XIII International Karate Competition WAY TO SUCCESS 2022
Kumite individual male 10-11 -42

  
Kumite individual male 10-11 -42 - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ЗЕЛЕНИН НИКИТА 
    ВИТЕБСК,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • ЛАЗОВСКИЙ АЛЕКСАНДР 
    ОРША,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • БУРИНОВ ИЛЬЯ 
    МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • ГУЛЯЕВ АЛЕКСЕЙ 
    СДЮШОР 2 БУДОКАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • Country Score
  • Country Score
  • ДРОЗДОВ МИРОСЛАВ 
    ЛОТОС БОБРУЙСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ОЛЕЙНИК АРТЕМИЙ 
    SEIRAN,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • Country Score
  • Country Score
  • СИДОРОВ НИКОЛАЙ 
    ЛИОНС МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • РЫБАКОВ ЯРОСЛАВ 
    BANZAI,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • КУТАСОВ СТАС 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ГРАЧЁВ ПЛАТОН 
    СУ ГКК ЭДЕЛЬВЕЙС,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ПЕТРАШКО ТИМОФЕЙ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • КИШКЕЛЬ ИВАН 
    BANZAI,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • КАНАШЕВИЧ КИРИЛЛ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • PROTASEVICH IVAN 
    ЛИОНС МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ЗЕЛЕНИН НИКИТА 
    ВИТЕБСК,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • СЕЛЕЦКИЙ АРСЕНИЙ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ГУЛЯЕВ АЛЕКСЕЙ 
    СДЮШОР 2 БУДОКАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • КУСТОВ АРТЕМ 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ОЛЕЙНИК АРТЕМИЙ 
    SEIRAN,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ПАРФИМОВИЧ АРТУР 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • СИДОРОВ НИКОЛАЙ 
    ЛИОНС МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • КИРИКОВ АЛЕКСАНДР 
    ОО БФВЕ- БОРИСОВ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • КУТАСОВ СТАС 
    GOMEL REGION TEAM,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • САФОНОВ ДАНИИЛ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ПЕТРАШКО ТИМОФЕЙ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ЗЫХ МАКАР 
    АДАМАНТ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • PROTASEVICH IVAN 
    ЛИОНС МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • БУДНИК КИРИЛЛ 
    МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ФРОЛОВ ЯРОСЛАВ 
    ЛОТОС БОБРУЙСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ГРИЦАЙ КИРИЛЛ 
    SEIRAN,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ЗЕЛЕНИН НИКИТА 
    ВИТЕБСК,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • ГУЛЯЕВ АЛЕКСЕЙ 
    СДЮШОР 2 БУДОКАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • ОЛЕЙНИК АРТЕМИЙ 
    SEIRAN,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • СИДОРОВ НИКОЛАЙ 
    ЛИОНС МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • САФОНОВ ДАНИИЛ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ПЕТРАШКО ТИМОФЕЙ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • БУДНИК КИРИЛЛ 
    МОО СКК АРСЕНАЛ,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • ФРОЛОВ ЯРОСЛАВ 
    ЛОТОС БОБРУЙСК,BLR
    Country Score
    BLR 2

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ЗЕЛЕНИН НИКИТА 
    ВИТЕБСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • СИДОРОВ НИКОЛАЙ 
    ЛИОНС МИНСК,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ПЕТРАШКО ТИМОФЕЙ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ФРОЛОВ ЯРОСЛАВ 
    ЛОТОС БОБРУЙСК,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ЗЕЛЕНИН НИКИТА 
    ВИТЕБСК,BLR
    Country Score
    BLR 2
  • ПЕТРАШКО ТИМОФЕЙ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR 6

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • ПЕТРАШКО ТИМОФЕЙ 
    ТЭНДАЙ,BLR
    Country Score
    BLR
Kumite individual male 10-11 -42 - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
ЛАЗОВСКИЙ АЛЕКСАНДР 
ОРША,BLR
Country Score
BLR 0
СЕЛЕЦКИЙ АРСЕНИЙ 
ТЭНДАЙ,BLR
Country Score
BLR 0
СЕЛЕЦКИЙ АРСЕНИЙ 
ТЭНДАЙ,BLR
Country Score
BLR 1
ГУЛЯЕВ АЛЕКСЕЙ 
СДЮШОР 2 БУДОКАЙ,BLR
Country Score
BLR 1
ГУЛЯЕВ АЛЕКСЕЙ 
СДЮШОР 2 БУДОКАЙ,BLR
Country Score
BLR 2
ГУЛЯЕВ АЛЕКСЕЙ 
СДЮШОР 2 БУДОКАЙ,BLR
Country Score
BLR
СИДОРОВ НИКОЛАЙ 
ЛИОНС МИНСК,BLR
Country Score
BLR 0
Repechage Pool 1
КИШКЕЛЬ ИВАН 
BANZAI,BLR
Country Score
BLR 0
ЗЫХ МАКАР 
АДАМАНТ,BLR
Country Score
BLR 1
ЗЫХ МАКАР 
АДАМАНТ,BLR
Country Score
BLR 1
САФОНОВ ДАНИИЛ 
ТЭНДАЙ,BLR
Country Score
BLR 1
САФОНОВ ДАНИИЛ 
ТЭНДАЙ,BLR
Country Score
BLR 3
САФОНОВ ДАНИИЛ 
ТЭНДАЙ,BLR
Country Score
BLR
ФРОЛОВ ЯРОСЛАВ 
ЛОТОС БОБРУЙСК,BLR
Country Score
BLR 0
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2023 (2023-01-27 05:58:32 CET +01:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE