SVENSKA MÄSTERSKAPEN I KARATE 2022
Kumite Kadett Dam +54 kg

  
Kumite Kadett Dam +54 kg - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • KRESIC LAURA 
    SKIF ZENKU-KAI JÖNKÖPING,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • SJÖLUND SOLVEIG 
    BOTKYRKA SHUKOKAI KARATE,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • WAHLSTRÖM MEJA 
    KATRINEHOLMS KARATEFÖRENING,SWE
    Country Score
    SWE 3
  • WICKLUND TEA 
    MOTUBU-HA KK,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • MURADI NARGIS 
    KARATE SHOTOKAN JSKA - ÅMÅL,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • SINANOVIC ANDJELA 
    SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 8
  • Country Score
  • Country Score
  • AXELSSON ATHENA 
    LANDSKRONA KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • SOONDAH AYA 
    FRÖLUNDA KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • JAKESEVIC IVANA 
    GYMNASTIK OCH ATLETKLUBBEN ENIGHET,SWE
    Country Score
    SWE 5
  • WINQVIST WILMA 
    BOTKYRKA SHUKOKAI KARATE,SWE
    Country Score
    SWE 5
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • KRESIC LAURA 
    SKIF ZENKU-KAI JÖNKÖPING,SWE
    Country Score
    SWE 2
  • WAHLSTRÖM MEJA 
    KATRINEHOLMS KARATEFÖRENING,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • SINANOVIC ANDJELA 
    SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 3
  • ÖRN EBBA 
    LINKÖPING SPORTKARATE,SWE
    Country Score
    SWE 3
  • AXELSSON ATHENA 
    LANDSKRONA KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • NILSSON YALCIN TIGRIS 
    KAMPSPORTKLUBBEN MIFUNE,SWE
    Country Score
    SWE 5
  • JAKESEVIC IVANA 
    GYMNASTIK OCH ATLETKLUBBEN ENIGHET,SWE
    Country Score
    SWE 9
  • WINDH EBBA 
    SKIF ZENKU-KAI JÖNKÖPING,SWE
    Country Score
    SWE 8

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • KRESIC LAURA 
    SKIF ZENKU-KAI JÖNKÖPING,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • SINANOVIC ANDJELA 
    SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 7
  • NILSSON YALCIN TIGRIS 
    KAMPSPORTKLUBBEN MIFUNE,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • JAKESEVIC IVANA 
    GYMNASTIK OCH ATLETKLUBBEN ENIGHET,SWE
    Country Score
    SWE 1

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • SINANOVIC ANDJELA 
    SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE 5
  • JAKESEVIC IVANA 
    GYMNASTIK OCH ATLETKLUBBEN ENIGHET,SWE
    Country Score
    SWE 4

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • SINANOVIC ANDJELA 
    SOLNA SHOTOKAN KARATE KLUBB,SWE
    Country Score
    SWE
Kumite Kadett Dam +54 kg - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
MURADI NARGIS 
KARATE SHOTOKAN JSKA - ÅMÅL,SWE
Country Score
SWE 0
ÖRN EBBA 
LINKÖPING SPORTKARATE,SWE
Country Score
SWE 3
ÖRN EBBA 
LINKÖPING SPORTKARATE,SWE
Country Score
SWE 0
ÖRN EBBA 
LINKÖPING SPORTKARATE,SWE
Country Score
SWE
KRESIC LAURA 
SKIF ZENKU-KAI JÖNKÖPING,SWE
Country Score
SWE 1
Repechage Pool 1
WINQVIST WILMA 
BOTKYRKA SHUKOKAI KARATE,SWE
Country Score
SWE 4
WINDH EBBA 
SKIF ZENKU-KAI JÖNKÖPING,SWE
Country Score
SWE 3
WINDH EBBA 
SKIF ZENKU-KAI JÖNKÖPING,SWE
Country Score
SWE 4
WINDH EBBA 
SKIF ZENKU-KAI JÖNKÖPING,SWE
Country Score
SWE
NILSSON YALCIN TIGRIS 
KAMPSPORTKLUBBEN MIFUNE,SWE
Country Score
SWE 2
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-06 09:26:31 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE