Results
 
Кубок Харківської області з карате JKS - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name   Club Country    
Ката жінки 10-11 років підгрупа А
Ката жінки 10-11 років підгрупа А 1gold Добровольська Ксенія   Kenso  UKRAINE
        Ката жінки 10-11 років підгрупа А 2silver Юрченко Анастасия   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката жінки 10-11 років підгрупа А 3bronze Токаренко Дарина   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
Ката жінки 10-11 років підгрупа Б
Ката жінки 10-11 років підгрупа Б 1gold Подмогильная Вероника   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката жінки 10-11 років підгрупа Б 2silver Макаренко Анастасия   FSHKU Kharkiv  UKRAINE
Ката жінки 12-13 років підгрупа А
Ката жінки 12-13 років підгрупа А 1gold Медова Зоя   Karate Club Tora  UKRAINE
        Ката жінки 12-13 років підгрупа А 2silver Tyrchak Alesy   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Ката жінки 12-13 років підгрупа А 3bronze Бичкова Діана   ДЮЦК  UKRAINE
Ката жінки 14-15 років підгрупа А
Ката жінки 14-15 років підгрупа А 1gold Юрьева Ева   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
        Ката жінки 14-15 років підгрупа А 2silver Маркевич Діана   Kenso  UKRAINE
        Ката жінки 14-15 років підгрупа А 3bronze Годунова Мария   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
Ката жінки 18+ років підгрупа А
Ката жінки 18+ років підгрупа А 1gold Єрохіна Ксенія   Karate Club Tora  UKRAINE
        Ката жінки 18+ років підгрупа А 2silver Семенченко Інна   МИКАДО  UKRAINE
Ката жінки 6 років підгрупа А
Ката жінки 6 років підгрупа А 1gold Пархоменко Єлізавета   ФиС БУДО  UKRAINE
        Ката жінки 6 років підгрупа А 2silver Баумер Аліса   ФиС БУДО  UKRAINE
Ката жінки 8 років підгрупа А
Ката жінки 8 років підгрупа А 1gold Малько Виталия   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката жінки 8 років підгрупа А 2silver Андросова Вероніка   Karate Club Tora  UKRAINE
Ката жінки 8 років підгрупа Б
Ката жінки 8 років підгрупа Б 1gold Рудченко Софія   ДЮЦК  UKRAINE
        Ката жінки 8 років підгрупа Б 2silver Навлу Діана   Karate Club Tora  UKRAINE
        Ката жінки 8 років підгрупа Б 3bronze Навлу Маяда   Karate Club Tora  UKRAINE
Ката жінки 9 років підгрупа Б
Ката жінки 9 років підгрупа Б 1gold Щьоткіна Ліна   Karate Club Tora  UKRAINE
        Ката жінки 9 років підгрупа Б 2silver Школа Вероніка   ДЮЦК  UKRAINE
        Ката жінки 9 років підгрупа Б 3bronze Мовчан Аліна   СК ХАТТОРИ  UKRAINE
Ката жінки до 6 років підгрупа Б
Ката жінки до 6 років підгрупа Б 1gold Еланская Милана   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
        Ката жінки до 6 років підгрупа Б 2silver Ткаченко Марина   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
Ката Котен чоловіки та жінки 12-15 років
Ката Котен чоловіки та жінки 12-15 років 1gold Киричок Андрей   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
        Ката Котен чоловіки та жінки 12-15 років 2silver Юрьева Ева   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
        Ката Котен чоловіки та жінки 12-15 років 3bronze Медова Зоя   Karate Club Tora  UKRAINE
Ката Котен чоловіки та жінки 16+ років
Ката Котен чоловіки та жінки 16+ років 1gold Єрохіна Ксенія   Karate Club Tora  UKRAINE
        Ката Котен чоловіки та жінки 16+ років 2silver Риков Іван   МИКАДО  UKRAINE
        Ката Котен чоловіки та жінки 16+ років 3bronze Караван Максим   Karate Club Tora  UKRAINE
Ката Котен чоловіки та жінки 9-11 років
Ката Котен чоловіки та жінки 9-11 років 1gold Бова Илья   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката Котен чоловіки та жінки 9-11 років 2silver Токаренко Дарина   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката Котен чоловіки та жінки 9-11 років 3bronze Юрченко Анастасия   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката Котен чоловіки та жінки 9-11 років 3bronze Бухаринов Максим   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
Ката чоловіки 10 - 11 років підгрупа А
Ката чоловіки 10 - 11 років підгрупа А 1gold Бережний Назар   ДЮЦК  UKRAINE
        Ката чоловіки 10 - 11 років підгрупа А 2silver Санько Даниэль   Mitsuki  UKRAINE
        Ката чоловіки 10 - 11 років підгрупа А 3bronze Руденко Олександр   Karate Club Tora  UKRAINE
        Ката чоловіки 10 - 11 років підгрупа А 3bronze Нікулін Евген   ФиС БУДО  UKRAINE
Ката чоловіки 10-11 років підгрупа Б
Ката чоловіки 10-11 років підгрупа Б 1gold Марченко Дмитрий   Team Fudokan Kharkiv  UKRAINE
        Ката чоловіки 10-11 років підгрупа Б 2silver Капусник Богдан   ДЮЦК  UKRAINE
        Ката чоловіки 10-11 років підгрупа Б 3bronze Навлу Мохаммад   Karate Club Tora  UKRAINE
        Ката чоловіки 10-11 років підгрупа Б 3bronze Гусейнов Алі   Kenso  UKRAINE
Ката чоловіки 12 - 13 років підгрупа А
Ката чоловіки 12 - 13 років підгрупа А 1gold Александров Назар   ФиС БУДО  UKRAINE
        Ката чоловіки 12 - 13 років підгрупа А 2silver Назаенко Владислав   СК ХАТТОРИ  UKRAINE
        Ката чоловіки 12 - 13 років підгрупа А 3bronze Рачик Ігор   Kenso  UKRAINE
        Ката чоловіки 12 - 13 років підгрупа А 3bronze Трубчанін Кирил   Kenso  UKRAINE
Ката чоловіки 12-13 років підгрупа Б
Ката чоловіки 12-13 років підгрупа Б 1gold Бобров Никита   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката чоловіки 12-13 років підгрупа Б 2silver Константинов Михайло   Kenso  UKRAINE
        Ката чоловіки 12-13 років підгрупа Б 3bronze Арап Александр   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката чоловіки 12-13 років підгрупа Б 3bronze Виноградов Арсений   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
Ката чоловіки 14 - 15 років підгрупа А
Ката чоловіки 14 - 15 років підгрупа А 1gold Киричок Андрей   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
        Ката чоловіки 14 - 15 років підгрупа А 2silver Звєрєв Гліб   Kenso  UKRAINE
        Ката чоловіки 14 - 15 років підгрупа А 3bronze Мірошниченко Максим   Kenso  UKRAINE
        Ката чоловіки 14 - 15 років підгрупа А 3bronze Кузнєцов Тимур   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
Ката чоловіки 14-15 років підгрупа Б
Ката чоловіки 14-15 років підгрупа Б 1gold Рибін Ростислав   ДЮЦК  UKRAINE
        Ката чоловіки 14-15 років підгрупа Б 2silver Курилко Ілля   ДЮЦК  UKRAINE
        Ката чоловіки 14-15 років підгрупа Б 3bronze Кулик Ігор   Kenso  UKRAINE
Ката чоловіки 16 - 17 років підгрупа А
Ката чоловіки 16 - 17 років підгрупа А 1gold Риков Іван   МИКАДО  UKRAINE
Ката чоловіки 18+ років підгрупа А
Ката чоловіки 18+ років підгрупа А 1gold Максименко Александр   Mitsuki  UKRAINE
        Ката чоловіки 18+ років підгрупа А 2silver Маркевич Микита   Kenso  UKRAINE
Ката чоловіки 18+ років підгрупа Б
Ката чоловіки 18+ років підгрупа Б 1gold Репихов Игорь   FSHKU Kharkiv  UKRAINE
        Ката чоловіки 18+ років підгрупа Б 2silver - --   -  UKRAINE
Ката чоловіки 40+ років підгрупа А
Ката чоловіки 40+ років підгрупа А 1gold Караван Владимир   Karate Club Tora  UKRAINE
        Ката чоловіки 40+ років підгрупа А 2silver Біланов Вячеслав   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
Ката чоловіки 6 років підгрупа А
Ката чоловіки 6 років підгрупа А 1gold Бойко Артем   ФиС БУДО  UKRAINE
        Ката чоловіки 6 років підгрупа А 2silver Бурда Нікіта   ДЮЦК  UKRAINE
Ката чоловіки 7 років підгрупа А
Ката чоловіки 7 років підгрупа А 1gold Попов Карім   ФиС БУДО  UKRAINE
        Ката чоловіки 7 років підгрупа А 2silver Чубаков Богдан   ФиС БУДО  UKRAINE
        Ката чоловіки 7 років підгрупа А 3bronze Глущенко Кирило   ФиС БУДО  UKRAINE
        Ката чоловіки 7 років підгрупа А 3bronze Еланский Артем   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
Ката чоловіки 7 років підгрупа Б
Ката чоловіки 7 років підгрупа Б 1gold Волошин Алексей   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
Ката чоловіки 8 років підгрупа А
Ката чоловіки 8 років підгрупа А 1gold Слинько Сергей   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката чоловіки 8 років підгрупа А 2silver Максимов Олександр   Karate Club Tora  UKRAINE
        Ката чоловіки 8 років підгрупа А 3bronze Рачик Артем   Kenso  UKRAINE
Ката чоловіки 8 років підгрупа Б
Ката чоловіки 8 років підгрупа Б 1gold Воловненко Демьян   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
        Ката чоловіки 8 років підгрупа Б 2silver Лаптий Михаил   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката чоловіки 8 років підгрупа Б 3bronze Деревянко Матвей   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката чоловіки 8 років підгрупа Б 3bronze Стипунін Іван   ФиС БУДО  UKRAINE
Ката чоловіки 9 років підгрупа А
Ката чоловіки 9 років підгрупа А 1gold Журба Кирило   Kenso  UKRAINE
        Ката чоловіки 9 років підгрупа А 2silver Стороженко Кирилл   Team Fudokan Kharkiv  UKRAINE
        Ката чоловіки 9 років підгрупа А 3bronze Минин Матвей   KENSHO-1  UKRAINE
        Ката чоловіки 9 років підгрупа А 3bronze Татаров Сергей   МИКАДО  UKRAINE
Ката чоловіки 9 років підгрупа Б
Ката чоловіки 9 років підгрупа Б 1gold Бабунов Даніїл   ДЮЦК  UKRAINE
        Ката чоловіки 9 років підгрупа Б 2silver Козлов Егор   МИКАДО  UKRAINE
        Ката чоловіки 9 років підгрупа Б 3bronze Злотник Леонид   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката чоловіки 9 років підгрупа Б 3bronze Дехтяренко Єгор   ДЮЦК  UKRAINE
Ката чоловіки до 6 років підгрупа Б
Ката чоловіки до 6 років підгрупа Б 1gold Неделька Иван   ФиС БУДО  UKRAINE
        Ката чоловіки до 6 років підгрупа Б 2silver Скоморох Віктор   ФиС БУДО  UKRAINE
        Ката чоловіки до 6 років підгрупа Б 3bronze Секин Даниил   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Ката чоловіки до 6 років підгрупа Б 3bronze Улькін Олександр   Karate Club Tora  UKRAINE
Командне куміте жінки 10-11 років
Командне куміте жінки 10-11 років 1gold BLACK BELT(Дикая, Туроверова, Шевченко)   BLACK BELT  UKRAINE
        Командне куміте жінки 10-11 років 2silver Mitsuki(Кирильчук, Пономарева, Сафарова)   Mitsuki  UKRAINE
Командне куміте жінки 12-13 років
Командне куміте жінки 12-13 років 1gold BLACK BELT(Ваколюк, Гонтаренко, Зоирова)   BLACK BELT  UKRAINE
        Командне куміте жінки 12-13 років 2silver BLACK BELT 2(Красовская, Лембик, Суслова)   BLACK BELT  UKRAINE
Командне куміте жінки 6-7 років
Командне куміте жінки 6-7 років 1gold Karate club Shelest(Пензева, Пензева, Шелест)   Karate club Shelest  UKRAINE
        Командне куміте жінки 6-7 років 2silver BLACK BELT(Кравченко, Олейник, Олизаренко)   BLACK BELT  UKRAINE
        Командне куміте жінки 6-7 років 3bronze Karate Club Tora(Караван, Літвін, Оржицька)   Karate Club Tora  UKRAINE
Командне куміте жінки 8-9 років
Командне куміте жінки 8-9 років 1gold Karate Club Tora(Андросова, Навлу, Навлу, Щьоткіна)   Karate Club Tora  UKRAINE
        Командне куміте жінки 8-9 років 2silver Club Phenix(Мовчан, Пулях, Скоробогатько)   Club Phenix  UKRAINE
        Командне куміте жінки 8-9 років 3bronze BLACK BELT(Ахизарова, Баранник, Молокович, Рожок)   BLACK BELT  UKRAINE
Командне куміте чоловіки 10-11 років
Командне куміте чоловіки 10-11 років 1gold Фудокан(Голиков, Колесников, Марченко)   Team Fudokan Kharkiv  UKRAINE
        Командне куміте чоловіки 10-11 років 2silver BLACK BELT(Китченко, Новосад, Павленко, Чуденко)   BLACK BELT  UKRAINE
        Командне куміте чоловіки 10-11 років 3bronze Karate Club Tora(Руденко, Стрельніков, Ярмак)   Karate Club Tora  UKRAINE
Командне куміте чоловіки 12-13 років
Командне куміте чоловіки 12-13 років 1gold ХАТТОРИ(Курах, Назаенко, Чухрай)   СК ХАТТОРИ  UKRAINE
        Командне куміте чоловіки 12-13 років 2silver BLACK BELT(Коломейчук, Лебедков, Фоменко, Шемякин)   BLACK BELT  UKRAINE
Командне куміте чоловіки 6-7 років
Командне куміте чоловіки 6-7 років 1gold DNIPRO(Волошин, Годунов, Еланский)   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
        Командне куміте чоловіки 6-7 років 2silver TAIKAN(Логвін, Ряполов, Фомін)   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
Командне куміте чоловіки 8-9 років
Командне куміте чоловіки 8-9 років 1gold Club Phenix(Биндер, Гончар, Лебединец, Мельников, Павлов)   Club Phenix  UKRAINE
        Командне куміте чоловіки 8-9 років 2silver BLACK BELT(Заднепровский, Зозуля, Козмей-Королев, Юрков)   BLACK BELT  UKRAINE
Куміте жінки 10-11 років підгрупа А +36 кг.
Куміте жінки 10-11 років підгрупа А +36 кг. 1gold Shevchenko Kristina   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте жінки 10-11 років підгрупа А +36 кг. 2silver Звєрєва Єва   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте жінки 10-11 років підгрупа А +36 кг. 3bronze Botsula Daryna   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте жінки 10-11 років підгрупа А +36 кг. 3bronze Барба Віка   Karate Club Tora  UKRAINE
Куміте жінки 10-11 років підгрупа А -36 кг.
Куміте жінки 10-11 років підгрупа А -36 кг. 1gold Turovierova Oleksandra   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте жінки 10-11 років підгрупа А -36 кг. 2silver Селіщева Анастасія   East Region  UKRAINE
        Куміте жінки 10-11 років підгрупа А -36 кг. 3bronze Токаренко Дарина   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Куміте жінки 10-11 років підгрупа А -36 кг. 3bronze Добровольська Ксенія   Kenso  UKRAINE
Куміте жінки 10-11 років підгрупа Б абс.
Куміте жінки 10-11 років підгрупа Б абс. 1gold Храброва Вероника   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте жінки 10-11 років підгрупа Б абс. 2silver Подмогильная Вероника   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Куміте жінки 10-11 років підгрупа Б абс. 3bronze Пономарева Анна   Mitsuki  UKRAINE
        Куміте жінки 10-11 років підгрупа Б абс. 3bronze Кирилова Анна   OKINAWA KHARKOV  UKRAINE
Куміте жінки 12-13 років підгрупа А +44 кг.
Куміте жінки 12-13 років підгрупа А +44 кг. 1gold Бондарчук Татьяна   Club Phenix  UKRAINE
        Куміте жінки 12-13 років підгрупа А +44 кг. 2silver Гонтаренко Виктория   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте жінки 12-13 років підгрупа А +44 кг. 3bronze Arutiunian Yeva   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте жінки 12-13 років підгрупа А +44 кг. 3bronze Zoirova Olena   BLACK BELT  UKRAINE
Куміте жінки 12-13 років підгрупа А -44 кг.
Куміте жінки 12-13 років підгрупа А -44 кг. 1gold Медова Зоя   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте жінки 12-13 років підгрупа А -44 кг. 2silver Кокош Вікторія   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте жінки 12-13 років підгрупа А -44 кг. 3bronze Суслова Ирина   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте жінки 12-13 років підгрупа А -44 кг. 3bronze Krasovska Mariia   BLACK BELT  UKRAINE
Куміте жінки 12-13 років підгрупа Б абс.
Куміте жінки 12-13 років підгрупа Б абс. 1gold Yaremenko Alena   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте жінки 12-13 років підгрупа Б абс. 2silver Kovtun Taisiia   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте жінки 12-13 років підгрупа Б абс. 3bronze Решетняк Софія   OKINAWA KHARKOV  UKRAINE
        Куміте жінки 12-13 років підгрупа Б абс. 3bronze Ваколюк Кира   BLACK BELT  UKRAINE
Куміте жінки 14-15 років підгрупа А абс.
Куміте жінки 14-15 років підгрупа А абс. 1gold Годунова Мария   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
        Куміте жінки 14-15 років підгрупа А абс. 2silver Федоренко Анна   Karate club Shelest  UKRAINE
        Куміте жінки 14-15 років підгрупа А абс. 3bronze Тищенко Дария   BLACK BELT  UKRAINE
Куміте жінки 14-15 років підгрупа Б абс.
Куміте жінки 14-15 років підгрупа Б абс. 1gold Usenko Varvara   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте жінки 14-15 років підгрупа Б абс. 2silver Маркевич Діана   Kenso  UKRAINE
Куміте жінки 18+ років підгрупа А абс.
Куміте жінки 18+ років підгрупа А абс. 1gold Ziulkovska Diana   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте жінки 18+ років підгрупа А абс. 2silver Семенченко Інна   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте жінки 18+ років підгрупа А абс. 3bronze Тювакина Анастасия   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте жінки 18+ років підгрупа А абс. 3bronze Єрохіна Ксенія   Karate Club Tora  UKRAINE
Куміте жінки 6 років підгрупа А абс.
Куміте жінки 6 років підгрупа А абс. 1gold Пензева София   Karate club Shelest  UKRAINE
        Куміте жінки 6 років підгрупа А абс. 2silver Баумер Аліса   ФиС БУДО  UKRAINE
        Куміте жінки 6 років підгрупа А абс. 3bronze Пархоменко Єлізавета   ФиС БУДО  UKRAINE
Куміте жінки 7 років підгрупа А абс.
Куміте жінки 7 років підгрупа А абс. 1gold Шелест Ника   Karate club Shelest  UKRAINE
        Куміте жінки 7 років підгрупа А абс. 2silver Fartushna Anastasiia   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте жінки 7 років підгрупа А абс. 3bronze Караван Варвара   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте жінки 7 років підгрупа А абс. 3bronze Олизаренко Маргарита   BLACK BELT  UKRAINE
Куміте жінки 7 років підгрупа Б абс.
Куміте жінки 7 років підгрупа Б абс. 1gold Пензева Мария   Karate club Shelest  UKRAINE
        Куміте жінки 7 років підгрупа Б абс. 2silver Оржицька Ганна   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте жінки 7 років підгрупа Б абс. 3bronze Літвін Дарья   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте жінки 7 років підгрупа Б абс. 3bronze Олейник Анастасия   BLACK BELT  UKRAINE
Куміте жінки 8 років підгрупа А абс.
Куміте жінки 8 років підгрупа А абс. 1gold Скоробогатько Мария   Club Phenix  UKRAINE
        Куміте жінки 8 років підгрупа А абс. 2silver Малько Виталия   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Куміте жінки 8 років підгрупа А абс. 3bronze Андросова Вероніка   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте жінки 8 років підгрупа А абс. 3bronze Пулях Анастасия   Club Phenix  UKRAINE
Куміте жінки 8 років підгрупа Б абс.
Куміте жінки 8 років підгрупа Б абс. 1gold Навлу Діана   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте жінки 8 років підгрупа Б абс. 2silver Навлу Маяда   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте жінки 8 років підгрупа Б абс. 3bronze Середа Арина   Team Fudokan Kharkiv  UKRAINE
        Куміте жінки 8 років підгрупа Б абс. 3bronze Turabina Muroslava   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
Куміте жінки 9 років підгрупа А абс.
Куміте жінки 9 років підгрупа А абс. 1gold Denysenko Aryna   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте жінки 9 років підгрупа А абс. 2silver Dandan Lina   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте жінки 9 років підгрупа А абс. 3bronze Вовк Дарья   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
        Куміте жінки 9 років підгрупа А абс. 3bronze Ахизарова Виктория   BLACK BELT  UKRAINE
Куміте жінки 9 років підгрупа Б абс.
Куміте жінки 9 років підгрупа Б абс. 1gold Gorbunova Viktoriia   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте жінки 9 років підгрупа Б абс. 2silver Микулинцева Ксения   Team Fudokan Kharkiv  UKRAINE
        Куміте жінки 9 років підгрупа Б абс. 3bronze Захарова Вероника   Karate club Shelest  UKRAINE
        Куміте жінки 9 років підгрупа Б абс. 3bronze Мовчан Аліна   СК ХАТТОРИ  UKRAINE
Куміте жінки до 6 років підгрупа Б абс.
Куміте жінки до 6 років підгрупа Б абс. 1gold Iastrebova Anna   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте жінки до 6 років підгрупа Б абс. 2silver Костенко Василина   Club Phenix  UKRAINE
Куміте чоловіки 10 років підгрупа А +38 кг.
Куміте чоловіки 10 років підгрупа А +38 кг. 1gold Гоцка Антон   Karate club Shelest  UKRAINE
        Куміте чоловіки 10 років підгрупа А +38 кг. 2silver Стрельніков Станіслав   Karate Club Tora  UKRAINE
Куміте чоловіки 10 років підгрупа А -38 кг.
Куміте чоловіки 10 років підгрупа А -38 кг. 1gold Бережний Назар   ДЮЦК  UKRAINE
        Куміте чоловіки 10 років підгрупа А -38 кг. 2silver Hlushko Timofii   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте чоловіки 10 років підгрупа А -38 кг. 3bronze Ярмак Микола   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте чоловіки 10 років підгрупа А -38 кг. 3bronze Бухаринов Максим   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
Куміте чоловіки 10-11 років підгрупа Б +37 кг.
Куміте чоловіки 10-11 років підгрупа Б +37 кг. 1gold Пархоменко Гліб   ФиС БУДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 10-11 років підгрупа Б +37 кг. 2silver Куцай Микита   Kenso  UKRAINE
        Куміте чоловіки 10-11 років підгрупа Б +37 кг. 3bronze Бобарыкин Илья   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 10-11 років підгрупа Б +37 кг. 3bronze Гусейнов Алі   Kenso  UKRAINE
Куміте чоловіки 10-11 років підгрупа Б -37 кг.
Куміте чоловіки 10-11 років підгрупа Б -37 кг. 1gold Марченко Дмитрий   Team Fudokan Kharkiv  UKRAINE
        Куміте чоловіки 10-11 років підгрупа Б -37 кг. 2silver Заоболотний Костянтин   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте чоловіки 10-11 років підгрупа Б -37 кг. 3bronze Дьяченко Артем   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте чоловіки 10-11 років підгрупа Б -37 кг. 3bronze Проскурін Максим   OKINAWA KHARKOV  UKRAINE
Куміте чоловіки 11 років підгрупа А +38 кг.
Куміте чоловіки 11 років підгрупа А +38 кг. 1gold Нікулін Евген   ФиС БУДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 11 років підгрупа А +38 кг. 2silver Борзенков Илья   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 11 років підгрупа А +38 кг. 3bronze Павленко Климентий   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте чоловіки 11 років підгрупа А +38 кг. 3bronze Барма Егор   МИКАДО  UKRAINE
Куміте чоловіки 11 років підгрупа А -38 кг.
Куміте чоловіки 11 років підгрупа А -38 кг. 1gold Глита Єгор   Club Phenix  UKRAINE
        Куміте чоловіки 11 років підгрупа А -38 кг. 2silver Колесников Георгий   Team Fudokan Kharkiv  UKRAINE
        Куміте чоловіки 11 років підгрупа А -38 кг. 3bronze Руденко Олександр   Karate Club Tora  UKRAINE
Куміте чоловіки 12 років підгрупа А +46 кг.
Куміте чоловіки 12 років підгрупа А +46 кг. 1gold Рибас Артемій   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 12 років підгрупа А +46 кг. 2silver Волков Никита   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 12 років підгрупа А +46 кг. 3bronze Полієнко Микола   СК ХАТТОРИ  UKRAINE
Куміте чоловіки 12 років підгрупа А -46 кг.
Куміте чоловіки 12 років підгрупа А -46 кг. 1gold Юрчик Ярослав   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте чоловіки 12 років підгрупа А -46 кг. 2silver Фирсов Артем   Karate club Shelest  UKRAINE
        Куміте чоловіки 12 років підгрупа А -46 кг. 3bronze Курах Роман   СК ХАТТОРИ  UKRAINE
        Куміте чоловіки 12 років підгрупа А -46 кг. 3bronze Нажмудінов Шаміль   ФиС БУДО  UKRAINE
Куміте чоловіки 12-13 років підгрупа Б +46 кг.
Куміте чоловіки 12-13 років підгрупа Б +46 кг. 1gold Ярмошко Віталій   ДЮЦК  UKRAINE
        Куміте чоловіки 12-13 років підгрупа Б +46 кг. 2silver Мулявка Даніїл   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте чоловіки 12-13 років підгрупа Б +46 кг. 3bronze Свістунов Вадим   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте чоловіки 12-13 років підгрупа Б +46 кг. 3bronze Калиниченко Владимир   Mitsuki  UKRAINE
Куміте чоловіки 12-13 років підгрупа Б -46 кг.
Куміте чоловіки 12-13 років підгрупа Б -46 кг. 1gold Лебедков Олег   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте чоловіки 12-13 років підгрупа Б -46 кг. 2silver Бобров Никита   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Куміте чоловіки 12-13 років підгрупа Б -46 кг. 3bronze Fomenko Kostiantyn   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте чоловіки 12-13 років підгрупа Б -46 кг. 3bronze Гончаров Олександр   Karate Club Tora  UKRAINE
Куміте чоловіки 13 років підгрупа А +46 кг.
Куміте чоловіки 13 років підгрупа А +46 кг. 1gold Гончаров Кирилл   Club Phenix  UKRAINE
        Куміте чоловіки 13 років підгрупа А +46 кг. 2silver Чухрай Олександр   СК ХАТТОРИ  UKRAINE
        Куміте чоловіки 13 років підгрупа А +46 кг. 3bronze Рачик Ігор   Kenso  UKRAINE
Куміте чоловіки 13 років підгрупа А -46 кг.
Куміте чоловіки 13 років підгрупа А -46 кг. 1gold Назаенко Владислав   СК ХАТТОРИ  UKRAINE
Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа А +60 кг.
Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа А +60 кг. 1gold Магера Антон   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа А +60 кг. 2silver Височиненко Артур   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа А +60 кг. 3bronze Кондаков Никита   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа А +60 кг. 3bronze Павлов Ярослав   BLACK BELT  UKRAINE
Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа А -60 кг.
Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа А -60 кг. 1gold Chursin Yehor   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа А -60 кг. 2silver Кузнєцов Тимур   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа А -60 кг. 3bronze Звєрєв Гліб   Kenso  UKRAINE
        Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа А -60 кг. 3bronze Ярмошко Артем   ДЮЦК  UKRAINE
Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа Б абс.
Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа Б абс. 1gold Рибін Ростислав   ДЮЦК  UKRAINE
        Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа Б абс. 2silver Чухрай Данііл   ДЮЦК  UKRAINE
        Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа Б абс. 3bronze Козлинский Владислав   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте чоловіки 14-15 років підгрупа Б абс. 3bronze Шателен Денис   Mitsuki  UKRAINE
Куміте чоловіки 16-17 років підгрупа А -68 кг.
Куміте чоловіки 16-17 років підгрупа А -68 кг. 1gold Гузенко Багдан   Club Phenix  UKRAINE
        Куміте чоловіки 16-17 років підгрупа А -68 кг. 2silver Риков Іван   МИКАДО  UKRAINE
Куміте чоловіки 18+ років підгрупа А абс.
Куміте чоловіки 18+ років підгрупа А абс. 1gold Takzima Aymane   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте чоловіки 18+ років підгрупа А абс. 2silver Беловол Руслан   Team Fudokan Kharkiv  UKRAINE
        Куміте чоловіки 18+ років підгрупа А абс. 3bronze Максименко Александр   Mitsuki  UKRAINE
Куміте чоловіки 40+ років підгрупа А абс.
Куміте чоловіки 40+ років підгрупа А абс. 1gold Біланов Вячеслав   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
Куміте чоловіки 6 років підгрупа А -22 кг.
Куміте чоловіки 6 років підгрупа А -22 кг. 1gold Бойко Артем   ФиС БУДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 6 років підгрупа А -22 кг. 2silver Логвін Тимофій   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
Куміте чоловіки 6 років підгрупа Б +22 кг.
Куміте чоловіки 6 років підгрупа Б +22 кг. 1gold Бурда Нікіта   ДЮЦК  UKRAINE
        Куміте чоловіки 6 років підгрупа Б +22 кг. 2silver Shalniev Daniil   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
Куміте чоловіки 7 років підгрупа А +25 кг.
Куміте чоловіки 7 років підгрупа А +25 кг. 1gold КОСЕНКО АНДРІЙ   OKINAWA KHARKOV  UKRAINE
        Куміте чоловіки 7 років підгрупа А +25 кг. 2silver Чубаков Богдан   ФиС БУДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 7 років підгрупа А +25 кг. 3bronze Бондарчук Андрей   Club Phenix  UKRAINE
Куміте чоловіки 7 років підгрупа А -25 кг.
Куміте чоловіки 7 років підгрупа А -25 кг. 1gold Еланский Артем   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
        Куміте чоловіки 7 років підгрупа А -25 кг. 2silver Глущенко Кирило   ФиС БУДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 7 років підгрупа А -25 кг. 3bronze Замыслов Михаил   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
        Куміте чоловіки 7 років підгрупа А -25 кг. 3bronze Костін Олександр   ФиС БУДО  UKRAINE
Куміте чоловіки 7 років підгрупа Б +25 кг.
Куміте чоловіки 7 років підгрупа Б +25 кг. 1gold Годунов Артем   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
        Куміте чоловіки 7 років підгрупа Б +25 кг. 2silver Фомін Егор   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте чоловіки 7 років підгрупа Б +25 кг. 3bronze Гріценко Елізар   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте чоловіки 7 років підгрупа Б +25 кг. 3bronze Ущаповській Тимофій   Karate Club Tora  UKRAINE
Куміте чоловіки 7 років підгрупа Б -25 кг.
Куміте чоловіки 7 років підгрупа Б -25 кг. 1gold Волошин Алексей   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
        Куміте чоловіки 7 років підгрупа Б -25 кг. 2silver Павлов Макар   -  UKRAINE
        Куміте чоловіки 7 років підгрупа Б -25 кг. 3bronze Белаш Александр   -  UKRAINE
        Куміте чоловіки 7 років підгрупа Б -25 кг. 3bronze Vorontsov Chezare   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
Куміте чоловіки 8 років підгрупа А +28 кг.
Куміте чоловіки 8 років підгрупа А +28 кг. 1gold Мельников Назар   Club Phenix  UKRAINE
        Куміте чоловіки 8 років підгрупа А +28 кг. 2silver Рачик Артем   Kenso  UKRAINE
Куміте чоловіки 8 років підгрупа А -28 кг.
Куміте чоловіки 8 років підгрупа А -28 кг. 1gold Заднепровский Иван   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте чоловіки 8 років підгрупа А -28 кг. 2silver Козмей-Королев Алекскандр   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте чоловіки 8 років підгрупа А -28 кг. 3bronze Максимов Олександр   Karate Club Tora  UKRAINE
        Куміте чоловіки 8 років підгрупа А -28 кг. 3bronze Слинько Сергей   Budokan, KHARKOV  UKRAINE
Куміте чоловіки 8 років підгрупа Б +28 кг.
Куміте чоловіки 8 років підгрупа Б +28 кг. 1gold Чефранов Илья   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 8 років підгрупа Б +28 кг. 2silver Улькин Александр   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
        Куміте чоловіки 8 років підгрупа Б +28 кг. 3bronze Стипунін Іван   ФиС БУДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 8 років підгрупа Б +28 кг. 3bronze Skyrda Semen   TAIKAN ukr kh  UKRAINE
Куміте чоловіки 8 років підгрупа Б -28 кг.
Куміте чоловіки 8 років підгрупа Б -28 кг. 1gold Стадник Ярослав   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 8 років підгрупа Б -28 кг. 2silver Бережной Иван   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 8 років підгрупа Б -28 кг. 3bronze Гайворонский Кирилл   Mitsuki  UKRAINE
        Куміте чоловіки 8 років підгрупа Б -28 кг. 3bronze Воловненко Демьян   DNIPROPETROVSK REGIONAL KARATE ASSOCIATION  UKRAINE
Куміте чоловіки 9 років підгрупа А +30 кг.
Куміте чоловіки 9 років підгрупа А +30 кг. 1gold Тарахтєєв Нікіта   СК ХАТТОРИ  UKRAINE
        Куміте чоловіки 9 років підгрупа А +30 кг. 2silver Гончар Данил   Club Phenix  UKRAINE
        Куміте чоловіки 9 років підгрупа А +30 кг. 3bronze Котляревский Арсений   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 9 років підгрупа А +30 кг. 3bronze Малишко Єгор   СК ХАТТОРИ  UKRAINE
Куміте чоловіки 9 років підгрупа А -30 кг.
Куміте чоловіки 9 років підгрупа А -30 кг. 1gold Лебединец Алексей   Club Phenix  UKRAINE
        Куміте чоловіки 9 років підгрупа А -30 кг. 2silver Чепурних Микита   ФиС БУДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 9 років підгрупа А -30 кг. 3bronze Злывка Денис   Karate club Shelest  UKRAINE
        Куміте чоловіки 9 років підгрупа А -30 кг. 3bronze Островський Арсеній   Kenso  UKRAINE
Куміте чоловіки 9 років підгрупа Б +30 кг.
Куміте чоловіки 9 років підгрупа Б +30 кг. 1gold ЧУМЕНКО ЯРОСЛАВ   OKINAWA KHARKOV  UKRAINE
        Куміте чоловіки 9 років підгрупа Б +30 кг. 2silver Капустін Дмитро   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 9 років підгрупа Б +30 кг. 3bronze Бабунов Даніїл   ДЮЦК  UKRAINE
        Куміте чоловіки 9 років підгрупа Б +30 кг. 3bronze Дехтяренко Єгор   ДЮЦК  UKRAINE
Куміте чоловіки 9 років підгрупа Б -30 кг.
Куміте чоловіки 9 років підгрупа Б -30 кг. 1gold Васильцов Святослав   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 9 років підгрупа Б -30 кг. 2silver Козлов Егор   МИКАДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки 9 років підгрупа Б -30 кг. 3bronze Зозуля Максим   BLACK BELT  UKRAINE
        Куміте чоловіки 9 років підгрупа Б -30 кг. 3bronze Дворник Олександр   МИКАДО  UKRAINE
Куміте чоловіки до 6 років підгрупа Б абс.
Куміте чоловіки до 6 років підгрупа Б абс. 1gold Скоморох Віктор   ФиС БУДО  UKRAINE
        Куміте чоловіки до 6 років підгрупа Б абс. 2silver Краснокутський Ілля   OKINAWA KHARKOV  UKRAINE
        Куміте чоловіки до 6 років підгрупа Б абс. 3bronze Кечеруков Артур   Club Phenix  UKRAINE
        Куміте чоловіки до 6 років підгрупа Б абс. 3bronze Улькін Олександр   Karate Club Tora  UKRAINE
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-12-05 09:54:18 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE