XIV. MINSK OPEN - SANKER CUP 2018 - INDIVIDUAL KUMITE MALE U14 -52 KG  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-20 18:10:45 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • DAVRONOV IBRAGIM
    Rodina-Moscow,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Khvoskovec Valeriy
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • DAVRONOV IBRAGIM
    Rodina-Moscow,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • KISEL TSIMAFEI
    BANZAI,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • Шащук Богдан
    СК СIЧ,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Палиев Руслан
    Белгородская область,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Rysyavec Gleb
    FSC VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Загоруйко Никита
    Школа Кумитэ,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Гилмединов Тимур
    Karate Federation of Vologda region,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Тархов Станислав
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • KISEL TSIMAFEI
    BANZAI,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • Палиев Руслан
    Белгородская область,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Rysyavec Gleb
    FSC VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Гилмединов Тимур
    Karate Federation of Vologda region,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • KISEL TSIMAFEI
    BANZAI,BLR
    Country Score
    BLR 5
  • Rysyavec Gleb
    FSC VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • KISEL TSIMAFEI
    BANZAI,BLR
    Country Score
    BLR

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Акмалов Тимур
    Орловская область,RUS
    Country Score
    RUS
  • SHARUBA ARTSIOM 1
    Kumite Team,BLR
    Country Score
    BLR
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • SHARUBA ARTSIOM 1
    Kumite Team,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • Самокиша Андрей
    Sport Club Zagorje,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Волосов Владислав
    СК Эверест,BLR
    Country Score
    BLR 5
  • Парфёнов Николай
    Брянская область,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Ганношин Нiкiта
    СК СIЧ,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Federov Alexey
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • KHARKAVETS ULADZISLAU
    BANZAI,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • Клецкин Владислав
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 3

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • Самокиша Андрей
    Sport Club Zagorje,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Волосов Владислав
    СК Эверест,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Federov Alexey
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • KHARKAVETS ULADZISLAU
    BANZAI,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • Самокиша Андрей
    Sport Club Zagorje,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Federov Alexey
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • Самокиша Андрей
    Sport Club Zagorje,RUS
    Country Score
    RUS

Poolwinner Tree - Round 1

  • KISEL TSIMAFEI
    BANZAI,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Самокиша Андрей
    Sport Club Zagorje,RUS
    Country Score
    RUS 2

Poolwinner Tree - Round 2

  • Самокиша Андрей
    Sport Club Zagorje,RUS
    Country Score
    RUS
Repechage Pool 1
DAVRONOV IBRAGIM
Rodina-Moscow,RUS
Country Score
RUS 1
DAVRONOV IBRAGIM
Rodina-Moscow,RUS
Country Score
RUS 2
Палиев Руслан
Белгородская область,RUS
Country Score
RUS 1
Rysyavec Gleb
FSC VOLAT,BLR
Country Score
BLR
Rysyavec Gleb
FSC VOLAT,BLR
Country Score
BLR 5
Repechage Pool 2
SHARUBA ARTSIOM 1
Kumite Team,BLR
Country Score
BLR 8
SHARUBA ARTSIOM 1
Kumite Team,BLR
Country Score
BLR 1
Волосов Владислав
СК Эверест,BLR
Country Score
BLR 0
SHARUBA ARTSIOM 1
Kumite Team,BLR
Country Score
BLR
Federov Alexey
Center of Martial Arts Alfa,RUS
Country Score
RUS 0
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-20 18:10:45 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE