14 HARASUTO CUP - Kata Individual male U12  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:40:48 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
Main Tree Pool 1
      
1 Bogdan Mihail (Vasilyevs Karate School,LAT)  2      
  Sidor Mateusz (Klub Karate Kamikaze,POL)  2     
2 Sidor Mateusz (Klub Karate Kamikaze,POL)  3      
   SZKOLNICKI Oskar (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  3    
3 SZKOLNICKI Oskar (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  5      
  SZKOLNICKI Oskar (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  3     
4 dul adam (Budokan Wrocław,POL)  0      
    SZKOLNICKI Oskar (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  1   
5 NEDBAS VLAD (Ukrainian Karate Federation,UKR)  5      
  NEDBAS VLAD (Ukrainian Karate Federation,UKR)  0     
6 Deka Wojciech (Bialostocki Klub Karate,POL)  0      
   KIRYKOVICH VALERY (EDELVEIS,BLR)  2    
7 KIRYKOVICH VALERY (EDELVEIS,BLR)  4      
  KIRYKOVICH VALERY (EDELVEIS,BLR)  5     
8 Kwater Eryk (Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei,POL)  1      
     MALYK DMYTRO (Sport Club AREY,UKR)  4  
9 Sołtys Szymon (KLUB KARATE SHOTOKAN W LĘBORKU,POL)  1      
  Nedilko Bohdan (Budokan Wrocław,POL)  2     
10 Nedilko Bohdan (Budokan Wrocław,POL)  4      
   STUDENKOV ILLIA (MOWGLY KARATE CLUB,UKR)  2    
11 Schamaitat William (Allerød Karate Dojo,DEN)  0      
  STUDENKOV ILLIA (MOWGLY KARATE CLUB,UKR)  3     
12 STUDENKOV ILLIA (MOWGLY KARATE CLUB,UKR)  5      
    MALYK DMYTRO (Sport Club AREY,UKR)  4   
13 Leliński Klaudiusz (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)      
  Leliński Klaudiusz (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  0     
14 Bureš Karel (SK Kamura Ústí nad Labem,CZE)      
   MALYK DMYTRO (Sport Club AREY,UKR)  3    
15 Szczepański Szymon (ATEMI Warszawa,POL)  0      
  MALYK DMYTRO (Sport Club AREY,UKR)  5     
16 MALYK DMYTRO (Sport Club AREY,UKR)  5      
      MALYK DMYTRO (Sport Club AREY,UKR) 
17 Sobieski Jędrzej (Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei,POL)  2      
  Klepacki Jakub (Rensei Borzęcin,POL)  0     
18 Klepacki Jakub (Rensei Borzęcin,POL)  3      
   GLUSHENKO ARTUR (Ukrainian Karate Federation,UKR)  2    
19 GLUSHENKO ARTUR (Ukrainian Karate Federation,UKR)  4      
  GLUSHENKO ARTUR (Ukrainian Karate Federation,UKR)  5     
20 Witek Patryk (Klub Karate Nidan,POL)  1      
    VIARENICH MARK (EDELVEIS,BLR)  4   
21 VIARENICH MARK (EDELVEIS,BLR)  3      
  VIARENICH MARK (EDELVEIS,BLR)  5     
22 Kozubal Alex (Karate Tygr Ostrava,CZE)  2      
   VIARENICH MARK (EDELVEIS,BLR)  3    
23 zamaro bartosz (Budokan Wrocław,POL)  4      
  zamaro bartosz (Budokan Wrocław,POL)  0     
24 Neiner Jakub (Klub Karate-do Shotokan Krapkowice,POL)  1      
     VIARENICH MARK (EDELVEIS,BLR)  1  
25 brzeziński kamil (Budokan Wrocław,POL)  1      
  SELIADTSOU IVAN (EDELVEIS,BLR)  5     
26 SELIADTSOU IVAN (EDELVEIS,BLR)  4      
   SELIADTSOU IVAN (EDELVEIS,BLR)  4    
27 GLADCHENKO MYKYTA (Ukrainian Karate Federation,UKR)  5      
  GLADCHENKO MYKYTA (Ukrainian Karate Federation,UKR)  0     
28 Połowczuk Aleksander (Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei,POL)  0      
    SELIADTSOU IVAN (EDELVEIS,BLR)  1   
29 Kutcevych Bogdan (MOWGLY KARATE CLUB,UKR)  5      
  Kutcevych Bogdan (MOWGLY KARATE CLUB,UKR)     
30 Serhieiev Tymofii (ATEMI Warszawa,POL)  0      
   Kutcevych Bogdan (MOWGLY KARATE CLUB,UKR)  1    
31       
  Wysocki Franciszek (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)     
32       
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     Szczepański Szymon (ATEMI Warszawa,POL)  0    
      Leliński Klaudiusz (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  0   
     Leliński Klaudiusz (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  5   STUDENKOV ILLIA (MOWGLY KARATE CLUB,UKR)  5  
      STUDENKOV ILLIA (MOWGLY KARATE CLUB,UKR)  5   STUDENKOV ILLIA (MOWGLY KARATE CLUB,UKR) 
       SZKOLNICKI Oskar (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  0  
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     Kozubal Alex (Karate Tygr Ostrava,CZE)  3    
      Kozubal Alex (Karate Tygr Ostrava,CZE)  3   
     zamaro bartosz (Budokan Wrocław,POL)  2   Kozubal Alex (Karate Tygr Ostrava,CZE)  0  
      GLUSHENKO ARTUR (Ukrainian Karate Federation,UKR)  2   SELIADTSOU IVAN (EDELVEIS,BLR) 
       SELIADTSOU IVAN (EDELVEIS,BLR)  5  
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:40:48 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE