SVENSKA MÄSTERSKAPEN I KARATE 2022
Kata Junior Dam

  
Kata Junior Dam Pool 1
1 STRÅHLE SIGNE (MINAKAMI KARATE DOJO,SWE) 061 Nipaipo
TEC6,67,26,66,86,87,46,4*0.714.14
ATH6,86,85,86,46,66,66,2*0.35.88
20.02
2 BERGLUND MALIN (BOTKYRKA SHUKOKAI KARATE,SWE) 019 Gojushiho
TEC6,46,46,676,26,66,8*0.713.72
ATH6,46,65,66,66,26,86,4*0.35.82
19.54
3 IVARSSON ELIN (KARATEGYMNASIET IF,SWE) 012 Enpi
TEC77,26,66,86,477,2*0.714.56
ATH7,27,46,276,67,27,4*0.36.42
20.98
4 LYNGBÄCK AGNES (KARLSTAD SHOTOKAN KARATE,SWE) 006 Bassai Dai
TEC7,67,8776,67,27,6*0.715.26
ATH7,47,67,27,46,67,68*0.36.72
21.98
5 NYBERG STELLA (YSTAD KARATEKLUBB,SWE) 006 Bassai Dai
TEC7,87,47,67,2778*0.715.54
ATH7,87,87,47,477,68,2*0.36.84
22.38
6 MAHROUS LAMAR (ZENDOKAI HALMSTAD,SWE) 040 Kanku Dai
TEC6,66,85,86,66,27,47,8*0.714.00
ATH775,66,86,47,47,2*0.36.24
20.24
7 PHAM SOFIA (ÅKERSBERGA SAMURAI KARATE CLUB,SWE) 036 Jion
TEC0000000*10.00
ATH0000000*10.00
0.0
8 EDENMAN ASTRID (LIDINGÖ KARATE DOJO, STOCKHOLM,SWE) 006 Bassai Dai
TEC8,27,67,67,67,488,6*0.716.24
ATH887,87,87,47,68,4*0.37.08
23.32
Kata Junior Dam Pool 2
1 BERGSTRÖM ALEXANDRA (KATRINEHOLMS KARATEFÖRENING,SWE) 
TEC6,87,26,47,47,26,86,8*0.714.56
ATH6,66676,86,46,6*0.35.88
20.44
2 SHAAO FIREL (BOTKYRKA SHUKOKAI KARATE,SWE) 
TEC6,255,65,45,25,45,6*0.711.48
ATH655,45,255,25,4*0.34.74
16.22
3 SÄFMAN BEATRICE (KARLSTAD KARATE FÖRENING,SWE) 
TEC6,66,86,66,86,26,87,2*0.714.14
ATH6,46,66,66,666,47*0.35.88
20.02
4 CARLSSON ANNA (MINAKAMI KARATE DOJO,SWE) 
TEC7,27,477,67,66,87,6*0.715.54
ATH776,87,47,277,2*0.36.36
21.9
5 HAGEN SIRI (TENSHOKARATE KLUBB,SWE) 
TEC6,876,87,27,26,67,2*0.714.70
ATH6,46,86,46,876,67,4*0.36.06
20.76
6 BOULOS VANESSA (BOTKYRKA SHUKOKAI KARATE,SWE) 
TEC6,66,2666,65,66,8*0.713.16
ATH66,265,66,45,86,6*0.35.46
18.62
7 ASGARI-AMIRI MELINDA (TUREBERGS KARATEKLUBB,SWE) 
TEC7,276,87,87,277,2*0.714.98
ATH7,276,87,47,47,27*0.36.42
21.4
8 HELL BEATA (KARATEGYMNASIET IF,SWE) 
TEC7,46,86,67,27,46,66,8*0.714.56
ATH7,276,66,67,476,6*0.36.18
20.74
KATA JUNIOR DAM R2-G1
1 LYNGBÄCK AGNES (KARLSTAD SHOTOKAN KARATE,SWE) 
0.00.00.00.00.00.00.00.0
0
2 EDENMAN ASTRID (LIDINGÖ KARATE DOJO, STOCKHOLM,SWE) 
0.00.00.00.00.00.00.00.0
0
3 NYBERG STELLA (YSTAD KARATEKLUBB,SWE) 
0.00.00.00.00.00.00.00.0
0
4 IVARSSON ELIN (KARATEGYMNASIET IF,SWE) 
0.00.00.00.00.00.00.00.0
0
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-07 07:26:16 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE