XIII International Karate Competition WAY TO SUCCESS 2022
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52

  
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ЗАБИУЛЛА МОХАММАД АЗИЗ 
    МСК САЙВА,BLR
    Country Score
    BLR 5
  • ПАШКЕВИЧ ВЛАДИСЛАВ 
    BANZAI,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ЗВЕРЕВ ИЛЬЯ 
    БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • АНИСЕНЯ ДЕНИС 
    ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • ЯСКУЛЬДОВИЧ МАКСИМ 
    СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • КОРАСТЫЛЕВ МИХАИЛ 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • СТАРОВОЙТОВ АРТЁМ 
    УСИТ МОГИЛЕВ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ДОРОФЕЮК АРТЁМ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • Country Score
  • Country Score
  • ДИКУН ДМИТРИЙ 
    MSK AISBERG,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • РАЗУВАЕВ ДАНИИЛ 
    ОРША,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • Country Score
  • Country Score
  • ЯСЬКО КИРИЛЛ 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • СВИРИДОВ АНТОН 
    СПАРТА БОРИСОВ,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • Country Score
  • Country Score
  • ПИРОГОВ АЛЕКСАНДР 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • СЕХИН МАКСИМ 
    ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • КРУГЛОВ АЛЕКСАНДР 
    СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ШИЛОБОД АЛЕКСАНДР 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ЗАБИУЛЛА МОХАММАД АЗИЗ 
    МСК САЙВА,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ТИТУЛЕНКО НИКИТА 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ЗВЕРЕВ ИЛЬЯ 
    БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • ЕРМАКОВ ВЛАДИСЛАВ 
    ALLIANCE,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ЯСКУЛЬДОВИЧ МАКСИМ 
    СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • КИЕНЯ НИКИТА 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ДОРОФЕЮК АРТЁМ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 9
  • ЧАБАН ГЛЕБ 
    ЛОТОС БОБРУЙСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • РАЗУВАЕВ ДАНИИЛ 
    ОРША,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • ПРОСОЛЬНЫЙ МАКСИМ 
    УСИТ МОГИЛЕВ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • СВИРИДОВ АНТОН 
    СПАРТА БОРИСОВ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • КУНЦЕВИЧ ИВАН 
    ALLIANCE,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • ПИРОГОВ АЛЕКСАНДР 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 5
  • ЗЕНЬКЕВИЧ ТИМОФЕЙ 
    ALLIANCE,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ШИЛОБОД АЛЕКСАНДР 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • НАСЕНЯ ИЛЬЯ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 2

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ЗАБИУЛЛА МОХАММАД АЗИЗ 
    МСК САЙВА,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ЗВЕРЕВ ИЛЬЯ 
    БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • КИЕНЯ НИКИТА 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • ДОРОФЕЮК АРТЁМ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • РАЗУВАЕВ ДАНИИЛ 
    ОРША,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • КУНЦЕВИЧ ИВАН 
    ALLIANCE,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ПИРОГОВ АЛЕКСАНДР 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • НАСЕНЯ ИЛЬЯ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 1

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ЗВЕРЕВ ИЛЬЯ 
    БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • КИЕНЯ НИКИТА 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • КУНЦЕВИЧ ИВАН 
    ALLIANCE,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • НАСЕНЯ ИЛЬЯ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • КИЕНЯ НИКИТА 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • КУНЦЕВИЧ ИВАН 
    ALLIANCE,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • КИЕНЯ НИКИТА 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR
KUMITE INDIVIDUAL MALE 12-13 +52 - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
ЯСКУЛЬДОВИЧ МАКСИМ 
СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
Country Score
BLR 0
ДОРОФЕЮК АРТЁМ 
СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
Country Score
BLR 2
ДОРОФЕЮК АРТЁМ 
СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
Country Score
BLR 1
ДОРОФЕЮК АРТЁМ 
СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
Country Score
BLR
ЗВЕРЕВ ИЛЬЯ 
БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
Country Score
RUS 0
Repechage Pool 1
СВИРИДОВ АНТОН 
СПАРТА БОРИСОВ,BLR
Country Score
BLR 1
РАЗУВАЕВ ДАНИИЛ 
ОРША,BLR
Country Score
BLR 2
РАЗУВАЕВ ДАНИИЛ 
ОРША,BLR
Country Score
BLR 1
РАЗУВАЕВ ДАНИИЛ 
ОРША,BLR
Country Score
BLR
НАСЕНЯ ИЛЬЯ 
СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
Country Score
BLR 1
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2023 (2023-01-27 05:34:16 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE