4th INTERNATIONAL MARMARA CUP SAKARYA - 14-15 Years Cadets Male Kumite -63 Kg  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:17:02 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
Pool: 1 / 1
      
1 gültekin yusuf (istanbul büyükşehir belediyesi spor kulübü3, TUR)      
  gültekin yusuf (istanbul büyükşehir belediyesi spor kulübü3, TUR)     
2 bakırcıoğlu bora (CESUR SPOR KULÜBÜ, TUR)      
   şimşek hakan (pamukova karate spor kulübü , TUR)    
3 ALTAY ALPEREN (KARTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ, TUR)      
  şimşek hakan (pamukova karate spor kulübü , TUR)     
4 şimşek hakan (pamukova karate spor kulübü , TUR)      
    TURHAN SİYAMENT (ASKE KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ, TUR)   
5 TUNA Ufuk (SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ, TUR)      
  TURHAN SİYAMENT (ASKE KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ, TUR)     
6 TURHAN SİYAMENT (ASKE KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ, TUR)      
   TURHAN SİYAMENT (ASKE KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ, TUR)    
     
  KARAHAN ENES (KARAHAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ, TUR)     
     
     soysal mehmet emir (ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ, TUR)  
9 Dzendzeliuk Stanislav (JOSHINMON TEAM, UKR)      
  Dzendzeliuk Stanislav (JOSHINMON TEAM, UKR)     
10 TAREK AHMED (ALOLİMBY SPORTS CLUB, EGY)      
   soysal mehmet emir (ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ, TUR)    
11      
  soysal mehmet emir (ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ, TUR)     
12      
    soysal mehmet emir (ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ, TUR)   
13 BAŞTAN KUDRET (GİRESUN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ, TUR)      
  bedir burak (kobaş karate spor kulübü, TUR)     
14 bedir burak (kobaş karate spor kulübü, TUR)      
   YILDIZ AYTAŞ (ESENYURT YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ , TUR)    
15      
  YILDIZ AYTAŞ (ESENYURT YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ , TUR)     
16      
      soysal mehmet emir (ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ, TUR) 
17 OĞUZ MUSTAFA (pamukova karate spor kulübü , TUR)      
  OĞUZ MUSTAFA (pamukova karate spor kulübü , TUR)     
18 sağır ömer (Çatalca Karate Spor Kulübü, TUR)      
   AHMADOV AZAR (CENGAVER KARATE-DO IDMAN KULÜBÜ, AZE)    
19 Akbay Mehmet Levent (Bolu Belediyespor Kulübü, TUR)      
  AHMADOV AZAR (CENGAVER KARATE-DO IDMAN KULÜBÜ, AZE)     
20 AHMADOV AZAR (CENGAVER KARATE-DO IDMAN KULÜBÜ, AZE)      
    BALIKÇIOĞLU ABDÜLKERİM (TURKISH NATIONAL KARATE TEAM, TUR)   
21 BALIKÇIOĞLU ABDÜLKERİM (TURKISH NATIONAL KARATE TEAM, TUR)      
  BALIKÇIOĞLU ABDÜLKERİM (TURKISH NATIONAL KARATE TEAM, TUR)     
22 BULUT AHMET (KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ , TUR)      
   BALIKÇIOĞLU ABDÜLKERİM (TURKISH NATIONAL KARATE TEAM, TUR)    
23      
  ALAHMAR YOUSSEF (Öğretici Gençlik Ve Spor Kulübü, TUR)     
24      
     ÇELİK HAKAN (MANAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ, TUR)  
25 ÇELİK HAKAN (MANAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ, TUR)      
  ÇELİK HAKAN (MANAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ, TUR)     
26 BALCI HÜSNÜ BERKAY (GEYVE AKADEMİ SPOR, TUR)      
   ÇELİK HAKAN (MANAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ, TUR)    
27      
  yıldız bahadır (pamukova karate spor kulübü , TUR)     
28      
    ÇELİK HAKAN (MANAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ, TUR)   
29 tamyüksel halit muhammed (istanbul büyükşehir belediyesi spor kulübü3, TUR)      
  tamyüksel halit muhammed (istanbul büyükşehir belediyesi spor kulübü3, TUR)     
30 MALKAŞ EMİRHAN (KARTEPE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ, TUR)      
   tamyüksel halit muhammed (istanbul büyükşehir belediyesi spor kulübü3, TUR)    
31      
  meriç miraç (CESUR SPOR KULÜBÜ, TUR)     
32      
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:17:02 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE