XIII International Karate Competition WAY TO SUCCESS 2022
Kumite individual male 12-13 -45

  
Kumite individual male 12-13 -45 - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • НАКОНЕЧНЫЙ ДАНИИЛ 
    МСК САЙВА,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ВОЛЧЕК АРСЕНИЙ 
    СК ЭВЕРЕСТ,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • Country Score
  • Country Score
  • ИВАНЮТИН ДАНИЛА 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ЛУКАШУК АНДРЕЙ 
    MSK AISBERG,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • АВАНЕСОВ ВАДИМ 
    СК ЧЕМПИОН,BLR
    Country Score
    BLR 7
  • ПЕТРИЩЕ ВАДИМ 
    АДАМАНТ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • СУГАК ГЛЕБ 
    ЛИОНС МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • АНТИМОНИК ЕВГЕНИЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • Country Score
  • Country Score
  • ГРИБ ЕГОР 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • НИ РУСЛАН 
    УСИТ МОГИЛЕВ,BLR
    Country Score
    BLR 5
  • Country Score
  • Country Score
  • ДОВНАР СТАНИСЛАВ 
    ALLIANCE,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • КУХНОВЕЦ НИКИТА 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ВОЛЧЕК АРСЕНИЙ 
    СК ЭВЕРЕСТ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ХОМИЦЕВИЧ КИРИЛЛ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • ЛУКАШУК АНДРЕЙ 
    MSK AISBERG,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • МОРОЗОВ ЕГОР 
    СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • АВАНЕСОВ ВАДИМ 
    СК ЧЕМПИОН,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ТАТАРИНОВИЧ АНТОН 
    BANZAI,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • ТИЩЕНКО АЛЕКСАНДР 
    БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • КРАСОВСКИЙ ИВАН 
    СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • АНТИМОНИК ЕВГЕНИЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • КОЗЕЛ АРТЕМ 
    СПАРТА БОРИСОВ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • НИ РУСЛАН 
    УСИТ МОГИЛЕВ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ОСТАПЧУК МАКСИМ 
    СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • КУХНОВЕЦ НИКИТА 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • ЗАЯЦ АРТЕМ 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ЧЕЛЕНКОВ ДАНИИЛ 
    БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • МЕЛЬНИК КИРИЛЛ 
    АДАМАНТ,BLR
    Country Score
    BLR 4

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ХОМИЦЕВИЧ КИРИЛЛ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 5
  • МОРОЗОВ ЕГОР 
    СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ТАТАРИНОВИЧ АНТОН 
    BANZAI,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ТИЩЕНКО АЛЕКСАНДР 
    БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • АНТИМОНИК ЕВГЕНИЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ОСТАПЧУК МАКСИМ 
    СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • КУХНОВЕЦ НИКИТА 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • МЕЛЬНИК КИРИЛЛ 
    АДАМАНТ,BLR
    Country Score
    BLR 3

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ХОМИЦЕВИЧ КИРИЛЛ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ТИЩЕНКО АЛЕКСАНДР 
    БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • АНТИМОНИК ЕВГЕНИЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • МЕЛЬНИК КИРИЛЛ 
    АДАМАНТ,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ТИЩЕНКО АЛЕКСАНДР 
    БРЯНСКАЯ ОБЛАСТЬ,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • АНТИМОНИК ЕВГЕНИЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • АНТИМОНИК ЕВГЕНИЙ 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR
Kumite individual male 12-13 -45 - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
КРАСОВСКИЙ ИВАН 
СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
Country Score
BLR 0
ТАТАРИНОВИЧ АНТОН 
BANZAI,BLR
Country Score
BLR 3
ТАТАРИНОВИЧ АНТОН 
BANZAI,BLR
Country Score
BLR 2
ТАТАРИНОВИЧ АНТОН 
BANZAI,BLR
Country Score
BLR
ХОМИЦЕВИЧ КИРИЛЛ 
СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
Country Score
BLR 2
Repechage Pool 1
СУГАК ГЛЕБ 
ЛИОНС МИНСК,BLR
Country Score
BLR 0
КОЗЕЛ АРТЕМ 
СПАРТА БОРИСОВ,BLR
Country Score
BLR 1
КОЗЕЛ АРТЕМ 
СПАРТА БОРИСОВ,BLR
Country Score
BLR 3
КОЗЕЛ АРТЕМ 
СПАРТА БОРИСОВ,BLR
Country Score
BLR 3
ОСТАПЧУК МАКСИМ 
СДЮШОР ЕДИНОБОРСТВ Г.МИНСК,BLR
Country Score
BLR 0
МЕЛЬНИК КИРИЛЛ 
АДАМАНТ,BLR
Country Score
BLR
МЕЛЬНИК КИРИЛЛ 
АДАМАНТ,BLR
Country Score
BLR 3
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2023 (2023-01-27 05:59:10 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE