14 HARASUTO CUP - Kumite Individual male U10 -35  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-26 00:11:27 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE
Main Tree Pool 1
      
1 MYKHAILENKO DANYLO (Ukrainian Karate Federation,UKR)  1      
  MYKHAILENKO DANYLO (Ukrainian Karate Federation,UKR)  4     
2 HRYB YAHOR (GOMEL TEAM,BLR)  0      
   MYKHAILENKO DANYLO (Ukrainian Karate Federation,UKR)  2    
3       
  Orzechowski Filip (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  0     
4       
    MYKHAILENKO DANYLO (Ukrainian Karate Federation,UKR)  3   
5       
  Kozak Maciej (ATEMI Warszawa,POL)  0     
6       
   Dobrozemský Lukáš (Karate Tygr Ostrava,CZE)  0    
7       
  Dobrozemský Lukáš (Karate Tygr Ostrava,CZE)  0     
8       
     MYKHAILENKO DANYLO (Ukrainian Karate Federation,UKR)  0  
9 Pobudkiewicz Tymon (Bushi-do Bydgoszcz,POL)      
  Dettlaff Filip (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  1     
10 Dettlaff Filip (Klub Sportowy GOKKEN,POL)      
   Dettlaff Filip (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  0    
11       
  Kokot Hubert (Klub Karate Kaminari Perzów,POL)  0     
12       
    Dettlaff Filip (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  0   
13       
  Karaszewski Krystian (Dolnośląski Klub Karate Jinkaku Kansei,POL)     
14       
   Fryshko Anton (MOWGLY KARATE CLUB,UKR)  0    
15       
  Fryshko Anton (MOWGLY KARATE CLUB,UKR)     
16       
      NASENIA ILYA (EDELVEIS,BLR) 
17 Azadi Jahan (Karate Academy,GER)  0      
  NASENIA ILYA (EDELVEIS,BLR)  3     
18 NASENIA ILYA (EDELVEIS,BLR)  4      
   NASENIA ILYA (EDELVEIS,BLR)  2    
19       
  Klemczak Krzysztof (Łódzki Klub Karate Shotokan,POL)  0     
20       
    NASENIA ILYA (EDELVEIS,BLR)  1   
21       
  Vasilík Daniel (ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.,SVK)     
22       
   Vasilík Daniel (ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.,SVK)  1    
23       
  Chovanec Daniel (karate klub Detva,SVK)     
24       
     NASENIA ILYA (EDELVEIS,BLR)  0  
25       
  Bankowski Mateusz (Harasuto Karate Klub Lodz,POL)  0     
26       
   Mitrík Richard (Karate klub Union Košice,SVK)  0    
27       
  Mitrík Richard (Karate klub Union Košice,SVK)  1     
28       
    VIECHKANOV MAKSYM (Ukrainian Karate Federation,UKR)  1   
29       
  VIECHKANOV MAKSYM (Ukrainian Karate Federation,UKR)  4     
30       
   VIECHKANOV MAKSYM (Ukrainian Karate Federation,UKR)  1    
31       
  TALALAYEU ARTSEM (GOMEL TEAM,BLR)  3     
32       
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     HRYB YAHOR (GOMEL TEAM,BLR)  0    
      HRYB YAHOR (GOMEL TEAM,BLR)  0   
     Orzechowski Filip (Klub Sportowy Olimp Łódź,POL)  0   HRYB YAHOR (GOMEL TEAM,BLR)  2  
      Dobrozemský Lukáš (Karate Tygr Ostrava,CZE)  0   HRYB YAHOR (GOMEL TEAM,BLR) 
       Dettlaff Filip (Klub Sportowy GOKKEN,POL)  1  
Repechage Pool 1
        
        
        
        
     Azadi Jahan (Karate Academy,GER)  4    
      Azadi Jahan (Karate Academy,GER)  1   
     Klemczak Krzysztof (Łódzki Klub Karate Shotokan,POL)  0   Azadi Jahan (Karate Academy,GER)  1  
      Vasilík Daniel (ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.,SVK)  0   Azadi Jahan (Karate Academy,GER) 
       VIECHKANOV MAKSYM (Ukrainian Karate Federation,UKR)  0  
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-05-26 00:11:27 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE