14 HARASUTO CUP - Kata Individual male U14  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-26 00:17:48 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
Main Tree Pool 1
      
1 Domagała Franciszek (GROT CHYNOW,POL)      
  Dobrzyński Jakub (Rensei Borzęcin,POL)  1     
2 Dobrzyński Jakub (Rensei Borzęcin,POL)      
   SUKHADOLA ALIAKSANDR (GOMEL TEAM,BLR)  1    
3 Iwaszkiewicz Piotr (Budokan Wrocław,POL)  2      
  SUKHADOLA ALIAKSANDR (GOMEL TEAM,BLR)  4     
4 SUKHADOLA ALIAKSANDR (GOMEL TEAM,BLR)  3      
    Vašek Daniel (Karate Tygr Ostrava,CZE)  3   
5 Król Mateusz (Łódzki Klub Karate Shotokan,POL)  0      
  Stankiewicz Mateusz (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  0     
6 Stankiewicz Mateusz (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  5      
   Vašek Daniel (Karate Tygr Ostrava,CZE)  4    
7 PRUSINOWSKI OSKAR (Dynamic Akademia Karate,POL)  0      
  Vašek Daniel (Karate Tygr Ostrava,CZE)  5     
8 Vašek Daniel (Karate Tygr Ostrava,CZE)  5      
     Vašek Daniel (Karate Tygr Ostrava,CZE)  2  
9 Nowak Wojciech (Klub Karate-do Shotokan Krapkowice,POL)  0      
  dziedzicki michal (Budokan Wrocław,POL)  1     
10 dziedzicki michal (Budokan Wrocław,POL)  5      
   Witek Patryk (Klub Karate Nidan,POL)  1    
11 Witek Patryk (Klub Karate Nidan,POL)  5      
  Witek Patryk (Klub Karate Nidan,POL)  4     
12 Karliński Piotr (Łódzki Klub Karate Shotokan,POL)  0      
    BALOBANOV VOLODYMYR (Sport Club AREY,UKR)  2   
13 BALOBANOV VOLODYMYR (Sport Club AREY,UKR)  4      
  BALOBANOV VOLODYMYR (Sport Club AREY,UKR)  5     
14 Janeczek Kornelusz (Klub Karate Kamikaze,POL)  1      
   BALOBANOV VOLODYMYR (Sport Club AREY,UKR)  4    
15 Zakarovský Dávid (Karate Klub Junior Prešov,SVK)  0      
  Wesołowski Paweł (Budokan Wrocław,POL)  0     
16 Wesołowski Paweł (Budokan Wrocław,POL)  5      
      Bondarenko Maksym (Ukrainian Karate Federation,UKR) 
17 SZKOLNICKI Oskar (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  5      
  SZKOLNICKI Oskar (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  3     
18 Kozubal Alex (Karate Tygr Ostrava,CZE)  0      
   SZKOLNICKI Oskar (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  0    
19 PAWLACZYK TOMASZ (Dynamic Akademia Karate,POL)  5      
  PAWLACZYK TOMASZ (Dynamic Akademia Karate,POL)  2     
20 Bogdan Mihail (Vasilyevs Karate School,LAT)  0      
    Bondarenko Maksym (Ukrainian Karate Federation,UKR)   
21 Rubisz Patryk (Łódzki Klub Karate Shotokan,POL)  0      
  Domurad Mateusz (Klub Karate Sonkei,POL)  0     
22 Domurad Mateusz (Klub Karate Sonkei,POL)  5      
   Bondarenko Maksym (Ukrainian Karate Federation,UKR)  5    
23 Nedilko Bohdan (Budokan Wrocław,POL)  0      
  Bondarenko Maksym (Ukrainian Karate Federation,UKR)  5     
24 Bondarenko Maksym (Ukrainian Karate Federation,UKR)  5      
     Bondarenko Maksym (Ukrainian Karate Federation,UKR)  3  
25 DUL PATRYK (Budokan Wrocław,POL)  5      
  DUL PATRYK (Budokan Wrocław,POL)  3     
26 Ratyński Antoni (ATEMI Warszawa,POL)  0      
   DUL PATRYK (Budokan Wrocław,POL)  3    
27 Zając Michał (Łódzki Klub Karate Shotokan,POL)  0      
  Zagożdżan Igor (KLUB KARATE SHOTOKAN W LĘBORKU,POL)  2     
28 Zagożdżan Igor (KLUB KARATE SHOTOKAN W LĘBORKU,POL)  5      
    DUL PATRYK (Budokan Wrocław,POL)   
29 Gellér Dan (Karate Tygr Ostrava,CZE)  0      
  NIEDZIELA WOJCIECH (Dynamic Akademia Karate,POL)  2     
30 NIEDZIELA WOJCIECH (Dynamic Akademia Karate,POL)  5      
   Sidor Mateusz (Klub Karate Kamikaze,POL)  2    
31       
  Sidor Mateusz (Klub Karate Kamikaze,POL)  3     
32       
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     PRUSINOWSKI OSKAR (Dynamic Akademia Karate,POL)  5    
      PRUSINOWSKI OSKAR (Dynamic Akademia Karate,POL)  1   
     Stankiewicz Mateusz (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  0   SUKHADOLA ALIAKSANDR (GOMEL TEAM,BLR)  4  
      SUKHADOLA ALIAKSANDR (GOMEL TEAM,BLR)  4   SUKHADOLA ALIAKSANDR (GOMEL TEAM,BLR) 
       BALOBANOV VOLODYMYR (Sport Club AREY,UKR)  1  
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     Nedilko Bohdan (Budokan Wrocław,POL)  5    
      Nedilko Bohdan (Budokan Wrocław,POL)  2   
     Domurad Mateusz (Klub Karate Sonkei,POL)  0   SZKOLNICKI Oskar (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  2  
      SZKOLNICKI Oskar (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  3   DUL PATRYK (Budokan Wrocław,POL) 
       DUL PATRYK (Budokan Wrocław,POL)  3  
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-26 00:17:48 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE