XIV. MINSK OPEN - SANKER CUP 2018 - INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -45 KG  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-09-25 21:57:12 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Филиппов Ярослав 
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Анников Артем 
    Спортивный клуб ШТУРМ,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Анисин Егор 
    Брянская область,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Шащук Богдан 
    СК СIЧ,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Dubov Oleg 
    Moskow-Ramenki,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • Luca Nichita 
    BARS,MDA
    Country Score
    MDA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Филиппов Ярослав 
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • DEGTIAREV DMITRII 
    sk Souyz,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Анисин Егор 
    Брянская область,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Фомов Никита 
    СК Эверест,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Dubov Oleg 
    Moskow-Ramenki,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Войтович Максим 
    Орловская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Klyukovich Yaraslau 
    FSC VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • Ращупкин Кирилл 
    МОО СПОРТИВНЫЙ КЛУБ СЭНКЁ,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • DEGTIAREV DMITRII 
    sk Souyz,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Анисин Егор 
    Брянская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Dubov Oleg 
    Moskow-Ramenki,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Klyukovich Yaraslau 
    FSC VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • DEGTIAREV DMITRII 
    sk Souyz,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Dubov Oleg 
    Moskow-Ramenki,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Dubov Oleg 
    Moskow-Ramenki,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Кузьмин Евгений 
    Калужская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • SlepukhinV Viktor 
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Terskov Vadim 
    sk Souyz,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Иванов Юрий 
    Брянская область,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • SlepukhinV Viktor 
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Puķee Roberts 
    Baltic Karate Club,LAT
    Country Score
    LAT 1
  • Буйко Дмитрий 
    СК ОРША ОРЦФКТКДМ,BLR
    Country Score
    BLR 6
  • Stolitnii Oleg 
    LEON karate club,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • Terskov Vadim 
    sk Souyz,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Ганношин Нiкiта 
    СК СIЧ,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • Шарифов Берхуз 
    Спортивный клуб ШТУРМ,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Клецкин Владислав 
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 2

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • SlepukhinV Viktor 
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Буйко Дмитрий 
    СК ОРША ОРЦФКТКДМ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Ганношин Нiкiта 
    СК СIЧ,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • Клецкин Владислав 
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • SlepukhinV Viktor 
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Клецкин Владислав 
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 3

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • Клецкин Владислав 
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS

Poolwinner Tree - Round 1

  • Dubov Oleg 
    Moskow-Ramenki,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Клецкин Владислав 
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • Dubov Oleg 
    Moskow-Ramenki,RUS
    Country Score
    RUS
Repechage Pool 2
Шарифов Берхуз 
Спортивный клуб ШТУРМ,RUS
Country Score
RUS 2
Ганношин Нiкiта 
СК СIЧ,UKR
Country Score
UKR 0
Ганношин Нiкiта 
СК СIЧ,UKR
Country Score
UKR 3
Ганношин Нiкiта 
СК СIЧ,UKR
Country Score
UKR
SlepukhinV Viktor 
Center of Martial Arts Alfa,RUS
Country Score
RUS 1
Repechage Pool 1
Luca Nichita 
BARS,MDA
Country Score
MDA 0
Klyukovich Yaraslau 
FSC VOLAT,BLR
Country Score
BLR 2
Klyukovich Yaraslau 
FSC VOLAT,BLR
Country Score
BLR 6
Klyukovich Yaraslau 
FSC VOLAT,BLR
Country Score
BLR
DEGTIAREV DMITRII 
sk Souyz,RUS
Country Score
RUS 0
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-09-25 21:57:12 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE