Svenska Mästerskapen Karate 2019 - Kata Kadett Dam  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-12-13 08:25:41 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
Pool: 1 / 2
1 EDENMAN ASTRID (LIDINGÖ KARATE DOJO, STOCKHOLM,SWE)Nipaipo
TEC87,47,47,87,4*0.715.82
ATH7,47,67,27,46,6*0.36.60
22.42
2 VEGEBORN VILMA (WAKAJISHI KARATE,SWE)Nipaipo
TEC7,67,27,88,27,2*0.715.82
ATH7,27,477,46,6*0.36.48
22.3
3 NORDQVIST LOUISE (BOTKYRKA SHUKOKAI KARATE,SWE)Anan
TEC7,47,27,87,26,8*0.715.26
ATH6,877,26,67,4*0.36.30
21.56
4 CICEK LORIN (ZENDOKAI HALMSTAD,SWE)Jion
TEC7,46,88,47,46,6*0.715.12
ATH7,6787,87,6*0.36.90
22.02
5 SILFVERFORSEN HANNA (KARATE DOJO KATRINEHOLM,SWE)Anan
TEC7,877,67,67,6*0.715.96
ATH7,46,87,66,86,4*0.36.30
22.26
6 HÖYHTYÄ KARLA (KARLSTAD KARATE FÖRENING,SWE)Nipaipo
TEC6,66,66,27,26,4*0.713.72
ATH6,46,86,47,26,2*0.35.88
19.6
7 SVÄRDMAN MATILDA (WAKAJISHI KARATE,SWE)Anan
TEC6,86,866,86*0.713.72
ATH76,666,46,2*0.35.76
19.48
8 GILLISSON CHARLOTTA (GOJU-KAI KARATE DO ESKILSTUNA,SWE)Sanseru
TEC7,67,8887,8*0.716.52
ATH7,4887,67,4*0.36.90
23.42
Pool: 2 / 2
1 CHABO ANGELICA (BOTKYRKA SHUKOKAI KARATE,SWE)Anan
TEC67,27,47,27,4*0.715.26
ATH6,27,47,86,67,6*0.36.48
21.74
2 BJÖRKLUND TYRA (WAKAJISHI KARATE,SWE)Gojushiho
TEC00000*10.00
ATH00000*10.00
0.0
3 HELLANDER MIKA (ERSBODA KARATE KLUBB,SWE)Anan
TEC6,47,47,27,46,8*0.714.98
ATH6,47,27,47,87,6*0.36.66
21.64
4 JÖNSSON CORNELIA (ZENDOKAI HALMSTAD,SWE)Enpi
TEC7,687,87,47,8*0.716.24
ATH7,67,87,687,6*0.36.90
23.14
5 SKOGSTRÖM HANNA (KARLSTAD KARATE FÖRENING,SWE)Anan Dai
TEC8,68,28,68,68,6*0.718.06
ATH8,88,48,28,28,4*0.37.50
25.56
6 SIGGELIN SARA (BOTKYRKA SHUKOKAI KARATE,SWE)Nipaipo
TEC67,47,87,47,2*0.715.40
ATH67,27,47,27,4*0.36.54
21.94
7 SIAMBALIS ELLINEA (KARATEKLUBB ELIT,SWE)Unsu
TEC8,88,28,488,2*0.717.36
ATH8,888,67,87,8*0.37.32
24.68
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-12-13 08:25:41 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE