Results
 
XIII International Karate Competition WAY TO SUCCESS 2022 - Results  print this site
 Search:
KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 1gold ГРАЧЁВА ПОЛИНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 2silver РУДЕНЧЕНКО ВИКТОРИЯ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 3bronze КОЛБ АЛЕСЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 3bronze БУЧА ЮЛИЯ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 5 СИМАНОВИЧ ДИАНА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 1gold ГРАЧЁВА ПОЛИНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 2silver КОЛБ АЛЕСЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 3bronze КИРЮЩЕНКО КАРИНА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 3bronze РОЛЯ МИЛЕНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS AND SENIORS 16+ 5 МУХА ПОЛИНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
Kata Individual female 10-11
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual female 10-11 1gold БАКУН МАРИЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 2silver КУЗНЕЦОВА АЛЁНА   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 3bronze ХЛЕБКО АЛЕКСАНДРА   MSK AISBERG  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 3bronze СТРЕЛЬЧУК АЛЕКСАНДРА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 5 ДАВЫДОВА МАРГАРИТА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 5 ЛАБОДА МАРГАРИТА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 7 ПЕТУХОВА ГЛАФИРА   МКУ ЦРСТИМП ТЕМП  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female 10-11 7 САНИНА АЛЕКСАНДРА   MSK AISBERG  BELARUS
Kata Individual female 12-13
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual female 12-13 1gold ВАБИЩЕВИЧ ДАРЬЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual female 12-13 2silver LEBEDZEVA EKATERINA   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kata Individual female 12-13 3bronze РЯБОКОНОВА СОФИЯ   МКУ ЦРСТИМП ТЕМП  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female 12-13 3bronze ЗЕНЬКЕВИЧ ВЕРОНИКА   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kata Individual female 12-13 5 КЛИМОВИЧ АЛИНА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7 1gold ГЛАДУН АНЖЕЛИКА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7 2silver ЯСКУЛЬДОВИЧ МАРГАРИТА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7 3bronze ДРАПЕЗА АННА   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7 3bronze ГЕРАЩЕНКО ЕСЕНИЯ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7 5 БОРИСЕНКО ВИКТОРИЯ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 1gold КИРИКОВИЧ МАРГАРИТА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 2silver ЛУКИНА ДАРЬЯ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 3bronze БАЛЫДКО ВЕРА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 3bronze СОКОЛОВА ДИАНА   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 5 КОМАР ПОЛИНА   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 5 КОРОЛЬ ЭВЕЛИНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 7 КОЗАК УЛЬЯНА   АДАМАНТ  BELARUS
KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17 1gold ФУРИК АЛЕКСЕЙ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17 2silver ПОНИТКОВ ДАНИИЛ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17 3bronze БОНДАЛЕТОВ СЕРГЕЙ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17 3bronze ПРИХИТЬКО АРТЁМ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17 5 ЛЕСЬКО КИРИЛЛ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17 5 СУХОДОЛА АЛЕКСАНДР   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17 7 АПАНОВИЧ АРТУР   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL JUNIORS 16-17 7 БОНДАРОВИЧ ИЛЬЯ   АДАМАНТ  BELARUS
KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 1gold ДОВГАЛЁНОК ВЛАДИСЛАВ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 2silver АНТИМОНИК ИВАН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 3bronze ШКОРИК ВЛАДИСЛАВ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 3bronze ДРАЧАН ЯРОСЛАВ   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 5 ГОЛОВАЧ МИРОН   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 5 ВИЛЬКОЦКИЙ МАКСИМ   MSK AISBERG  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 7 ХЕЙЛИК ДМИТРИЙ   АДАМАНТ  BELARUS
Kata Individual male 10-11
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual male 10-11 1gold ШИЛАК СТАНИСЛАВ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 2silver ПИКУЛИК ДЕНИС   MSK AISBERG  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 3bronze СЕРЫЙ МАКСИМ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 3bronze КАДОЛ МАТВЕЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 5 ЛОГУНОВ ДМИТРИЙ   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 5 LAGONENKO DMITRI   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 7 ЕСЬМАН КОНСТАНТИН   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
Kata Individual male 12-13
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual male 12-13 1gold БОРИСЕНКО ДЕНИС   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 2silver МЕДВЕДЕВ МИХАИЛ   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 3bronze БОБКОВ ТИМОФЕЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 3bronze ЛУКАШУК АНДРЕЙ   MSK AISBERG  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 5 КОРОЛЬ ЯРОСЛАВ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 5 БУТАР ЯРОСЛАВ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 7 КЛИМОВИЧ СТАНИСЛАВ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 7 КИСЕЛЬ МАТВЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
Kata individual male 18+
Categories Rank Name   Club Country    
Kata individual male 18+ 1gold АРХИПЕНКО РЕНАТ   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata individual male 18+ 2silver БОРЕЙКО МАКСИМ   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata individual male 18+ 3bronze АРХИПЕНКО ДМИТРИЙ   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata individual male 18+ 3bronze ФУРИК АЛЕКСЕЙ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kata individual male 18+ 5 ЛЕСЬКО КИРИЛЛ   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata individual male 18+ 5 ПОНИТКОВ ДАНИИЛ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kata individual male 18+ 7 МИШКИН ДЕНИС   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kata individual male 18+ 9 СУХОДОЛА АЛЕКСАНДР   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 1gold МОРОЗОВ МАРАТ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 2silver ХАРКЕВИЧ ИЛЬЯ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 3bronze РЯБЦЕВ ЕГОР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 1gold ХМЕЛЬНИЦКИЙ ПАВЕЛ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 2silver КОЗЮЛИН ГЛЕБ   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 3bronze МИШКОВИЧ САВЕЛИЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 3bronze СЕРГУЦ АРТЁМ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 5 КОНЦЕДАЙЛО МАКАР   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 5 КОЗЕЛ КОНСТАНТИН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 7 ЛЕВОНЯН НИКИТА   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
KATA TEAM FEMALE 10-13
Categories Rank Name   Club Country    
KATA TEAM FEMALE 10-13 1gold ЭДЕЛЬВЕЙС   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA TEAM FEMALE 10-13 2silver GOMEL KIDS 3   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA TEAM FEMALE 10-13 3bronze СК МАНГУСТ   СПОРТИВНЫЙ КЛУБ МАНГУСТ  BELARUS
Kata Team female 14-17
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Team female 14-17 1gold ЭДЕЛЬВЕЙС   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Team female 14-17 2silver СК МАНГУСТ   СПОРТИВНЫЙ КЛУБ МАНГУСТ  BELARUS
KATA TEAM FEMALE 6-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA TEAM FEMALE 6-9 1gold ЭДЕЛЬВЕЙС   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA TEAM FEMALE 6-9 2silver АДАМАНТ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA TEAM FEMALE 6-9 3bronze GOMEL KIDS 1   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KATA TEAM MALE 10-13
Categories Rank Name   Club Country    
KATA TEAM MALE 10-13 1gold МОО СКК АРСЕНАЛ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        KATA TEAM MALE 10-13 2silver ЭДЕЛЬВЕЙС   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA TEAM MALE 10-13 3bronze MSK AISBERG   MSK AISBERG  BELARUS
        KATA TEAM MALE 10-13 3bronze МОО СКК АРСЕНАЛ - 2   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
Kata Team male 14-17
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Team male 14-17 1gold ЭДЕЛЬВЕЙС   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Team male 14-17 2silver АДАМАНТ   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata Team male 14-17 3bronze GOMEL KIDS 4   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KATA TEAM MALE 6-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA TEAM MALE 6-9 1gold ЭДЕЛЬВЕЙС   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA TEAM MALE 6-9 2silver ВИТЕБСК   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA TEAM MALE 6-9 3bronze GAZEL GOMEL   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KATA TEAM MALE 6-9 3bronze ВИТЕБСК   ВИТЕБСК  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 +53
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 +53 1gold ПОЛЫН АЛЕКСАНДРА   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 +53 2silver ЛУНЬ ВАЛЕРИЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 +53 3bronze ГУЕНКОВА ЯНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 -53
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 -53 1gold РАДКЕВИЧ АННА   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 -53 2silver МАРКОВА УЛЬЯНА   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 -53 3bronze БУЗЫГИНА СОФИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FAMELE JUNIORS 16-17 -53 3bronze ШАВРОВА АЛИНА   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 1gold ШУЛЬГА АЛЕКСАНДРА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 2silver БОРИСОВА СОФИЯ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 3bronze КОВАЛЕВА МИЛАНА   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 3bronze КОЛТУН АЛИСА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 5 ЗЕНЬКО ЯНА   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 5 ЧИЖИК АЛЕКСАНДРА   HARIKEN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 7 ОСИНСКАЯ ПОЛИНА   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 1gold МИКУЛЕВИЧ ВИКТОРИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 2silver КРАВЦОВА АНАСТАСИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 3bronze ЗАХАРОВА АЛИНА   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 3bronze ЧАПКОВСКАЯ АРИАННА   ДЮСШ ВЫМПЕЛ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 5 ЛАБОДА МАРГАРИТА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 5 ПАРНЕВИЧ МАРИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 7 ЛОМИВАРОТОВА ВЛАДА   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 1gold ЧЕРНЕНКО АНАСТАСИЯ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 2silver КОЗЛОВСКАЯ ЕКАТЕРИНА   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 3bronze ЗУБОВА МАРГАРИТА   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 3bronze ЯСТРЕМСКАЯ ВАЛЕРИЯ   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 5 БОРОДИНА МАРИНА   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 5 ДУДА ПОЛИНА   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 7 ЩЕРБАКОВА ЭМИЛИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 1gold МАКАРЕВИЧ ВЕРА   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 2silver ЛУКАШЕВИЧ АНАСТАСИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 3bronze ПОТАПОВА ПОЛИНА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 3bronze ЛИТВИНОВА АЛИНА   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 5 КОЗЛОВСКАЯ ЕЛИЗАВЕТА   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 5 ПОЛЫН КСЕНИЯ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 1gold ВАФАИ ВЛАДА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 2silver ЗЕЛЕНОВСКАЯ ВАЛЕРИЯ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 3bronze АЛЫШЕВА ЕЛИЗАВЕТА   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 3bronze КОЗЕЛ МИЛАНА   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 5 ЯСКУЛЬДОВИЧ МАРГАРИТА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 5 БРЕЙКО ДАРЬЯ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
Kumite individual female 8-9 +30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual female 8-9 +30 1gold СИДОРОВИЧ ТАТЬЯНА   ОРША  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 2silver АБРАМОВИЧ ДАРЬЯ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 3bronze ЦЕЛУЙКО ВИОЛЕТТА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 3bronze РУСАКОВА САБИНА   ОРША  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 5 ШИРЯЕВА ВАЛЕРИЯ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 5 ИВАНОВА СОФЬЯ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 7 ЗАХАРЕНКО ЛИЛИЯ   ОРША  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 7 ГЮЛАМОГЛУ ЛЕЙЛА   ALLIANCE  BELARUS
Kumite individual female 8-9 -30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual female 8-9 -30 1gold БОРИСЁНОК ВЕРОНИКА   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female 8-9 -30 2silver ЯКЖИК-КУМАКОВА ЕКАТЕРИНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 3bronze ЧЕВАНЬКОВА ДАРЬЯ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 3bronze ГОРДЕЙЧИК КАРИНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 5 КОВГУНОВА АНАСТАСИЯ   ОРША  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 5 НЕСТЕРОВИЧ МАРИЯ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 7 РАЗЖАЛОВЕЦ СОФЬЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 1gold ПОЛЫН АЛЕКСАНДРА   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 2silver СОРОКИНА МАРГАРИТА   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 3bronze ЧЕРНЯВЧИК АЛЕКСАНДРА   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 3bronze МАРКЕВИЧ ВЛАДА   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 5 ВДОВЕНКО ПОЛИНА   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 +53 5 ЩЕРБАКОВА ЭМИЛИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 1gold СИНЯВСКАЯ МАРИНА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 2silver САВИЦКАЯ-ШОСТАК КРИСТИНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 3bronze МОСКАЛЁВА АЛЕКСАНДРА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 3bronze БУЗЫГИНА СОФИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 5 ЛУКАШЕВИЧ АНАСТАСИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 5 ШАВРОВА АЛИНА   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 -53 7 РУДЕНЧЕНКО ВИКТОРИЯ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ OPEN
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ OPEN 1gold АНИСИНА ОЛЬГА   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ OPEN 2silver ГУЕНКОВА ЯНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ OPEN 3bronze НИКОНЕНКО ВИКТОРИЯ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
Kumite individual male 10-11 +42
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 10-11 +42 1gold ХОМИЦЕВИЧ КИРИЛЛ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 2silver САВИЦКИЙ-ШОСТАК МАКАР   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 3bronze БЕЛЯКОВ БОГДАН   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 3bronze ОЖЕЛЕВСКИЙ МАКСИМ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 5 ГОРСКИЙ ТИМОФЕЙ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 5 ЗАХАРЕНКО ЯРОСЛАВ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 7 СИДОРОВ НИКОЛАЙ   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 7 КУЗМИНОВ ТИМОФЕЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
Kumite individual male 10-11 -30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 10-11 -30 1gold КЕДА АЛЕКСАНДР   АДАМАНТ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 2silver ДОЛМАТ МАТВЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 3bronze МЯКИНИН ТИМОФЕЙ   ALLIANCE  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 3bronze БАЧИЛО ГЛЕБ   ALLIANCE  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 5 ТАРАСЕВИЧ МАКСИМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 5 КРАВЧЁНОК АРТЁМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 7 ПРОКОПЕНКО ДАНИИЛ   ОРША  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 7 ПИКУЛИК ДЕНИС   MSK AISBERG  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 1gold ШКУТ ИВАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 2silver ИВАНОВСКИЙ АРСЕНИЙ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 3bronze ЗЕЛЕНИН НИКИТА   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 3bronze СУРОВЬЕВ АНТОН   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 5 ВАШКЕВИЧ МИХАИЛ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 5 ГАСТИЛО СТЕПАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 7 ХОДКОВ ЯРОСЛАВ   HARIKEN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 7 ЗЕНЬКО СТАНИСЛАВ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 9 ГУСАК АГНИЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 9 СУСЛИН ГЛЕБ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
Kumite individual male 10-11 -42
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 10-11 -42 1gold ПЕТРАШКО ТИМОФЕЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 2silver ЗЕЛЕНИН НИКИТА   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 3bronze ГУЛЯЕВ АЛЕКСЕЙ   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 3bronze САФОНОВ ДАНИИЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 5 СИДОРОВ НИКОЛАЙ   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 5 ФРОЛОВ ЯРОСЛАВ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 7 СЕЛЕЦКИЙ АРСЕНИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 7 ЗЫХ МАКАР   АДАМАНТ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 9 ЛАЗОВСКИЙ АЛЕКСАНДР   ОРША  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 9 КИШКЕЛЬ ИВАН   BANZAI  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 1gold КИЕНЯ НИКИТА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 2silver КУНЦЕВИЧ ИВАН   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 3bronze ДОРОФЕЮК АРТЁМ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 3bronze РАЗУВАЕВ ДАНИИЛ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 5 ЗВЕРЕВ ИЛЬЯ   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 5 НАСЕНЯ ИЛЬЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 7 ЯСКУЛЬДОВИЧ МАКСИМ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 7 СВИРИДОВ АНТОН   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
Kumite individual male 12-13 -40
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 12-13 -40 1gold МАКАРОВ СЕРГЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 2silver МАЛИНОВСКИЙ ВЛАДИСЛАВ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 3bronze ДМИТРУК ВАСИЛИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 3bronze МАЛИНОВСКИЙ СТАНИСЛАВ   МОО СКК АРСЕНАЛ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 5 ИГНАТОВИЧ САВЕЛИЙ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 5 ШКУТ ИВАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 7 КАСПЕРОВИЧ МАКСИМ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 7 ПИКУЗА СТАНИСЛАВ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 9 НАКОНЕЧНЫЙ АЛЕКСАНДР   МСК САЙВА  BELARUS
Kumite individual male 12-13 -45
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 12-13 -45 1gold АНТИМОНИК ЕВГЕНИЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 2silver ТИЩЕНКО АЛЕКСАНДР   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male 12-13 -45 3bronze ТАТАРИНОВИЧ АНТОН   BANZAI  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 3bronze МЕЛЬНИК КИРИЛЛ   АДАМАНТ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 5 ХОМИЦЕВИЧ КИРИЛЛ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 5 КОЗЕЛ АРТЕМ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 7 КРАСОВСКИЙ ИВАН   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 7 ОСТАПЧУК МАКСИМ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 9 СУГАК ГЛЕБ   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 1gold АДАМЕНКО НАЗАР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 2silver КОВАЛЬЧУК ГЛЕБ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 3bronze ТЕЛЯТИЦКИЙ ТИМУР   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 3bronze ШАМОНИН ИЛЬЯ   HARIKEN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 5 ЯЦКЕВИЧ МАКСИМ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 5 ЛУГОВСКИЙ ВЛАДИСЛАВ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 7 БОРИСОВ СТАНИСЛАВ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 7 АНТИМОНИК ЕВГЕНИЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 9 СЛИЗАНОВ ЗАХАР   ТЭНДАЙ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 1gold БЕЛЯКОВ ЕВГЕНИЙ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 2silver ЛАРИОНОВ АРТЕМ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 3bronze ШИЛОБОД МАКСИМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 1gold ПИСАРЕВ КИРИЛЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 2silver ПАРНЕВИЧ ЛЕВ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 3bronze ХОМИЦЕВИЧ ТИМОФЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 3bronze ДУДА ВАДИМ   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 5 БАРТАСЕВИЧ ДМИТРИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 5 ЗАКРЕВСКИЙ РОМАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 7 ГЮЛАМОГЛУ АЛИ   ALLIANCE  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 1gold МУЛЬТАН СТАНИСЛАВ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 2silver АСТРАУХ ЕГОР   АДАМАНТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 3bronze ЕНУЛЁВ МИЛАН   СДЮШОР 2 БУДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 3bronze ЧЕРТКОВ ЕЛИСЕЙ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 5 ЛЕМЕШКОВ КИРИЛЛ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 5 ЯНОВИЧ НИКИТА   ТЭНДАЙ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 1gold БЕРЕСНЕВ ИВАН   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 2silver КРАСОВСКИЙ АЛЕКСАНДР   МСК САЙВА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 3bronze ГРАЧЁВ ПЛАТОН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 3bronze РИЗОЙ АРТУР   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 5 КОРОЛЁВ ВЛАДИМИР   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 5 КИШКЕЛЬ АРТЕМ   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 7 ГАСТИЛО СТЕПАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 7 ОГОЛИХИН МАРК   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 1gold МАРШАЛКИН МАКСИМ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 2silver КУХАРЕНКО АРСЕНИЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 3bronze БАНКОВСКИЙ ТИМУР   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 3bronze ПАРНЕВИЧ ЛЕВ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 5 ШЕВЧУК ИЛЬЯ   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 5 БАРАНОВ АЛЕКСЕЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 7 ЗАСЯДЬКО РОСТИСЛАВ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 7 СМОЛЯКОВ ИВАН   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 9 ХИМЕНКОВ АЛЕКСАНДР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
Kumite individual male 8-9 -30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 8-9 -30 1gold ВЕРХОВ АЛЕКСАНДР   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 2silver КЕБИКОВ АЛЕКСЕЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 3bronze ЛИПКУС ИГНАТ   ALLIANCE  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 3bronze ЖДАНОВИЧ АРСЕНИЙ   ALLIANCE  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 5 БОНДАРЕНКО МАКАР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 5 БУДНИК ВАДИМ   ALLIANCE  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 7 КОШЕЛЬ ПАВЕЛ   BANZAI  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 7 СТЕПАНЕНКО ДМИТРИЙ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 1gold БЕРЕСНЕВ ИВАН   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 2silver КОЗЮЛИН ГЛЕБ   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 3bronze КОРОБКОВ АРТЕМ   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 3bronze СОЛОДУХА ЭЛЬДАР   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 5 АХАНЬКОВ АРТЁМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 5 АЛЕКСЕЕНОК ЯРОСЛАВ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 7 НЕВАР МАТВЕЙ   МСК САЙВА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 7 БАНДЮК ЛЕВ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 1gold КОПЕЙКИН ПАВЕЛ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 2silver СОЛОМАХА ИВАН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 3bronze ПОТАПЧУК АРТЕМ   МСК САЙВА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 3bronze ПОЗНЯКОВ АЛЕКСАНДР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 1gold ПРИХОДЬКО ПАВЕЛ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 2silver КОВАЛЬЧУК ГЛЕБ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 3bronze КУКУШКИН АРСЕНИЙ   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 3bronze ЕЗЕРСКИЙ ДМИТРИЙ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 5 ПЕТРОВСКИЙ ЕЛИЗАР   HARIKEN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 5 ОЖЕЛЕВСКИЙ ТИМОФЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 7 ШУРВЕЛЬ ИВАН   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 1gold БОБРОВСКИЙ ДАНИЛА   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 2silver ЗЛЫНОВ ВЛАДИСЛАВ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 3bronze СУГЛОБ АНТОН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 3bronze НАСЕНЯ ИЛЬЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 5 ШПАК ТИМОФЕЙ   HARIKEN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 5 АКБУЛАТОВ МАКСИМ   АДАМАНТ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 1gold ВЕЕЛКА РОМАН   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 2silver ХВАЩЕВСКИЙ МАТВЕЙ   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 3bronze ГОРДЕЙЧУК ЯРОСЛАВ   МСК САЙВА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 3bronze РУБАН АРТЕМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 5 КУНЦЕВИЧ ИВАН   ALLIANCE  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 1gold МИСКОВЕЦ ВЛАДИСЛАВ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 2silver ПРОКОПОВИЧ ИВАН   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 3bronze КИЕНЯ НИКИТА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 3bronze ПАВЛЮКОВ АРТУР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 5 ЧИМБУР РОМАН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 5 ДОРОФЕЮК АРТЁМ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 7 АБРАМОВИЧ МАКСИМ   АДАМАНТ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 1gold ТУРОНЧИК АЛЕКСАНДР   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 2silver КАШИРСКИЙ МАКСИМ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 3bronze ВЛАСЕНКО НИКИТА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 3bronze ПИЛИПЕНКО ЕГОР   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 5 ТЮТЮНОВ ПАВЕЛ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 5 МАРКОВ МАТВЕЙ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 1gold ЧИМБУР РОМАН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 2silver ВОЛОСОВ ВЛАДИСЛАВ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 3bronze ЖЕБИН ПЁТР   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 3bronze ДУБИНА НИКИТА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 5 КОЗЕЛ ПАВЕЛ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 5 БОГДАНОВ ВЛАДИСЛАВ   ВИТЕБСК  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76 1gold КУДИНОВ ИВАН   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76 2silver ПАВЛЮКОВ АРТУР   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75 1gold МЫСЛЕВЕЦ РОМАН   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75 2silver АЗЯВЧИКОВ НИКИТА   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS 18+ -75 3bronze ВЛАСЕНКО ИЛЬЯ   GOMEL REGION TEAM  BELARUS
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-09 13:06:31 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE