XII. MINSK OPEN - SANKER CUP 2016 - INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-19 13:15:31 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Pool: 1 / 2 - Round 1

  • Рабазанов Арсен
    SPK RAMENKI
    Country Score
    RUS 0
  • Турончик Александр
    БФВЕ г. Борисова
    Country Score
    BLR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • NOVAKOVSKYI ILLIA
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 2
  • Novikovs Aleksandrs
    KARATE CLUB TAN
    Country Score
    LAT 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Pool: 1 / 2 - Round 2

  • Турончик Александр
    БФВЕ г. Борисова
    Country Score
    BLR 6
  • Фомов Никита
    СКК «ЭВЕРЕСТ»
    Country Score
    BLR 2
  • KANDALEY OLEKSANDR
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 1
  • Volkov Viktor
    Jyoshinmon Estoni
    Country Score
    EST 2
  • KHARCHENKO NIKITA
    Rodina-Moscow
    Country Score
    RUS 2
  • Александров Артем
    Федерация каратэ Архангельской области
    Country Score
    RUS 3
  • ZHURAUSKI YAUHENI
    UNIVERPROFI
    Country Score
    BLR 3
  • BUHANTSOV ILLIA
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 2
  • NOVAKOVSKYI ILLIA
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 1
  • Bagrov Vladimir
    Zelenograd Karate Federation
    Country Score
    RUS 0
  • Пчелинцев Алексей
    IRBIS TEAM VORONEZH
    Country Score
    RUS 0
  • Трохимчук Даниил
    Житомирская областная ФК
    Country Score
    UKR 0
  • SHARUBA ARTSIOM 1
    Kumite Team
    Country Score
    BLR 0
  • Зернов Александр
    СК Динамо-Волоколамск
    Country Score
    RUS 2
  • Vainbergs Felikss
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 0
  • KUZMICHYOV ALEXANDER
    Rodina-Moscow
    Country Score
    RUS 2

Pool: 1 / 2 - Round 3

  • Турончик Александр
    БФВЕ г. Борисова
    Country Score
    BLR 1
  • Volkov Viktor
    Jyoshinmon Estoni
    Country Score
    EST 0
  • Александров Артем
    Федерация каратэ Архангельской области
    Country Score
    RUS 0
  • ZHURAUSKI YAUHENI
    UNIVERPROFI
    Country Score
    BLR 1
  • NOVAKOVSKYI ILLIA
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 1
  • Трохимчук Даниил
    Житомирская областная ФК
    Country Score
    UKR 0
  • Зернов Александр
    СК Динамо-Волоколамск
    Country Score
    RUS 2
  • KUZMICHYOV ALEXANDER
    Rodina-Moscow
    Country Score
    RUS 0

Pool: 1 / 2 - Round 4

  • Турончик Александр
    БФВЕ г. Борисова
    Country Score
    BLR 1
  • ZHURAUSKI YAUHENI
    UNIVERPROFI
    Country Score
    BLR 0
  • NOVAKOVSKYI ILLIA
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 0
  • Зернов Александр
    СК Динамо-Волоколамск
    Country Score
    RUS 4

Pool: 1 / 2 - Round 5

  • Турончик Александр
    БФВЕ г. Борисова
    Country Score
    BLR 0
  • Зернов Александр
    СК Динамо-Волоколамск
    Country Score
    RUS 0

Pool: 1 / 2 - Round 6

  • Турончик Александр
    БФВЕ г. Борисова
    Country Score
    BLR

Pool: 2 / 2 - Round 1

  • Savva Denys
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 6
  • Чаусов Радомир
    Федерация каратэ Архангельской области
    Country Score
    RUS 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Pool: 2 / 2 - Round 2

  • Savva Denys
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 0
  • Загоруйко Никита
    Kumite shcool
    Country Score
    RUS 3
  • Цедрик Александр
    МОО СКК АРСЕНАЛ
    Country Score
    BLR 3
  • Chupryna Artem
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 0
  • Дударевич Максим
    Sports Club Martial Arts «BANZAI»
    Country Score
    BLR 1
  • Biloskurskyi Nestor
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 1
  • SHKEL IHNAT
    UNIVERPROFI
    Country Score
    BLR 1
  • ANDREEV GEORGIY
    Rodina-Moscow
    Country Score
    RUS 0
  • KONOPLYANYK NIKITA
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 3
  • Лебедев Илья
    Федерация каратэ Архангельской области
    Country Score
    RUS 0
  • Irgers Nils Aleksandrs
    KARATE CLUB TAN
    Country Score
    LAT 0
  • Рябов Максим
    СК Динамо-Волоколамск
    Country Score
    RUS 3
  • MAISEENKAU MIKITA
    UNIVERPROFI
    Country Score
    BLR 1
  • Клецкин Владислав
    IRBIS TEAM VORONEZH
    Country Score
    RUS 3
  • Bagrov Ivan
    Zelenograd Karate Federation
    Country Score
    RUS 2
  • Бондаренко Богдан
    Житомирская областная ФК
    Country Score
    UKR 3

Pool: 2 / 2 - Round 3

  • Загоруйко Никита
    Kumite shcool
    Country Score
    RUS 1
  • Цедрик Александр
    МОО СКК АРСЕНАЛ
    Country Score
    BLR 0
  • Дударевич Максим
    Sports Club Martial Arts «BANZAI»
    Country Score
    BLR 0
  • SHKEL IHNAT
    UNIVERPROFI
    Country Score
    BLR 2
  • KONOPLYANYK NIKITA
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 0
  • Рябов Максим
    СК Динамо-Волоколамск
    Country Score
    RUS 0
  • Клецкин Владислав
    IRBIS TEAM VORONEZH
    Country Score
    RUS 1
  • Бондаренко Богдан
    Житомирская областная ФК
    Country Score
    UKR 0

Pool: 2 / 2 - Round 4

  • Загоруйко Никита
    Kumite shcool
    Country Score
    RUS 8
  • SHKEL IHNAT
    UNIVERPROFI
    Country Score
    BLR 3
  • KONOPLYANYK NIKITA
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 1
  • Клецкин Владислав
    IRBIS TEAM VORONEZH
    Country Score
    RUS 2

Pool: 2 / 2 - Round 5

  • Загоруйко Никита
    Kumite shcool
    Country Score
    RUS 0
  • Клецкин Владислав
    IRBIS TEAM VORONEZH
    Country Score
    RUS 0

Pool: 2 / 2 - Round 6

  • Клецкин Владислав
    IRBIS TEAM VORONEZH
    Country Score
    RUS
XII. MINSK OPEN - SANKER CUP 2016 - INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG - Pool Winner Table  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-19 13:15:31 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Pool: 1 / 1 - Round 1

  • Турончик Александр
    БФВЕ г. Борисова
    Country Score
    BLR 2
  • Клецкин Владислав
    IRBIS TEAM VORONEZH
    Country Score
    RUS 3

Pool: 1 / 1 - Round 2

  • Турончик Александр
    БФВЕ г. Борисова
    Country Score
    BLR
XII. MINSK OPEN - SANKER CUP 2016 - INDIVIDUAL KUMITE MALE U12 -35 KG - Repechage  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-19 13:15:31 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
1 / 1
Рабазанов Арсен
SPK RAMENKI
Country Score
RUS 0
Фомов Никита
СКК «ЭВЕРЕСТ»
Country Score
BLR 3
Фомов Никита
СКК «ЭВЕРЕСТ»
Country Score
BLR 1
Фомов Никита
СКК «ЭВЕРЕСТ»
Country Score
BLR 1
Volkov Viktor
Jyoshinmon Estoni
Country Score
EST 0
ZHURAUSKI YAUHENI
UNIVERPROFI
Country Score
BLR 0
ZHURAUSKI YAUHENI
UNIVERPROFI
Country Score
BLR 3
Зернов Александр
СК Динамо-Волоколамск
Country Score
RUS
Зернов Александр
СК Динамо-Волоколамск
Country Score
RUS 2
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-19 13:15:31 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE