14 HARASUTO CUP - Kumite Team male U14  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-26 00:31:40 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
Main Tree Pool 1
      
     
      
     
   Fudzi SK Latvia (Davidovs, Kalvans, Volkovs) (Fudzi sport club,LAT)  2    
     
      
     
    OLIMP TEAM 12-13 A (Dziuda, Pawlicki, Stępniewski) (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  11   
     
      
     
   OLIMP TEAM 12-13 A (Dziuda, Pawlicki, Stępniewski) (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  11    
     
      
     
     OLIMP TEAM 12-13 A (Dziuda, Pawlicki, Stępniewski) (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  17  
     
      
10      
       
11      
      
12      
    AREY (BALOBANOV, KINDRAT, POHULYAYEV) (Sport Club AREY,UKR)  0   
13      
      
14      
       
15      
      
16      
      OLIMP TEAM 12-13 A (Dziuda, Pawlicki, Stępniewski) (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL) 
17      
      
18      
       
19      
      
20      
    GOMEL Team (AZIOMA, KISLIANOK, TOMSHIN) (GOMEL TEAM,BLR)  9   
21      
      
22      
       
23      
      
24      
     GOMEL Team (AZIOMA, KISLIANOK, TOMSHIN) (GOMEL TEAM,BLR)  0  
25      
      
26      
       
27      
      
28      
    Gokken 1 (Galic, Obiegło, Pituła, Pudlak1) (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  2   
29      
      
30      
       
31      
      
32      
Main Tree Pool 2
      
     
      
     
      
     
      
     
    SENSHI U14 (Janusz, Jaworski, PTASZKOWSKI, Tafliński) (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  3   
     
      
     
      
     
      
     
     SENSHI U14 (Janusz, Jaworski, PTASZKOWSKI, Tafliński) (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  0  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    ATTFIS A (Lukeš, Válek, Šedivý) (SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA,CZE)  0   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      OLIMP TEAM 12-13 B (Jaruszewicz, Milczarek, Pełka, Róg) (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL) 
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    BCKA-Scotland (McGuckin, Penman) (BCKA-Scotland,SCO)  0   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     OLIMP TEAM 12-13 B (Jaruszewicz, Milczarek, Pełka, Róg) (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  3  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    OLIMP TEAM 12-13 B (Jaruszewicz, Milczarek, Pełka, Róg) (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  3   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     OLIMP TEAM 12-13 A (Dziuda, Pawlicki, Stępniewski) (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  8  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      OLIMP TEAM 12-13 A (Dziuda, Pawlicki, Stępniewski) (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL) 
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     OLIMP TEAM 12-13 B (Jaruszewicz, Milczarek, Pełka, Róg) (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 2
        
        
        
        
        
        
       BCKA-Scotland (McGuckin, Penman) (BCKA-Scotland,SCO)  0  
        BCKA-Scotland (McGuckin, Penman) (BCKA-Scotland,SCO) 
       SENSHI U14 (Janusz, Jaworski, PTASZKOWSKI, Tafliński) (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)  0  
Repechage Pool 1
        
        
        
        
        
      Fudzi SK Latvia (Davidovs, Kalvans, Volkovs) (Fudzi sport club,LAT)  4   
       Fudzi SK Latvia (Davidovs, Kalvans, Volkovs) (Fudzi sport club,LAT)  8  
      AREY (BALOBANOV, KINDRAT, POHULYAYEV) (Sport Club AREY,UKR)  3   Fudzi SK Latvia (Davidovs, Kalvans, Volkovs) (Fudzi sport club,LAT) 
       GOMEL Team (AZIOMA, KISLIANOK, TOMSHIN) (GOMEL TEAM,BLR)  8  
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-26 00:31:40 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE