XIV. MINSK OPEN - SANKER CUP 2018 - INDIVIDUAL KUMITE MALE U16 -63 KG  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-19 13:55:29 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Аденинский Егор
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • Костанян Арам
    Брянская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Урсалов Глеб
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 7
  • Мастыкаш Дмитрий
    Калужская область,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Алешин Егор
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Михайлов Николай
    Спортивный клуб ШТУРМ,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Аденинский Егор
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Урсалов Глеб
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Михайлов Николай
    Спортивный клуб ШТУРМ,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Ганношин Сергiй
    СК СIЧ,UKR
    Country Score
    UKR 1

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Аденинский Егор
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Ганношин Сергiй
    СК СIЧ,UKR
    Country Score
    UKR 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Аденинский Егор
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Крыжановский Дмитрий
    Bogatyr,MDA
    Country Score
    MDA 0
  • Мельник Олег
    СЦ ДОДЗЕ,UKR
    Country Score
    UKR 8
  • Zakharov Sergey
    Rodina-Moscow,RUS
    Country Score
    RUS 7
  • Ярыгин Дмитрий
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Корсунов Александр
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Дмитерчук Олександр
    СК СIЧ,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • Мельник Олег
    СЦ ДОДЗЕ,UKR
    Country Score
    UKR 8
  • Zakharov Sergey
    Rodina-Moscow,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Корсунов Александр
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Марченко Егор
    Спортивный клуб Сюдзин,RUS
    Country Score
    RUS 3

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • Мельник Олег
    СЦ ДОДЗЕ,UKR
    Country Score
    UKR 6
  • Марченко Егор
    Спортивный клуб Сюдзин,RUS
    Country Score
    RUS 5

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • Мельник Олег
    СЦ ДОДЗЕ,UKR
    Country Score
    UKR

Poolwinner Tree - Round 1

  • Аденинский Егор
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Мельник Олег
    СЦ ДОДЗЕ,UKR
    Country Score
    UKR 3

Poolwinner Tree - Round 2

  • Мельник Олег
    СЦ ДОДЗЕ,UKR
    Country Score
    UKR
Repechage Pool 1
Костанян Арам
Брянская область,RUS
Country Score
RUS 0
Урсалов Глеб
IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
Country Score
RUS 1
Урсалов Глеб
IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
Country Score
RUS 4
Урсалов Глеб
IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
Country Score
RUS
Ганношин Сергiй
СК СIЧ,UKR
Country Score
UKR 1
Repechage Pool 2
Крыжановский Дмитрий
Bogatyr,MDA
Country Score
MDA 6
Крыжановский Дмитрий
Bogatyr,MDA
Country Score
MDA 1
Zakharov Sergey
Rodina-Moscow,RUS
Country Score
RUS 0
Марченко Егор
Спортивный клуб Сюдзин,RUS
Country Score
RUS
Марченко Егор
Спортивный клуб Сюдзин,RUS
Country Score
RUS 3
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-19 13:55:29 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE