Results
 
XIV international karate competition GOMEL REGIONAL OPEN CUP 2022 - Results  print this site
 Search:
KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 1gold ГРАЧЁВА ПОЛИНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 2silver ЛЕБЕДЕВА ЕКАТЕРИНА   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 3bronze БУЧА ЮЛИЯ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 3bronze МАКОВСКАЯ КАРИНА   BELARUSIAN FEDERATION KARATE SHOTOKAN  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 5 БЛИЗНЮК ЕЛИЗАВЕТА   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 5 ВАБИЩЕВИЧ ДАРЬЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 7 ПАНЧЕНКОВА НАДЕЖДА   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 7 ШПИЛЕВСКАЯ ПОЛИНА   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS 14-15 9 ЧУБРИК ДИАНА   АДАМАНТ  BELARUS
KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 1gold РОЛЯ МИЛЕНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 2silver КИРЮЩЕНКО КАРИНА   ГСК КАРАТЭ КИДС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 3bronze ГРИНЕВСКАЯ АЛИСА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS 16-17 5 КУКУЛЯНСКАЯ ИРИНА   АДАМАНТ  BELARUS
KATA INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ 1gold БОРОВИК ВЕРОНИКА   UNIVERPROFI  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ 2silver СОБОЛЕВА СТЕФАНИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ 3bronze РОСОЛЬКО АНАСТАСИЯ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE SENIORS 18+ 3bronze МУХА ПОЛИНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
Kata Individual female 10-11
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual female 10-11 1gold ГЛАЗКОВА ВАЛЕРИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 2silver ЗУБОВА ВАРВАРА   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 3bronze КОРОЛЬ ЭВЕЛИНА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 3bronze БАКУН МАРИЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 5 ЛУКИНА ДАРЬЯ   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 5 КИРИКОВИЧ МАРГАРИТА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 7 КУЗНЕЦОВА АЛЁНА   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata Individual female 10-11 7 КОЗАК УЛЬЯНА   АДАМАНТ  BELARUS
Kata Individual female 12-13
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual female 12-13 1gold ГЛАЗКОВА ВАЛЕРИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        Kata Individual female 12-13 2silver РУСАКОВА СОФЬЯ   UNIVERPROFI  BELARUS
        Kata Individual female 12-13 3bronze САЛАМАТОВА АННА   UNIVERPROFI  BELARUS
        Kata Individual female 12-13 3bronze ЛЕБЕДЕВА ЕКАТЕРИНА   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kata Individual female 12-13 5 СТРЕЛЬЧУК АЛЕКСАНДРА   МСКК СЭЙДОКАЙ  BELARUS
KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7 1gold ГЛАДУН АНЖЕЛИКА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7 2silver ЖИДЕЦКАЯ МАРИЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7 3bronze МЕНДИНА АНАСТАСИЯ   MSK AISBERG  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7 3bronze ВОЖГУРОВА СТЕФАНИЯ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7 5 САМОДУМСКАЯ ВАРВАРА   АДАМАНТ  BELARUS
KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 1gold МЛЫНАРЧИК АННА МАРИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 2silver БАЛЫДКО ВЕРА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 3bronze СОКОЛОВА ДИАНА   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 3bronze ЕРМАКОВА ВЕРОНИКА   ГСК КАРАТЭ КИДС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 5 МАКАРОВА КИРА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9 5 СИМОНЕНКО СОФИЯ   АДАМАНТ  BELARUS
KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 1gold АНТИМОНИК ИВАН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 2silver ДРАЧАН ЯРОСЛАВ   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 3bronze БУТАР ЯРОСЛАВ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 3bronze СЕМЕНЮК МАРАТ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 5 ГРИБ ТИМОФЕЙ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 5 КОРОЛЬ ЯРОСЛАВ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 7 ЛУКАШУК АНДРЕЙ   MSK AISBERG  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 7 ЯКУБЧИК ИГОРЬ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 9 ЭЛИЗЕН НИКИТА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 9 СИЗИКОВ АЛЕКСЕЙ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 11 НАЛИВКО ПАВЕЛ   АДАМАНТ  BELARUS
Kata Individual male 10-11
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual male 10-11 1gold ХМЕЛЬНИЦКИЙ ПАВЕЛ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 2silver КОНЮХОВ ТИМОФЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 3bronze ВИЛЮГА ИГНАТ   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 3bronze МИШКОВИЧ САВЕЛИЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 5 АГИЕВИЧ АЛЕКСЕЙ   BELARUSIAN FEDERATION KARATE SHOTOKAN  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 5 КОНЦЕДАЙЛО МАКАР   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 7 LAGONENKO DMITRI   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kata Individual male 10-11 7 ШАПОРОВ ДМИТРИЙ   ГСК КАРАТЭ КИДС  BELARUS
Kata Individual male 12-13
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual male 12-13 1gold БОРИСЕНКО ДЕНИС   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 2silver ГАВРИЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 3bronze БОБКОВ ТИМОФЕЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 3bronze ДЗЮБА ДАНИИЛ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 5 КАДОЛ МАТВЕЙ   МСКК СЭЙДОКАЙ  BELARUS
        Kata Individual male 12-13 5 ЗАЙЦЕВ АРТУР   BELARUSIAN FEDERATION KARATE SHOTOKAN  BELARUS
KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 1gold КОРКИН ВСЕВОЛОД   КОРКИН  RUSSIAN FEDERATION
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 2silver МОРОЗОВ МАРАТ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 3bronze САЛОМАТНИКОВ ДАНИИЛ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 3bronze ГРУНТОВ МАКСИМ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7 5 ЕМЕЛЬЯНОВ ДМИТРИЙ   АДАМАНТ  BELARUS
KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 1gold МИШКОВИЧ САВЕЛИЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 2silver ХМЕЛЬНИЦКИЙ ПАВЕЛ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 3bronze БАЗЫЛЕВ КИРИЛЛ   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 3bronze СЕРГУЦ АРТЁМ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 5 ЧИКОВ БОГДАН   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 5 КОЗЮЛИН ГЛЕБ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9 7 ЖОГАЛЬ ДЕНИС   GOMEL TEAM  BELARUS
kata individual male juniors 16-17
Categories Rank Name   Club Country    
kata individual male juniors 16-17 1gold ГВАЙ СТАНИСЛАВ   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        kata individual male juniors 16-17 2silver БОНДАЛЕТОВ СЕРГЕЙ   АДАМАНТ  BELARUS
        kata individual male juniors 16-17 3bronze ХЕЙЛИК ДМИТРИЙ   АДАМАНТ  BELARUS
kata individual male seniors 18+
Categories Rank Name   Club Country    
kata individual male seniors 18+ 1gold МОРОЗОВ АРТЕМИЙ   АДАМАНТ  BELARUS
        kata individual male seniors 18+ 2silver САВЧУК ЯРОСЛАВ   МСКК СЭЙДОКАЙ  BELARUS
        kata individual male seniors 18+ 3bronze МИШКИН ДЕНИС   ГСК КАРАТЭ КИДС  BELARUS
        kata individual male seniors 18+ 3bronze СУХОДОЛА АЛЕКСАНДР   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
KATA TEAM FEMALE 10-13
Categories Rank Name   Club Country    
KATA TEAM FEMALE 10-13 1gold ЭДЕЛЬВЕЙС   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA TEAM FEMALE 10-13 2silver АДАМАНТ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA TEAM FEMALE 10-13 3bronze ЖЕМЧУЖИНА   СДЮШОР ЖЕМЧУЖИНА ПОЛЕСЬЯ  BELARUS
        KATA TEAM FEMALE 10-13 3bronze ГСК КАРАТЭ КИДС   ГСК КАРАТЭ КИДС  BELARUS
Kata Team female 14-17
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Team female 14-17 1gold ЭДЕЛЬВЕЙС   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kata Team female 14-17 2silver АДАМАНТ2   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata Team female 14-17 3bronze АДАМАНТ   АДАМАНТ  BELARUS
KATA TEAM FEMALE 6-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA TEAM FEMALE 6-9 1gold ЭДЕЛЬВЕЙС   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA TEAM FEMALE 6-9 2silver ГСК КАРАТЭ КИДС   ГСК КАРАТЭ КИДС  BELARUS
KATA TEAM MALE 10-13
Categories Rank Name   Club Country    
KATA TEAM MALE 10-13 1gold ЭДЕЛЬВЕЙС   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KATA TEAM MALE 10-13 2silver ГСК КАРАТЭ КИДС   ГСК КАРАТЭ КИДС  BELARUS
Kata Team male 14-17
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Team male 14-17 1gold АДАМАНТ   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata Team male 14-17 2silver АДАМАНТ2   АДАМАНТ  BELARUS
KATA TEAM MALE 6-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA TEAM MALE 6-9 1gold ВИТЕБСК   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA TEAM MALE 6-9 2silver АДАМАНТ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA TEAM MALE 6-9 3bronze ВИТЕБСК   ВИТЕБСК  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 1gold БОРИСОВА СОФИЯ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 2silver ЕЗЕПОВА ТАМАРА   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 3bronze ЗЕНЬКО ЯНА   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 3bronze ЦЕЛУЙКО ВИОЛЕТТА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 5 КОВАЛЕВА МИЛАНА   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 5 МАЛАХОВА ЕКАТЕРИНА   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 7 ЩЕКАЛОВА АНАСТАСИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 +37 7 БОГОДЯЖ ВАЛЕРИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 1gold ЦЕЛУЙКО ВИОЛЕТТА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 2silver МИКУЛЕВИЧ ВИКТОРИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 3bronze РУСАКОВА САБИНА   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 3bronze ШАМКОЛОВИЧ АНАСТАСИЯ   ОЛИМП БЕЛАРУСЬ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 5 КУРАКОВА ЮЛИЯ   HARIKEN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 5 БОГОДЯЖ ВАЛЕРИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 7 АНИКИНА АНАСТАСИЯ   МКУ СШ СПОРТ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 10-11 -37 7 ЗАХАРЕНКО ЛИЛИЯ   ОРША  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 1gold МАРЧЕНКО МАРИЯ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 2silver ЛИТВИНОВА АЛИНА   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 3bronze МИТУСОВА ВИКТОРИЯ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 3bronze ЖУКОВА АННА   KOFUKAN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 5 МАГДЕЕВА ДАРЬЯ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 5 БОРЖЕМСКАЯ ДАРЬЯ   KOFUKAN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 7 КОЛТУН АЛИСА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 +47 7 ЛЕДНЕВА ПОЛИНА   UNIVERPROFI  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 1gold ЕЗЕПОВА ТАМАРА   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 2silver АСТАШОНОК МИЛАНА   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 3bronze РАХОВСКАЯ АНАСТАСИЯ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 3bronze МАКАРЕВИЧ ВЕРА   ПГОСШУОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 5 ПОЛЫН КСЕНИЯ   УСИТ ВИТЕБСКОЙ ОБЛ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 5 ЕМЕЛЬЯНЧИК МАРТА   KOFUKAN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 7 ЧИЖИК АЛЕКСАНДРА   HARIKEN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47 7 МАТЕЦКАЯ ВАРВАРА   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 1gold ЖУК ОЛЬГА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 2silver ШУЛЬГА ЕЛИЗАВЕТА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 3bronze ВОЖГУРОВА СТЕФАНИЯ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 3bronze БРЕЙКО ДАРЬЯ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 5 КОРОТКЕВИЧ СОФИЯ   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 5 КРАВЦОВА АННА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN 7 КАЖУШКО ВЕРОНИКА   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
Kumite individual female 8-9 +30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual female 8-9 +30 1gold ИВАНОВА СОФЬЯ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 2silver МОСКВИНА АЛИСА   СК ТАЙГУН  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 3bronze БОРИСЁНОК ВЕРОНИКА   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual female 8-9 +30 3bronze ДРАЦКАЯ ВИКТОРИЯ   ОЛИМП БЕЛАРУСЬ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 5 ГАЛУШКИНА ЕКАТЕРИНА   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 5 АВРАМЕНКО АЛЕВТИНА   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 7 БЕСПАЛОВА АНАСТАСИЯ   KOFUKAN  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30 7 ГУК КИРА   HARIKEN  BELARUS
Kumite individual female 8-9 -30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual female 8-9 -30 1gold КОВГУНОВА АНАСТАСИЯ   ОРША  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 2silver ТУРОНЧИК МАРИЯ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 3bronze ПИЦКО МАРИЯ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 3bronze ЯКЖИК-КУМАКОВА ЕКАТЕРИНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 5 ЧЕВАНЬКОВА ДАРЬЯ   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 5 МЛЫНАРЧИК АННА МАРИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 7 ШПАКОВИЧ СОФИЯ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 7 ГОРДЕЙЧИК КАРИНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30 9 МОРОЗ АНАСТАСИЯ   СК ЮНИОР  BELARUS
kumite individual femele cadets 14-15 +54
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele cadets 14-15 +54 1gold МАЛАХОВА МАРИЯ   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 +54 2silver ЗАГОРУЙКО АЛИНА   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 +54 3bronze ЧЕРНЯВЧИК АЛЕКСАНДРА   ПГОСШУОР  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 +54 3bronze МАРКЕВИЧ ВЛАДА   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 +54 5 СОРОКИНА МАРГАРИТА   ВИТЕБСК  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 +54 5 МИТУСОВА ВИКТОРИЯ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 +54 7 ГУТКОВСКАЯ АНАСТАСИЯ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 +54 7 ПЛАКСИНА АНАСТАСИЯ   СКК ВЕЗУВИЙ  RUSSIAN FEDERATION
kumite individual femele cadets 14-15 - 47
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele cadets 14-15 - 47 1gold МОСКАЛЕВА АЛЕКСАНДРА   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 - 47 2silver АСТАШОНОК МИЛАНА   СК ТАЙГУН  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 - 47 3bronze РАХОВСКАЯ АНАСТАСИЯ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 - 47 3bronze ЯРОШ АНАСТАСИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 - 47 5 БЕЛЯКОВИЧ СОФИЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
kumite individual femele cadets 14-15 -54
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele cadets 14-15 -54 1gold МАКАРЕВИЧ КСЕНИЯ   СК ТАЙГУН  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 -54 2silver БУЗЫГИНА СОФИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 -54 3bronze САВИЦКАЯ-ШОСТАК КРИСТИНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 -54 3bronze СИНЯВСКАЯ МАРИНА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 -54 5 КОГАЛЁНОК МАРИНА   УСИТ ВИТЕБСКОЙ ОБЛ  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 -54 5 ПИСКАРЁВА МАРИЯ   СКК ВЕЗУВИЙ  RUSSIAN FEDERATION
kumite individual femele juniors 16-17 + 59
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele juniors 16-17 + 59 1gold ЛУНЬ ВАЛЕРИЯ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 + 59 2silver МАЛАХОВА ВАРВАРА   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 + 59 3bronze ПОЛЫН АЛЕКСАНДРА   УСИТ ВИТЕБСКОЙ ОБЛ  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 + 59 3bronze МАЛАХОВА МАРИЯ   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 + 59 5 TRAVNIKOVA MARIYA   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 + 59 5 ГУТКОВСКАЯ АНАСТАСИЯ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
kumite individual femele juniors 16-17 - 53
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele juniors 16-17 - 53 1gold RADKEVICH HANNA   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 - 53 2silver МАРКОВА УЛЬЯНА   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 - 53 3bronze БУЗЫГИНА СОФИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
kumite individual femele juniors 16-17 - 59
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele juniors 16-17 - 59 1gold КОННОВА ЯНА   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 - 59 2silver ЗАГОРУЙКО АЛИНА   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 - 59 3bronze ПОЛЫН АЛЕКСАНДРА   УСИТ ВИТЕБСКОЙ ОБЛ  BELARUS
kumite individual femele seniors 18+ - 61
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele seniors 18+ - 61 1gold КОННОВА ЯНА   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual femele seniors 18+ - 61 2silver МАКАРОНОК МАРИНА   СК ТАЙГУН  BELARUS
        kumite individual femele seniors 18+ - 61 3bronze ШИЛОВА АНАСТАСИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual femele seniors 18+ - 61 3bronze КОРНЮХИНА ТАТЬЯНА   МБУ СШОР ОЛИМП  RUSSIAN FEDERATION
        kumite individual femele seniors 18+ - 61 5 СИВАКОВА АЛЕКСАНДРА   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
Kumite individual male 10-11 +42
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 10-11 +42 1gold ГУЛЯЕВ АЛЕКСЕЙ   УСИТ ВИТЕБСКОЙ ОБЛ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 2silver АВАНЕСОВ ВАДИМ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 3bronze КАРЕЛИН МАТВЕЙ   ОРША  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 3bronze СКИБИНСКИЙ АРСЕНИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 5 РАМИЛОВСКИЙ АРТЕМ   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male 10-11 +42 5 ВАСИЛЕВСКИЙ ЕВГЕНИЙ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 7 КУРОЧКИН МАТВЕЙ   СК ЮНИОР  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 7 РИЗОЙ АРТУР   ОРША  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 9 КАНАШЕВИЧ КИРИЛЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 +42 9 ЛЕОНОВИЧ ЗАХАР   KOFUKAN  BELARUS
Kumite individual male 10-11 -30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 10-11 -30 1gold ПИКУЛИК ДЕНИС   BANZAI  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 2silver ЛОБАН ФЁДОР   СК ЮНИОР  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 3bronze ЕРМОЛАЕВ ПРОХОР   УСИТ ВИТЕБСКОЙ ОБЛ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 3bronze КРАВЧЁНОК АРТЁМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 5 ТУРКО АРТЁМ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 5 БАЛАБОВ ДАНИИЛ   ОРША  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 7 АБРАМОВИЧ МАКСИМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30 7 БУБОВИЧ СТЕФАН   ОЛИМП БЕЛАРУСЬ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 1gold СУСЛИН ГЛЕБ   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 2silver ЗЕНЬКО СТАНИСЛАВ   УСИТ ВИТЕБСКОЙ ОБЛ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 3bronze ИВАНОВСКИЙ АРСЕНИЙ   СПАРТА БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 3bronze БАЧИЛО ГЛЕБ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 5 ГЛАЗ РОМАН   BELARUSIAN FEDERATION KARATE SHOTOKAN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 5 ERMAKOV MARK   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 7 РОДОМАН ИВАН   ОЛИМП БЕЛАРУСЬ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 7 ДОЛМАТ МАТВЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 9 ВАШКЕВИЧ МИХАИЛ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 9 КРИВЕЦКИЙ ТИМОФЕЙ   ОЛИМП БЕЛАРУСЬ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35 11 КЕДА АЛЕКСАНДР   АДАМАНТ  BELARUS
Kumite individual male 10-11 -42
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 10-11 -42 1gold КУЗЬМИН МАКСИМ   СКК ВЕЗУВИЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male 10-11 -42 2silver ТАРАДИН МИХАИЛ   СКК ВЕЗУВИЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male 10-11 -42 3bronze КУТАСОВ СТАНИСЛАВ   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 3bronze НИКИФОРОВ ИВАН   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 5 СИДОРОВ НИКОЛАЙ   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 5 ГЕВОРГЯН АРТУР   ALLIANCE  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 7 ПЕТРАШКО ТИМОФЕЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 7 ПОПКО МИРОСЛАВ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 9 ГАРБАТОВСКИЙ АРСЕНИЙ   BANZAI  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -42 9 ПИСКУНОВ АНДРЕЙ   SEIRAN  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 1gold ЗВЕРЕВ ИЛЬЯ   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 2silver ШИЛОБОД АЛЕКСАНДР   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 3bronze ЕРМАКОВ ВЛАДИСЛАВ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 3bronze КУНЦЕВИЧ ИВАН   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 5 ЛАППО АНДРЕЙ   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 5 АБРАМОВ ГЛЕБ   СКК ВЕЗУВИЙ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 7 ФИЛАНОВИЧ АНТОН   KOFUKAN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 7 ШАМОНИН ИЛЬЯ   HARIKEN  BELARUS
Kumite individual male 12-13 -40
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 12-13 -40 1gold ТАРАНКО ТИГРАН   BANZAI  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 2silver ПАРФИМОВИЧ АРТУР   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 3bronze ШЛАПАК РАСТИСЛАВ   СКК ВЕЗУВИЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male 12-13 -40 3bronze МАКАРОВ СЕРГЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 5 РОМАНЧЕНКО АРТЕМ   СК ЮНИОР  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 5 СОЛОВЬЕВ БОГДАН   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 7 ПАВЛОВИЧ ПАВЕЛ   HARIKEN  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40 7 БАРАНОВ ИВАН   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
Kumite individual male 12-13 -45
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 12-13 -45 1gold КУХНОВЕЦ НИКИТА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 2silver ДРАЦКИЙ ВАДИМ   ОЛИМП БЕЛАРУСЬ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 3bronze ХОМИЦЕВИЧ КИРИЛЛ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 3bronze МАРКЕЛОВ ИВАН   СКК ВЕЗУВИЙ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male 12-13 -45 5 ЛЕПЕШ МАТВЕЙ   UNIVERPROFI  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 5 ГРИБ ЕГОР   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 7 БОГДАНОВ ИЛЬЯ   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male 12-13 -45 7 СЛЕСАРЕВ ВЛАДИСЛАВ   UNIVERPROFI  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45 9 НИ РУСЛАН   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 1gold КРУГЛОВ МАТВЕЙ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 2silver АДАМЕНКО НАЗАР   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 3bronze ВОЛЧЕК АРСЕНИЙ   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 3bronze ГУРСКИЙ ИЛЬЯ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 5 КОПАНИЦА ЕГОР   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 5 КИСЕЛЬ МАТВЕЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 7 ДОМАСЕВИЧ СТАНИСЛАВ   МСКК СЭЙДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 7 ОСЕДОВСКИЙ АЛЕКСЕЙ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 9 РУСАК ВЯЧЕСЛАВ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 -52 9 ВЕРЕМЬЕВ ИВАН   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 1gold ВАСАРЕНКО ВЛАДИМИР   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 2silver ГРУНТОВ МАКСИМ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 3bronze ЦЫНГАЛЕВ ВЛАДИСЛАВ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 3bronze ЯНОВИЧ НИКИТА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 5 БОЙБА ДАНИИЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28 5 ГУРИН ЛЕВ   СК ТАЙГУН  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 1gold ЩАДИНСКИЙ ЯРОСЛАВ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 2silver ЗАРЕЦКИЙ ДАНИИЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 3bronze БОЛОТИН ЯРОМИР   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 3bronze ПОЛУЩЕНКОВ ГЕОРГИЙ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 5 КОРКИН ВСЕВОЛОД   КОРКИН  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 5 САМУСЕВ ДОМИНИК   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 7 БЕЛИЦКИЙ РОМАН   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24 7 БУРКОВСКИЙ МИХАИЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 1gold АКПЕРОВ ВЛАДИСЛАВ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 2silver БОЙБА ДАНИИЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 3bronze САЛОМАТНИКОВ ДАНИИЛ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 3bronze ДОВГУЛЁВ МАКСИМ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 5 ХУСТОЧКИН НИКИТА   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 5 МОРОЗОВ МАРАТ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28 7 ЕМЕЛЬЯНОВ ДМИТРИЙ   АДАМАНТ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 1gold ГАСТИЛО СТЕПАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 2silver ЛАЗУКА АЛЕКСЕЙ   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 3bronze БАГЕНСКИЙ ЯРОСЛАВ   ОЛИМП БЕЛАРУСЬ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 3bronze КОЗЮЛИН ГЛЕБ   АДАМАНТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 5 ШИЛОБОД МАКСИМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 5 ВАСЮК ПРОХОР   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 7 ЗУБОВ ТИМОФЕЙ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 +34 7 ГЛЕБ БУЙЛОВ   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 1gold ТАРАНКО МАРЕК   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 2silver ШЕВЧУК ИЛЬЯ   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 3bronze АРХИПОВ РОМАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 3bronze ЧЕРНОВОЛОВ КИРИЛЛ   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 5 ЗАКРЕВСКИЙ РОМАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 5 БАРТАСЕВИЧ ДМИТРИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 7 БАЗЫЛЕВ КИРИЛЛ   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 7 ДУДА ВАДИМ   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -26 9 АЛЬШЕВСКИЙ ПАВЕЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
Kumite individual male 8-9 -30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 8-9 -30 1gold ГУЗДЕЛЬСКИЙ ЯРОСЛАВ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 2silver КЛИМЕНКО КИРИЛЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 3bronze МАКОВЕЦКИЙ ДАНИЛА   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 3bronze МАРШАЛКИН МАКСИМ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 5 ПАРНЕВИЧ ЛЕВ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 5 ДАВИДОВИЧ МАКСИМ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 7 ЛУЧКИН ДМИТРИЙ   МКУ СШ СПОРТ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male 8-9 -30 7 ЛЕБЕДЕВ ФЕДОР   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -30 9 КУХАРЕНКО АРСЕНИЙ   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 1gold ПРОХОРЕНКО АЛЕКСЕЙ   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 2silver ЕВСТРАТЕНКО МАРАТ   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 3bronze ГУЗДЕЛЬСКИЙ ЯРОСЛАВ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 3bronze ПЮРО ПАВЕЛ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 5 АХАНЬКОВ АРТЁМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 5 ДУБОВИК МАКСИМ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 7 КОЛБИК ДАНИИЛ   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 7 КУЛЕШОВ ЯРОСЛАВ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 1gold МАЗУРА ЕГОР   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 2silver СЕВРУК АРТЕМ   ОЛИМП БЕЛАРУСЬ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 3bronze ЛАРКИН ВАДИМ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 3bronze КОРОЛЬ ВЛАДИСЛАВ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 5 ФУРСОВ ИВАН   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70 5 ХРАМОВ НИКИТА   ОРША  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 1gold КУЛЕШ КИРИЛЛ   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 2silver ЕЗЕРСКИЙ ДМИТРИЙ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 3bronze ШУРВЕЛЬ ИВАН   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 3bronze ТАТАРИНОВИЧ АНТОН   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 5 МЕЛЬНИК КИРИЛЛ   АДАМАНТ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 5 СИДЯКИН ЯН   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 7 СОКОЛОВ ЕВГЕНИЙ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52 7 САВИЦКИЙ МАКСИМ   BELARUSIAN FEDERATION KARATE SHOTOKAN  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 1gold КУКУШКИН АРСЕНИЙ   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 2silver ТАЛАЛАЕВ АРТЕМИЙ   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 3bronze КРАСОВСКИЙ МАРАТ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 3bronze МУРАВЕЙКО ДМИТРИЙ   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 5 КОВАЛЬЧУК ГЛЕБ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 5 СИДЯКИН ЯН   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 7 ПОЗНЯК ИЛЬЯ   ALLIANCE  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57 7 АЛЕКСЕЕВ МАКСИМ   KOFUKAN  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 1gold ШПАК ТИМОФЕЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 2silver ЯСКУЛЬДОВИЧ МАКСИМ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 3bronze СЕНЬКОВЕЦ ЕВГЕНИЙ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 3bronze РУБАН АРТЕМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 5 ГУСЕВ НИКИТА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 5 ЖЕГАЛО АЛЕКСЕЙ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 7 КАЖУШКО КИРИЛЛ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 7 ПЕТРОВ ВЛАДИСЛАВ   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63 9 ГРИЦКЕВИЧ ИЛЬЯ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 1gold ВЕЕЛКА РОМАН   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 2silver МИСКОВЕЦ ВЛАДИСЛАВ   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 3bronze КИЕНЯ НИКИТА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 3bronze ХОЛОДЦОВ ЯРОСЛАВ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 5 КРИВЕНКОВ МАКАР   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 5 НИ АЛЕКСЕЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70 7 ЖУКОВ АРТЕМ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
kumite individual male juniors 16-17 +76
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual male juniors 16-17 +76 1gold КУДИНОВ ИВАН   ПГОСШУОР  BELARUS
        kumite individual male juniors 16-17 +76 2silver БУЛЫНКО ДАНИЛА   СК ТАЙГУН  BELARUS
        kumite individual male juniors 16-17 +76 3bronze АСТРАШЕВСКИЙ ЯРОСЛАВ   СДЮШОР СПАРТАК-2006  BELARUS
kumite individual male juniors 16-17 -55
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual male juniors 16-17 -55 1gold ПРИХОДЬКО ПАВЕЛ   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        kumite individual male juniors 16-17 -55 2silver РОМАНОВ ДАНИИЛ   СК ЧЕМПИОН  BELARUS
        kumite individual male juniors 16-17 -55 3bronze ДРАЦКИЙ МАКСИМ   ОЛИМП БЕЛАРУСЬ  BELARUS
        kumite individual male juniors 16-17 -55 3bronze ТЮЕВ ЗАХАР   ОЛИМП БЕЛАРУСЬ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 1gold ШИНКЕВИЧ ИЛЬЯ   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 2silver ШПАК ТИМОФЕЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 3bronze ТУРОНЧИК АЛЕКСАНДР   ПГОСШУОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 3bronze ВЕЛЁНДА ВАДИМ   УСИТ ВИТЕБСКОЙ ОБЛ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 5 НАВРОЦКИЙ АЛЕКСЕЙ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 5 МАРКОВ МАТВЕЙ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61 7 ПИЛИПЕНКО ЕГОР   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 1gold ЧИМБУР РОМАН   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 2silver ПРОКОПОВИЧ ИВАН   МСКК СЭЙДОКАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 3bronze ДУБИНА НИКИТА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 3bronze ШИНКЕВИЧ ИЛЬЯ   СК ТАЙГУН  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 5 НАУМОВИЧ НИКИТА   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -68 5 КИСЕЛЁВ САВЕЛИЙ   УСИТ ВИТЕБСКОЙ ОБЛ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76 1gold БОГАРЕВИЧ КОНСТАНТИН   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76 2silver ВОЛОСОВ ВЛАДИСЛАВ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76 3bronze ЛАРКИН ВАДИМ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76 3bronze ПАВЛЮКОВ АРТУР   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76 5 КИСЕЛЬ ТИМОФЕЙ   BANZAI  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -76 5 АНИСИН ЕГОР   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
kumite individual male seniors - 60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual male seniors - 60 kg 1gold КАШИРСКИЙ МАКСИМ   ПГОСШУОР  BELARUS
        kumite individual male seniors - 60 kg 2silver РЕШЕТНИК НИКИТА   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual male seniors - 60 kg 3bronze ПЕТРОВИЧ НИКОЛАЙ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
Kumite Individual male Seniors -67 kg
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite Individual male Seniors -67 kg 1gold КАШИРСКИЙ МАКСИМ   ПГОСШУОР  BELARUS
        Kumite Individual male Seniors -67 kg 2silver БУДЬКО ТИМУР   BANZAI  BELARUS
        Kumite Individual male Seniors -67 kg 3bronze РЕШЕТНИК НИКИТА   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        Kumite Individual male Seniors -67 kg 3bronze МЫСЛЕВЕЦ РОМАН   СК ЭВЕРЕСТ  BELARUS
        Kumite Individual male Seniors -67 kg 5 ЖЕБИН ПЕТР   ПГОСШУОР  BELARUS
        Kumite Individual male Seniors -67 kg 5 СТАХОВСКИЙ АРСЕНИЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
Kumite Individual male Seniors -75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite Individual male Seniors -75 kg 1gold СЕРЕБРЯНЫЙ СТАНИСЛАВ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        Kumite Individual male Seniors -75 kg 2silver АЗЯВЧИКОВ НИКИТА   УГСДЮШОР СКИФ-ГГУ  BELARUS
        Kumite Individual male Seniors -75 kg 3bronze ПИТУШКИН МИХАИЛ   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS - 84 KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS - 84 KG 1gold САХВОН НИКИТА   СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS - 84 KG 2silver КРИВЕНКОВ ДАНИИЛ   SPORT CLUB SHTURM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS - 84 KG 3bronze СТРУКОВ АНДРЕЙ   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS - 84 KG 3bronze ПЫЖЫК АЛЬГЕРД   СК ЮНИОР  BELARUS
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-09 13:36:10 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE