XIV. MINSK OPEN - SANKER CUP 2018 - INDIVIDUAL KUMITE FEMALE U16 -54 KG  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-19 12:51:22 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Салатанова Анастасия
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • LARIONOVA ANASTASIIA
    sk Souyz,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Country Score
  • Country Score
  • Беляева Дарья
    Karate Federation of Vologda region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Алексеева Дарья
    Bogatyr,MDA
    Country Score
    MDA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • RESHETOVA SOFIYA
    sk Souyz,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Staroselceva Milana
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Country Score
  • Country Score
  • Yakovleva Polina
    KAITEN SPb,RUS
    Country Score
    RUS
  • Павленко Алёна Владимировна
    Санкт-Петербург,RUS
    Country Score
    RUS
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • LARIONOVA ANASTASIIA
    sk Souyz,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Никоненко Виктория
    МОО СПОРТИВНЫЙ КЛУБ СЭНКЁ,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • Алексеева Дарья
    Bogatyr,MDA
    Country Score
    MDA 2
  • Никишонкова Анастасия
    Брянская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Staroselceva Milana
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Вятская Полина
    Калужская область,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Yakovleva Polina
    KAITEN SPb,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • MALYSH ANASTASIIA
    sk Souyz,RUS
    Country Score
    RUS 3

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • LARIONOVA ANASTASIIA
    sk Souyz,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Алексеева Дарья
    Bogatyr,MDA
    Country Score
    MDA 7
  • Staroselceva Milana
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Yakovleva Polina
    KAITEN SPb,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Алексеева Дарья
    Bogatyr,MDA
    Country Score
    MDA 0
  • Staroselceva Milana
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Staroselceva Milana
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS
Repechage Pool 1
Беляева Дарья
Karate Federation of Vologda region,RUS
Country Score
RUS 4
Беляева Дарья
Karate Federation of Vologda region,RUS
Country Score
RUS 3
Никишонкова Анастасия
Брянская область,RUS
Country Score
RUS 2
Беляева Дарья
Karate Federation of Vologda region,RUS
Country Score
RUS
LARIONOVA ANASTASIIA
sk Souyz,RUS
Country Score
RUS 0
Repechage Pool 1
RESHETOVA SOFIYA
sk Souyz,RUS
Country Score
RUS 0
Вятская Полина
Калужская область,RUS
Country Score
RUS 2
Вятская Полина
Калужская область,RUS
Country Score
RUS 0
Yakovleva Polina
KAITEN SPb,RUS
Country Score
RUS
Yakovleva Polina
KAITEN SPb,RUS
Country Score
RUS 2
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-19 12:51:22 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE