XIII International Karate Competition WAY TO SUCCESS 2022
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34

  
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ЕВСТРАТЕНКО МАРАТ 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 6
  • ЯНКОВСКИЙ ИВАН 
    СПАРТА БОРИСОВ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ERMAKOV MARK 
    ЛИОНС МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR
  • АХАНЬКОВ АРТЁМ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR
  • КОРОБКОВ АРТЕМ 
    БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
    Country Score
    RUS
  • БЕРЕСНЕВ ИВАН 
    УСИТ МОГИЛЕВ,BLR
    Country Score
    BLR
  • Country Score
  • Country Score
  • ЦЫГАНОК ГЛЕБ 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • МИТРОФАНОВ ИГНАТ 
    СПАРТА БОРИСОВ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ВОЙТУКЕВИЧ РОМАН 
    ДЮСШ ВЫМПЕЛ,BLR
    Country Score
    BLR
  • АЛЕКСЕЕНОК ЯРОСЛАВ 
    ВИТЕБСК,BLR
    Country Score
    BLR
  • СОЛОДУХА ЭЛЬДАР 
    СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • КОЗЮЛИН ГЛЕБ 
    СК ЭВЕРЕСТ,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ЕВСТРАТЕНКО МАРАТ 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR
  • АХАНЬКОВ АРТЁМ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR
  • БЕРЕСНЕВ ИВАН 
    УСИТ МОГИЛЕВ,BLR
    Country Score
    BLR
  • НЕВАР МАТВЕЙ 
    МСК САЙВА,BLR
    Country Score
    BLR
  • МИТРОФАНОВ ИГНАТ 
    СПАРТА БОРИСОВ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • КОЗЮЛИН ГЛЕБ 
    СК ЭВЕРЕСТ,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • БАНДЮК ЛЕВ 
    СПАРТА БОРИСОВ,BLR
    Country Score
    BLR 1

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • АХАНЬКОВ АРТЁМ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • БЕРЕСНЕВ ИВАН 
    УСИТ МОГИЛЕВ,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • АЛЕКСЕЕНОК ЯРОСЛАВ 
    ВИТЕБСК,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • КОЗЮЛИН ГЛЕБ 
    СК ЭВЕРЕСТ,BLR
    Country Score
    BLR 2

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • БЕРЕСНЕВ ИВАН 
    УСИТ МОГИЛЕВ,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • КОЗЮЛИН ГЛЕБ 
    СК ЭВЕРЕСТ,BLR
    Country Score
    BLR 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • БЕРЕСНЕВ ИВАН 
    УСИТ МОГИЛЕВ,BLR
    Country Score
    BLR
KUMITE INDIVIDUAL MALE 8-9 -34 - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
КОРОБКОВ АРТЕМ 
БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
Country Score
RUS 6
КОРОБКОВ АРТЕМ 
БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
Country Score
RUS 0
НЕВАР МАТВЕЙ 
МСК САЙВА,BLR
Country Score
BLR 0
КОРОБКОВ АРТЕМ 
БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
Country Score
RUS
АХАНЬКОВ АРТЁМ 
ТЭНДАЙ,BLR
Country Score
BLR 0
Repechage Pool 1
СОЛОДУХА ЭЛЬДАР 
СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
Country Score
BLR 1
СОЛОДУХА ЭЛЬДАР 
СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
Country Score
BLR 1
БАНДЮК ЛЕВ 
СПАРТА БОРИСОВ,BLR
Country Score
BLR 0
СОЛОДУХА ЭЛЬДАР 
СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
Country Score
BLR
АЛЕКСЕЕНОК ЯРОСЛАВ 
ВИТЕБСК,BLR
Country Score
BLR 0
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2023 (2023-01-27 04:59:39 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE