International Banzai Cup Berlin 2021 - Kumite Individual male U18 Open  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-10-20 03:18:03 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • WAGNER MIKA 
    BUDO SPORT CENTER LIESTAL,SUI
    Country Score
    SUI
  • KABASHI JOHN 
    ELSON SPORT & KARATE,SUI
    Country Score
    SUI
  • Country Score
  • Country Score
  • OZOLS DANIELS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT
  • ANISIMOV DANYIL 
    ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE,BEL
    Country Score
    BEL
  • Country Score
  • Country Score
  • BOTHE COLIN 
    LV NIEDERSACHSEN,GER
    Country Score
    GER 2
  • SCHMID JANICK 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • ESSLINGER TOM 
    LV BRANDENBURG,GER
    Country Score
    GER 0
  • THRAN MELVIN 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER 0
  • Country Score
  • Country Score
  • BARANYI BARNABAS 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • DI GIOIA GABRIELE 
    KARATE CLUB FRIBOURG,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • Country Score
  • Country Score
  • LOSER NOAH JADEN 
    KARATECENTER RETO KERN,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • ANACKOV FILIP 
    SSKF KARATE TEAM,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • WAGNER MIKA 
    BUDO SPORT CENTER LIESTAL,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • COUTURIER VICTOR 
    KARATE STRASSEN,LUX
    Country Score
    LUX 0
  • ANISIMOV DANYIL 
    ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE,BEL
    Country Score
    BEL 10
  • EUL JAN 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER 2
  • BOTHE COLIN 
    LV NIEDERSACHSEN,GER
    Country Score
    GER 4
  • MERKIN NICO 
    LANDESKADER BREMER KARATE VERBAND E.V.,GER
    Country Score
    GER 0
  • HEYNE MARVIN 
    KARATE DOJO CHIKARA CLUB ERFURT E.V.,GER
    Country Score
    GER 1
  • SPARER NICO 
    SSKF KARATE TEAM,SUI
    Country Score
    SUI 5
  • THRAN MELVIN 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER 0
  • PINTOS RENZO 
    LANDESKADER BADEN-WÜRTTEMBERG,GER
    Country Score
    GER 0
  • DI GIOIA GABRIELE 
    KARATE CLUB FRIBOURG,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • JERMOLAJEVS ARTJOMS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • LOSER NOAH JADEN 
    KARATECENTER RETO KERN,SUI
    Country Score
    SUI 2
  • SCHÖNBORN MIKA 
    TV FÜRTH 1860 E.V.,GER
    Country Score
    GER 0
  • BURFEIND JONAS 
    BLAU-WEISS BUCHHOLZ E.V.,GER
    Country Score
    GER 0
  • WITTENBECHER CHRIS 
    BERLINER TURN- UND SPORTCLUB E.V.,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • WAGNER MIKA 
    BUDO SPORT CENTER LIESTAL,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • ANISIMOV DANYIL 
    ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE,BEL
    Country Score
    BEL 5
  • BOTHE COLIN 
    LV NIEDERSACHSEN,GER
    Country Score
    GER 0
  • SPARER NICO 
    SSKF KARATE TEAM,SUI
    Country Score
    SUI 5
  • THRAN MELVIN 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER 0
  • DI GIOIA GABRIELE 
    KARATE CLUB FRIBOURG,SUI
    Country Score
    SUI 3
  • LOSER NOAH JADEN 
    KARATECENTER RETO KERN,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • BURFEIND JONAS 
    BLAU-WEISS BUCHHOLZ E.V.,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ANISIMOV DANYIL 
    ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE,BEL
    Country Score
    BEL 4
  • SPARER NICO 
    SSKF KARATE TEAM,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • DI GIOIA GABRIELE 
    KARATE CLUB FRIBOURG,SUI
    Country Score
    SUI 2
  • LOSER NOAH JADEN 
    KARATECENTER RETO KERN,SUI
    Country Score
    SUI 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ANISIMOV DANYIL 
    ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE,BEL
    Country Score
    BEL 8
  • DI GIOIA GABRIELE 
    KARATE CLUB FRIBOURG,SUI
    Country Score
    SUI 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • ANISIMOV DANYIL 
    ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE,BEL
    Country Score
    BEL

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • STEPANOVS ARTŪRS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT
  • ROSENLIND VIKTOR 
    KARATEKLUBB ELIT,SWE
    Country Score
    SWE
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • JOST RUBEN 
    KARATEDO LYSS-AARBERG,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • ROUÈCHE DAVID 
    NEUCHÂTEL KARATÉ-DO,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • ROSENLIND VIKTOR 
    KARATEKLUBB ELIT,SWE
    Country Score
    SWE
  • TIMMER ERIC 
    SSKF KARATE TEAM,SUI
    Country Score
    SUI
  • NILSSON LUDWIG 
    LINKÖPINGS SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • DIEMAR HENRI 
    KARATE DOJO CHIKARA CLUB ERFURT E.V.,GER
    Country Score
    GER 0
  • WALGER PHILIPP 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER 2
  • GRZONKA PATRICK 
    TSG-BERGEDORF HAMBURG,GER
    Country Score
    GER 1
  • DOBBERSTEIN LENNOX 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI
  • KISTNER DANIEL 
    MTV 1846 E.V. LUDWIGSBURG,GER
    Country Score
    GER
  • ROUÈCHE DAVID 
    NEUCHÂTEL KARATÉ-DO,SUI
    Country Score
    SUI
  • LÜTHI GIAN ANDRIN 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI
  • OBERNIHINS ALEKSANDRS 
    R. SADIKOV SPORT SCHOOL,LAT
    Country Score
    LAT
  • SCHÄFER TIMO MARIA 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER
  • DIEMAR ANTOINE 
    KARATE DOJO CHIKARA CLUB ERFURT E.V.,GER
    Country Score
    GER
  • ANACKOV FILIP 
    SSKF KARATE TEAM,SUI
    Country Score
    SUI
  • BATZ LUCA 
    TV FÜRTH 1860 E.V.,GER
    Country Score
    GER 0
  • JENDREIZIK OLE 
    BERLINER TURN- UND SPORTCLUB E.V.,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • ROSENLIND VIKTOR 
    KARATEKLUBB ELIT,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • DIEMAR HENRI 
    KARATE DOJO CHIKARA CLUB ERFURT E.V.,GER
    Country Score
    GER 6
  • WALGER PHILIPP 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER 5
  • KISTNER DANIEL 
    MTV 1846 E.V. LUDWIGSBURG,GER
    Country Score
    GER 0
  • ROUÈCHE DAVID 
    NEUCHÂTEL KARATÉ-DO,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • SCHÄFER TIMO MARIA 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER 3
  • DIEMAR ANTOINE 
    KARATE DOJO CHIKARA CLUB ERFURT E.V.,GER
    Country Score
    GER 2
  • BATZ LUCA 
    TV FÜRTH 1860 E.V.,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • DIEMAR HENRI 
    KARATE DOJO CHIKARA CLUB ERFURT E.V.,GER
    Country Score
    GER 0
  • WALGER PHILIPP 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER 1
  • SCHÄFER TIMO MARIA 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER 1
  • DIEMAR ANTOINE 
    KARATE DOJO CHIKARA CLUB ERFURT E.V.,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • WALGER PHILIPP 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER 1
  • DIEMAR ANTOINE 
    KARATE DOJO CHIKARA CLUB ERFURT E.V.,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • WALGER PHILIPP 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER

Poolwinner Tree - Round 1

  • ANISIMOV DANYIL 
    ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE,BEL
    Country Score
    BEL 0
  • WALGER PHILIPP 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER 4

Poolwinner Tree - Round 2

  • WALGER PHILIPP 
    TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
    Country Score
    GER
Repechage Pool 2
GRZONKA PATRICK 
TSG-BERGEDORF HAMBURG,GER
Country Score
GER 5
GRZONKA PATRICK 
TSG-BERGEDORF HAMBURG,GER
Country Score
GER 0
KISTNER DANIEL 
MTV 1846 E.V. LUDWIGSBURG,GER
Country Score
GER 1
GRZONKA PATRICK 
TSG-BERGEDORF HAMBURG,GER
Country Score
GER 3
DIEMAR HENRI 
KARATE DOJO CHIKARA CLUB ERFURT E.V.,GER
Country Score
GER 0
DIEMAR ANTOINE 
KARATE DOJO CHIKARA CLUB ERFURT E.V.,GER
Country Score
GER
DIEMAR ANTOINE 
KARATE DOJO CHIKARA CLUB ERFURT E.V.,GER
Country Score
GER 6
Repechage Pool 1
EUL JAN 
TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
Country Score
GER 0
EUL JAN 
TEAM FIGHTCLUB WESTERWALD,GER
Country Score
GER 2
WAGNER MIKA 
BUDO SPORT CENTER LIESTAL,SUI
Country Score
SUI 0
SPARER NICO 
SSKF KARATE TEAM,SUI
Country Score
SUI 4
SPARER NICO 
SSKF KARATE TEAM,SUI
Country Score
SUI 4
SPARER NICO 
SSKF KARATE TEAM,SUI
Country Score
SUI
DI GIOIA GABRIELE 
KARATE CLUB FRIBOURG,SUI
Country Score
SUI 1
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-10-20 03:18:03 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE