14 HARASUTO CUP - Kata Individual male Juniors  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:53:23 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
Main Tree Pool 1
      
1 Maciejewski Gracjan (Karate Team Oborniki [Obornicki KKS],POL)  0      
  Rasiewicz Adam (Budokan Wrocław,POL)     
2 Rasiewicz Adam (Budokan Wrocław,POL)  5      
   Rasiewicz Adam (Budokan Wrocław,POL)  2    
3       
  Møller Markus (NationalTeam Denmark,DEN)     
4       
    Cieślik Szymon (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  2   
5 Niedolistek Krzysztof (ATEMI Warszawa,POL)  1      
  Szostecki Michał (Klub Karate-do Shotokan Krapkowice,POL)  0     
6 Szostecki Michał (Klub Karate-do Shotokan Krapkowice,POL)  4      
   Cieślik Szymon (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  3    
7       
  Cieślik Szymon (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  5     
8       
     KOVAL ILLIA (Ukrainian Karate Federation,UKR)  3  
9 Løytved Mark (sydkystens karate klub,DEN)  1      
  KOVAL ILLIA (Ukrainian Karate Federation,UKR)  3     
10 KOVAL ILLIA (Ukrainian Karate Federation,UKR)  4      
   KOVAL ILLIA (Ukrainian Karate Federation,UKR)  5    
11       
  Virtanen Saku (Sportskarate.fi,FIN)  2     
12       
    KOVAL ILLIA (Ukrainian Karate Federation,UKR)  3   
13       
  Adametz Mateusz (Bushi-do Bydgoszcz,POL)     
14       
   Adametz Mateusz (Bushi-do Bydgoszcz,POL)  0    
15       
  Schamaitat Ludvig (Allerød Karate Dojo,DEN)     
16       
      KOVAL ILLIA (Ukrainian Karate Federation,UKR) 
17 Mraz Robert (Klub Karate Nidan,POL)  0      
  Nielsen Oliver (BUSHI Karate,DEN)  4     
18 Nielsen Oliver (BUSHI Karate,DEN)  5      
   Nielsen Oliver (BUSHI Karate,DEN)  1    
19       
  Kuklewski Jakub (Karate Team Oborniki [Obornicki KKS],POL)  1     
20       
    Liikka Luka (Tapanilan Erä,FIN)  0   
21 Domzalski Dominik (Samuraj Szczecin,POL)  0      
  Liikka Luka (Tapanilan Erä,FIN)  3     
22 Liikka Luka (Tapanilan Erä,FIN)  5      
   Liikka Luka (Tapanilan Erä,FIN)  4    
23       
  Karliński Bartosz (Łódzki Klub Karate Shotokan,POL)  2     
24       
     Albert Hansen Jacob (NationalTeam Denmark,DEN)  2  
25 Sulejczak Łukasz (ATEMI Warszawa,POL)      
  Sulejczak Łukasz (ATEMI Warszawa,POL)  0     
26 Rodak Kacper (Karate Team Oborniki [Obornicki KKS],POL)      
   Albert Hansen Jacob (NationalTeam Denmark,DEN)  3    
27       
  Albert Hansen Jacob (NationalTeam Denmark,DEN)  5     
28       
    Albert Hansen Jacob (NationalTeam Denmark,DEN)  5   
29       
  Michalak Mikołaj (Karate Team Oborniki [Obornicki KKS],POL)  0     
30       
   Babinski Bartlomiej (Budokan Wrocław,POL)  2    
31       
  Babinski Bartlomiej (Budokan Wrocław,POL)  5     
32       
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     Løytved Mark (sydkystens karate klub,DEN)  1    
      Virtanen Saku (Sportskarate.fi,FIN)  1   
     Virtanen Saku (Sportskarate.fi,FIN)  4   Adametz Mateusz (Bushi-do Bydgoszcz,POL)  2  
      Adametz Mateusz (Bushi-do Bydgoszcz,POL)  4   Cieślik Szymon (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL) 
       Cieślik Szymon (Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce,POL)  3  
Repechage Pool 1
        
        
        
        
        
      Sulejczak Łukasz (ATEMI Warszawa,POL)  3   
       Sulejczak Łukasz (ATEMI Warszawa,POL)  4  
      Babinski Bartlomiej (Budokan Wrocław,POL)  2   Sulejczak Łukasz (ATEMI Warszawa,POL) 
       Liikka Luka (Tapanilan Erä,FIN)  1  
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-23 16:53:23 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE