XI. MINSK OPEN - SANKER CUP 2015 - INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-26 03:36:25 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Pool: 1 / 2 - Round 1

  • Маркин Иван
    Клуб Каратэ «Оредеж»
    Country Score
    RUS 0
  • FOMAU MIKITA
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 8
  • Лапин Александр
    Белгородская область
    Country Score
    RUS 2
  • SHUBICH MIKITA
    СК Унимаст
    Country Score
    BLR 3
  • Volkov Viktor
    Joshinmon Estonia
    Country Score
    EST 0
  • SHARUBA ARTSIOM
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 6
  • Country Score
  • Country Score
  • KHARCHENKO NIKITA
    Rodina-Moscow
    Country Score
    RUS 3
  • Скребков Евгений
    Белгородская область
    Country Score
    RUS 3
  • PRYKHITKO ARTEM
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 6
  • Drozd Alyaksei
    СК Унимаст
    Country Score
    BLR 0
  • Трушковский Владислав
    СК СIЧ
    Country Score
    UKR 2
  • Ростовцев Арсений
    Sport Club Zagorje
    Country Score
    RUS 0
  • Country Score
  • Country Score

Pool: 1 / 2 - Round 2

  • FOMAU MIKITA
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 9
  • SHUBICH MIKITA
    СК Унимаст
    Country Score
    BLR 1
  • SHARUBA ARTSIOM
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 4
  • Пятько Валерий
    МОО СПОРТИВНЫЙ КЛУБ СЭНКЁ
    Country Score
    BLR 2
  • Скребков Евгений
    Белгородская область
    Country Score
    RUS 5
  • PRYKHITKO ARTEM
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 0
  • Трушковский Владислав
    СК СIЧ
    Country Score
    UKR 6
  • Цыганков Денис
    Белгородская область
    Country Score
    RUS 1

Pool: 1 / 2 - Round 3

  • FOMAU MIKITA
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 3
  • SHARUBA ARTSIOM
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 3
  • Скребков Евгений
    Белгородская область
    Country Score
    RUS 4
  • Трушковский Владислав
    СК СIЧ
    Country Score
    UKR 2

Pool: 1 / 2 - Round 4

  • FOMAU MIKITA
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 7
  • Скребков Евгений
    Белгородская область
    Country Score
    RUS 3

Pool: 1 / 2 - Round 5

  • FOMAU MIKITA
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR

Pool: 2 / 2 - Round 1

  • Бугаев Егор
    Белгородская область
    Country Score
    RUS 3
  • SHIMCHONOK ANDREY
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 2
  • YASVINSKI IHNAT
    СК Унимаст
    Country Score
    BLR 0
  • Azarenkov Artur
    Center of Martial Arts Alfa
    Country Score
    RUS 8
  • Рябков Артем
    МОО СПОРТИВНЫЙ КЛУБ СЭНКЁ
    Country Score
    BLR 1
  • VOLOSOV ULADZISLAU
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 8
  • Country Score
  • Country Score
  • Рабазанов Арсен
    СПК Раменки
    Country Score
    RUS 3
  • KABZARAU MAKAR
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Иноземцев Ярослав
    Белгородская область
    Country Score
    RUS 0
  • Самокиша Андрей
    Sport Club Zagorje
    Country Score
    RUS 2
  • Country Score
  • Country Score

Pool: 2 / 2 - Round 2

  • Бугаев Егор
    Белгородская область
    Country Score
    RUS 0
  • Azarenkov Artur
    Center of Martial Arts Alfa
    Country Score
    RUS 3
  • VOLOSOV ULADZISLAU
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 1
  • Begey Maxim
    SAMURAY
    Country Score
    UKR 1
  • Рабазанов Арсен
    СПК Раменки
    Country Score
    RUS 1
  • Kavanenka Syarhei
    СК Унимаст
    Country Score
    BLR 0
  • Самокиша Андрей
    Sport Club Zagorje
    Country Score
    RUS 6
  • Буель Владислав
    МОО СПОРТИВНЫЙ КЛУБ СЭНКЁ
    Country Score
    BLR 0

Pool: 2 / 2 - Round 3

  • Azarenkov Artur
    Center of Martial Arts Alfa
    Country Score
    RUS 7
  • VOLOSOV ULADZISLAU
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 0
  • Рабазанов Арсен
    СПК Раменки
    Country Score
    RUS 1
  • Самокиша Андрей
    Sport Club Zagorje
    Country Score
    RUS 0

Pool: 2 / 2 - Round 4

  • Azarenkov Artur
    Center of Martial Arts Alfa
    Country Score
    RUS 7
  • Рабазанов Арсен
    СПК Раменки
    Country Score
    RUS 0

Pool: 2 / 2 - Round 5

  • Azarenkov Artur
    Center of Martial Arts Alfa
    Country Score
    RUS
XI. MINSK OPEN - SANKER CUP 2015 - INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN - Pool Winner Table  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-26 03:36:25 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Pool: 1 / 1 - Round 1

  • FOMAU MIKITA
    Sportivnyi Klub Everest
    Country Score
    BLR 0
  • Azarenkov Artur
    Center of Martial Arts Alfa
    Country Score
    RUS 4

Pool: 1 / 1 - Round 2

  • Azarenkov Artur
    Center of Martial Arts Alfa
    Country Score
    RUS
XI. MINSK OPEN - SANKER CUP 2015 - INDIVIDUAL KUMITE MALE U10 OPEN - Repechage  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-26 03:36:25 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
1 / 1
Маркин Иван
Клуб Каратэ «Оредеж»
Country Score
RUS 0
SHUBICH MIKITA
СК Унимаст
Country Score
BLR 4
SHUBICH MIKITA
СК Унимаст
Country Score
BLR 8
SHARUBA ARTSIOM
Sportivnyi Klub Everest
Country Score
BLR 6
SHARUBA ARTSIOM
Sportivnyi Klub Everest
Country Score
BLR 8
SHARUBA ARTSIOM
Sportivnyi Klub Everest
Country Score
BLR
Скребков Евгений
Белгородская область
Country Score
RUS 3
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-26 03:36:25 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE