SVENSKA MÄSTERSKAPEN I KARATE 2018 - Kumite Junior Dam +59 kg  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-01-18 21:30:45 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Argillander Nea
    Märsta Wado Ryu Karateklubb,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • Rabih Diana
    Gymnastik och Atletklubben Enighet,SWE
    Country Score
    SWE 4
  • Zalihic Bianca
    IK Brandbergenskaratekai,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • Josefsson Olivia
    Västerås Karatecenter,SWE
    Country Score
    SWE 2
  • Khosropour Ros
    Shiai karate klubb,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • Wendel Klara
    karategymnasiet if,SWE
    Country Score
    SWE 5
  • Country Score
  • Country Score
  • Mehmedovic Amina
    Botkyrka Shukokai Karate,SWE
    Country Score
    SWE 4
  • Adzigorovska Yasemin
    Gymnastik och Atletklubben Enighet,SWE
    Country Score
    SWE 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Sandhagen Erika
    Shiai karate klubb,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • Hallqvist Nora
    Malavé Do,SWE
    Country Score
    SWE 7
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Rabih Diana
    Gymnastik och Atletklubben Enighet,SWE
    Country Score
    SWE 5
  • Josefsson Olivia
    Västerås Karatecenter,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • Wendel Klara
    karategymnasiet if,SWE
    Country Score
    SWE 3
  • Kando Beatrice
    Gymnastik och Atletklubben Enighet,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • Mehmedovic Amina
    Botkyrka Shukokai Karate,SWE
    Country Score
    SWE 8
  • Radojcic Maja
    Solna Shotokan Karate klubb,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • Hallqvist Nora
    Malavé Do,SWE
    Country Score
    SWE 2
  • Stålhammar Madelenie
    Västerås Karatecenter,SWE
    Country Score
    SWE 1

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Rabih Diana
    Gymnastik och Atletklubben Enighet,SWE
    Country Score
    SWE 3
  • Wendel Klara
    karategymnasiet if,SWE
    Country Score
    SWE 2
  • Mehmedovic Amina
    Botkyrka Shukokai Karate,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • Hallqvist Nora
    Malavé Do,SWE
    Country Score
    SWE 4

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Rabih Diana
    Gymnastik och Atletklubben Enighet,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • Hallqvist Nora
    Malavé Do,SWE
    Country Score
    SWE 7

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Hallqvist Nora
    Malavé Do,SWE
    Country Score
    SWE
Repechage Pool 1
Argillander Nea
Märsta Wado Ryu Karateklubb,SWE
Country Score
SWE 0
Josefsson Olivia
Västerås Karatecenter,SWE
Country Score
SWE 1
Josefsson Olivia
Västerås Karatecenter,SWE
Country Score
SWE 0
Wendel Klara
karategymnasiet if,SWE
Country Score
SWE
Wendel Klara
karategymnasiet if,SWE
Country Score
SWE 6
Repechage Pool 1
Sandhagen Erika
Shiai karate klubb,SWE
Country Score
SWE 2
Sandhagen Erika
Shiai karate klubb,SWE
Country Score
SWE 4
Stålhammar Madelenie
Västerås Karatecenter,SWE
Country Score
SWE 1
Mehmedovic Amina
Botkyrka Shukokai Karate,SWE
Country Score
SWE
Mehmedovic Amina
Botkyrka Shukokai Karate,SWE
Country Score
SWE 9
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-01-18 21:30:45 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE