XIV. MINSK OPEN - SANKER CUP 2018 - INDIVIDUAL KUMITE MALE U18 -68 KG  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-18 18:21:00 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Shved Igar
    FSC VOLAT,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Скачков Богдан
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 8
  • Country Score
  • Country Score
  • Kampe Renars
    IPPON.LV,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • Dubov Dmitry
    Moskow-Ramenki,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Скачков Богдан
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • Свиридов Степан
    Sport Club Zagorje,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Dubov Dmitry
    Moskow-Ramenki,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Gretcskiy Daniil
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 3

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Скачков Богдан
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Gretcskiy Daniil
    Center of Martial Arts Alfa,RUS
    Country Score
    RUS 2

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Скачков Богдан
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Храмов Станислав
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Kuleshov Maxim
    Rodina-Moscow,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Country Score
  • Country Score
  • KURLUKOU MAKSIM 1
    Kumite Team,BLR
    Country Score
    BLR 8
  • Андреев Дмитро
    СК СIЧ,UKR
    Country Score
    UKR 6
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • Храмов Станислав
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Timofeev Nikita
    KAITEN SPb,RUS
    Country Score
    RUS 7
  • KURLUKOU MAKSIM 1
    Kumite Team,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • Алиев Джейхун
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 6

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • Timofeev Nikita
    KAITEN SPb,RUS
    Country Score
    RUS 7
  • Алиев Джейхун
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 3

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • Timofeev Nikita
    KAITEN SPb,RUS
    Country Score
    RUS

Poolwinner Tree - Round 1

  • Скачков Богдан
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Timofeev Nikita
    KAITEN SPb,RUS
    Country Score
    RUS 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • Скачков Богдан
    IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
    Country Score
    RUS
Repechage Pool 2
Храмов Станислав
IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
Country Score
RUS 3
Храмов Станислав
IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
Country Score
RUS
Алиев Джейхун
IRBIS TEAM VORONEZH,RUS
Country Score
RUS 2
Repechage Pool 1
Shved Igar
FSC VOLAT,BLR
Country Score
BLR 0
Свиридов Степан
Sport Club Zagorje,RUS
Country Score
RUS 3
Свиридов Степан
Sport Club Zagorje,RUS
Country Score
RUS 1
Свиридов Степан
Sport Club Zagorje,RUS
Country Score
RUS
Gretcskiy Daniil
Center of Martial Arts Alfa,RUS
Country Score
RUS 3
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-18 18:21:00 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE