18th International Portugal Maia Open - Karate - KUMITE JUVENIL MALE -50KG  print this site
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-08-12 06:16:07 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Paiva André
    Karate Clube Margem Sul.,POR
    Country Score
    POR 1
  • azevedo Pedro
    AKADEMIA DE KARATE DE VILA REAL,POR
    Country Score
    POR 0
  • Lopes André
    Sporting Clube Vista Alegre,POR
    Country Score
    POR 4
  • Marques Ivo
    Associação Juvenil Karaté Portugal,POR
    Country Score
    POR 1
  • MACEDO DAVID
    MaiaFit,POR
    Country Score
    POR 0
  • Guillen Dimitry
    ASSOCIAÇÃO KARATE MADEIRA,POR
    Country Score
    POR 8
  • Country Score
  • Country Score
  • Bessa Leandro
    C.K.V. - Clube Karaté de Valongo,POR
    Country Score
    POR 0
  • Rolo Ruben
    AKKids,POR
    Country Score
    POR 8
  • Country Score
  • Country Score
  • Santos Gonçalo
    Leixões,POR
    Country Score
    POR 3
  • David Dias
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 8
  • Country Score
  • Country Score
  • Aires Dias
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 8
  • Azevedo João
    MaiaFit,POR
    Country Score
    POR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • MARIA LUIS
    CKMaia,POR
    Country Score
    POR 6
  • Coelho Guilherme
    EKMA,POR
    Country Score
    POR 8
  • Country Score
  • Country Score
  • SILVA TOMÁS
    Núcleo Karate de Sangalhos,POR
    Country Score
    POR 10
  • Rogrigues Silva João Pedro
    Karate Clube Alto Tâmega,POR
    Country Score
    POR 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Oliveira Rodrigo
    DDKCM,POR
    Country Score
    POR 9
  • Pinto da Silva Francisco
    Escola de Karate Jorge Sousa,POR
    Country Score
    POR 5
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Country Score
  • Lopes André
    Sporting Clube Vista Alegre,POR
    Country Score
    POR 0
  • Guillen Dimitry
    ASSOCIAÇÃO KARATE MADEIRA,POR
    Country Score
    POR 4
  • Moita Francisco
    Karate Clube de Faro,POR
    Country Score
    POR 0
  • Rolo Ruben
    AKKids,POR
    Country Score
    POR 4
  • SANTOS TIAGO
    CKMaia,POR
    Country Score
    POR 0
  • Santos Gonçalo
    Leixões,POR
    Country Score
    POR 8
  • CAMPOTA VICENTE
    Academia Zen,POR
    Country Score
    POR 0
  • Aires Dias
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 0
  • Cabral João
    Ginásio Clube Vilacondense,POR
    Country Score
    POR 0
  • Coelho Guilherme
    EKMA,POR
    Country Score
    POR 6
  • Coelho João
    Condeixa Shukokai Karate Do,POR
    Country Score
    POR 7
  • SILVA TOMÁS
    Núcleo Karate de Sangalhos,POR
    Country Score
    POR 9
  • Sousa Francisco Assis Ribeiro
    Jorge Machado,POR
    Country Score
    POR 0
  • Oliveira Rodrigo
    DDKCM,POR
    Country Score
    POR 6
  • Vicêncio Gabriel
    Escola de Karaté Ricardo Nunes,POR
    Country Score
    POR 5

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Paiva André
    Karate Clube Margem Sul.,POR
    Country Score
    POR 0
  • Guillen Dimitry
    ASSOCIAÇÃO KARATE MADEIRA,POR
    Country Score
    POR 0
  • Rolo Ruben
    AKKids,POR
    Country Score
    POR 6
  • Santos Gonçalo
    Leixões,POR
    Country Score
    POR 3
  • Aires Dias
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 8
  • Coelho João
    Condeixa Shukokai Karate Do,POR
    Country Score
    POR 0
  • SILVA TOMÁS
    Núcleo Karate de Sangalhos,POR
    Country Score
    POR 9
  • Oliveira Rodrigo
    DDKCM,POR
    Country Score
    POR 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Paiva André
    Karate Clube Margem Sul.,POR
    Country Score
    POR 3
  • Rolo Ruben
    AKKids,POR
    Country Score
    POR 0
  • Aires Dias
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 10
  • SILVA TOMÁS
    Núcleo Karate de Sangalhos,POR
    Country Score
    POR 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Paiva André
    Karate Clube Margem Sul.,POR
    Country Score
    POR 3
  • Aires Dias
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 4

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • Aires Dias
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Guilherme Jose
    CKM-GR,POR
    Country Score
    POR 0
  • Costa Joao
    EKSMC,POR
    Country Score
    POR 0
  • Lambelho Rafael
    Grupo Dramático Ramiro José,POR
    Country Score
    POR 9
  • ARAÚJO DIOGO
    ASSOCIAÇÃO DE KARATE DE FAFE,POR
    Country Score
    POR 0
  • Duarte Rodrigo
    MSTUDIO,POR
    Country Score
    POR 0
  • Cazacu Nicola
    Clube Karate de Lagos,POR
    Country Score
    POR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • FIGUEIREDO ANTÓNIO
    Academia Zen,POR
    Country Score
    POR 2
  • Atayde José
    MaiaFit,POR
    Country Score
    POR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Afonso Azevedo
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 2
  • Teixeira Joao Gonçalo
    CKMaia,POR
    Country Score
    POR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Duarte Bras
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 3
  • SILVA MARIO
    MaiaFit,POR
    Country Score
    POR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • GOMES VICENTE
    Academia Zen,POR
    Country Score
    POR 0
  • Ferraria Tiago
    EKMA,POR
    Country Score
    POR 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Carrapiço Afonso
    Karate Clube Margem Sul.,POR
    Country Score
    POR 4
  • Afonso Tomás
    Escola de Karaté Ricardo Nunes,POR
    Country Score
    POR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Vieira David
    Condeixa Shukokai Karate Do,POR
    Country Score
    POR 0
  • Pereira Pedro
    AKADEMIA DE KARATE DE VILA REAL,POR
    Country Score
    POR 3
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • Costa Joao
    EKSMC,POR
    Country Score
    POR 0
  • Lambelho Rafael
    Grupo Dramático Ramiro José,POR
    Country Score
    POR 5
  • Duarte Rodrigo
    MSTUDIO,POR
    Country Score
    POR 0
  • Tojeira Diogo
    SKI-Portugal,POR
    Country Score
    POR 9
  • FIGUEIREDO ANTÓNIO
    Academia Zen,POR
    Country Score
    POR 0
  • LOPES RICARDO
    UNIÃO POVEIRA DE KARATÉ,POR
    Country Score
    POR 3
  • Afonso Azevedo
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 2
  • Valentim Gonçalo Miguel
    Clube de Karaté Shotokan - Sul,POR
    Country Score
    POR 0
  • Duarte Bras
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 3
  • Rego Francisco
    CKMaia,POR
    Country Score
    POR 0
  • Ferraria Tiago
    EKMA,POR
    Country Score
    POR 0
  • Ribeiro Joel
    DDKCM,POR
    Country Score
    POR 1
  • Carrapiço Afonso
    Karate Clube Margem Sul.,POR
    Country Score
    POR 0
  • Miranda Gonçalo
    Ginásio Clube Vilacondense,POR
    Country Score
    POR 0
  • Pereira Pedro
    AKADEMIA DE KARATE DE VILA REAL,POR
    Country Score
    POR 0
  • Correia Gonçalo
    Karate Clube Alto Tâmega,POR
    Country Score
    POR 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • Lambelho Rafael
    Grupo Dramático Ramiro José,POR
    Country Score
    POR 0
  • Tojeira Diogo
    SKI-Portugal,POR
    Country Score
    POR 0
  • LOPES RICARDO
    UNIÃO POVEIRA DE KARATÉ,POR
    Country Score
    POR
  • Afonso Azevedo
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 1
  • Duarte Bras
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 8
  • Ribeiro Joel
    DDKCM,POR
    Country Score
    POR 0
  • Carrapiço Afonso
    Karate Clube Margem Sul.,POR
    Country Score
    POR 0
  • Pereira Pedro
    AKADEMIA DE KARATE DE VILA REAL,POR
    Country Score
    POR 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • Lambelho Rafael
    Grupo Dramático Ramiro José,POR
    Country Score
    POR 0
  • Afonso Azevedo
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 3
  • Duarte Bras
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 0
  • Carrapiço Afonso
    Karate Clube Margem Sul.,POR
    Country Score
    POR 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • Afonso Azevedo
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 0
  • Duarte Bras
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 0

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • Afonso Azevedo
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR

Poolwinner Tree - Round 1

  • Aires Dias
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 4
  • Afonso Azevedo
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • Aires Dias
    CKA-Póvoa de Varzim,POR
    Country Score
    POR
Repechage Pool 2
Teixeira Joao Gonçalo
CKMaia,POR
Country Score
POR 0
Valentim Gonçalo Miguel
Clube de Karaté Shotokan - Sul,POR
Country Score
POR 0
Valentim Gonçalo Miguel
Clube de Karaté Shotokan - Sul,POR
Country Score
POR 1
LOPES RICARDO
UNIÃO POVEIRA DE KARATÉ,POR
Country Score
POR 5
LOPES RICARDO
UNIÃO POVEIRA DE KARATÉ,POR
Country Score
POR 8
Lambelho Rafael
Grupo Dramático Ramiro José,POR
Country Score
POR 5
Lambelho Rafael
Grupo Dramático Ramiro José,POR
Country Score
POR 7
Lambelho Rafael
Grupo Dramático Ramiro José,POR
Country Score
POR
Duarte Bras
CKA-Póvoa de Varzim,POR
Country Score
POR 3
Repechage Pool 1
Azevedo João
MaiaFit,POR
Country Score
POR 0
Azevedo João
MaiaFit,POR
Country Score
POR 3
Cabral João
Ginásio Clube Vilacondense,POR
Country Score
POR 0
Coelho João
Condeixa Shukokai Karate Do,POR
Country Score
POR 0
Coelho João
Condeixa Shukokai Karate Do,POR
Country Score
POR 5
SILVA TOMÁS
Núcleo Karate de Sangalhos,POR
Country Score
POR 1
SILVA TOMÁS
Núcleo Karate de Sangalhos,POR
Country Score
POR 8
SILVA TOMÁS
Núcleo Karate de Sangalhos,POR
Country Score
POR
Paiva André
Karate Clube Margem Sul.,POR
Country Score
POR 0
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-08-12 06:16:07 CEST +02:00)
WKF (World Karate Federation) APPROVED SOFTWARE