSCHI ARSENII   BARS  MOLDOVA, REPUBLIC OF
        Kumite individual male 10-11 -42 9 КРАСОВСКИЙ ИВАН   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 9 GRIGORIEV ALEXEI   BARS  MOLDOVA, REPUBLIC OF
        Kumite individual male 10-11 -42 9 КОНОВАЛОВ ЕГОР   МБУ ФСО СШСИПЕ КОЛОМНА  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male 10-11 -42 9 ГОВОРУШКО ДМИТРИЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 9 VOLEANSCHI AKIM   BARS  MOLDOVA, REPUBLIC OF
        Kumite individual male 10-11 -42 9 ЖОЛУДЕВ АЛЕКСАНДР   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 9 СЕЛЕЦКИЙ АРСЕНИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 9 КУТАСОВ СТАС   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 БАЧИЛО МАКСИМ   ALLIANCE  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 БЫЧКОВ МАКСИМ   АДАМАНТ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 МАТВЕЕНКО МАТВЕЙ   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 КУСТОВ АРТЕМ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 ТЕРЕХ ТИМУР   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 ДЕМИН АРТУР   ДИНАМО БРЕСТ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 ЗАХАРЕНКО ЯРОСЛАВ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 ПЕТРАШКО ТИМОФЕЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 ЕФИМОВИЧ МАКСИМ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 ВИТКО МАКСИМ   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 ОЛЕЙНИК АРТЕИТЙ   SEIRAN  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 ЮХНЕВИЧ МАРК   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 17 РЫБАКОВ ДМИТРИЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 1gold ДОРОФЕЮК АРТЁМ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 2silver КУНЦЕВИЧ ИВАН   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 3bronze НАСЕНЯ ИЛЬЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 3bronze СОЛОМАХА ИВАН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 5 ШИЛОБОД АЛЕКСАНДР   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 5 ЖЕГАЛО АЛЕКСЕЙ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 5 МАСТИЧ НИКИТА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 5 РАЗУВАЕВ ДАНИИЛ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 9 СИВКИН ДМИТРИЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 9 КИЕНЯ НИКИТА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 9 ХВАЩЕВСКИЙ МАТВЕЙ   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 9 ШКОРИК НИКИТА   АДАМАНТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 9 КРАВЦОВ КИРИЛЛ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 9 КРИВЕНКОВ МАКАР   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 9 СВИРИДОВ АНТОН   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 9 АКБУЛАТОВ МАКСИМ   АДАМАНТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 ГАЦУКОВИЧ ЕГОР   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 ПОМРИШ ДМИТРИЙ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 ЗАСЛАВСКИЙ ЕГОР   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 ФУРСОВ ИВАН   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 ПРОТАСЕНЯ МАТВЕЙ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 БОЛОТНИКОВ ИВАН   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 МИШУР ВЛАДИСЛАВ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 АПАНАСЬКО МИХАИЛ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 БУСИК БОГДАН   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 БОЛБАС БОГДАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 КАЗАКОВ ИГОРЬ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 КУЗЕНЕК ДАНИИЛ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 ФИЛАНОВИЧ АНТОН   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 ТИТУЛЕНКО НИКИТА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 РОМАН ИЛЬЯ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 17 ПАРАЩЕНКО МАКСИМ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 33 ХОХЛОВ КОНСТАНТИН   МБУ ФСО СШСИПЕ КОЛОМНА  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 33 КУЗЬМИНОВ ДАНИИЛ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 33 ДАНЕВИЧ ИЛЬЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 33 КАРПЕНКО ИГОРЬ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
Kumite individual male 12-13 -40
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 12-13 -40 1gold ДМИТРУК ВАСИЛИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 2silver КАСПЕРОВИЧ МАКСИМ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 3bronze ПАРФИМОВИЧ АРТУР   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 3bronze МОСТЫКА ПЁТР   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 5 ЖОЛУДЕВ ЕГОР   ОРША  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 5 АДАМЧУК ЗАХАР   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 5 ПИКУЗА СТАНИСЛАВ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 5 НАЛЕТКО ИВАН   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 9 ЛУКАШУК АНДРЕЙ   MSK AISBERG  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 9 МИЦКЕВИЧ ЕГОР   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 9 ЖУРАВЛЕВ КИРИЛЛ   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 9 HAURYLAU ALIAKSEI   ALLIANCE  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 9 ИГНАТОВИЧ САВЕЛИЙ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 9 КЕБИКОВ АЛЕКСАНДР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 9 КУЛЕШ КИРИЛЛ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 9 БАЕВ МАКСИМ   ОРША  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 17 ПРУШАК СТАНИСЛАВ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 17 СКВАРКО ЯН   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 17 МАКАРОВ СЕРГЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 17 РИВКИН АЛЕКСЕЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 17 СЛОБОДЧИКОВ ТИМУР   АДАМАНТ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 17 ИВАНЮТИН ДАНИЛА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 17 АНТИМОНИК ЕВГЕНИЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 17 БРИЛЕВСКИЙ АРТЁМ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 17 ЯРОМЧУК ДАНИЛА   СК ЮНИОР  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 17 БУРКОВСКИЙ МАТВЕЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 17 ТЕРЕХОВ АРСЕНИЙ   КОФУКАН  BELARUS
Kumite individual male 12-13 -45
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 12-13 -45 1gold КУНЕВИЧ ЕВГЕНИЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 2silver ЯЦКЕВИЧ МАКСИМ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 3bronze СЛИЗАНОВ ЗАХАР   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 3bronze КРУГЛОВ МАТВЕЙ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 5 КОВАЛЬЧУК ГЛЕБ   ОРША  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 5 ВОЛЧЕК АРСЕНИЙ   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 7 КУХАРЧИК ИВАН   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 7 ВАСЮТИЧ ЯРОСЛАВ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 1gold ЯСКУЛЬДОВИЧ МАКСИМ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 2silver АНИСЕНЯ ДЕНИС   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 3bronze МУРАВЕЙКО ДМИТРИЙ   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 3bronze SHAMONIN ILYA   HARIKEN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 5 КИСЕЛЬ МАТВЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 5 ГУСЕВ НИКИТА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 5 ЛУГОВСКИЙ ВЛАДИСЛАВ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 5 ПРОТАСЕНЯ МАТВЕЙ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 9 МИРАНКОВ ЕГОР   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 9 КОШЕЛЬ ТИМУР   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 9 МАЗУРИК АНТОН   ДИНАМО БРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 9 ПОЗОЛОТИН ГРИГОРИЙ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 9 ГЕЦМАНЧУК НАЗАР   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 9 ЧЕМКО НИКОЛАЙ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 9 АДАМЕНКО НАЗАР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 17 КАРПИНСКИЙ ГЛЕБ   МКУ СШ СПОРТ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 17 ФЕДОРОВИЧ МАТВЕЙ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 17 ТАЛАЛАЕВ АРТЁМ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 17 МОЛЧАНОВ ЕГОР   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 17 МУЗЫЧЕНКО МИЛАН   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 17 ЧЕБОТКОВ АЛЕКСЕЙ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 17 ШВЕЙДЕЛЬ ЕГОР   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 17 БЕЛЯКОВ БОГДАН   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 1gold САНГИШИЕВ МАКАР   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 2silver ИГНАТОВИЧ ИГНАТИЙ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 3bronze БЕЛЯКОВ ЕВГЕНИЙ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 3bronze RAJPUT SAMAY   DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION  INDIA
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 5 ЛАРИОНОВ АРТЕМ   ОРША  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 1gold ПАРНЕВИЧ ЛЕВ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 2silver ГОЛОДОК МАТВЕЙ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 3bronze МОРОЗОВ МАРАТ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 3bronze ЕНУЛЁВ МИЛАН   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 5 НОСОВ ИЛЬЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 5 БОЛОТИН ВСЕВОЛОД   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 7 ГАЛУЗА АЛЕКСАНДР   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 7 ГЮЛАМОГЛУ АЛИ   ALLIANCE  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 1gold ЗУБОВ АНДРЕЙ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 2silver ЖДАНОВИЧ АРСЕНИЙ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 3bronze ХИМЕНКОВ АЛЕКСАНДР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 3bronze АГАФОНОВ НАЗАР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 5 ЧЕРТКОВ ЕЛИСЕЙ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 5 АКПЕРОВ ВЛАДИСЛАВ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 1gold ИВАНОВСКИЙ АРСЕНИЙ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 2silver КАНАШЕВИЧ КИРИЛЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 3bronze CARNAUH MARK   BARS  MOLDOVA, REPUBLIC OF
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 3bronze КАРИМОВ ТИМУР   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 5 КРЮК СТЕПАН   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 5 ВАСИЛЬЕВ ЕВГЕНИЙ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 5 КАРПУК ИВАН   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 5 КАРЕЛИН МАТВЕЙ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 9 ОГОЛИХИН МАРК   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 9 АЛЕБОВИЧ ПЛАТОН   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 9 ШМИДТ ДЕНИС   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 9 АГАЛЕЦ ДАНИИЛ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 9 ТУРУНОВ ПЛАТОН   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 9 КОРОЛЁВ ВЛАДИМИР   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 9 ЛАЗЕБНЫЙ СЕМЕН   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 9 ТУРОВЕЦ ДМИТРИЙ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 17 БОЖКО РОСТИСЛАВ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 17 РИЗОЙ АРТУР   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 17 ГАСТИЛО СТЕПАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 17 МИШИНЬКИН ИВАН   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 17 КОЛЕСНИКОВ ЕВГЕНИЙ   ALLIANCE  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 1gold ВИЛЮГА ИГНАТ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 2silver ЗУБОВ АНДРЕЙ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 3bronze КУХАРЕНКО АРСЕНИЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 3bronze КЛЕМЕНКО КИРИЛЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 5 МАРШАЛКИН МАКСИМ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 5 ПАРНЕВИЧ ЛЕВ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 5 ШИРОКИЙ МАКСИМ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 5 ГУЗДЕЛЬСКИЙ ЯРОСЛАВ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 9 СТЕПАНЕНКО ДМИТРИЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 9 АБРАМОВИЧ МАКСИМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 9 ЛОБАН ФЁДОР   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 9 ЯНКОВСКИЙ ИВАН   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 9 БАЛАБОВ ДАНИИЛ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 9 АСТРАХОВ ДАНИИЛ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 9 БАНКОВСКИЙ ТИМУР   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 9 ДОЛБИК АНДРЕЙ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 17 СМОЛЯКОВ ИВАН   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 17 КАНАНОВИЧ АРТЕМ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 17 ТЕТЕРКИН АРТЕМ   ВИТЕБСК  BELARUS
Kumite individual male 8-9 -30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 8-9 -30 1gold ВЕРХОВ АЛЕКСАНДР   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 2silver ВАЛУТОВ АРТЕМ   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 3bronze ERMAKOV MARK   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 3bronze КЕБИКОВ АЛЕКСЕЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 5 ПРОХОРЕНКО АЛЕКСЕЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 5 ДАЙНЕКО ЗАХАР   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 5 НАУМЧИК КОНСТАНТИН   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 5 ТИМОЩЕНКО ИЛЬЯ   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 9 БАРАНОВ АЛЕКСЕЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 9 ПИНЧУК ВИКТОР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 9 ПЮРО ДМИТРИЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 9 ЧАХОВСКИЙ МАКСИМ   ОРША  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 9 МАКАРЕВИЧ АРТЁМ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 9 ГУДКОВ АРТЕМ   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 9 ЗЕЛЕНКО ТИМОФЕЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 17 KASTSIUK ALIAKSANDR   HARIKEN  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 17 КОНОН ПАВЕЛ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 17 ГУРЕЦКИЙ НИКИТА   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 17 ШИРЯЕВ ИВАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 17 НАВОДНИЧЕНКО НИКИТА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 17 СЕМАШКО ВЛАДИСЛАВ   КОФУКАН  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 17 ЯКЖИК-КУМАКОВ СОФРОНИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 17 БУДНИК ВАДИМ   ALLIANCE  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 17 VACARI ARSENII   BARS  MOLDOVA, REPUBLIC OF
        Kumite individual male 8-9 -30 17 СЕВЕРИН МИХАИЛ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 17 ПУЗЕВИЧ ТИМОФЕЙ   КОФУКАН  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 1gold ТАРАСЕВИЧ МАКСИМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 2silver ВАШКЕВИЧ МИХАИЛ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 3bronze МИХОЛАП ПАВЕЛ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 3bronze МУРЗИЧ АЛЕКСАНДР   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 5 ЧУМАК НИКОНОР   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 5 СИДОРОВ НИКОЛАЙ   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 5 ЛИПКУС ИГНАТ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 5 ГОРДЕЮК НИКИТА   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 9 ГУСАК АГНИЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 9 АЛЕКСЕЕНОК ЯРОСЛАВ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 9 ЗЫХ МАКАР   АДАМАНТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 9 ИГНАТОВИЧ ИГНАТИЙ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 9 КОЗЮЛИН ГЛЕБ   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 9 БОДЯКО МИХАИЛ   АДАМАНТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 9 ГЕВОРГЯН АРТУР   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 9 ПЕТРОСЯН БОГДАН   ДИНАМО БРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 17 БЕРЕСНЕВ ИВАН   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 17 ПРИЩЕП ВЛАДИСЛАВ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 17 ЕВСТРАТЕНКО МАРАТ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 17 БАХАНОВИЧ ЕВГЕНИЙ   ДИНАМО БРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 17 VACARI ARSENII   BARS  MOLDOVA, REPUBLIC OF
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 17 CARNAUH MARK   BARS  MOLDOVA, REPUBLIC OF
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 17 КОМАРОВСКИЙ АЛЕКСАНДР   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 17 КАРИМОВ ТИМУР   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 17 НЕПОПЕНКО АНДРЕЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 17 ТУРУНОВ МАТВЕЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 1gold КУДИНОВ ИВАН   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 2silver БУЛЫНКО ДАНИЛА   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 3bronze КОПЕЙКИН ПАВЕЛ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 3bronze ОГОРОДНИКОВ АЛЕКСЕЙ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 1gold ДАНИЛОВИЧ НИКИТА   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 2silver ПРИХОДЬКО ПАВЕЛ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 3bronze ВЛАСЕНКО НИКИТА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 3bronze СУГЛОБ АНТОН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 5 ПОШЕЛЮК НИКИТА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 5 ОЖЕЛЕВСКИЙ ТИМОФЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 7 ТАРАСОВ АНДРЕЙ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 7 КНЯЗЕВ ЮРИЙ   МБУ ФСО СШСИПЕ КОЛОМНА  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 1gold ВЕЛЁНДА ВАДИМ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 2silver РОМАНОВ ДАНИИЛ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 3bronze ЗЛЫНОВ ВЛАДИСЛАВ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 3bronze КРАСОВСКИЙ МАРАТ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 5 СЕНЬКОВЕЦ ЕВГЕНИЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 5 ШИНКЕВИЧ ИЛЬЯ   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 7 КУЗЬМЕНКО ДЕНИС   ДИНАМО БРЕСТ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 1gold МИСКОВЕЦ ВЛАДИСЛАВ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 2silver ЖУКОВ ДАНИЛА   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 3bronze ЧИМБУР РОМАН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 3bronze МАРАЧКОВСКИЙ МАКАР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 5 НИКОНОВ РОМАН   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 5 ХОЛОДЦОВ ЯРОСЛАВ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 7 УЛЕЗЛО АРТУР   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 7 КОВШАРОВ АРТУР   ОРША  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 1gold БОГАРЕВИЧ КОНСТАНТИН   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 2silver ВОЛОСОВ ВЛАДИСЛАВ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 3bronze ДЕМЕНТЬЕВ ПАВЕЛ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 3bronze ПАВЛЮКОВ АРТУР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 5 ГУРИНОВИЧ ЯРОСЛАВ   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 5 КИСЕЛЁВ САВЕЛИЙ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 7 АЛЕКСЕЙ ЛОБЫРЕВ   МКУ СШ СПОРТ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 7 АЛИФАНОВ НИКИТА   МБУ ФСО СШСИПЕ КОЛОМНА  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +76
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +76 1gold КРИВЕНКОВ ДАНИИЛ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +76 2silver ПЫЖЫК АЛЬГЕРД   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +76 3bronze ЖУРАВЛЁВ ИВАН   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 1gold ЧИМБУР РОМАН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 2silver КАШИРСКИЙ МАКСИМ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 3bronze ДУБИНА НИКИТА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 3bronze ТУРОНЧИК АЛЕКСАНДР   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 5 КИСЕЛЬ ИЛЬЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 5 ПИЛИПЕНКО ЕГОР   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 1gold ЖЕБИН ПЁТР   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 2silver МИСКОВЕЦ ВЛАДИСЛАВ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76 1gold КУДИНОВ ИВАН   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76 2silver БУЛЫНКО ДАНИЛА   СК ТАЙГУН  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ +75
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ +75 1gold АЗЯВЧИКОВ НИКИТА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ +75 2silver ОРЕЛ НИКИТА   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ +75 3bronze ВЛАДИСЛАВ ПАРАХНЕВИЧ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67 1gold МЫСЛЕВЕЦ РОМАН   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67 2silver ВАСЮКОВИЧ ВЛАДИСЛАВ   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67 3bronze КАШИРСКИЙ МАКСИМ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67 3bronze ТУРОНЧИК АЛЕКСАНДР   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67 5 ГАЙДУК ВЛАДИСЛАВ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -67 5 КОЛОС АЛЕКСАНДР   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75 1gold ЕВДОКИМОВ РОМАН   КОФУКАН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75 2silver АЗЯВЧИКОВ НИКИТА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75 3bronze КУПРЕЕНКО ДЕНИС   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75 3bronze ВЛАСЕНКО ИЛЬЯ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ OPEN
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ OPEN 1gold СТРУКОВ АНДРЕЙ   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ OPEN 2silver АЗЯВЧИКОВ НИКИТА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ OPEN 3bronze ВЛАДИСЛАВ ПАРАХНЕВИЧ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ OPEN 3bronze ПЫЖЫК АЛЬГЕРД   СК ЮНИОР  BELARUS
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-10-07 10:14:23 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE