Results
 
XV international competition karate « Way to success 2023» - Results  print this site
 Search:
Kata Individual female 10-11
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual female 10-11
1
МЛЫНАРЧИК АННА МАРИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        Kata Individual female 10-11
2
ЕРМАКОВА ВЕРОНИКА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kata Individual female 10-11
3
БОГАТОВА МАРИНА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kata Individual female 10-11
3
СТЕЛЬМАХ СОФИЯ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kata Individual female 10-11
5
ДРАЧ ЭВЕЛИНА   АДАМАНТ  BELARUS
Kata Individual female 12-13
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual female 12-13
1
ГЛАЗКОВА ВАЛЕРИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        Kata Individual female 12-13
2
КЛИМОВИЧ АЛИНА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kata Individual female 12-13
3
САВЧЕНКО ВИКТОРИЯ   АДАМАНТ  BELARUS
KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
1
ДОЛМАТ НАДЕЖДА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
2
ЛИСУНЕНКО ВИКТОРИЯ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
3
ВИНОГРАДОВА ЭЛЬЗА   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 6-7
4
ВОЖГУРОВА СТЕФАНИЯ   ВИТЕБСК  BELARUS
KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
1
АХМЕТОВА АНАСТАСИЯ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
2
ДРАПЕЗА АННА   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
3
САМЕЦ ДАРЬЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
3
ДОБРИЦКАЯ ЮЛИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL FEMALE 8-9
5
БОРИСЕНКО ВИКТОРИЯ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
Kata Individual female Cadets 14-15
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual female Cadets 14-15
1
ШАРКАЕВА ЕКАТЕРИНА   КЛУБ КАРАТЭ САТУРН-А  RUSSIAN FEDERATION
        Kata Individual female Cadets 14-15
2
ГЛАЗКОВА ВАЛЕРИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        Kata Individual female Cadets 14-15
3
БУЧА ЮЛИЯ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        Kata Individual female Cadets 14-15
3
КЛИМОВИЧ АЛИНА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kata Individual female Cadets 14-15
5
СИМАНОВИЧ ДИАНА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
Kata Individual female Juniors 16-17
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual female Juniors 16-17
1
КИРЮЩЕНКО КАРИНА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kata Individual female Juniors 16-17
2
БУЧА ЮЛИЯ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        Kata Individual female Juniors 16-17
3
ГРИНЕВСКАЯ АЛИСА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
kata individual female seniors 18+
Categories Rank Name   Club Country    
kata individual female seniors 18+
1
ГОЛОВНЯ АНАСТАСИЯ   АДАМАНТ  BELARUS
        kata individual female seniors 18+
2
КИРЮЩЕНКО КАРИНА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        kata individual female seniors 18+
3
ГРИНЕВСКАЯ АЛИСА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        kata individual female seniors 18+
3
ШИЛЕНОК ЮЛИЯ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        kata individual female seniors 18+
5
КУДЫМОВА НАТАЛЬЯ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
Kata Individual male 10-11
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual male 10-11
1
ХМЕЛЬНИЦКИЙ ПАВЕЛ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kata Individual male 10-11
2
НАУМЧИК КОНСТАНТИН   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kata Individual male 10-11
3
КОЗЮЛИН ГЛЕБ   АДАМАНТ  BELARUS
        Kata Individual male 10-11
3
МИШКОВИЧ САВЕЛИЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kata Individual male 10-11
5
ВИЛЮГА ИГНАТ   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kata Individual male 10-11
5
ПАЗЫРЕВ РОМАН   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kata Individual male 10-11
7
ТИЩЕНКО СЕРГЕЙ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kata Individual male 10-11
7
СТЕПАНОВ ДАРИЙ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
Kata Individual male 12-13
Categories Rank Name   Club Country    
Kata Individual male 12-13
1
БОРИСЕНКО ДЕНИС   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kata Individual male 12-13
2
БОБКОВ ТИМОФЕЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kata Individual male 12-13
3
БАНКОВСКИЙ ТИМУР   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kata Individual male 12-13
3
КАДОЛ МАТВЕЙ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kata Individual male 12-13
5
ФИЛАТОВ МИХАИЛ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
1
ГРУНТОВ МАКСИМ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
2
САВЧЕНКО АРТЕМ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
3
ЕМЕЛЬЯНОВ ДМИТРИЙ   АДАМАНТ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 6-7
3
ВАЛИНАВИЧУС ДАНИИЛ   БРЯНСКАЯ ООО ФК ЭДЕЛЬВЕЙС  RUSSIAN FEDERATION
KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
Categories Rank Name   Club Country    
KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
1
ХМЕЛЬНИЦКИЙ ПАВЕЛ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
2
ОСТРОВСКИЙ МАТВЕЙ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
3
КУРСОВ ДАНИИЛ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
3
МОРОЗОВ МАРАТ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
5
АСЛАНОВ ЛЕВ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
5
ЖОГАЛЬ ДЕНИС   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KATA INDIVIDUAL MALE 8-9
7
ВАЛИНАВИЧУС ИГНАТИЙ   БРЯНСКАЯ ООО ФК ЭДЕЛЬВЕЙС  RUSSIAN FEDERATION
kata individual male cadets 14-15
Categories Rank Name   Club Country    
kata individual male cadets 14-15
1
МЕДВЕДЕВ МИХАИЛ   ВИТЕБСК  BELARUS
        kata individual male cadets 14-15
2
ЭЛИЗЕН НИКИТА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        kata individual male cadets 14-15
3
ДЗЮБА ДАНИИЛ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
kata individual male seniors 18+
Categories Rank Name   Club Country    
kata individual male seniors 18+
1
СУХОДОЛА АЛЕКСАНДР   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        kata individual male seniors 18+
2
ДРУЗИК ДМИТРИЙ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kata individual male seniors 18+
3
МИШКИН ДЕНИС   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
kumite individual female 10-11 -35
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual female 10-11 -35
1
МИКУЛЕВИЧ ВИКТОРИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual female 10-11 -35
2
МЛЫНАРЧИК АННА МАРИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual female 10-11 -35
3
САЙКО АННА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual female 10-11 -35
3
ЯКЖИК-КУМАКОВА ЕКАТЕРИНА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual female 10-11 -35
5
ДРАЧ ЭВЕЛИНА   АДАМАНТ  BELARUS
        kumite individual female 10-11 -35
5
БОРОДИНА ЯНА   KOFUKAN  BELARUS
        kumite individual female 10-11 -35
7
БУРЕЦ МИЛАНА   АДАМАНТ  BELARUS
kumite individual female 10-11 -40
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual female 10-11 -40
1
КРАВЦОВА АНАСТАСИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual female 10-11 -40
2
ЦЕЛУЙКО ВИОЛЕТТА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual female 10-11 -40
3
ЛЕБЕДЕВИЧ АРИНА   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual female 10-11 -40
3
МОРОЗ ТАИСИЯ   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual female 10-11 -40
5
БАРКОВСКАЯ ДАРЬЯ   ТИНТЭ  BELARUS
kumite individual female 10-11 -45
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual female 10-11 -45
1
СОНЧИК СОФИЯ   АДАМАНТ  BELARUS
        kumite individual female 10-11 -45
2
ДОБРИЦКАЯ ЮЛИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
kumite individual female 12-13 +52
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual female 12-13 +52
1
МАГДЕЕВА ДАРЬЯ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        kumite individual female 12-13 +52
2
КОЛТУН АЛИСА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual female 12-13 +52
3
БУТУЗОВА ЕЛЕНА   МКУ ДО СШОР ТРИУМФ  RUSSIAN FEDERATION
        kumite individual female 12-13 +52
3
ЖУКОВА АННА   KOFUKAN  BELARUS
        kumite individual female 12-13 +52
5
ТУРНОВА СОФИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual female 12-13 +52
5
БАШКИРОВА АЛИНА   МКУ ДО СШОР ТРИУМФ  RUSSIAN FEDERATION
kumite individual female 12-13 -42
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual female 12-13 -42
1
МИКУЛЕВИЧ ВИКТОРИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual female 12-13 -42
2
КРАВЦОВА АНАСТАСИЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual female 12-13 -42
3
ГУМАРОВА ИРИНА   ТИНТЭ  BELARUS
        kumite individual female 12-13 -42
3
САВЧЕНКО ВИКТОРИЯ   АДАМАНТ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
1
ЕМЕЛЬЯНЧИК МАРТА   KOFUKAN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
2
ЕРМАКОВИЧ ЯНА   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 12-13 -47
3
МАЛАХОВА ЕКАТЕРИНА   СК ЮНИОР  BELARUS
kumite individual female 12-13 -52
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual female 12-13 -52
1
ПОЛЫН КСЕНИЯ   ВИТЕБСКАЯ ОБЛАСТЬ  BELARUS
        kumite individual female 12-13 -52
2
ЕЗЕПОВА ТАМАРА   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual female 12-13 -52
3
ГУРЬЕВА АРИНА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        kumite individual female 12-13 -52
3
МАКАРЕВИЧ ВЕРА   ПГУОР  BELARUS
        kumite individual female 12-13 -52
5
ТУРНОВА СОФИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual female 12-13 -52
5
ЕРМАКОВИЧ ЯНА   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
1
ВИНОГРАДОВА ЭЛЬЗА   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
2
КРАВЦОВА АННА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
3
ХАРХАЛЁВА АННА   ТИНТЭ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
3
КОРОЛЕВА МАРИЯ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 6-7 OPEN
5
ДОЛМАТ НАДЕЖДА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
Kumite individual female 8-9 +30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual female 8-9 +30
1
ВАФАИ ВЛАДА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30
2
ДОБРИЦКАЯ ЮЛИЯ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30
3
ГАЛУШКИНА ЕКАТЕРИНА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 +30
3
ЛОМАКО УЛЬЯНА   ТИНТЭ  BELARUS
kumite individual female 8-9 -25
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual female 8-9 -25
1
БРЕЙКО ДАРЬЯ   ПГУОР  BELARUS
        kumite individual female 8-9 -25
2
АЛЫШЕВА ЕЛИЗАВЕТА   ПГУОР  BELARUS
        kumite individual female 8-9 -25
3
ЭЛЬ АЗЗИ ВИВЬЕН МАРИЯ   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual female 8-9 -25
3
КРАВЦОВА АННА   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual female 8-9 -25
5
ЯСКУЛЬДОВИЧ МАРГАРИТА   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
Kumite individual female 8-9 -30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual female 8-9 -30
1
КОЗЕЛ МИЛАНА   ПГУОР  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30
2
ТАРАРАКО БОЖЕНА   ПГУОР  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30
3
ЧЕВАНЬКОВА ДАРЬЯ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30
3
МОРОЗ АНАСТАСИЯ   СК ЮНИОР  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30
5
ХВИН КИРА   СК ЮНИОР  BELARUS
        Kumite individual female 8-9 -30
5
АРТЁМЧИК АННА   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
kumite individual femele cadets 14-15 +61
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele cadets 14-15 +61
1
МАЛАХОВА МАРИЯ   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 +61
2
ЩЕРБАКОВА ЭМИЛИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 +61
3
ВДОВЕНКО ПОЛИНА   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
kumite individual femele cadets 14-15 -47
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele cadets 14-15 -47
1
МОСКАЛЁВА АЛЕКСАНДРА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 -47
2
ЯРОШ АНАСТАСИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
kumite individual femele cadets 14-15 -61
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele cadets 14-15 -61
1
ЗАГОРУЙКО АЛИНА   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 -61
2
ЖУКОВА АННА   KOFUKAN  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 -61
3
ГУРСКАЯ ДАНИЭЛА   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual femele cadets 14-15 -61
3
ПЕТРОВСКАЯ ЛОЛИТА   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
kumite individual femele cаdets 14-15 -54
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele cаdets 14-15 -54
1
КОГАЛЁНОК МАРИНА   ВИТЕБСКАЯ ОБЛАСТЬ  BELARUS
        kumite individual femele cаdets 14-15 -54
2
НОСКОВА АНАСТАСИЯ   BUSHIDO KARATE CLUB  BELARUS
        kumite individual femele cаdets 14-15 -54
3
ГУРСКАЯ ДАНИЭЛА   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual femele cаdets 14-15 -54
3
ЗУБОВА МАРГАРИТА   ВИТЕБСКАЯ ОБЛАСТЬ  BELARUS
        kumite individual femele cаdets 14-15 -54
5
БОРЖЕМСКАЯ ДАРЬЯ   KOFUKAN  BELARUS
kumite individual femele juniors 16-17 +66
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele juniors 16-17 +66
1
ВДОВЕНКО ПОЛИНА   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 +66
2
ЩЕРБАКОВА ЭМИЛИЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
kumite individual femele juniors 16-17 -53
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele juniors 16-17 -53
1
МАРКОВА УЛЬЯНА   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 -53
2
МОСКАЛЁВА АЛЕКСАНДРА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
kumite individual femele juniors 16-17 -59
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual femele juniors 16-17 -59
1
МАРКОВА УЛЬЯНА   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 -59
2
ШАВРОВА АЛИНА   ПГУОР  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 -59
3
ПОЛЫН АЛЕКСАНДРА   ВИТЕБСКАЯ ОБЛАСТЬ  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 -59
3
ПЕТРОВСКАЯ ЛОЛИТА   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual femele juniors 16-17 -59
5
БОНДАРЕНКО СОФИЯ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
kumite individual male 10-11 +45
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual male 10-11 +45
1
МАЦКЕВИЧ САВЕЛИЙ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        kumite individual male 10-11 +45
2
АЛЬФЕРОВИЧ ИЛЬЯ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        kumite individual male 10-11 +45
3
КРИВАНОС АРСЕНИЙ   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual male 10-11 +45
3
РЗАЕВ АЛТАЙ   ВИТЕБСКАЯ ОБЛАСТЬ  BELARUS
        kumite individual male 10-11 +45
5
БАКАЧ ИВАН   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual male 10-11 +45
5
ДУДАР ЯРОСЛАВ   СК ЮНИОР  BELARUS
Kumite individual male 10-11 -30
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 10-11 -30
1
ГУЗДЕЛЬСКИЙ ЯРОСЛАВ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30
2
КЛИМЕНКО КИРИЛЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30
3
БАРАНОВ АЛЕКСЕЙ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30
3
АБРАМОВИЧ МАКСИМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30
5
ВИЛЮГА ИГНАТ   ВИТЕБСК  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30
5
СТЕПАНЕНКО ДМИТРИЙ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30
7
КУХАРЕНКО АРСЕНИЙ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 10-11 -30
7
ЛОБАН ФЁДОР   СК ЮНИОР  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
1
ТАРАСЕВИЧ МАКСИМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
2
ПРОХОРЕНКО АЛЕКСЕЙ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
3
КАРИМОВ ТИМУР   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
3
ЗЕНЬКО СТАНИСЛАВ   ВИТЕБСКАЯ ОБЛАСТЬ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
5
ЛИННИК АЛЕКСАНДР   СК ЮНИОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
5
КОРОБКОВ АРТЕМ   БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
7
ЖЕВТОРОВИЧ ТИМОФЕЙ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 10-11 -35
7
БЫЧЕК ИВАН   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
kumite individual male 10-11 -40
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual male 10-11 -40
1
ИВАНОВСКИЙ АРСЕНИЙ   ПГУОР  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -40
2
БЕРЕСНЕВ ИВАН   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -40
3
ЗЕЛЬСКИЙ МАТВЕЙ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -40
3
МЕТЕЛЬСКИЙ МИХАИЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -40
5
СКИБИНСКИЙ АРСЕНИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -40
5
СИДОРОВ НИКОЛАЙ   ЛИОНС МИНСК  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -40
7
КОРОЛЁВ ВЛАДИМИР   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -40
7
СЕМЕНЕЦ ВИТАЛИЙ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
kumite individual male 10-11 -45
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual male 10-11 -45
1
ПАРФИМОВИЧ АРТУР   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -45
2
ПЕТРАШКО ТИМОФЕЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -45
3
БАРАДАВКА МИХАИЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -45
3
СКИБИНСКИЙ АРСЕНИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -45
5
ГОЛЯТО АРТЁМ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -45
5
МИКУЛИЧ ИВАН   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -45
7
МИХОЛАП АРТЁМ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
        kumite individual male 10-11 -45
7
СЕМЕНЕЦ ВИТАЛИЙ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
kumite individual male 12-13 +55
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual male 12-13 +55
1
ЛАППО АНДРЕЙ   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual male 12-13 +55
2
БОЛБАС БОГДАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual male 12-13 +55
3
СТАРОВОЙТОВ АРТЁМ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        kumite individual male 12-13 +55
3
БОГДАНОВ ПАВЕЛ   ВИТЕБСК  BELARUS
        kumite individual male 12-13 +55
5
ПЕТУХОВ ДМИТРИЙ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        kumite individual male 12-13 +55
5
ШИНТАРЬ МАКСИМ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
Kumite individual male 12-13 -40
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 12-13 -40
1
ЕРМОЛАЕВ ПРОХОР   ВИТЕБСКАЯ ОБЛАСТЬ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40
2
ПЛАТОНОВ НИКИТА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40
3
ШКУТ ИВАН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40
3
ЯРОМЧУК ДАНИЛА   СК ЮНИОР  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -40
5
КОМАРОВ АЛЕКСАНДР   МКУ ДО СШОР ТРИУМФ  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male 12-13 -40
5
КУТАСОВ СТАНИСЛАВ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
Kumite individual male 12-13 -45
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 12-13 -45
1
ДРОЗД ДЕНИС   СК ЮНИОР  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45
2
НИКИФОРОВ ИВАН   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45
3
РЫБАКОВ ДМИТРИЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        Kumite individual male 12-13 -45
3
БУРКОВСКИЙ МАТВЕЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
kumite individual male 12-13 -50
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual male 12-13 -50
1
КОЗЕЛ АРТЁМ   ПГУОР  BELARUS
        kumite individual male 12-13 -50
2
СКВАРКО ЯН   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        kumite individual male 12-13 -50
3
КРАСОВСКИЙ ИВАН   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        kumite individual male 12-13 -50
3
ДМИТРУК ВАСИЛИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual male 12-13 -50
5
ГУЛЯЕВ АЛЕКСЕЙ   ВИТЕБСКАЯ ОБЛАСТЬ  BELARUS
        kumite individual male 12-13 -50
5
БАЛАШЕВИЧ НАЗАР   KOFUKAN  BELARUS
kumite individual male 12-13 -55
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual male 12-13 -55
1
БУРБИК ГЛЕБ   СК ЮНИОР  BELARUS
        kumite individual male 12-13 -55
2
ИВАНЮТИН ДАНИЛА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        kumite individual male 12-13 -55
3
ЯКУБОВСКИЙ ЕВГЕНИЙ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        kumite individual male 12-13 -55
3
ШВЕЙДЕЛЬ ЕГОР   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        kumite individual male 12-13 -55
5
МАТАЛЫГО АРТЁМ   ПГУОР  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
1
ВАСАРЕНКО ВЛАДИМИР   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
2
ПЕШКО НАЗАР   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
3
ИВАНОВ ГЛЕБ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
3
ЦЫНГАЛЕВ ВЛАДИСЛАВ   ОРША  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
5
ВАЛИНАВИЧУС ДАНИИЛ   БРЯНСКАЯ ООО ФК ЭДЕЛЬВЕЙС  RUSSIAN FEDERATION
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
5
ГРУНТОВ МАКСИМ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 +28
7
ЮРЕВИЧ НИКИТА   ТИНТЭ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
1
ДАВИДОВИЧ НИКИТА   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
2
БОЛОТИН ЯРОМИР   BUSHIDO KARATE CLUB  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
3
АКПЕРОВ ВЛАДИСЛАВ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
3
БУРКОВСКИЙ МИХАИЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
5
ПОЛУЩЕНКОВ ГЕОРГИЙ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -24
5
ХВАЩЕВСКИЙ ТИМОФЕЙ   ПГУОР  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
1
ЛЕМЕШКОВ КИРИЛЛ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
2
ДАВИДОВИЧ НИКИТА   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
3
АКПЕРОВ ВЛАДИСЛАВ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
3
САВЧЕНКО АРТЕМ   ВИТЕБСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
5
ВАСАРЕНКО ВЛАДИМИР   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
5
БОНДАРЕВ МИХАИЛ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE 6-7 -28
7
ДАВЫДЕНКО МИХАИЛ   ТИНТЭ  BELARUS
kumite individual male 8-9 +36
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual male 8-9 +36
1
ГУТОРОВ РОМАН   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        kumite individual male 8-9 +36
2
ШИЛОБОД МАКСИМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual male 8-9 +36
3
ЧЕРНУХО ИВАН   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual male 8-9 +36
3
ШИМАНСКИЙ ДАНИИЛ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual male 8-9 +36
5
ЛЫСЕНКО АРТЁМ   ЛОТОС БОБРУЙСК  BELARUS
kumite individual male 8-9 -28
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual male 8-9 -28
1
ПАРНЕВИЧ ЛЕВ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -28
2
БОЛОТИН ВСЕВОЛОД   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -28
3
ЛЕМНЁВ СЕМЁН   ВИТЕБСКАЯ ОБЛАСТЬ  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -28
3
ЛЕБЕДЕВИЧ ИЛЬЯ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -28
5
ГОЛОДОК МАТВЕЙ   ПГУОР  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -28
5
ЧИЖОНОК АРТЁМ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -28
7
ИКОВЕНКОВ ИЛЬЯ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -28
7
ЕНУЛЁВ МИЛАН   ВИТЕБСКАЯ ОБЛАСТЬ  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -28
9
АСЛАНОВ ЛЕВ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -28
9
ОСТРОВСКИЙ МАТВЕЙ   ВИТЕБСК  BELARUS
Kumite individual male 8-9 -32
Categories Rank Name   Club Country    
Kumite individual male 8-9 -32
1
КЛИМЕНКО КИРИЛЛ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -32
2
КУЛЕШОВ ЯРОСЛАВ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -32
3
СКОЧКО АРТЕМ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -32
3
САНГИШИЕВ МАКАР   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -32
5
ДАВИДОВИЧ МАКСИМ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -32
5
ВАЛИНАВИЧУС ИГНАТИЙ   БРЯНСКАЯ ООО ФК ЭДЕЛЬВЕЙС  RUSSIAN FEDERATION
        Kumite individual male 8-9 -32
7
ИВАНОВИЧ МАРЬЯН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        Kumite individual male 8-9 -32
7
ЯНОВИЧ НИКИТА   ТЭНДАЙ  BELARUS
kumite individual male 8-9 -36
Categories Rank Name   Club Country    
kumite individual male 8-9 -36
1
АХАНЬКОВ АРТЁМ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -36
2
КУЛЕШОВ ЯРОСЛАВ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -36
3
АЛЕКСЕЕНОК ЯРОСЛАВ   ВИТЕБСК  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -36
3
СКОЧКО АРТЕМ   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -36
5
САНГИШИЕВ МАКАР   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -36
5
ЧЕРНУХО ИВАН   ОО БФВЕ- БОРИСОВ  BELARUS
        kumite individual male 8-9 -36
7
НАЗАРОВ ГЛЕБ   МКУ ДО СШОР ТРИУМФ  RUSSIAN FEDERATION
        kumite individual male 8-9 -36
7
ГАЙВОРОНА КИРИЛЛ   BUSHIDO KARATE CLUB  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
1
СВЕРИДОВ АНТОН   ПГУОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
2
ЛАРКИН ВАДИМ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
3
ШИЛОВ АНДРЕЙ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 +70
3
МАСТИЧ НИКИТА   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
1
ВЕЙКШНАР АЛЕКСАНДР   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
2
ШУРВЕЛЬ ИВАН   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
3
ДМИТРУК ВАСИЛИЙ   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
3
ДОМАСЕВИЧ СТАНИСЛАВ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
5
НИ РУСЛАН   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
5
МОСТЫКА ПЁТР   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -52
7
ГРИБ ЕГОР   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
1
ЯЦКЕВИЧ МАКСИМ   ПГУОР  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -57
2
ЛАППО АНДРЕЙ   СК ЮНИОР  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
1
ПАВЛОВИЧ АЛЕКСАНДР   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
2
ЖЕГАЛО АЛЕКСЕЙ   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
3
АПОЛОНИК РУСЛАН   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
3
ТАЛАЛАЕВ АРТЕМИЙ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
5
КУЛИКОВ МАКСИМ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
5
ЧИСТОХВАЛОВ ВЛАДИСЛАВ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -63
7
КАРПЕНКО ИГОРЬ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
1
ФИЛАНОВИЧ АНТОН   KOFUKAN  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
2
ЯСКУЛЬДОВИЧ МАКСИМ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
3
НИ АЛЕКСЕЙ   УСИТ МОГИЛЕВ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
3
АНИСЕНЯ ДЕНИС   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
5
СИВКИН ДМИТРИЙ   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS 14-15 -70
5
МАРАЧКОВСИЙ МАКАР   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +61
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +61
1
ПРОКОПОВИЧ ИВАН   GOMEL REGIONAL TEAM  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +61
2
ЛАРКИН ВАДИМ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +61
3
НАУМОВИЧ НИКИТА   ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +61
3
ЖУКОВ АРТЕМ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 +61
5
АСТРАШЕВСКИЙ ЯРОСЛАВ   ТИНТЭ  BELARUS
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
1
СУГЛОБ АНТОН   ТЭНДАЙ  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
2
ПАВЛОВИЧ АЛЕКСАНДР   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
3
НАВРОЦКИЙ АЛЕКСЕЙ   СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК  BELARUS
        KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS 16-17 -61
3
СОКОЛОВ ЕВГЕНИЙ   MARTIAL ARTS CLUB “UNMEI”  BELARUS
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-02-28 17:51:15 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE