DANMARKSMESTERSKABERNE 2023
KP09 - Kata kvinder Senior [DkarF]

  
KP09 - Kata kvinder Senior [DkarF] Pool 1
1 SPIEGELHAUER CHIA (ALLERØD KARATE DOJO,DEN) 021 Gojushiho Sho
7,47,27,66,87,622.20
22.2
2 FORMSGAARD JOSEPHINE (SYDKYSTENS KARATE KLUB,DEN) 092 Suparinpei
6,25,85,86,46,618.40
18.4
3 FABRICIUS MILLE (ITOSU-KAI DRAGØR,DEN) 092 Suparinpei
7,68,287,57,323.10
23.1
4 BECH-HOLM CATALINA (EGEDAL KARATE KLUB,DEN) 021 Gojushiho Sho
7,37,67,87,37,122.20
22.2
5 KARLSKOV VICTORIA (VEJLE SHOTOKAN KARATE-DO,DEN) 099 Unsu
76,677,1721.00
21.0
6 B. SKJOLDAGER ALBERTE (TEAM GKK-GLADSAXE KARATE CLUB,DEN) 007 Bassai Sho
7,47,47,77,27,422.20
22.2
7 LUPITA ÅGEDAL ANNA (AMAGER KARATE KLUB,DEN) 020 Gojushiho Dai
6,977,97,36,821.20
21.2
KP09 - Kata kvinder Senior [DkarF] Pool 2
1 NILSSON SARA LØNBÆK (SYDKYSTENS KARATE KLUB,DEN) 092 Suparinpei
7,47,2777,321.50
21.5
2 BJERRING FREDERIKKE (ITOSU-KAI DRAGØR,DEN) 001 Anan
7,987,88,47,723.70
23.7
3 JANSE VAN RENSBURG GISELLE (ITOSU-KAI DRAGØR,DEN) 068 Papuren
7,67,67,47,4722.40
22.4
4 MASTILO MILLA KATARINA (EGEDAL KARATE KLUB,DEN) 078 Sansai
7,16,97,16,36,720.70
20.7
5 KAMPMANN SOFIE WULFF (ALLERØD KARATE DOJO,DEN) 020 Gojushiho Dai
7,77,36,87,37,121.70
21.7
6 CHRISTENSEN MELANIE (AMAGER KARATE KLUB,DEN) 021 Gojushiho Sho
77,77,16,36,620.70
20.7
7 DAHL-WRØNDING JUSTINA (AMAGER KARATE KLUB,DEN) 021 Gojushiho Sho
7,87,57,97823.20
23.2
KP09 - KATA KVINDER SENIOR [DKARF] R2-G1
1 B. SKJOLDAGER ALBERTE (TEAM GKK-GLADSAXE KARATE CLUB,DEN) 078 Sansai
7,67,77,27,47,422.40
22.4
2 SPIEGELHAUER CHIA (ALLERØD KARATE DOJO,DEN) 099 Unsu
7,97,16,87,87,922.80
22.8
3 FABRICIUS MILLE (ITOSU-KAI DRAGØR,DEN) 068 Papuren
7,77,8888,223.80
23.8
4 BECH-HOLM CATALINA (EGEDAL KARATE KLUB,DEN) 020 Gojushiho Dai
7,47,577,77,622.50
22.5
KP09 - KATA KVINDER SENIOR [DKARF] R2-G2
1 JANSE VAN RENSBURG GISELLE (ITOSU-KAI DRAGØR,DEN) 008 Chatanyara Kushanku
7,97,47,87,57,222.70
22.7
2 DAHL-WRØNDING JUSTINA (AMAGER KARATE KLUB,DEN) 020 Gojushiho Dai
7,77,77,67,77,723.10
23.1
3 KAMPMANN SOFIE WULFF (ALLERØD KARATE DOJO,DEN) 021 Gojushiho Sho
7,67,67,47,36,822.30
22.3
4 BJERRING FREDERIKKE (ITOSU-KAI DRAGØR,DEN) 008 Chatanyara Kushanku
8787,97,523.40
23.4
KP09 - KATA KVINDER SENIOR [DKARF] R3 BRONZE MEDAL MATCH 1
1 JANSE VAN RENSBURG GISELLE (ITOSU-KAI DRAGØR,DEN) 001 Anan
7,77,97,387,222.90
22.9
2 SPIEGELHAUER CHIA (ALLERØD KARATE DOJO,DEN) 020 Gojushiho Dai
7,58,87,77,47,422.60
22.6
KP09 - KATA KVINDER SENIOR [DKARF] R3 BRONZE MEDAL MATCH 2
1 DAHL-WRØNDING JUSTINA (AMAGER KARATE KLUB,DEN) 078 Sansai
7,77,887,8823.60
23.6
2 BECH-HOLM CATALINA (EGEDAL KARATE KLUB,DEN) 091 Sochin
7,57,47,37,47,722.30
22.3
KP09 - KATA KVINDER SENIOR [DKARF] R3 GOLD MEDAL MATCH
1 BJERRING FREDERIKKE (ITOSU-KAI DRAGØR,DEN) 068 Papuren
8,27,97,57,47,623.00
23.0
2 FABRICIUS MILLE (ITOSU-KAI DRAGØR,DEN) 001 Anan
7,97,38,16,8823.20
23.2
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-06-24 11:26:12 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE