XIII International Karate Competition WAY TO SUCCESS 2022
Kumite individual male 12-13 -40

  
Kumite individual male 12-13 -40 - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • НАКОНЕЧНЫЙ АЛЕКСАНДР 
    МСК САЙВА,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • МАКАРОВ СЕРГЕЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • ПИКУЗА СТАНИСЛАВ 
    СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • БУРКОВСКИЙ МАТВЕЙ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • БУРВАН КИРИЛЛ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR
  • ШКУТ ИВАН 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR
  • Country Score
  • Country Score
  • КИРИКОВ АЛЕКСАНДР 
    ОО БФВЕ- БОРИСОВ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • МОСТЫКА ПЁТР 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 5
  • Country Score
  • Country Score
  • МАЛИНОВСКИЙ СТАНИСЛАВ 
    МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • ДОЛМАТ МАТВЕЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ЖОЛУДЕВ ЕГОР 
    ОРША,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • ЕФИМОВИЧ МАКСИМ 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ДМИТРАЧЕНКО ИЛЬЯ 
    ЛОТОС БОБРУЙСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • РЫБАКОВ ДМИТРИЙ 
    УСИТ МОГИЛЕВ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • КАСПЕРОВИЧ МАКСИМ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • САВИЦКИЙ-ШОСТАК МАКАР 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ВОЛОШИН ГЛЕБ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR
  • ИГНАТОВИЧ САВЕЛИЙ 
    ОО БФВЕ- БОРИСОВ,BLR
    Country Score
    BLR
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • МАКАРОВ СЕРГЕЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ПИКУЗА СТАНИСЛАВ 
    СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ШКУТ ИВАН 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • КУЛЕШ КИРИЛЛ 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • МОСТЫКА ПЁТР 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • БАЕВ МАКСИМ 
    ОРША,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • МАЛИНОВСКИЙ СТАНИСЛАВ 
    МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • СКВАРКО ЯН 
    ДЮСШ ГРОДНО-ВОЛНА,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ЖОЛУДЕВ ЕГОР 
    ОРША,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ДМИТРУК ВАСИЛИЙ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ДМИТРАЧЕНКО ИЛЬЯ 
    ЛОТОС БОБРУЙСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ПАРФИМОВИЧ АРТУР 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • КАСПЕРОВИЧ МАКСИМ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • МАЛИНОВСКИЙ ВЛАДИСЛАВ 
    МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ИГНАТОВИЧ САВЕЛИЙ 
    ОО БФВЕ- БОРИСОВ,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • САМОЙЛЕНКО КИРИЛЛ 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • МАКАРОВ СЕРГЕЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • ШКУТ ИВАН 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • МОСТЫКА ПЁТР 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • МАЛИНОВСКИЙ СТАНИСЛАВ 
    МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ДМИТРУК ВАСИЛИЙ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ДМИТРАЧЕНКО ИЛЬЯ 
    ЛОТОС БОБРУЙСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • МАЛИНОВСКИЙ ВЛАДИСЛАВ 
    МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
    Country Score
    BLR 5
  • ИГНАТОВИЧ САВЕЛИЙ 
    ОО БФВЕ- БОРИСОВ,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • МАКАРОВ СЕРГЕЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 6
  • МАЛИНОВСКИЙ СТАНИСЛАВ 
    МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ДМИТРУК ВАСИЛИЙ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • МАЛИНОВСКИЙ ВЛАДИСЛАВ 
    МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
    Country Score
    BLR 2

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • МАКАРОВ СЕРГЕЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • МАЛИНОВСКИЙ ВЛАДИСЛАВ 
    МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • МАКАРОВ СЕРГЕЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR
Kumite individual male 12-13 -40 - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
НАКОНЕЧНЫЙ АЛЕКСАНДР 
МСК САЙВА,BLR
Country Score
BLR 0
ПИКУЗА СТАНИСЛАВ 
СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
Country Score
BLR 0
ПИКУЗА СТАНИСЛАВ 
СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
Country Score
BLR 3
ШКУТ ИВАН 
ТЭНДАЙ,BLR
Country Score
BLR 0
ШКУТ ИВАН 
ТЭНДАЙ,BLR
Country Score
BLR 1
МАЛИНОВСКИЙ СТАНИСЛАВ 
МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
Country Score
BLR
МАЛИНОВСКИЙ СТАНИСЛАВ 
МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
Country Score
BLR 2
Repechage Pool 1
КАСПЕРОВИЧ МАКСИМ 
СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
Country Score
BLR 0
ИГНАТОВИЧ САВЕЛИЙ 
ОО БФВЕ- БОРИСОВ,BLR
Country Score
BLR 0
ИГНАТОВИЧ САВЕЛИЙ 
ОО БФВЕ- БОРИСОВ,BLR
Country Score
BLR 1
ДМИТРУК ВАСИЛИЙ 
ТЭНДАЙ,BLR
Country Score
BLR
ДМИТРУК ВАСИЛИЙ 
ТЭНДАЙ,BLR
Country Score
BLR 0
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2023 (2023-01-27 05:29:43 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE