Results
 
XII GRAND PRIX ŚLĄSKA POLSKO-CZESKIEGO - Results  print this site
 Search:
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 1gold DKK JINKAKU KANSEI   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 2silver NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA   NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 10-13 LAT 3bronze TEAMATTFIS C1   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 14-17 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 14-17 LAT 1gold TEAMATTFIS A1   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi
Categories Rank Name   Club Country    
KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi 1gold TEAMATTFIS E1   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW 9 lat i młodsi 2silver TEAMATTFIS E2   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 1gold DKK JINKAKU KANSEI   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 2silver TEAMATTFIS D1   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 10-13 LAT 3bronze TEAMATTFIS D2   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 14-17 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 14-17 LAT 1gold LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 14-17 LAT 2silver TEAMATTFIS B1   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 9 lat i młodsze
Categories Rank Name   Club Country    
KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 9 lat i młodsze 1gold TEAMATTFIS F1   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT 9 lat i młodsze 2silver KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN   KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 1gold PIWKO JAKUB   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 2silver DEREJ MARCIN   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 3bronze WONS JAKUB   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 3bronze MUSIIOVSKYI IVAN   UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 5 OCHOWICZ JAKUB   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 5 PRACZYK JAKUB   KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10 LAT 7 FORYS ALEX   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 1gold PIWKO JAKUB   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 2silver GLACEL FABIAN   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 3bronze SADOWSKI FRANCISZEK   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 3bronze HADAMEK SZYMON   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 5 REICHEL WOJCIECH   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 11 LAT 5 KANIN JEDRZEJ   NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT DO 7.3 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT DO 7.3 KYU 1gold PIATEK MATEUSZ   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT DO 7.3 KYU 2silver PATRYJACH WOJCIECH   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT DO 7.3 KYU 3bronze JAINTA BARTLOMIEJ   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT DO 7.3 KYU 3bronze KUDELLA KASPER   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 1gold TATARYN NAZAR   SHOGUN SPORTS CORPORATION - KYIV  UKRAINE
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 2silver GRZESLO IGOR   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 3bronze KANDALÍK KRYŠTOF   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 3bronze DELEWICZ MARCIN   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 5 URBANCZYK HUBERT   KLUB SPORTOWY SAMURAJ LUBAŃ  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 LAT OD 6.1 KYU 5 URBANOWSKI JAKUB   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
Categories Rank Name   Club Country    
Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 1gold RACZYK PAWEL   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 2silver ARLETH DENIS   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 3bronze HLAVÁČ TEODOR   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi 3bronze FORYS OSKAR   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
Kata indywidualne chłopców 8 lat
Categories Rank Name   Club Country    
Kata indywidualne chłopców 8 lat 1gold SZKOLNICKI KSAWERY   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 2silver RYS MAKSYMILIAN   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 3bronze ZYGMUND RADOSLAW   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 3bronze NAZAR KAMIL   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 5 RADUCHOWSKI LEON   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 5 JAKUB HALIKOWSKI   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 8 lat 7 SZEJNAR ADAM   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
Kata indywidualne chłopców 9 lat
Categories Rank Name   Club Country    
Kata indywidualne chłopców 9 lat 1gold MUCHA ANTONI   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 2silver PRACZYK JAKUB   KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 3bronze WISZNIEWSKI MAKSYMILIAN   NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 3bronze WOJTKOWIAK WOJCIECH   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 5 FICO TOMÁŠ   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 5 PRACZYK FRANCISZEK   KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN  POLAND
        Kata indywidualne chłopców 9 lat 7 KOČÍ MAXMILIÁN   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW TRENUJĄCY OD WRZEŚNIA 2021
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW TRENUJĄCY OD WRZEŚNIA 2021 1gold FILIPEK TOMASZ   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW TRENUJĄCY OD WRZEŚNIA 2021 2silver MIKO DANIEL   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW TRENUJĄCY OD WRZEŚNIA 2021 3bronze MICHAL GEBUS   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW TRENUJĄCY OD WRZEŚNIA 2021 5 DOMINIK STEPNIAK   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 1gold KOWALCZYK MAJA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 2silver SZLYK HELENA   UKS RENSEI BORZĘCIN  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 3bronze HURAS JULIA   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 3bronze KANDALÍKOVÁ NINA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 5 BUDZINSKA JULIA   KLUB SPORTOWY SAMURAJ LUBAŃ  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10 LAT 5 RADUCHOWSKA ANTONINA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 1gold KAMOSINSKA ZUZANNA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 2silver TOMCZYK PAULINA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 3bronze SZLYK HELENA   UKS RENSEI BORZĘCIN  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 3bronze KOWALCZYK MAJA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 5 HEBDOWSKA JOWITA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 5 KLODNICKA KAMILA   AKADEMIA SPORTU CHIKARA KĘPNO  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 11 LAT 7 LASINSKA ALEKSANDRA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT DO 7.3 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT DO 7.3 KYU 1gold MIRGA AMANDA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT DO 7.3 KYU 2silver PARTYCZNA EMILIA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT DO 7.3 KYU 3bronze LAPČÍKOVÁ EMA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 1gold ZUREK MILENA   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 2silver KOPERSKA ILONA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 3bronze KAMOSINSKA ZUZANNA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 3bronze DANYLIAK DARYNA   UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 5 ADAMSKA MAGDALENA   AKADEMIA SPORTU CHIKARA KĘPNO  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 5 AMELIA WYDRA   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 7 WILCZEK MAJA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 LAT OD 6.1 KYU 7 GISZTEROWICZ EMILIA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 1gold MICHALSKA BARBARA   KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 2silver JAKOBOWSKA WIKTORIA   KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 3bronze ŠUGAROVÁ BARBORA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 3bronze PALLOVÁ AMÁLIE   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze 5 WEGLARZ ANTONINA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 1gold PACANOWSKA LILIANNA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 2silver RYS IGA   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 3bronze RYCZEL EWA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 3bronze SPORINSKÁ VICTORIA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 5 IVASHUTINA MARTA   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8 LAT 5 JAKOBOWSKA WIKTORIA   KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 1gold CHAWA MAJA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 2silver KALINOWSKA ZOFIA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 3bronze KANDALÍKOVÁ NINA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 3bronze BUDZINSKA JULIA   KLUB SPORTOWY SAMURAJ LUBAŃ  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 5 APLAS WIKTORIA   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 9 lat 5 MAZUR MAJA   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT TRENUJĄCE OD WRZEŚNIA 2021
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT TRENUJĄCE OD WRZEŚNIA 2021 1gold SPRANCEL NELLY   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT TRENUJĄCE OD WRZEŚNIA 2021 2silver MICHALSKA BARBARA   KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT TRENUJĄCE OD WRZEŚNIA 2021 3bronze NATASZA HANZLIK   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT TRENUJĄCE OD WRZEŚNIA 2021 3bronze CHRAPKOVÁ KAROLÍNA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT TRENUJĄCE OD WRZEŚNIA 2021 5 WANAT HANNA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT TRENUJĄCE OD WRZEŚNIA 2021 5 SZYMANSKA ALICJA   KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN  POLAND
        KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT TRENUJĄCE OD WRZEŚNIA 2021 7 HALIKOWSKA DOMINIKA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
Kata Indywidualne Juniorek
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Indywidualne Juniorek 1gold KULAKOWSKA MARIA   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 2silver SZUSZKOWSKA NATALIA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 3bronze FIET MARTA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 3bronze WOJCIECHOWSKA WERONIKA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 5 SZUSZKOWSKA JULIA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 5 WOJCIECHOWSKA MARTYNA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 7 HAC JULIA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 7 DEREN NATALIA   NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek 9 JULINOVÁ AGÁTA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
Kata Indywidualne Juniorek Młodszych
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 1gold ZUREK MILENA   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 2silver KULAKOWSKA MARIA   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 3bronze CIESLAK MARTA   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 3bronze FIET MARTA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 5 TEODOROWICZ MARTA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 5 AMELIA WYDRA   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 7 SZUSZKOWSKA NATALIA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 7 WOJCIECHOWSKA MARTYNA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 9 KALIWODA MICHALINA   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 9 KOPERSKA ILONA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 11 KOWALCZYK MAGDALENA   KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 13 WOJCIECHOWSKA PATRYCJA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorek Młodszych 15 JULINOVÁ AGÁTA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
Kata Indywidualne Juniorów
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Indywidualne Juniorów 1gold WITTEK PATRYK   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 2silver GOLAS KACPER   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 3bronze LELINSKI KLAUDIUSZ   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 3bronze TALAGA MICHAL   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 5 WYSOCKI FRANCISZEK   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 5 NOWAK WOJCIECH   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów 7 HORODCHUK NAZARII   DZAMMAY KARATE CLUB  UKRAINE
Kata Indywidualne Juniorów Młodszych
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 1gold GOLAS KACPER   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 2silver SZKOLNICKI OSKAR   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 3bronze DELEWICZ MARCIN   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 3bronze WITTEK PATRYK   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 5 MARSZALEK DAWID   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 5 WYSOCKI FRANCISZEK   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 7 JAINTA BARTLOMIEJ   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 7 LELINSKI KLAUDIUSZ   LZS KARATE-DO GŁUBCZYCE  POLAND
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 9 KANDALÍK KRYŠTOF   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        Kata Indywidualne Juniorów Młodszych 9 WOJTALA MAREK   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 1gold PUTAJ MIESZKO   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 2silver STEPIEN KAROL   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 3bronze ANTOLAK TOMASZ   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 3bronze GLACEL FABIAN   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg 5 URBANOWSKI ADAM   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT - FANTOM
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT - FANTOM 1gold HADAMEK SZYMON   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT - FANTOM 2silver CIEPIELA MAKSYMILIAN   NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT - FANTOM 3bronze FORYS ALEX   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT - FANTOM 3bronze WONS JAKUB   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT - FANTOM 5 KANIN JEDRZEJ   NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 LAT - FANTOM 5 FILIPEK TOMASZ   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 1gold KUKLINOVSKYI YAROSLAV   ROYAL TEAM  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 2silver PIWKO JAKUB   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 3bronze PARTYCZYNSKI WOJCIECH   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 3bronze DANYLIAK DMYTRO   UKRAINIAN KARATE FEDERATION  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 5 JAWOREK FRANCISZEK   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 5 SKIBA ANTONI   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 7 BARANIECKI TYMOTEUSZ   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg 7 WINIARSKI ALEKSANDER   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 1gold KOČÍ MAXMILIÁN   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg 2silver FICO TOMÁŠ   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +55kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +55kg 1gold KANDALÍK KRYŠTOF   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +55kg 2silver URBANCZYK HUBERT   KLUB SPORTOWY SAMURAJ LUBAŃ  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +55kg 3bronze SZAFCZYK MACIEJ   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +55kg 3bronze NOSZCZYNSKI KAMIL   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 1gold GRZESLO IGOR   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 2silver ANTOLAK TOMASZ   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 3bronze MIZERA JAN   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 3bronze KACZOROWSKI BORYS   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg 5 PUTAJ MIESZKO   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 1gold PUTAJ GABRIEL   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 2silver PILARSKI ADAM   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg 3bronze KOCEK MARCEL   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -55kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -55kg 1gold PAWLUK ANTONI   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -55kg 2silver PIATEK MATEUSZ   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -55kg 3bronze URBANOWSKI JAKUB   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +70kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +70kg 1gold KARWALA TYMON   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +70kg 2silver ROMAN OLIINYK   KENSEI LVIV  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +70kg 3bronze MURAWSKI KACPER   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat +70kg 3bronze HAWROT KAROL   NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -57kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -57kg 1gold NEINER JAKUB   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -57kg 2silver WOJTALA MAREK   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -57kg 3bronze SZWARC JAN   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -57kg 3bronze PUTAJ GABRIEL   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -57kg 5 MARSZALEK DAWID   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -57kg 5 KANDALÍK KRYŠTOF   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 1gold SZKOLNICKI OSKAR   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 14-15 lat -63kg 2silver NOSZCZYNSKI KAMIL   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 lat +76kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 lat +76kg 1gold GRZYBALSKI DAWID   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 lat +76kg 2silver NOWAK WOJCIECH   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 LAT -61kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 LAT -61kg 1gold TALAGA MICHAL   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 LAT -61kg 2silver HORODCHUK NAZARII   DZAMMAY KARATE CLUB  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 LAT -61kg 3bronze SIARKA MICHAL   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 LAT -61kg 3bronze NEINER JAKUB   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 lat -76kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 lat -76kg 1gold ROMAN OLIINYK   KENSEI LVIV  UKRAINE
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 lat -76kg 2silver ŠEDIVÝ MAREK   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 lat -76kg 3bronze KOCHANSKI ADAM   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 16-17 lat -76kg 3bronze WALA DOMINIK   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 1gold RACZYK PAWEL   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 2silver FORYS OSKAR   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 3bronze ARLETH DENIS   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI - FANTOM 3bronze ZABNICKI STANISLAW   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 1gold PRACZYK JAKUB   KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 2silver FICO TOMÁŠ   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +35kg 3bronze KOČÍ MAXMILIÁN   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 1gold FORYS FRANCISZEK   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 2silver RADUCHOWSKI LEON   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 3bronze WISZNIEWSKI MAKSYMILIAN   NYSKA FORMACJA OBRONNO-TAKTYCZNA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 3bronze NAZAR KAMIL   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 5 JANOSZKA MICHAL   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT - FANTOM 5 MUCHA ANTONI   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -30kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -30kg 1gold RYS MAKSYMILIAN   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -30kg 2silver ROZHOK ARTEM   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -30kg 3bronze HLAVÁČ TEODOR   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -30kg 3bronze WOJTKOWIAK WOJCIECH   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -30kg 5 SZEJNAR ADAM   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -30kg 5 KORPAS WIKTOR   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 1gold KONIECZNY ARON   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 2silver ZYGMUND RADOSLAW   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 3bronze MARIAT DANIEL   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -35kg 5 MIKO DANIEL   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +40KG 1gold BRYKARZ JULIA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +40KG 2silver JARMUSZCZAK JULIA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +40KG 3bronze KWIATKOWSKA NATASZA   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +40KG 3bronze KIJEWSKA ANTONINA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +40KG 5 MARIAT CECILIA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT +40KG 5 CZECHOWSKA ANTONINA   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 1gold TOMCZYK PAULINA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 2silver HURAS JULIA   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 3bronze DZIEDZIC LENA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 3bronze WANAT HANNA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 5 CHRAPKOVÁ KAROLÍNA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT - FANTOM 5 ŽÍDKOVÁ VIKTORIE   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35 kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35 kg 1gold BARANOWSKA KATARZYNA   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35 kg 2silver KOSCIELNIAK KLARA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35 kg 3bronze RATUSKA KAROLINA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35 kg 3bronze CHIKA ANNA   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35 kg 5 KANDALÍKOVÁ NINA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35 kg 5 BUDZINSKA JULIA   KLUB SPORTOWY SAMURAJ LUBAŃ  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -40KG 1gold MASILONIS ZUZANNA   KARKONOSKI KLUB KARATE SHOTOKAN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -40KG 2silver OLEJNÍKOVÁ LUCIE   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -40KG 3bronze DRAB KALINA   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -40KG 3bronze RODZIEWICZ LILIANA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -40KG 5 SZLYK HELENA   UKS RENSEI BORZĘCIN  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 LAT -40KG 5 GALUS MARTYNA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 1gold MIERZWINSKA JAGODA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 2silver CHOMONT ZUZANNA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 3bronze ADAMSKA MAGDALENA   AKADEMIA SPORTU CHIKARA KĘPNO  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 3bronze KARON ALEKSANDRA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 5 KURKOWSKA KAMILA   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg 5 DZIEDZIC NADIA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 1gold PIOTROWSKA OLIWIA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 2silver KIJEWSKA ANTONINA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 3bronze RODZIEWICZ LILIANA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 3bronze OLEJNÍKOVÁ LUCIE   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 5 ZAJAC JULIA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -45kg 5 JARMUSZCZAK JULIA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 1gold WROBLEWSKA JESSICA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 2silver MOROZ ALICJA   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 3bronze BRYKARZ JULIA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg 3bronze SPRANCEL MARTA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 1gold DYKTA MAGDALENA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 2silver ZIELINSKA ZUZANNA   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 3bronze CHOMONT ZUZANNA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat +54kg 3bronze PODLEJSKA JULIANNA   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -47kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -47kg 1gold GUZDEK ALICJA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -47kg 2silver TEODOROWICZ MARTA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -47kg 3bronze SPRANCEL MARTA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -47kg 3bronze WROBLEWSKA JESSICA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -47kg 5 STOZEK OLIWIA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -47kg 5 WOJCIECHOWSKA PATRYCJA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 1gold LOBACZEWSKA KLAUDIA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 2silver CIESLAK MARTA   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 3bronze KULAKOWSKA MARIA   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 14-15 lat -54kg 3bronze GRYGANIEC AMELIA   KLUB SPORTOWY SAMURAJ LUBAŃ  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT +59kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT +59kg 1gold DZIEDZIC WIKTORIA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT +59kg 2silver DYKTA MAGDALENA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT +59kg 3bronze PODLEJSKA JULIANNA   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT -53kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT -53kg 1gold LOBACZEWSKA KLAUDIA   DOLNOŚLĄSKI KLUB KARATE JINKAKU KANSEI  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT -53kg 2silver GUZDEK ALICJA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT -53kg 3bronze GRYGANIEC AMELIA   KLUB SPORTOWY SAMURAJ LUBAŃ  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT -53kg 3bronze WOJCIECHOWSKA PATRYCJA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT -53kg 5 CIESLAK MARTA   KLUB KARATE-DO SHOTOKAN KRAPKOWICE  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT -59kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT -59kg 1gold WOJCIECHOWSKA WERONIKA   SZKOŁA KARATE SHOTOKAN BUSHIDO  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 16-17 LAT -59kg 2silver MADEJ ANNA   STOWARZYSZENIE SPORTU I REKREACJI "ARAWASHI"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 LAT I MŁODSZE - FANTOM
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 LAT I MŁODSZE - FANTOM 1gold PALLOVÁ AMÁLIE   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 LAT I MŁODSZE - FANTOM 2silver TOMANEK ALICJA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 LAT I MŁODSZE - FANTOM 3bronze SPORINSKÁ MELISSA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 LAT I MŁODSZE - FANTOM 3bronze ŠUGAROVÁ BARBORA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 1gold MAKUCHOWSKA AGNIESZKA   KARATE GOJU RYU SHUSEIKAN POLAND  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 2silver DRAB KALINA   BUDOKAN WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 3bronze APLAS WIKTORIA   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg 3bronze KORZUS MARTA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM 1gold KALINOWSKA ZOFIA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM 2silver RYCZEL EWA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM 3bronze JEROMINEK MAJA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM 3bronze CHAWA MAJA   L.K.S ZARZEWIE PRUDNIK  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 LAT - FANTOM 5 IVASHUTINA MARTA   AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WROCŁAW  POLAND
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 1gold KANDALÍKOVÁ NINA   TEAMATTFIS CZECH REPUBLIC  CZECH REPUBLIC
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 2silver BUDZINSKA JULIA   KLUB SPORTOWY SAMURAJ LUBAŃ  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 3bronze POLAK NINA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 3bronze RATUSKA KAROLINA   AKADEMIA KARATE "JAWORZE"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 5 PACANOWSKA LILIANNA   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 5 SPRANCEL NELLY   KLUB KARATE "NIDAN"  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 7 KWASNY ANNA   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
        KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg 7 KOROBKOVA ZLATA   ATEMI BIELSKO-BIAŁA  POLAND
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-10-01 20:24:53 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE