Первенство России по каратэ среди юношей и девушек, юниоров и юниорок 14-20 лет 2018 - Kumite Individual female Cadets +54 kg  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-12-04 09:56:17 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Бубликова Виктория 
    РСО-Алания,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Закарян Анаида 
    Москва,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Абдуллаева Сабина 
    Оренбургская область,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Гладких Кристина 
    Алтайский край,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Бубликова Виктория 
    РСО-Алания,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Лайпанова Эльвира Расуловна 
    Республика Кар.-Черкес.,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Колобова Анастасия 
    Тюменская область,RUS
    Country Score
    RUS
  • Юшкова Дарья 
    Самарская область,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Абдуллаева Сабина 
    Оренбургская область,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Некрасова Полина 
    Курганская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Большакова Инга 
    Нижегородская область,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Унгуряну Николь 
    Мурманская область,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Бубликова Виктория 
    РСО-Алания,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Юшкова Дарья 
    Самарская область,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Абдуллаева Сабина 
    Оренбургская область,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Большакова Инга 
    Нижегородская область,RUS
    Country Score
    RUS 6

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Юшкова Дарья 
    Самарская область,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Большакова Инга 
    Нижегородская область,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Юшкова Дарья 
    Самарская область,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Шапошникова Карина Геннадьевна 
    Саратовская область,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Кудрявцева Анна 
    Республика Башкортостан,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • Кудрявцева Анна 
    Республика Башкортостан,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Ефремова Екатерина Григорьевна 
    Сахалинская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Бикмуллина Камилла 
    Республика Татарстан,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Самошко Ирина 
    Калининградская область,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Леонова Анастасия Павловна 
    Ростовская область,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Ольховская Николь 
    Республика Крым,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Ивакова Яна Денисовна 
    Пензенская область,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Чепурная Варвара 
    ХМАО-ЮГРА,RUS
    Country Score
    RUS 3

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • Кудрявцева Анна 
    Республика Башкортостан,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Самошко Ирина 
    Калининградская область,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Ольховская Николь 
    Республика Крым,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Чепурная Варвара 
    ХМАО-ЮГРА,RUS
    Country Score
    RUS 4

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • Кудрявцева Анна 
    Республика Башкортостан,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Чепурная Варвара 
    ХМАО-ЮГРА,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • Кудрявцева Анна 
    Республика Башкортостан,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • Денисова Виктория 
    РСО-Алания,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Лебедева Виктория 
    Москва,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • Лебедева Виктория 
    Москва,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Бирюкова Александра 
    Тюменская область,RUS
    Country Score
    RUS 7
  • Сергиенко Ксения 
    Ростовская область,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Гоппе Ирина 
    Республика Чувашия,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Перевозчикова Анна 
    Пермский край,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Кириченко Дарья 
    Ставропольский край,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Языджян Леона 
    Краснодарский кр.,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Аветисян Диана 
    Московская область,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • Бирюкова Александра 
    Тюменская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Сергиенко Ксения 
    Ростовская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Перевозчикова Анна 
    Пермский край,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Языджян Леона 
    Краснодарский кр.,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • Бирюкова Александра 
    Тюменская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Перевозчикова Анна 
    Пермский край,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • Бирюкова Александра 
    Тюменская область,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • Русанова Виталия 
    Орловская область,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Антипова Арина 
    Томская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • Русанова Виталия 
    Орловская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Чупина Анастасия 
    Новосибирская область,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Самусенко Дарья 
    Калужская область,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Богданова Елизавета 
    Вологодская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Гагиева Снежана 
    РСО-Алания,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Хохлова Карина 
    Тюменская область,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Шунеева Вероника 
    Москва,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Корниенко Олеся 
    Кемеровская область,RUS
    Country Score
    RUS 3

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • Чупина Анастасия 
    Новосибирская область,RUS
    Country Score
    RUS 8
  • Самусенко Дарья 
    Калужская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Гагиева Снежана 
    РСО-Алания,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Корниенко Олеся 
    Кемеровская область,RUS
    Country Score
    RUS 7

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • Чупина Анастасия 
    Новосибирская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Корниенко Олеся 
    Кемеровская область,RUS
    Country Score
    RUS 5

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • Корниенко Олеся 
    Кемеровская область,RUS
    Country Score
    RUS

Poolwinner Tree - Round 1

  • Юшкова Дарья 
    Самарская область,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Кудрявцева Анна 
    Республика Башкортостан,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Бирюкова Александра 
    Тюменская область,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Корниенко Олеся 
    Кемеровская область,RUS
    Country Score
    RUS 7

Poolwinner Tree - Round 2

  • Юшкова Дарья 
    Самарская область,RUS
    Country Score
    RUS
  • Корниенко Олеся 
    Кемеровская область,RUS
    Country Score
    RUS 0

Poolwinner Tree - Round 3

  • Корниенко Олеся 
    Кемеровская область,RUS
    Country Score
    RUS
Repechage Pool 1,2,3,4
Колобова Анастасия 
Тюменская область,RUS
Country Score
RUS 7
Колобова Анастасия 
Тюменская область,RUS
Country Score
RUS 0
Бубликова Виктория 
РСО-Алания,RUS
Country Score
RUS 6
Большакова Инга 
Нижегородская область,RUS
Country Score
RUS 0
Большакова Инга 
Нижегородская область,RUS
Country Score
RUS 0
Кудрявцева Анна 
Республика Башкортостан,RUS
Country Score
RUS
Кудрявцева Анна 
Республика Башкортостан,RUS
Country Score
RUS 1
Repechage Pool 1,2,3,4
Шунеева Вероника 
Москва,RUS
Country Score
RUS 1
Гагиева Снежана 
РСО-Алания,RUS
Country Score
RUS 3
Гагиева Снежана 
РСО-Алания,RUS
Country Score
RUS 3
Чупина Анастасия 
Новосибирская область,RUS
Country Score
RUS 5
Чупина Анастасия 
Новосибирская область,RUS
Country Score
RUS 5
Чупина Анастасия 
Новосибирская область,RUS
Country Score
RUS
Бирюкова Александра 
Тюменская область,RUS
Country Score
RUS 4
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-12-04 09:56:17 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE