XIV. MINSK OPEN - SANKER CUP 2018 - INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U12 35+ KG  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-09-25 22:34:59 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Коновалова Екатерина 
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 7
  • Кузнецова Виктория 
    Спортивный клуб ШТУРМ,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Несмачная Валерия 
    Белгородская область,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Sobianina Mariia 
    puma-altufievo,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Коновалова Екатерина 
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • BALASHOVA ALISA 
    Rodina-Moscow,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Несмачная Валерия 
    Белгородская область,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Bezzybikova Irina 
    Moskow-Ramenki,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Коновалова Екатерина 
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Несмачная Валерия 
    Белгородская область,RUS
    Country Score
    RUS 3

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Несмачная Валерия 
    Белгородская область,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Карплюк Анна 
    СК СIЧ,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Пынтя Алина 
    Bogatyr,MDA
    Country Score
    MDA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Синявская Марина 
    СК Эверест,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Трусова Виктория 
    Спортивный клуб ШТУРМ,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • Пынтя Алина 
    Bogatyr,MDA
    Country Score
    MDA 0
  • Беляй Катерина 
    LEON karate club,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • Синявская Марина 
    СК Эверест,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • Райхель Софья 
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • Беляй Катерина 
    LEON karate club,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • Синявская Марина 
    СК Эверест,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • Беляй Катерина 
    LEON karate club,UKR
    Country Score
    UKR

Poolwinner Tree - Round 1

  • Несмачная Валерия 
    Белгородская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Беляй Катерина 
    LEON karate club,UKR
    Country Score
    UKR 3

Poolwinner Tree - Round 2

  • Несмачная Валерия 
    Белгородская область,RUS
    Country Score
    RUS
Repechage Pool 1
Sobianina Mariia 
puma-altufievo,RUS
Country Score
RUS 3
Sobianina Mariia 
puma-altufievo,RUS
Country Score
RUS 5
Bezzybikova Irina 
Moskow-Ramenki,RUS
Country Score
RUS 0
Sobianina Mariia 
puma-altufievo,RUS
Country Score
RUS
Коновалова Екатерина 
IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
Country Score
RUS 0
Repechage Pool 2
Пынтя Алина 
Bogatyr,MDA
Country Score
MDA 3
Пынтя Алина 
Bogatyr,MDA
Country Score
MDA
Синявская Марина 
СК Эверест,BLR
Country Score
BLR 0
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-09-25 22:34:59 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE