4th INTERNATIONAL MARMARA CUP SAKARYA - 14-15 Years Cadets Male Kumite -57 Kg  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:17:12 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
Pool: 1 / 1
      
1 AKYÜZ FURKAN (TURKISH NATIONAL KARATE TEAM, TUR)      
  AKYÜZ FURKAN (TURKISH NATIONAL KARATE TEAM, TUR)     
2 ÖZER TOLGA (BARTIN KARATE UNİVERSİTE SPOR KULÜBÜ, TUR)      
   AKYÜZ FURKAN (TURKISH NATIONAL KARATE TEAM, TUR)    
3 ERTAŞ BATUHAN HALİL (HENDEK BELEDİYESİ KARATE KULÜBU, TUR)      
  ERTAŞ BATUHAN HALİL (HENDEK BELEDİYESİ KARATE KULÜBU, TUR)     
4 BEER Tiago (Shotokan Karate-Do Baselland , SUI)      
    AKYÜZ FURKAN (TURKISH NATIONAL KARATE TEAM, TUR)   
5 ALEMDAROĞLU EMRE OSMAN (YAZICI SPOR KULÜBÜ, TUR)      
  ALEMDAROĞLU EMRE OSMAN (YAZICI SPOR KULÜBÜ, TUR)     
6 KARABULUT BARKIN (DARICA BELEDIYESI EGITIM SPOR KULUBU, TUR)      
   kahraman murat (istanbul büyükşehir belediyesi spor kulübü3, TUR)    
     
  kahraman murat (istanbul büyükşehir belediyesi spor kulübü3, TUR)     
     
     DURDAĞI HARUN (YAZICI SPOR KULÜBÜ, TUR)  
9 BIYIK OSMAN (GÖKTÜRK KARATE SPOR KULÜBÜ, TUR)      
  BIYIK OSMAN (GÖKTÜRK KARATE SPOR KULÜBÜ, TUR)     
10 TÜMEN TAHA (SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ, TUR)      
   GENCAN EMİR BUĞRA (MANAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ, TUR)    
11      
  GENCAN EMİR BUĞRA (MANAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ, TUR)     
12      
    DURDAĞI HARUN (YAZICI SPOR KULÜBÜ, TUR)   
13 GÜNGÖR YUSUF (Arifiye Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü, TUR)      
  DURDAĞI HARUN (YAZICI SPOR KULÜBÜ, TUR)     
14 DURDAĞI HARUN (YAZICI SPOR KULÜBÜ, TUR)      
   DURDAĞI HARUN (YAZICI SPOR KULÜBÜ, TUR)    
15      
  Panko Yurii (JOSHINMON TEAM, UKR)     
16      
      DURDAĞI HARUN (YAZICI SPOR KULÜBÜ, TUR) 
17 DEMİRCİ EMİRHAN (ATILGAN GENÇLİK SPOR KULUBÜ, TUR)      
  HANE Emirhan (HENDEK BELEDİYESİ KARATE KULÜBU, TUR)     
18 HANE Emirhan (HENDEK BELEDİYESİ KARATE KULÜBU, TUR)      
   HANE Emirhan (HENDEK BELEDİYESİ KARATE KULÜBU, TUR)    
19 METİN CELAL (KARAHAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ, TUR)      
  KARPUZ ENES (ÇAKIR SPOR KULÜBÜ, TUR)     
20 KARPUZ ENES (ÇAKIR SPOR KULÜBÜ, TUR)      
    HANE Emirhan (HENDEK BELEDİYESİ KARATE KULÜBU, TUR)   
21 ERUL YUNUS EMRE (DOĞUKAN KARATE İHT. SK, TUR)      
  YILMAZ YIGIT ALI (DARICA BELEDIYESI EGITIM SPOR KULUBU, TUR)     
22 YILMAZ YIGIT ALI (DARICA BELEDIYESI EGITIM SPOR KULUBU, TUR)      
   YILMAZ YIGIT ALI (DARICA BELEDIYESI EGITIM SPOR KULUBU, TUR)    
23      
  KARADAŞ BERKAY (DESTEGÜL SPOR KULUBÜ, TUR)     
24      
     HANE Emirhan (HENDEK BELEDİYESİ KARATE KULÜBU, TUR)  
25 BÜTÜNER MUSTAFA ÖNDER (YAZICI SPOR KULÜBÜ, TUR)      
  BÜTÜNER MUSTAFA ÖNDER (YAZICI SPOR KULÜBÜ, TUR)     
26 ACET CEMAL ÜMİT (HENDEK BELEDİYESİ KARATE KULÜBU, TUR)      
   PAKKAN BORA (DARICA BELEDIYESI EGITIM SPOR KULUBU, TUR)    
27      
  PAKKAN BORA (DARICA BELEDIYESI EGITIM SPOR KULUBU, TUR)     
28      
    PAKKAN BORA (DARICA BELEDIYESI EGITIM SPOR KULUBU, TUR)   
29 AYDIN HASAN BERA (SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ, TUR)      
  AYDIN HASAN BERA (SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ, TUR)     
30 ŞAMUR DOĞUKAN (FERİZLİ SPOR KULÜBÜ, TUR)      
   BAYLAN MÜMİNCAN (MANAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ, TUR)    
31      
  BAYLAN MÜMİNCAN (MANAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ, TUR)     
32      
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:17:12 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE