SVENSKA MÄSTERSKAPEN I KARATE 2022
Kumite Kadett Dam -54 kg

  
Kumite Kadett Dam -54 kg - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • HERRAEZ ANTEVSKA JULIA 
    SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 3
  • GHINIA SOFIA 
    SHIAI IF,SWE
    Country Score
    SWE 4
  • SKORIC NIKOLETA 
    SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 4
  • ERFANIAN-DANESHVAR VIANNA 
    MALAVÉ DO,SWE
    Country Score
    SWE 2
  • RADOJCIC ANJA 
    SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • NIKOLIC DANICA 
    GYMNASTIK OCH ATLETKLUBBEN ENIGHET,SWE
    Country Score
    SWE 2
  • Country Score
  • Country Score
  • GHODRATI FARD ZAHRA 
    UNITED SPORTCENTER,SWE
    Country Score
    SWE 5
  • FILIPOVIC TEODORA 
    SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • HERRAEZ ANTEVSKA EVELINA 
    SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • THORIN IDA 
    LINKÖPING SPORTKARATE,SWE
    Country Score
    SWE 4
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • GHINIA SOFIA 
    SHIAI IF,SWE
    Country Score
    SWE 6
  • SKORIC NIKOLETA 
    SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • RADOJCIC ANJA 
    SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • BERGVALL MIA 
    GÖTEBORG KARATE AKADEMI,SWE
    Country Score
    SWE 4
  • GHODRATI FARD ZAHRA 
    UNITED SPORTCENTER,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • ERIKSSON MILLY 
    ESKILSTUNA KARATEKLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • THORIN IDA 
    LINKÖPING SPORTKARATE,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • AFOLTER GABRIELLA 
    GÖTEBORG KARATE AKADEMI,SWE
    Country Score
    SWE 1

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • GHINIA SOFIA 
    SHIAI IF,SWE
    Country Score
    SWE 3
  • BERGVALL MIA 
    GÖTEBORG KARATE AKADEMI,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • GHODRATI FARD ZAHRA 
    UNITED SPORTCENTER,SWE
    Country Score
    SWE 3
  • AFOLTER GABRIELLA 
    GÖTEBORG KARATE AKADEMI,SWE
    Country Score
    SWE 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • GHINIA SOFIA 
    SHIAI IF,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • GHODRATI FARD ZAHRA 
    UNITED SPORTCENTER,SWE
    Country Score
    SWE 6

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • GHODRATI FARD ZAHRA 
    UNITED SPORTCENTER,SWE
    Country Score
    SWE
Kumite Kadett Dam -54 kg - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
HERRAEZ ANTEVSKA JULIA 
SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
Country Score
SWE 1
HERRAEZ ANTEVSKA JULIA 
SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
Country Score
SWE 0
SKORIC NIKOLETA 
SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
Country Score
SWE 0
BERGVALL MIA 
GÖTEBORG KARATE AKADEMI,SWE
Country Score
SWE
BERGVALL MIA 
GÖTEBORG KARATE AKADEMI,SWE
Country Score
SWE 4
Repechage Pool 1
FILIPOVIC TEODORA 
SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
Country Score
SWE 0
FILIPOVIC TEODORA 
SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
Country Score
SWE 3
ERIKSSON MILLY 
ESKILSTUNA KARATEKLUBB,SWE
Country Score
SWE 0
FILIPOVIC TEODORA 
SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
Country Score
SWE
AFOLTER GABRIELLA 
GÖTEBORG KARATE AKADEMI,SWE
Country Score
SWE 0
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-06 08:52:36 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE