XII. MINSK OPEN - SANKER CUP 2016 - Team Kumite Male U16  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-23 07:20:44 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Pool: 1 / 2 - Round 1

  • Школа Кумитэ 3(Агаев, Карпов, Киселёв, Манухов)
    Kumite shcool
    Country Score
    RUS 2
  • СОСФК-3(Осипов, Семичастнов)
    Cаратовская областная спортивная федерация каратэ
    Country Score
    RUS 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Pool: 1 / 2 - Round 2

  • Школа Кумитэ 3(Агаев, Карпов, Киселёв, Манухов)
    Kumite shcool
    Country Score
    RUS 0
  • RAMENKI 4(Агафонов, Голдобин, Шагигараев)
    SPK RAMENKI
    Country Score
    RUS 5
  • Shogun Kyiv UKR(Chupryna, Krutenko, Maiier, Sirenko)
    Shogun-Kyiv
    Country Score
    UKR 1
  • ЭВЕРЕСТ-2(Артюхов, Гасанов, Захаров, Тен)
    СКК «ЭВЕРЕСТ»
    Country Score
    BLR 2

Pool: 1 / 2 - Round 3

  • RAMENKI 4(Агафонов, Голдобин, Шагигараев)
    SPK RAMENKI
    Country Score
    RUS 2
  • ЭВЕРЕСТ-2(Артюхов, Гасанов, Захаров, Тен)
    СКК «ЭВЕРЕСТ»
    Country Score
    BLR 1

Pool: 1 / 2 - Round 4

  • RAMENKI 4(Агафонов, Голдобин, Шагигараев)
    SPK RAMENKI
    Country Score
    RUS

Pool: 2 / 2 - Round 1

  • ДИНАМО-2(Гойварунский, Дубовов, Костиков)
    СК Динамо-Волоколамск
    Country Score
    RUS 1
  • Вологда(Головин, Лукин, Опарин, Притьмов)
    Вологодская область
    Country Score
    RUS 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Pool: 2 / 2 - Round 2

  • Вологда(Головин, Лукин, Опарин, Притьмов)
    Вологодская область
    Country Score
    RUS 2
  • БУДО-1(Волошин, Ильин, Кирий-Федосенко, Павлов)
    СК БУДО
    Country Score
    UKR 1
  • IRBIS-2(Алиев, Прилепин, Скачков, Храмов)
    IRBIS TEAM VORONEZH
    Country Score
    RUS 2
  • СОСФК-4(Поимцев, Понамарев, Табуев)
    Cаратовская областная спортивная федерация каратэ
    Country Score
    RUS 0

Pool: 2 / 2 - Round 3

  • Вологда(Головин, Лукин, Опарин, Притьмов)
    Вологодская область
    Country Score
    RUS 7
  • IRBIS-2(Алиев, Прилепин, Скачков, Храмов)
    IRBIS TEAM VORONEZH
    Country Score
    RUS 11

Pool: 2 / 2 - Round 4

  • IRBIS-2(Алиев, Прилепин, Скачков, Храмов)
    IRBIS TEAM VORONEZH
    Country Score
    RUS
XII. MINSK OPEN - SANKER CUP 2016 - Team Kumite Male U16 - Pool Winner Table  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-23 07:20:44 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Pool: 1 / 1 - Round 1

  • RAMENKI 4(Агафонов, Голдобин, Шагигараев)
    SPK RAMENKI
    Country Score
    RUS
  • IRBIS-2(Алиев, Прилепин, Скачков, Храмов)
    IRBIS TEAM VORONEZH
    Country Score
    RUS

Pool: 1 / 1 - Round 2

  • IRBIS-2(Алиев, Прилепин, Скачков, Храмов)
    IRBIS TEAM VORONEZH
    Country Score
    RUS
XII. MINSK OPEN - SANKER CUP 2016 - Team Kumite Male U16 - Repechage  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-23 07:20:44 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
1 / 1
Школа Кумитэ 3(Агаев, Карпов, Киселёв, Манухов)
Kumite shcool
Country Score
RUS 1
ЭВЕРЕСТ-2(Артюхов, Гасанов, Захаров, Тен)
СКК «ЭВЕРЕСТ»
Country Score
BLR
ЭВЕРЕСТ-2(Артюхов, Гасанов, Захаров, Тен)
СКК «ЭВЕРЕСТ»
Country Score
BLR 2
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-23 07:20:44 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE