SVENSKA MÄSTERSKAPEN I KARATE 2018 - Kata Kadett Herr  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-03-24 19:22:19 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
Main Tree Pool 1
     
     
Luu Henrik
Goju-Kai Karate Do Eskilstuna,SWE
Country Score
SWE 5
    
     
 
Luu Henrik
Goju-Kai Karate Do Eskilstuna,SWE
Country Score
SWE 5
   
     
Carayol Abbas
Botkyrka Shukokai Karate,SWE
Country Score
SWE 0
    
     
  
Luu Henrik
Goju-Kai Karate Do Eskilstuna,SWE
Country Score
SWE 4
  
     
Country Score
    
     
 
Ström Noel
Wakajishi Karate,SWE
Country Score
SWE 0
   
     
Country Score
    
     
   
Luu Henrik
Goju-Kai Karate Do Eskilstuna,SWE
Country Score
SWE 2
 
     
Oxelvik Ivar
Botkyrka Shukokai Karate,SWE
Country Score
SWE 0
    
     
 
Alexén John
Zenshinkai Hylte Karateklubb,SWE
Country Score
SWE 3
   
     
Alexén John
Zenshinkai Hylte Karateklubb,SWE
Country Score
SWE 5
    
     
  
Alexén John
Zenshinkai Hylte Karateklubb,SWE
Country Score
SWE 1
  
     
Country Score
    
     
 
Karlsson Ivar
Zendokai Halmstad,SWE
Country Score
SWE 2
   
     
Country Score
    
     
    
Larsson Isak
Kungsängens Kampsport & Självförsvarsförening,SWE
Country Score
SWE
     
Larsson Isak
Kungsängens Kampsport & Självförsvarsförening,SWE
Country Score
SWE 5
    
     
 
Larsson Isak
Kungsängens Kampsport & Självförsvarsförening,SWE
Country Score
SWE 5
   
     
Bergqvist Joseph
Botkyrka Shukokai Karate,SWE
Country Score
SWE 0
    
     
  
Larsson Isak
Kungsängens Kampsport & Självförsvarsförening,SWE
Country Score
SWE 4
  
     
Country Score
    
     
 
Westman Tim
Bromma Karateklubb,SWE
Country Score
SWE 0
   
     
Country Score
    
     
   
Larsson Isak
Kungsängens Kampsport & Självförsvarsförening,SWE
Country Score
SWE 3
 
     
Tesfamicael Jonathan
Tureberg karateklubb,SWE
Country Score
SWE 3
    
     
 
Tesfamicael Jonathan
Tureberg karateklubb,SWE
Country Score
SWE 0
   
     
Hedebratt Filip
Västerås Shukokai Karateklubb,SWE
Country Score
SWE 2
    
     
  
Pham Filip
Wado Karate Katrineholm,SWE
Country Score
SWE 1
  
     
Country Score
    
     
 
Pham Filip
Wado Karate Katrineholm,SWE
Country Score
SWE 5
   
     
Country Score
    
     
Main Tree Pool 2
     
     
Schubert Nordin Melker
Botkyrka Shukokai Karate,SWE
Country Score
SWE 5
    
     
 
Schubert Nordin Melker
Botkyrka Shukokai Karate,SWE
Country Score
SWE 1
   
     
Tayam Ashley
Järva Karate Dojo,SWE
Country Score
SWE 0
    
     
  
Palm Theo
Zendokai Halmstad,SWE
Country Score
SWE 0
  
     
Country Score
    
     
 
Palm Theo
Zendokai Halmstad,SWE
Country Score
SWE 4
   
     
Country Score
    
     
   
Karlstrand Alvin
Bushido Karateklubb Karlskrona,SWE
Country Score
SWE 2
 
     
Marimon Jimi
Tullinge Wadoryu Karate,SWE
Country Score
SWE 3
    
     
 
Marimon Jimi
Tullinge Wadoryu Karate,SWE
Country Score
SWE 0
   
     
Berglund Edward
Botkyrka Shukokai Karate,SWE
Country Score
SWE 2
    
     
  
Karlstrand Alvin
Bushido Karateklubb Karlskrona,SWE
Country Score
SWE 5
  
     
Country Score
    
     
 
Karlstrand Alvin
Bushido Karateklubb Karlskrona,SWE
Country Score
SWE 5
   
     
Country Score
    
     
    
Gustafsson David
Wado Karate Katrineholm,SWE
Country Score
SWE
     
Hallgren Oscar
Botkyrka Shukokai Karate,SWE
Country Score
SWE 0
    
     
 
Coomer Kevin
Tranemo Kuniba Kai ,SWE
Country Score
SWE 1
   
     
Coomer Kevin
Tranemo Kuniba Kai ,SWE
Country Score
SWE 5
    
     
  
Olander Harald
Zendokai Halmstad,SWE
Country Score
SWE 2
  
     
Country Score
    
     
 
Olander Harald
Zendokai Halmstad,SWE
Country Score
SWE 4
   
     
Country Score
    
     
   
Gustafsson David
Wado Karate Katrineholm,SWE
Country Score
SWE 3
 
     
Country Score
    
     
 
Gustafsson David
Wado Karate Katrineholm,SWE
Country Score
SWE 3
   
     
Country Score
    
     
  
Gustafsson David
Wado Karate Katrineholm,SWE
Country Score
SWE 3
  
     
Country Score
    
     
 
O´Connor Sean
Bromma Karateklubb,SWE
Country Score
SWE 2
   
     
Country Score
    
     
Poolwinner Tree
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Larsson Isak
Kungsängens Kampsport & Självförsvarsförening,SWE
Country Score
SWE 5
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
Larsson Isak
Kungsängens Kampsport & Självförsvarsförening,SWE
Country Score
SWE
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Gustafsson David
Wado Karate Katrineholm,SWE
Country Score
SWE 0
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Repechage Pool 2
O´Connor Sean
Bromma Karateklubb,SWE
Country Score
SWE 4
O´Connor Sean
Bromma Karateklubb,SWE
Country Score
SWE 5
Olander Harald
Zendokai Halmstad,SWE
Country Score
SWE 1
O´Connor Sean
Bromma Karateklubb,SWE
Country Score
SWE
Karlstrand Alvin
Bushido Karateklubb Karlskrona,SWE
Country Score
SWE 0
Repechage Pool 1
Bergqvist Joseph
Botkyrka Shukokai Karate,SWE
Country Score
SWE 1
Westman Tim
Bromma Karateklubb,SWE
Country Score
SWE 3
Westman Tim
Bromma Karateklubb,SWE
Country Score
SWE 4
Westman Tim
Bromma Karateklubb,SWE
Country Score
SWE 1
Pham Filip
Wado Karate Katrineholm,SWE
Country Score
SWE 2
Luu Henrik
Goju-Kai Karate Do Eskilstuna,SWE
Country Score
SWE
Luu Henrik
Goju-Kai Karate Do Eskilstuna,SWE
Country Score
SWE 4
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-03-24 19:22:19 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE