14 HARASUTO CUP - Kata Individual female Cadets  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:51:50 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
Main Tree Pool 1
      
1 BARTOSZEWSKA Aleksandra (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  5      
  BARTOSZEWSKA Aleksandra (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  5     
2 Klimik Aleksandra (KLUB KARATE SHOTOKAN W LĘBORKU,POL)  0      
   BARTOSZEWSKA Aleksandra (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  5    
3       
  Białecka Anita (ATEMI Warszawa,POL)  0     
4       
    BARTOSZEWSKA Aleksandra (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  2   
5 Knapik Martyna (SSK BUSHIDO Kędzierzyn-Koźle,POL)  1      
  Stepanova Yelyzaveta (Ukrainian Karate Federation,UKR)  3     
6 Stepanova Yelyzaveta (Ukrainian Karate Federation,UKR)  4      
   Stepanova Yelyzaveta (Ukrainian Karate Federation,UKR)  0    
7       
  Żmińczuk Olga (Samuraj Szczecin,POL)  2     
8       
     Christiansen Josephine (NationalTeam Denmark,DEN)  2  
9 Tokare Diana (Vasilyevs Karate School,LAT)  0      
  Christiansen Josephine (NationalTeam Denmark,DEN)  5     
10 Christiansen Josephine (NationalTeam Denmark,DEN)  5      
   Christiansen Josephine (NationalTeam Denmark,DEN)  5    
11       
  Koryczan Agnieszka (ATEMI Warszawa,POL)  0     
12       
    Christiansen Josephine (NationalTeam Denmark,DEN)  3   
13       
  Zydorczak Marta (Karate Team Oborniki [Obornicki KKS],POL)  0     
14       
   Jung Michalina (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  0    
15       
  Jung Michalina (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  5     
16       
      Enevoldsen Anna (NationalTeam Denmark,DEN) 
17 Bitterhoff Karen (Itosu-Kai Dragør,DEN)  5      
  Bitterhoff Karen (Itosu-Kai Dragør,DEN)  4     
18 Katryńska Anita (Bialostocki Klub Karate,POL)  0      
   Bitterhoff Karen (Itosu-Kai Dragør,DEN)  5    
19       
  Jeronim Kamila (ATEMI Warszawa,POL)  1     
20       
    Bitterhoff Karen (Itosu-Kai Dragør,DEN)  1   
21 Prachnio Aleksandra (GROT CHYNOW,POL)  1      
  Sachar Julia (Samuraj Szczecin,POL)  2     
22 Sachar Julia (Samuraj Szczecin,POL)  4      
   Tkachenko Daniela (Vasilyevs Karate School,LAT)  0    
23       
  Tkachenko Daniela (Vasilyevs Karate School,LAT)  3     
24       
     Enevoldsen Anna (NationalTeam Denmark,DEN)  3  
25 Tylus Agnieszka (ATEMI Warszawa,POL)  0      
  Enevoldsen Anna (NationalTeam Denmark,DEN)  5     
26 Enevoldsen Anna (NationalTeam Denmark,DEN)  5      
   Enevoldsen Anna (NationalTeam Denmark,DEN)  5    
27       
  Dobner Bianka (SSK BUSHIDO Kędzierzyn-Koźle,POL)  0     
28       
    Enevoldsen Anna (NationalTeam Denmark,DEN)  4   
29       
  Raniowska Oliwia (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  1     
30       
   Dmytruszyńska Monika (Karate Team Oborniki [Obornicki KKS],POL)  0    
31       
  Dmytruszyńska Monika (Karate Team Oborniki [Obornicki KKS],POL)  4     
32       
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     Tokare Diana (Vasilyevs Karate School,LAT)  3    
      Tokare Diana (Vasilyevs Karate School,LAT)  3   
     Koryczan Agnieszka (ATEMI Warszawa,POL)  2   Tokare Diana (Vasilyevs Karate School,LAT)  0  
      Jung Michalina (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  2   BARTOSZEWSKA Aleksandra (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL) 
       BARTOSZEWSKA Aleksandra (LKS ZARZEWIE Prudnik,POL)  5  
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     Tylus Agnieszka (ATEMI Warszawa,POL)  1    
      Dobner Bianka (SSK BUSHIDO Kędzierzyn-Koźle,POL)  2   
     Dobner Bianka (SSK BUSHIDO Kędzierzyn-Koźle,POL)  4   Dmytruszyńska Monika (Karate Team Oborniki [Obornicki KKS],POL)  2  
      Dmytruszyńska Monika (Karate Team Oborniki [Obornicki KKS],POL)  3   Bitterhoff Karen (Itosu-Kai Dragør,DEN) 
       Bitterhoff Karen (Itosu-Kai Dragør,DEN)  3  
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:51:50 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE